Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
22. okt 2009

segra už som zistila prečo plakal, nastúpil nový chlapček, ktorý bude mať v januári 2 roky a ten stále plače a Adamko je solidárny, tak plače s ním 😉

bolulka
22. okt 2009

no ucitelka povedala, ze este nevidela take male deti sa tak pekne hrat.. ze sa vobec ani nebiju a ze Adamko nemoze Klaudinku ani spustit z oci 😀

majdiska
22. okt 2009

bolul ja sa bojím, ked nastúpiš na materskú ako to ponesie.. ked malá prestane chodiť do Jánoška.. 😕
zasa bude nešťastný 😒

katika82
22. okt 2009

ema 1987 ja som chodila k turčinovej ale mne veľmi poškodila zdravie tak že mám teraz chronický zápal priedušiek, takže ja s nou nemám dobré skúsenosti, ja si idem dať ku škerlíkovej malého

jana2033
23. okt 2009

Ahojte,
tak mam po včerajšej poradni no som sa tešila až moc, a bábo sa neukázalo kludné si tam ležkalo ani sa skoro nepohlo no občas 🙂, ani pohlavie nechcelo ukázať a ani fotka sa nedala spraviť. A doktor vraví kde sa tlačí dole 😀 že tam má priestoru veľa. No tak dúfam že to o tie dva mesiace sa ukáže alebo teda tri 🙂.

bolulka
23. okt 2009

ahojte, tak my sme boli na poradni a uz vieme pohlavie.. 🙂 budeme mat doma parik..

najprv dr. vravi, ze je na pohlavie skoro a ze mi to nepovie a potom som to zbadala aj sama, a na to ultrazvuk zastavil a spytal sa, ci to teda chcem vediet 😀 takze chlapcek.. mam aj fotocku ako dokaz.. prilozim do albumu..

danka.k
23. okt 2009

jani tak to mi je luto ze sa este neukazalo...

a bolulka supeeeeeeeeeeeeer.. takze ideme meno vyberat 😀

emmka3
23. okt 2009

Jeeej, bolulka, tak to bude chlaaaaap 😵 Klaudika sa isto potesi, ze bude mat "Adamka" aj doma 😉

jani, tak to bude asi baba, tie su zevraj na UTZ hanblivky 😉

veronika13
23. okt 2009

Ahojte, no dávno som tu nebola a akosi to tu všetko otehotnelo 😎 Ale to je super, len tak ďalej.
Bolul, tak to Riško bude mať už aj parťáka na flámovanie dakedy o pár rokov 😀

majdiska
24. okt 2009

bolul, tak to je super, blahoželáme 😉

katika82
24. okt 2009

bolulka super blahoželám k chlapčekovi, ocino musí byť pišný že

no ja idem vo štvrtok na poradnu a ak bude malý stále zle otočený tak pondelok nastupujem do nemocnice a utorok ideme na cisársky. ☹ ale bojím sa toho veľmi

teda ak ma to nechytí skôr, lebo pri týchto šokoch čo som zažila včera k tomu veľa nechýbalo. neviem či ste kukali správy o tej havárii kamionov, tak to bol môj ocino ten čo to prežil

bolulka
24. okt 2009

dakujem dievcata za gragulacie..

katika, uf, tak to ste teda mali doma perne.. sa vam druhykrat narodil. vdakabohu, ze je v poriadku..

preco ides tak skoro na porod? musime sa este stretnut, kym porodis.. tak daj nejaky napad..

katika82
24. okt 2009

bolul no termín mám až 10 ale vraj ma už nebude trápiť, že ak bude zle otočený tak že urobí cisársky o týžden skôr.

tretulka
24. okt 2009

bolulka, gratulujem k chlapcekovi 😵

katika, viem si predstavit, aky strach ste zazivali...hlavne, ze vsetko dobre dopadlo
a co sa tyka porodu, neboj, da sa to zvladnut, ja som cele tehu rozpravala o prirodzenom porode a nakoniec som rodila sekciou

bolulka
24. okt 2009

tretulka, teba som tu nevidela.. stale som sa chystala spytat sa ta, ako sa ma Martinko v skolke? uz sa mu zapacilo?

a aka bola sekcia.. to je moja nocna mora..

katika82
24. okt 2009

bolul ja som si zasa sekciu strašne priala zo začiatku ale teraz sa jej akosi bojím hlavne toho či sa preberiem.

jana2033
24. okt 2009

bolul gratulujem k chlapčekovi 🙂 ,
emmka dúfam heh keby to bola baba strašne by som chcela 🙂 ,

baby chcem sa Vás spýtať ešte aj Vás ostatné či ste si robili všetky 3D ultrazvuk váham či si ho dám spraviť ale neviem či už zase nie je neskoro ☹ ..dani viem že si mi spomínala že by si si ee..ale tak som chcela vedieť to pohlavie že rozmýšľam nad tým 3D 😝 a že či je všetko v poriadku. Par dni som si našla na hrdle hrčku aj pri uchu a neviem či to može byť z nádchy že by sa cysty spravili alebo či to nemože byť niečo horšie bojím sa hlavne kôli malému ☹ ..neviete poradiť či ísť radšej za obvodnou? dakujem

veronika13
24. okt 2009

jani, pravdepodobne to bude uzlina ak si bola prechladnutá alebo niečo... ale pre pokoj radšej skoč k Dr. Katika, budú ti asi dávať spinal, nie?

