Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

anicka
28. jún 2010

@emmka3 ja som si šla tiež aj "oči popásť" sebe som kúpila len jedno tričko ale na Maťke som sa vybláznila 😀

emmka3
28. jún 2010

anicka, tak to verim, ze na tie dievcatka to taha kupovat, chlapci vynosia bars co 😉 ale ja by som isla fakt popozerat ako sa to tam pomenilo ... a Matka zvladla celu cestu?

anicka
28. jún 2010

Maťka so mnou nebola, ale myslím, že by zvládla, parádne sa to zrýchlilo za 2,5 hodiny sme boli v Blave a to šoférovala moja mamina takže sme šli poctivo predpisovo. Do Žiliny v pohode cez Terchovú za hodinu a zo Žiliny po diaľnici je to za 1,5 hoďky 😉

emmka3
28. jún 2010

to ste isli nekak rychlo, ci? bo my spravime Turu teraz ta 2h 😅

danka.k
28. jún 2010

@anicka jaaaaj som zabudla... takze pozicane sa vracia 😀 😀 😀 😀
@emmka3 ani ja nie som nakupovaci typ 😀 ja sa postavim do kabinky a muz mi nosi 😀 😀 😀 😀 😀 mne by sa tak chcelo hrabat sa pomedzi regale 😀 😀 😀

anicka
28. jún 2010

@danka.k len v dobrom 😉

emmka3
28. jún 2010

@danka.k tak teda ty ma tm dobre vycviceneho, to mm so mnou na nakupe (asi raz sme boli spolu) ... obleciem nieco, pytam sa dobre? on, dobre ... obleciem ine, total des, pytam sa dobre? a on, dobre ... no tak nakupuj 😀

emmka3
28. jún 2010

jo a teda pytam sa, co je lepsie, a on "mne je jedno" 😝 😀

danka.k
28. jún 2010

@emmka3 ty mas uplne super muza 😀 😀 😀 tak to isto radsej bez neho 😀

anicka
28. jún 2010

@emmka3 Tvoj mužíček a môj by si mohli ruky podať 😀

emmka3
28. jún 2010

anicka s rozdielom, ze tvoj ta aspon na tie akciove nakupy zoberie a povie, ze OK, tak teda kup nieco 😉 😀

danka.k
28. jún 2010

@emmka3 tak ty sa zober bez neho 😀

anicka
28. jún 2010

@emmka3 ale ja som bola bez neho, kdeže by ma ten niekde zobral, jeho aj vytiahnuť do kina je umenie, on je taký môj papučkový tip 😀 😀

emmka3
28. jún 2010

@anicka 😀 no tak v tomto su teda rovnaki 😀

danka, daleko by som nezasla 😀 ale zachvilku uz zacnem jazdit, a budem hotovy postrach ciest 😀

danka.k
28. jún 2010

budeme dve 😀 😀 😀 😀 😀 len ja kym zacnem jazdit tak to bude dlho trvat 😀 😀 😀

anicka
28. jún 2010

@danka.k ja tiež šoférujem len pokiaľ je to otázka života a smrti 😀

danka.k
28. jún 2010

@anicka ja tiez len vtedy... takze cca raz za rok.. toho roku uz som 😀 😀 😀 😀 vacsinou je to vzdy na velku noc ked treba kupacov domov povoziť 😀

emmka3
28. jún 2010

😀 Dani, takze zachvilku bude rusno na ceste Knazia - DK , ked zacneme naplno jazdit 😀 mne to vychadza tiez tak, ze raz do roka idem ale to len vtedy, ked sa nadomnou mm zlutuje a so zatatymi zubami mi da 😀

danka.k
28. jún 2010

@hojka vsetko najlepsie k narodeninkam ti prajem 😉 😉 😉 😉 😉

danka.k
28. jún 2010

@emmka3 no riadne rusno tam bude 😀 😀 😀 dam tabulky po celej ceste ze idem ja tak strepnie prosim 😀 😀 😀 😀

nadezdah
28. jún 2010

Tak ja som si to zariadila inak, kúpila som si auto a máme každý svoje. Vodičák mám len dva a pol roka, ale jazdím skoro denne, ale len trasa Jasenová kubín, alebo ružomberok.Raz som bola v Nižnej a raz v Zázrivej, pár krát v Žaškove. Na ďalšie trasi sa bojím, takže do Martina a ďalej šoféruje mm.
S nákupmi- chlap to isté všetko mu je jedno a tak so mnou chodí len dcéra, ona lepšie poradí, sme ako segry.

