Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

zanet266
1. dec 2012

@babajaga my sme kupovali pred vcerom a este ich tam bolo dost 🙂 🙂 no dnes neviem

babajaga
1. dec 2012

@zanet266 dakujem.

sisi79
1. dec 2012

@janulap no to mi hovor ked som tam bola pred vyse rokom s dvojickami tak si ma tam nechali 8 dni islo ma uchytit teraz ak to pojde tak ako je naplanovane tak mi cisarsky vyjde na stvrtok takze vikend tam ma neminie 😒 no ale nejak to prezijeme nic ine nam neostava 🙂 cakame chlapca doma mam uz dvoch /okrem manzela/ tak aby bol do partie 😀

sisi79
21. dec 2012

@janulap tak uz to mame aj my za sebou nakoniec som isla do porodnice uz v nedelu vecer a v noci mi robili cisarsky no a celkom sa to tam rozbehlo na sestonedeli nas bolo cez tyzden 18 zien ale malo to aj vyhodu aspon nas rychlejsie pustili domov - uz v piatok tak vikend v nemocnici nas minul 🙂

janulap
22. dec 2012

@sisi79 jeeej,GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂 Tak sa tam tych zien teda nazbieralo poriadne....ked sip omylsim,ze dva dni sme tam boli dve 😀 A ten vikend ti zavidim v dobrom 😉 Pri kom si rodila?Drzkajte sa,prajeme krasne prezitie vianocnych sviatkov 🙂

sisi79
23. dec 2012

@janulap dakujem 🙂 rodila som pri ostrihonovi ale mne to bolo vtedy jedno bola som v celkovej narkoze 🙂 takisto prajem krasne a prijemne vianocne sviatky 🙂

janulap
23. dec 2012

🙂

novazena
16. jan 2013

mamicky akeho zubara maju vase deti?? moj syn ide mat tri roky a chcela by som uz s nim zajst na prehliadku, ale netusim ku ktoremu zubarovi.. ja mam gresovu, no ta ho isto takeho maleho nezoberie..

mery89
17. jan 2013

neviete nahodou ako je to s poziciavanim monitora dychu v nemocnici DK? pozicaju to kazdemu ci len predcasniatkam? citala som ,ze v niektorych nemocniciach to poziciavju tak 30- 40e na pol roka.

danka.k
17. jan 2013

@novazena mojho maleho ked bolel zub sme zhanali zubara, lenze moj muz ma az v ba a ja mam v zuberci... nasa doktorka nam povedala, ze mame ist k zubarovi ku ktoremu patrime pod obvod ze ho osetrit musi a takto mi to povedali aj na poistovni...... ale mlady panko ho odmietol zobrat, pokial sa k nemu nepreradime my. takze bud chod podla obvodu alebo k svojej mala by ti ho zobrat. My sme sli nakoniec k Machajovi, on mu to vyvrtal, ale kartu nam nezalozil, teraz ako skolkar patri k Rakovanovej.

danka.k
17. jan 2013

@mery89 neviem o nicom takom ze by dk taky pristroj poziciavali....

cartridge
26. jan 2013

Ahojte, neviete poradiť nejakého dobrého logopéda z okolia: Lipt. Mikuláš, Ružomberok, DK, prípadne Martín, čo sa zaoberá detskou zajakavosťou? Má niektorá dobrú osobnú skúsenosť?

petula825
26. jan 2013

jeeej ahojte, ako ma potesila tato skupina, idem citat co sa podozvedam 🙂 inak,tak mi napadlo, na namesti rusia galanteriu, nad sporitelnou, maju 40% zlavy na cely tovar, ak nieco potrebujete utekajte, urcite to tam poznate kedze predajna je tam cez 10rokov....

BTW, nejaka maminka co planuje rodit okolo 12.feb? :P

smoukinka
5. feb 2013

@mery89 ja som pocula ze pristroj na monitorovanie dych poziciava zravotna poistovna dovera ak si tam poistena niekde som to vlastne citala ked som este bola tehu v nemocnici neviem tam o tom nikto nevravel ani som to nikde tam nevidela

mery89
5. feb 2013

@smoukinka ja som počula,že v niektorych nemocniciach to požičiavajú, ale nebola som si ista či aj v DK, som sa chcela informovať , skumam či mi ho vobec treba 😕 nevim niekto vravi ,ze nie niekto ze ano tak som z toho 😕 😨