tretulka
24. okt 2009

bolulka, Martinko je v pohode, nastastie 🙂

katika, ja som sekciu straaaasne nechcela, a ako sa hovori, nechceneho sa ti najvacsi kus ujde...no ale kedze to inak neslo, od rana od 9tej do vecera 18,15hod som sa otvorila na 7cm, voda odtecena a kontrakcie ziadne, takze sekcia bola nevyhnutna..nevravim, ze to bolo podla mojich predstav, ale hlavne, ze sme bol maly ok a vlastne aj ja

jani, ja som bola na 3D v 29tt...s tou hrckou by som isla k dr., moze to byt len od prechladnutia ako pise veronika, ale pre pokoj duse ta navsteva u dr. stoji, no nie? 🙂

ahoj veronika 🙂

jana2033
24. okt 2009

dakujem vám baby jj tam som sa pomylila nie cysty ale uzliny som myslela ja už mam dakedy taky strach že píšem iné ako chcem , dakujem za rady asi fakt pojdem k lekárke pre istotu a ak by to bolo z toho prechladnutia tak by som bola strašne rada.

tretulka tak to by som teda ešte asi išlla 🙂 ďakujem

moc som sa ešte toho zlakla lebo spolužiacka mi povedala ze ona si takú hrčku našla a mala toxoplazmozu alebo ako sa to píše tak preto som sa bála.

Dakujem a pekný večer prajem 🙂

danka.k
24. okt 2009

jani moj nazor na 3D poznas 😉 😉 😉 takze uz nepisem

katika tak to mal ocko velke stastie.. som rada ze sa mu nic vazne nestalo 😉

veronika a uz castejsie tu musis chodit a chvali sa s tortami 😉

salvinka
24. okt 2009

ahojte kubincanky 🙂

bolul, gratulujem k chlapcekovi 🙂
katika, este ze to dopadlo s ocinom tak dobre 😉 a neboj sa toho zakroku, predstav si tu radost ked budes mat maleho pri sebe 🙂

chcem sa vas spytat, ci ste boli pred materskou na pn.. a ak niektore ano, mali ste vychadzky?? alebo ci chodia zo socialky na tie kontroly.. pravdepodobne od prveho pojdem na pn- sice nie zo zdravotnych dovodov, ale lepsie ako vypoved v praci.. len si neviem predstavit ze mam vychadzky dvakrat do dna, ved zosaliem.. a to mi materska vychadza az v polke januara..
vdaka za odpovede a nazory..

emmka3
25. okt 2009

salvinka, ja som bola PN od 8tt az do konca ... mala som vychadzky 2x denne, 10-12hod a 14-16hod, tusim, to zyvisi od Dr. kedy ti napise ... ostatne IP 😉

anicka
25. okt 2009

bolulka gratulujeme 😉
katika som rada, že je ocko v poriadku 😉

jana2033
25. okt 2009

katika presne ako ostatné vravia hlavná vec že je zdravý 🙂 a v poriadku,

danka jj tak tak viem viem len sa neviem dočkať až za 3 mesiace. ved ja aj tak sa tam pojdem len spýtať.
baby neviete koľko to stojí u nás ten 3D ultrazvuk?
salvinka ja našťastie PN nemám ani mi lekár nedal tak som rada že môžem s kľudom chodiť do roboty 🙂 .

majdiska
25. okt 2009

ahojky,
bolul, tak my zajtra nejdeme do škôlky, malý soplí a má zo soplíkov hnačku - celú ritku červenú, tak to ideme troška preliečiť imazolom.. no ked sa lepí, tak sa lepí.. ale v stredu prídeme, ak sa niečo nezmení 😉

katika82
25. okt 2009

janka ja som bola u Hrudu na 3 D lebo chodím k nemu a mne vravel že najlepšie je medzi 23-26tt že vtedy sa dá najlepšie snímať, ale záleží na lekárovi lebo niektorý aj neskôr zvykne robiť.

čo sa týka tej uzliny určite by som išla, ja som si našla takúto pod pazuchou tak som sa pýtala na to dokyho ale vravel že to je vpohode

katika82
25. okt 2009

a za 3D som ja platila 50 eur za nejaké hodinové DVD

jana2033
25. okt 2009

dakujem Katika 🙂, budem aspon vedieť ja by som aj išla asi na to 3D ale manžel nechce ☹ , povedal ze to je strašne vela tu hodinu aby dieta ozarovalo, tak neviem ako sa rozhodnuť, ja mam tiež Hrudu takže to by bolo skvele že to aj on robi, ty si sa aj pýtala či to nepôsobi na dieťa dako zle? ešte so sa chcela spýtať s tou hrčkou si šla za svojou obvodnou lekárkou? mne ta hrčka už mizne tak neviem či pojdem možno pre istotu.
pekný večer prajem

emmka3
26. okt 2009

Janka, ja som mala klasickych UTZ za tehotnost dost vela a tiez som vahala ci ist na 3D, konzultovala som s Hrudom a on povedal, ze v dnesnej dobe uz tie UTZ nie su tak ohrozujuce, dolezita ja prestavka medzi jednotlivymi UTZ ... ale kedze ty pises, ze ste s malym OK, tak tych UTZ si nemala az tak vela ako ja, tak co sa tyka ozarovania, to sa neboj 😉 My sme isli hlavne na zistenie, ci je maly OK, kedze manzel maju v rodine srdcove vady ... ale nastastie bolo aj je vsetko OK a maly je zdravy 🙂