Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

ema1987
14. nov 2009

nebojte babenky ked sa nieco udeje dam vam vediet ako napr. dneska ranko mala nechcela ani za toho kopkat alebo dat na znamost ze je ok a tak ma vystrasila ze som asi 5 min drmkala z bruchom kym som ju konecne zobudila ale potom sa akosi umudrila a mne tak strasne moc odlahlo ze som bola stastna ze som uz nedokazala asi zaspat ale poviem vam bol to riadny stres.. 😒 😒 😒 😒
No ja sa krstnym menom volam Zuzana ale malej by som meno po mne istotne nedala....xixixi 😅 😅 😅
No to teda hej budeme v partii ale s kym to newem ...este 😒 😒
bolulka skusim kuknut ak nenajdem tak sa obratim na teba moze byt???? 😉 😉

bolulka
14. nov 2009

ema, kludne sa ozvy.. 😉

Tak a my dobiehame Adamka, sme chory. ani neviem co jej je, ba mi od polnoci teplotuje a rano raz zvracala.. 😔

ema1987
14. nov 2009

no tak to vam teda nezavidim byt teraz chore no co uz ale budete to musiet niako zvladnut a hrdielko ju neboli???, 😒 😒 😒 😒 😒

bolulka
14. nov 2009

nie, nestazuje sa. a dnes je tak krasne.

ema1987
14. nov 2009

hmmm no to teda hej .... 🙂 🙂 🙂 🙂

emmka3
15. nov 2009

ahojteee, tak a mame volby za sebou a nemusi byt druhe kolo, parada, lebo s tym som nepocitala, ze by som tam bola zas o 2 tyzdne ... no a nas Jr. bol prvykrat cely den bez mamy a drzal sa statocne, dokonca spolupracoval aj na nocnicku a ako tak aj papal, len v spanku strajkoval ale to uz je dnes v starych kolajach, takze mama moze zacat zurovat 😀

idem vas teda docitat 😎

emmka3
15. nov 2009

emy, Emma je uzasne meno 😉 my ked raz budeme mat dievcatko, bude to tiez Emmka (aj preto mam taky nick 😉 ), ale nerozumiem, preco by ste mali za 2M priplacat 😕

Flitrana, ono sa plava doobeda v dvoch skupinach, zaciatocnici a pokrocili a poobede su zmiesani, a je to tak preto, lebo doobeda chodia mamicky na MD a poobede pracujuce mamce ... to je tak len posledne, lebo deticky co zacinali pred 2 rokmi plavat su uz velke a chodia aj do skolok a mamicky do oboty, tak aby sa nemuseli vzdavat svojho hobby a samozrejme, ze sa k nim mozu pridat aj novacikovia 🙂 V skupinach nas je tak max 10, ako kedy, kolko pride ... no a samozrejme mozu chodit plavat aj ockovia, aj ked teraz v Relaxe sa budu musiet platit 2 vstupy, v Parku sa mohol prist hocikto pozriet aj zadarmo ...

jooj, Klaudika je chorucka? tak skore uzdravenie ... som ju videla v jaslickach, bola zlata, isla sa lucit s Adamkom a jedno dievcatko ju trosku postrcilo a ona spadla a plakala, a on k nej tak zlato prisiel a pohladil ju, ze "neplac, neplac" , zlatucki boli 😵

bolulka
15. nov 2009

emmka, a to dievca ju cielene postrcilo? 😠 ale su obaja zlatucky, taky mali frajeri 😀

este by ma zaujimalo ako sa plati v tom Aquarelaxe? chceli by sme ist v stredu s Klaudinkou..

bolulka
15. nov 2009

a zabudla by som, mala je uplne fit.. to uz je druhykrat co jeden den teplotovala - presne 24 hodin a na druhy den nic.. 😕

veronika13
15. nov 2009

bolul, to pri virozach tak býva, radšej by som ju ešte dáko príliš nenamáhala

bolulka
15. nov 2009

co to za virozy? ale nenamaham ju, sedka doma..

emmka3
15. nov 2009

bolul, no tak to vyzeralo, ze ano, ale som ich nejak zvlast nesledovala, len so videla Klaudinku ako si sedkala v kutiku a hrala sa apotom az ked uz bola na zemi, ale nebol to tvrdy dopad, lebo spadla cez tie makke kocky co tam maju ... deti sa strkaju, ani ja to nemam rada, ale mozno je to nejaky vyvojovy stupen presadzovania sa 😕

no a v Relaxe sa plati normalne pri pulte 😉 a dostanes take cipove hodinky, co su na vsetko, aj ako kluc na skrinku, no a bude ides len do plaveckeho bazena, to je tusim 1,60€ alebo si zaplatis cely vstup aj do tych detskych bazenov a tak a to bud na 3hod alebo cely den, ci ako to je 😅 skus popozerat tento link
http://www.aquakubin.sk/

veronika13
15. nov 2009

náhle prídu, náhle odídu...