smoukinka
5. feb 2013

@mery89 no ja som chcela kupit no nakoniec som nekupila prve tri mesiace mala aj tak spala pri mne pretoze chcela spat na brusku a pri mne jej bolo lepsie citila ma a aj lepsie spala takze som rada ze som nakoniec nekupila zbytocne by som vyhodila peniaze za nieco co by som nevyuzila ... neviem ale asi je to zbytocnost robieva to aj plane poplachy a zbytocne to vystresuje mamicku 😖 tak neviem

mery89
5. feb 2013

@smoukinka ved to kym je zdrave , ano pocula som,ze niekedy viac stresuje ked clovek caka kym to bude piskat , alebo ze sa nieco stane, ale tak dufam,ze vsetko bude ok 🙂 ved ja už tak stresujem 😅

smoukinka
5. feb 2013

@mery89 neboj vsetko bude dobre 🙂 to zvladnes a mne pomohlo ze som ju mala pri sebe pocula som ako si spokojne odfukuje tiez som bola nervozna a kazdu chvilku vyskakovala k postielke ked som zacula nejaky zvuk a mala aj lepsie spala ked bola so mnou a po troch mesiacoch zacala spavat znova v postielke a nebol problem ju to naucit teraz uz so mnou v posteli spat nechce 😠 a ja by som tak chcela aspon niekedy sa s nou tulkat aj v noci 😀 a bolo to dobre aj preto ze som kojila len som ju zdvihla nakrmila polozila a spali sme dalej 🙂

mery89
5. feb 2013

@smoukinka ved dufam, ze to zvladnem 🙂 budem sa snazit 🙂 no aka zlata tak si chce uz asi mala aj sama pospat 🙂 a nechce maminku vyrusovat 🙂

smoukinka
5. feb 2013

@mery89 no chce mat klud ocko chrape :D a hadze sa ako ked obracaju kombajn :D no a mala mu to nemieni tolerovat ked ocko chrape ona je sice az v postielke ale aj tak zakrici eeee abo daco ocko prestane chrapat a mala spi dalej 😀 😀 😀 sa vzdy taaaaaaaak smejem konecne ho nemusim drgat je nech nechrape 😀 😀

mery89
5. feb 2013

@smoukinka ale zlata 😀 tak uz vie co ju vyrusuje 🙂 no ved pri zaspavani potrebuje asi klud 🙂

smoukinka
5. feb 2013

@mery89 ne len pri zaspavani ona aj pri spani proste chce ticho a hotovo a my to musime dodrziavat inak nam to vytmavi a to neprehanam 😉 ked nieco susti vrzga alebo ked idem do postele musim dobre ze nie po spickach lebo mala hned zakrici pomrvi sa a ked je zas ticho zaspi a o chvilku chrape no keby si to videla smiala by si sa 😀 😀 ... normalne zakrici nejaky zvuk a znie to ako ze butde laskavo ticho spiiiim 😀 😀 pomaly sa uz pri nej clovek ani prevratit na posteli nesmie krpana mala hlavne ze ona niekedy chrape horsie ako ocko 😀 😀

mery89
5. feb 2013

@smoukinka aka zlatá 🙂 už vie čo chce , 😀 to je take zlate uz sa aj ja tesim ked budem moct takto male pozorovat ako sa meni mesiac po mesiaci , si uz predstvujem ako bude vyzerat 🙂 , to je take chutne ked uz ma svoju vlastnu predstavu co chce aj ked este nerozprava 😝

babyborn
9. feb 2013

Ahojte baby rodili ste niektora v dk s epi?ako to prebiehalo?odporucate,alebo nie.

lenkaa222
11. feb 2013

ahoojte..kočky hladam mamičku čo ma synčeka a maju doktorku gajarsku..vdaka

janulap
12. feb 2013

@lenkaa222 ahoj,my mame dr. Gajarsku,ale mam baby 🙂

ponozkazt
12. feb 2013

ahojte, chcem sa spytat - ak ste mali niektora problem otehotniet, ku komu ste chodili? ja mam dr. Hrudu a zatial som celkom spokojna, sme este len na zaciatku vysetreni, len sa chcem informovat o moznostiach vyberu ..🙂

alzbeta828
13. feb 2013

@babyborn ja som rodila pred 2 rokmi, bolo to v pohode, aj ked ja nie som fanusik liekov a podobnych zalezitosti, ale nemozem sa stazovat, vpich nebolel, ani potom ma to vobec nebolelo,nemala som ziadne vedlajsie ucinky z toho...

alzbeta828
13. feb 2013

@babyborn a kedy sa chystas rodit? lebo ja tiez planujem rodit v dk...

babyborn
13. feb 2013

@alzbeta828 ja idem rodit v marci,ty teda neskor,takze budem potom informovat🙂