Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
21. jún 2009

bolulka tak to si mala super disku vcera doma 😀 ale bolo tam fajneeeeee

majdiska
21. jún 2009

my sme mali včera urbársky guláš, dalo sa len ten dážd 😖

bolulka
21. jún 2009

joooj, desmod som si vychutnavala z postielky.. tak krasne to tu bolo pocut..

veronika13
23. jún 2009

no vidíš, ešte si aj ušetrila na vstupnom a ani ťa nohy neboleli zo státia pred pódiom 😎

majdiska
24. jún 2009

baby to je ale krásne leto, čo??? nezaprší a nezaprší 😝 a teraz u našich nejaký blázon stále vrta a čakám kedy mi zobudí malého 😖 😝
ja neviem, čo je to malému obuť sandálky.. minulý rok bol stále v krataskoch a teraz nemôžem spratať zimnú bundu, lebo zakaždým čo ju operiem a chystám sa ju odložiť je do 10 stupnov. no asi ju odložím, ked malý z nej vyrastie a budem kupovať novú na zimu 😕

veronika13
24. jún 2009

u nás až večer vykúkol oskar, poteší, ale tiež už mám tohoto dažďa dosť

danka.k
24. jún 2009

nas maly ma uz toho dazda tiez plne zuby.. dnes ked nachvilu vykuklo slniecko tak sup a uz bol vonku.. v pancuchoch a tricku.. ale straaaaaaaaaaaaasne sa tesil.. tak sme ho nechali vyhrat sa a hajde domov spat 😀

anicka
25. jún 2009

O tom počasí mi hovorte. Keby sa aspoň rozhodlo, či ide pršať alebo svietiť slnko 😖 chvíľku je pomaly na zimnú budnu a za chvíľu na krátky rukáv 😖 😠 Mohlo by už prísť pekné teplé slnečné leto 😀 😀 😀

Inak sa máme fajne. Dnes sme boli u kaderníčky aj ja aj Maťka. Ja som potrebovala už poriadne ostrihať a Maťke sme ostrihali len ofinku, chcem jej nechať dlhé vlásky. 😀

danka.k
25. jún 2009

my sme maleho dnes zas ocvakali uplne na kratko.. dake 3 mm.. taky je krasnucky 😉

majdiska
26. jún 2009

no ja ešte so strihaním počkám, nech mu tam niečo dorastie.. tak na zimu pôjde znovu pod mašinku 😀
no a dážd, tak malého vyzbrojím gumačikmi, takým nepremokavým gumeným kopletom.. u neho sú na prvom mieste skalky a mláky.. keby mohol tak sa v nich aj vykúpe 😝
včera som bola dať výpoved v práci.. tak mi je trošku smutno za babami.. 😒 ale tá atmosféra tam nie je nič moc ☹

veronika13
26. jún 2009

a kedy nastupuješ do novej?

majdiska
27. jún 2009

od júla 🙂

veronika13
27. jún 2009

však s babami sa môžeš hocikedy stretnúť, ale v blbej atmosfére sa robí na figu, niekto by vedel rozprávať...

majdiska
28. jún 2009

no to hej, len mne ked som tam bola, to ich lúčenie nejak pripadalo divne 😒 .. aj mi priali všetko dobré v novej práci.. len akosi som z nich cítila niečo iné..no to neboli všetky, len niektoré 😒 proste pocit...

veronika13
30. jún 2009

možno závisť...

kde ste všetky, či sa už opaľujete? že vás musím z tretej strany ťahať 😀

anicka
30. jún 2009

tu sme, tu sme 😉

majdiska
30. jún 2009

ahojky,
bože mne je nejak tažko, môj malý veľký chlap ide do jasličiek - ja to asi budem horšie prežívať ako on 😢 ..
to tak strašne letí.. nedávno sa narodil... ☹
ale s detmi mu isto bude lepšie a korunky treba 😉

bolulka
30. jún 2009

majdiska, neboj.. Klaudika nastupila o dva mesiace neskor, a zvladala to urcite lahsie ako keby bola strarsia 😉 cim je starsia, tym je to zda sa este lepsie.. dnes mi cely den basnila o svojom frajerovi 😀

zajtra sa na vas tesime... 😉

anicka
1. júl 2009

majdiska: ako ste to zvládli? 😕 Myslím obaja 😀 😉

bolulka
1. júl 2009

no majdiska, ako? Klaudika mi oznamila, ze novy Adamko plakal, a ze chcel maminku..

bolulka
1. júl 2009

majdiska nam asi unavou zaspala 😀

majdiska
2. júl 2009

joj a to kedy bolo bolulka? mne učiteľka povedala že len doobeda mal malú krízu, ale potom ho to prešlo 🙂
a únava, sama dobre vieš.. človek nevzyknutý, skoro vstávať a ešte cestovať - raz za čas.. to na kráse nepridá 😉 zatiaľ len študujem materiály, ale aj tak som ako zbitý pes.. malého mi manžel zoberie hned von, tak oddychujem..
a anicka dnes troška horšie.. ráno odišiel odo mna sám, ani sa neobzrel.. a že doobeda už lepšie, len poobede ked som mala prísť tak sa už mojkal s p. učiteľkou.. máme doniesť plyšáčika, aby sa mal s čím mojkať.. dnes mu požičal jeden chlapček.. 🙂 zajtra zistím, lebo sa tu menia smeny, doobeda je jedna milá p. učiteľka a poobede sú také mladé dievčatá - asi majú dovolenku 🙂

majdiska
2. júl 2009

a malý horšie spinká ☹

bolulka
2. júl 2009

majdiska, aj dnes vraj plakal.. pytala som sa Klaudiky, preco: ze "maminkou" 😉 aj my sme jej doniesli plysacika, ked raz pri zaspavani plakala.. a bolo dobre.. aj flasku na caj som jej vtedy doniesla.. flasku uz nepotrebuje..

majdiska
3. júl 2009

a nááááááááááádchujeme 😖
no dnešný cirkus ráno stál za to, že bolul 😀 ? a ked som po neho prišla sa to zopakovalo a rozplakal ešte jedno dievčatko.. nariekal za inými deťmi, ked si po ne prišli rodičia a po neho nikkkkkkkkkkk 😖

bolulka
3. júl 2009

ja som raz prisla po Klaudiku o druhej.. sa polovica deti postavila ku dveram a rozpravali, ze aj oni chcu ist domov a ze kedy pride aj po nich maminka...

nooo majdiska, super stretnut rano niekoho znameho rano v skolke..

salvinka
4. júl 2009

ahooj...
ste tu vsetky uz mamicky alebo sa najde aj nejaka tehulka?? 🙂

majdiska
4. júl 2009

vitaj salvinka 🙂
však sa kludne pridaj, všetky sme tu boli najprv čakateľky a teraz už i mamičky.. 😉

bolulka
4. júl 2009

mame tu aj cakatelku, len sa dlllho neozvala..

vitaj medzi nami.. odkial ze si? 🙂

salvinka
4. júl 2009

pokusala som si vas aj trosku blizsie otukat, ale precitat 160stran a dat si to nejako do suvisu.. ee..tazkee :D
ja som priamo z dk (bysterec) ale uz asi nieco tyzdna byvame v jasenovej 🙂
ked uz vas tu takto mam kubincanky pokope.. nechodila ste niektora ku dr. sunalovej???