bolulka
15. nov 2009

emmka, ja sa ale pytam na plavanie deticiek.. 😉

ema1987
15. nov 2009

emmka no ono by sa vraj malo priplacat za to bo v kalendari je iba Ema z jednym m takze asi preto ale ak sa este dokotulam do pondelka ak ma to este nechiti tak sa planujem ist spitat na to na matriku ako to vlastne je 😉 😉 😉

bolulka
15. nov 2009
bolulka
15. nov 2009

kto len da svojej dcere meno "Duňa" 😕

ema1987
15. nov 2009

to si kde nasla to je teda ale fakt smiesne meno ja by som ho v zivote nedala 😀 😀 😀 😀
dii moc kuknem ten kalendar... 😵

majdiska
15. nov 2009

no my sme zasa zasoplený 😝 plavoška zasa nehrozí, zajtra ideme do škôlky, aspon dúfam, potrebujem si niekde odskočiť a malého tam potrebujem nechať 😉

emmka3
15. nov 2009

jaaj bolul, tak plavanie deticiek prebieha tak, ze prides, zaplatis na pokladni 1,60€ na 1,5 hod, no a Marketke 1,50€ za vstup, ale teraz sme platili na mesiac dopredu, ktory budeme cely v Relaxe, vlastne uz je to tak teraz nastavene, ze sa plati mesiac dopredu, kedze ona objednava bazen a musi ho zaplatit, ci nas pride 2 alebo 10, tak aby na to nedoplacala, co sa stavalo casto, hlavne cez leto, ked sa mamicky naslubovali, ze budu chodit a nakoniec nic ... ja som teraz platila Marketke na november, ale zabi ma, neviem ci 10€ alebo 7€ 😅 plus, si este budem kazdy vstup platit sama v Aqaparku

danka.k
15. nov 2009

jaaaaaaaaaaaaaj vy ste sa ale rozpisali... nam ide von stolicka tak sa vecer zuuuuurime 😠 😀 inak nove nic... citat vas, necitat vas?? asi citat 😀

katika82
16. nov 2009

ahojte maminy

takže sa vám idem pochváliť že máme krásneho Lukáška narodil sa v pondelok o 19.10 do utorka nevydržal
narodil sa s váhou 3520g a 49 cm

už som domka od soboty, ale až dnes som ako tak v norme

v piatok sa mi v nemocnici behom hodiny naliali prsia a mala som ich ako beton keby ma neboli v sobotu pustili v nedeľu by som už mala horúčky a zápal prsníkov. sestričky mi len stále že odstrekávať a tak ale to sa nedalo ked som mala prsia ako beton

v sobotu ked som prišla domov ma mamina posadila na stoličku a musela mi to najskôr vymasírovať to poviem vám takú bolesť som ešte nezačila ja som revala ričala mamina rovno somnou lebo ona to tiež zažila, Peťko chudák temu tiež slzy tiekli a segra revala spolu somnou.

takto celú sobotu až večer som dokázala trošku odsávačkou odstriekať teraz už tak ked sa malý naje vypije tak 60-90 ml vážime ho pred a po kojení tak preto viem a ja ešte deci vždy odstiekam.

takže už je to trošku lepšie, inak malý je zlatý bolieva ho bruško občas, dnes v noci mal koliku tak sme sa dve hodiny trápili ale potom spal 5 hodín a teraz už spinka od deviatej.to bruško je najhoršie inak by bol fakt super spinká tak 2-4 hodiny takže to krásne.

jana2033
16. nov 2009

katika82 gratulujem ešte takto osobne 😝 tak už si vychutnávaš synčeka.

baby normálne Vám už aj závidím, normálne sa už teším keď budeme mať aj my, inak neviem doktora som sa pýtala že na kríže môžem paralen, mám už druhý den riadnu nadchu a nechcem isť k lekárke či môžem aj raz za deň ten paralen či nemôže malému dáko ublížíť ☹ . Inak tak ma malé kope, že niekedy sa nedá vydržať a hlavne do mechúra ma kope a to večer :(

dani jasne že čítať 😎 ja Vás poctivo čítam ale nedá sa ani dakedy reagovať, už práce do školy a za dva týždne necelé skúška ☹ .

mayocka
16. nov 2009

ahoj Katka tak super gratulujem 🙂 🙂 🙂 !!!!
musi to byt super pocit mat uz male pri sebe a drzkat ho a starat sa onho,ajked ten zaciatok...no nic prijemne...asi to mate s maminou vrodene alebo co ked aj ona to zazila..tak uz teraz sa musite mat krasne a cakat na krasne Vianoce ze?

ema1987
16. nov 2009

tak teda blahozelam katika no tak ste to teda len predsa zvladli a teraz vas uz caka len to najkrajsie obdobie spoznavania sa... 🙂 🙂 🙂 🙂
No ja som bola dneska zase v poradni a dr. mi povedala ze ak do nedele kedy mam termin neporodim tak idem lezat v pondelok ale este v pondelok mam prist na CTG a SONO takze potom sa uvidi.
Katika si predstav ze ani ta Katka co v tedi na cviceni cvicila pri tebe este neporodila tiez ma ist lezat v pondelok ak este neporodi dovtedy tak sme sa smiali spolu ze sa cakame. ona by mala mat tento piatok uz 41t takze jej by sa uz teda aj patrilo ja som dneska len zacala 40tt takze uvidime ci sa malej nebude chciet skor 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕

veronika13
16. nov 2009

katika, gratulujem a prajem všetko dobre, nech koliky odídu... s tými prsníkmi ma to mrzí, viem si predstaviť ako to dokáže zneprijemňovať toto krásne obdobie, kamoška si pri tom odkákala svoje, dúfam, že ty nebudeš jej prípad 😔
ema, tebe sa to tiež už blíži, tak skús viac po schodoch chodiť, možno to príde samo a nebudú musieť vyvolávať 😉

ema1987
16. nov 2009

veronika13 no to robim cely den bo mame v dome schody a ja vacsinou byvam hore v izbe a ked nieco potrebujem alebo co tak beham hore dolu schodami takze uvvidime co a ako... 😒 😒 😒 😒

danka.k
16. nov 2009

ema ty musis vela sexovat 😀 😀

katika gratulujem a dufam ze koliky coskoro ustupia 😉

jani super ze uz babo tak moc kope

ema1987
16. nov 2009

danka no ved uvidime len ked vies chlap ma tento tyzden poobednu tak newem newem 😀 😀 😀 😀 😀 😝

danka.k
16. nov 2009

zuzi no vsak mozete rano alebo potom az vecer 😀 😀 😀