hojka
28. jún 2010

danka.k - dakujem velmi pekne,mam veru pekny darcek k narodeninkam vsak? 🙂
Tak porod bol naozaj paradny,ani neviem ako som porodila,za 2,5hod som mala po vsetkom,naozaj super ani ma nemuseli nastrihnut a zosivat.To som uz mala asi za odmenu co som si vsetko musela vytrpiet pocas tehotenstva.Mliecka mam strasne vela,v porodnici som kojila este aj susede maleho,ale ten mal 4kg,tak ked ma zdrapil,tak som videla aj hviezdicky 😀 a este som sa musela aj odstriekat,takze mliecka ako chodiaca tovaren 😀 Aj pri malej som mala tolko,tiez som davala zamrazene este jednej kamoske pre malu.Len moja sa mi nechcela prisat,tak som sa celych 9 mesiacov musela odstriekavat,bola to veru drina 😝
Mala to znasa kedejako,sice sa tesi,ale vidno na nej,ze je to pre nu tazke,hadam si pomaly zvykne.Akosi neposlucha a robi vsetko naopak ako jej poviem 😖
Fotky maleho samozrejme ze dam,musim si najst cas,je toho teraz veru dost 😝
Prosim vas ako si mam dat prec to,aby mi neukazovalo uz ze v ktorom tyzdni som.A ako Deniska,viete nieco nove?

danka.k
28. jún 2010

@hojka wau super porod... 😉 a parada ze mas tolko mliecka, len nech dlho vydrzi.... a daj si nastavenia a tam to pomenis 😉

salvinka
28. jún 2010

tak ja kocky soferovanie milujem!! aj ked sama som si trufla zatial iba do martina, no ked mam chlapa za spolujazdca tak aj nemecke dialnice som mala v malicku 😎 😀
a uz som sa poucila ze ked chcem ist na nakupy, mam brat radsej mamu ako chlapa 😀

@hojka ja uz teraz snivam o tom ze druhy porod by mohol byt bez nastrihu 😀 paraaadne si mala.. dufam ze si dcerka rychlo zvykne 🙂 deniska porodila 26.6 tak ste sa asi obisli...

inac, ja mam prave segru na salach 😀 😀 😀

mayocka
28. jún 2010

baby?myslite ze existuje riedke mliecko?dala som dnes Ivanke feniklovy caj,prvy krat v zivote chytila flasku ako cicku 😕 😕 a nepustila az kym celu nevypila bolo tam 80 cajiku....predtym sa napapala mliecka a potom este tiez trosku...neviem ci mam huste mlieko a treba jej to zriedit s cajikom ci ju to v brusku tlaci,nic take agresivne nejem,niekedy nejem vobec tak nemam ani nad cim rozmyslat preco by plakala od bolesti bruska,ale ten cajik jej pomohol a chutiiil az az 😀 😀 😀 od radosti ze sa ukludnila som chcela aj prirabat

prikrmovali by ste v mojej situacii?asi nie ze?ved mliecka mam dost len ci nie je riedke,ale jedny hovoria ze to existuje druhí ze nie ze je to blbost ☹

emmka3
29. jún 2010

@mayocka riedke ani huste mlieko nie je - je to len mytus! , je len predne a zadne mliecko - predne je skor na uhasenie smydu, zadne na zasytenie ... no neviem, ja by som asi flasku vobec neriesila, aj ked su deticky, co ficia na flasi a aj su v pohode kojene, ja by som sa asi bala ... my sme davali lyzickou, striekackou ale aj poharikom a islo v pohode ... ak jej pomohol cajik, tak ma asi fakt koliky ... neskusas ho pit aj ty, zeby sa to dostalo do mliecka a nemusela by si jej davat cajik? a preco chces prikrmovat, ked mala pekne a papa a prospieva? ak mas nejake pochybnosti, napis IP annag, ona je laktacna poradkyna a pomohla veeeeeela babam tu na konikovi a toto je jej oficialna stranka
http://dojcenie.wordpress.com/

emmka3
29. jún 2010

@hojka hore na liste su nastavenia a tam sekcia Tehotenstvo a rodina, tam si to nasavis ... a super porod, parada ,.. pocuj a pri Tanicke ta nastrihavali? vies, ci je mozne, ze ked ta pri prvom siju, ci ta pri druhom nemusia, bo toto bola pre mna mora, to hojenie 😖

hojka
29. jún 2010

Tak pri Tanicke ma nastrihli a teraz uz nemuseli,takze nebojte,ani vas nebudu mozno musiet,zalezi na tom ake velke babo budete mat,je som mala chrustika,tak to slo dobre 🙂
mayocka: priklanam sa k emmke,je to podla mna hlupost,mliecko mas dobre a cajik vobec nemusis davat,v mliecku ma obsiahnute uz vsetko co potrebuje.Ja som pri malej cajik vobec nedavala,len som davala svoje mliecko a v pohode 😉

d198815
29. jún 2010

salvi a uz porodila???ako sa ma???

salvinka
29. jún 2010

@d198815 o pol stvrtej rano.. bez nastrihu 🙂 ted som s nou volala tak ze by uz sla domov 😀 😀