Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
6. sep 2012

@kikusik88 a pozerala si tam ten zoznam www.duly.sk tam je zoznam kde a ake zenske su duly. kuknes zilinsky kraj mozno sa ti podari s dakou skontaktovat a dohodnut

kikusik88
6. sep 2012

@deniskateniska uz som pisala dalsej z rk a tyzden nic...neviem asi si sibnem epi a vykaslem sa na to 😀

deniskateniska
6. sep 2012

@kikusik88 tak im zavolaj tam su aj tel. cisla to ti musia povedat ci ano ci nie. podla mna ked povies ze si v 22tt tak sa dohodnete na neskor. a zvladnes to aj bez epi neboj 😉

kikusik88
6. sep 2012

@deniskateniska ja uz sama neviem co budem robit 🙂 musim si to cele premysliet

dianka188
6. sep 2012

ahojte.hladam nejaku maminu ktora ma chlapceka a chcela by si objednat so mnou balik zo stranky www. shandorava.sk.Ja mam dievcatko a oni predavaju iba namixovane.Je tam celkom dobra cena .150 euro za balik a malo by tam byt cca 120 ks oblecenia.Ak mate niektora zaujem tak sa ozvyte.

kviotecek
11. sep 2012

@katarinkalm dovolenku nemaju len akosi prestavaju dvihat telefony ja som tam volala 3dni kym som sa dovolala..

kviotecek
11. sep 2012

@deniskateniska ahoj a tvoja kamoska co ma ten bazar a j veci vykupuje alebo len predava..dik

katarinkalm
11. sep 2012

@kviotecek ja som sa konečne včera dovolala

deniskateniska
11. sep 2012

@kviotecek ahoj je to bazar tak tam mozes zaniest veci

cartridge
24. sep 2012

Trošku z iného súdka: Nie sme z Oravy, ale chcem sa spýtať, či niektorá z Vás nevie, kde sídli fy KLAUKE - mám info, že v DK, manžel dostal echo na prácu v uvedenej firme a chceme bližšie vedieť, aká je to firma, kto je majiteľ, príp. konateľ, ak má niektorá z Vás nejaké info, prosím, odpovedzte mi. Ďakujem.

danka.k
24. sep 2012

@cartridge na Mokradi oproti kaštieľu. Ale viac o tej firme neviem

deniskateniska
24. sep 2012

@cartridge moj muz tam robi 8rokov skoro.predtym to bol utilux.skuus najst na nete klauke.je to klauke and textrob company je to nemecka firma a textron je americka.neviem co chces vediet.pytaj sa

kikusik88
24. sep 2012

@deniskateniska
@danka.k baby neboli ste nahodou na 3 D u Tholta?? ako to slo?

danka.k
25. sep 2012

@kikusik88 ja som nebola na 3D vôbec

deniskateniska
25. sep 2012

@kikusik88 nebola som ani by som nesla.. na co... musis sa niekoho ineho kto bol opytat 😀

katika82
25. sep 2012

@kikusik88 ja som bola ale u hrudu je to tak hodinový ultrazvuk a napáli ti potom dvd z toho.

kikusik88
25. sep 2012

@katika82 musim sa ho opytat ci to este vobec robi..no niesom s nim mco spokojna ako mi robi uzv tak by som sa bala k nemu ist a zaplatit tolke peniaze a on by len kukal ako puk 😒
@deniskateniska
@danka.k hm baby ste mi pomohli 😀

danka.k
25. sep 2012

@kikusik88 sme milé 🙂 my vieme 😀 poradíme aj nabudúce 😀

tretulka
25. sep 2012

@kikusik88 k dr. Tholtovi alebo do Martina k dr. Grochalovi http://www.femicare.org/?run=content&id=2189&la...

kikusik88
25. sep 2012

@danka.k 😉
@tretulka ao medzi tymito dvomi vaham....

cartridge
26. sep 2012

@deniskateniska Ďakujem za odpovede, našla som niečo na nete, ale sú tam len všeobecné info. chcela by som skôr vedieť nejaké konkrétne mená vrcholového menežmentu /konateľ spoločnosti, príp. personálny riaditeľ / alebo proste nejaký šéf - Slovák, pretože na nete je uvedený len zahraničný manažment. Viete, keď sa zaujímate o prácu, je dobré hovoriť s niekým konkrétnym, na akom poste pracuje Tvoj manžel? Možno bude vedieť nejaké mená, príp. tel. čísla. chcela by som bližšie vedieť o tej firme, lebo manžel má na výber tento a ešte jeden flek v blízkosti LM, tak preto sa pýtam. Ďakujem za vyčerpávajúce infošky.

deniskateniska
26. sep 2012

@cartridge no popytam sa. je tam riaditel zo ziliny - kedysi pracoval v punch - i... ak sa smiem spytat na aku poziciu ma ponuku? tak ze ci by mm to odporucil alebo nie. je sice vo vyrobe ale je tam dolezity bo bez neho by to asi ani nefungovalo 😀 a hlavne pozna sa aj s nadriadenymi blizsie ako ostatny lebo chodil do nemecka atd. dnes sa ho popytam.

ejbyk
26. sep 2012

@kikusik88 my sme boli na 3D-cku aj u Grochalu v MT aj u Tholta v DK...obe ultrazvuky super, zazitok, dr. obaja profesionali, ukecani, kazducky fliacik, kazdy pohyb okomentovali...u Grochalu sme platili myslim 40 €, to bolo sono v 18tt kde nam povedal pohlavie na 100% a dal fotku velmi krasnu, u Tholta sme zaplatili 50 € v nejakom 27tt sme boli a mali sme DVD zaznam asi 10 fotiek v horsej kvalite ako u Grochalu, ale no pamiatka tak ci tak...a zazitok to bol hlavne, pre nas oboch...

kikusik88
26. sep 2012

@ejbyk dakujem za info. dnes som volala priamo s Grochalom, bude to za 50 € plus kazda foto za 8€ no myslim ze jedna dve nam postacia 😉 takze sa asi este tento tyzden objedname. tesim sa

kviotecek
27. sep 2012

ahojte baby kde ste robili krstinovu oslavu? dali by ste mi nejake dobre typy v DK alebo v blizkosti...nie moc drahe a na urovni

danka.k
27. sep 2012

@kviotecek my sme si robili doma... uvaril sa obed, kolace boli,korbace atd a hotovo 🙂

kviotecek
27. sep 2012

my to doma nechceme bude nas vela a doma by nebolo miesta

danka.k
27. sep 2012

@kviotecek nás bolo 20 a pomestili sme sa len tak tak

deniskateniska
1. okt 2012

@kviotecek no lipa na bysterci my sme tam mali svadbu v jednej miestnosti polovnickom saloniku tam nas voslo 20 su tam aj ine miestnosti tak by som sa sla tam opytat. alebo my sme mali krstiny v kolibe. treba sa ist objednat povedat co chces na jedlo kedy a co k tomu ci kava a tak, a tiez to bolo ok len treba ratat ze tam vas bude viac rodin my sme boli 3 ale vobec sme sa nerusili...

janulap
4. okt 2012

Ahojte baby,chcem sa opytat balia sa babatka este nasiroko?Pred 6r.ked sme odchadzali z porodnice,tak automaticky nam vsetkym kazali balit nasiroko,neviem,ci sa to teraz zmenilo,tak ci kupit postolky 😉