Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
9. feb 2010

a to som zabudla dodat, ze tam bol a ked pocul ze som tam ani sa len neukazal.. tak poza chrbat rozpravat to je idealne.. idiot... 😠 😠 😠

majdiska
10. feb 2010

deniska no riadne bezcharaktený.. 😠

deniskateniska
10. feb 2010

on je totalny.. nejdem sa skaredo vyjadrovat. idiot... aka som stastna ze som na pn.. ale ho mam tazko na haku lebo ja som v prave... a ked som odchadzala nechybalo mi nic.. 😠 😠 😠

anicka
10. feb 2010

deniska na takých je škoda slov 😠

veronika a boli ste prvý krát či na kontrole? Prepáč, že sa tak vypytujem, ale my by sme mali ísť 3.3. prvý krát tak prezisťujem ako to tam chodí 🙂

veronika13
10. feb 2010

boli sme prvýkrát, kľudne sa vypytuj 🙂 ja som tiež nevedela ako to tam chodí

anicka
10. feb 2010

veronika ďakujem 😉 čo tam Dr. s Riškom robila? 😕

veronika13
10. feb 2010

sestrička mu dávala asi 20 rôzných tých alergénov na ručičky a potom mu to podráždila takou ihlou, ale veľmi jemne, skoro to necítil, lebo pekne držal ručičky. Potom musel vydržať asi 15 minút sedieť, aby si tie kvapky nezotrel. Doktorka mu to po tých 15 minútach zotrela a pozerala reakciu. Ešte pozerala do hrdielka a to je asi všetko čo s ním robila. Veľa sme sa rozprávali, ona sa veľa pýtala a tak. Riško sa tam zatiaľ hral, kým sme sa rozprávali, nakoniec sme vyfasovali kopu letáčikov a Riško omaľovanku 🙂

anicka
11. feb 2010

veronika: to to je celkom v pohode, priznám sa že som sa trošku bála čo sa tam robi 😖
tak už len, aby sme vystihli ten správny čas, aby sme dlho nečakali 🙂

veronika13
11. feb 2010

robia od štvrť na 7, aspoň tak majú na internete, na dverách som si nevšimla ako majú a robia len do 12, tak asi je lepšie ísť čo najskôr ráno

jana2033
11. feb 2010

babky na to CTG sa má aj niečo zobrať? teda si mám potom niečo brať? pre istotu sa pýtam aby som o týždeň nezabudla na to. 😀

salvinka
11. feb 2010

jani nic ti netreba, len brusko si nezabudni doma 😀

deniskateniska
11. feb 2010

😀 salvi ako sa citis? ete sa nechystas? 😀

veronika13
11. feb 2010

deni, tebe už pomaly odbíjajú svadobné zvony, ako sa ty cítiš na prahu manželstva? 🙂

salvinka
12. feb 2010

deni ja sa chystam na nedelu, len ci o tom vie aj drobec 😀 ale citim sa stale fajne 😵
ako by som ta chcela vidiet zajtra ☹ aspon sa rychlo vrat a fotky popridavaj 😉

jana2033
12. feb 2010

salvi ďakujem 😝 ...inak maš fantastickú náladu 😀

deni páni veď to už zajtra no zachvíločku to budeš mať aj za sebou 😝

anicka
12. feb 2010

deniska držíme na zajtra palce 😉
salvinka a prečo práve v nedeľu? 😕

deniskateniska
12. feb 2010

no baby dakujem .. uz sa to blizi, si ani neuvedomujem, ze nieco sa ide diat, 🙂 len nasa mama je nazhavena 🙂 ma ide urvat z nej.. :D a dnes ideme ku fararkovi... a inak asi secko zariadene dufam teda 😝
citim sa fajn, uz nech je po, bojim sa ze budem mrznut v tom kostole ☹

no a dnes sme boli v poradni, tak 5.3. ideme na cukor ☹ 😖 😖 😖 😅 😅 hruza... a doktorka mi dala akysi vaginalny krem - antibiotikum, asi som stery nemala ok... no myslim si ze preto lebo som mavala dost casto zapaly a take veci, tak dufam ze to bude ok...

danka.k
12. feb 2010

anicka najlepsie tie je ist na alergo pred jedenasstou..cca o tristvrte.. do jedenastej berie karty a od rana by si tam dlho cakala.. ja som dohodnuta so sestrickou ze chodime vzdy az o dvanastej aby sme tam tolko nemuseli cakat..

deni nemozem ta prist pozriet, ale isto budes nadherna nevesticka a tesim sa na foto 😉

salvi uz len dva dni.. ocko dostane nadherny darcek na vyrocie a aj na valentina. len aby to maly neprekazil 😀 😀

katika82
12. feb 2010

ahojte maminy

no tak my sme boli včera na trojmesačnej poradni máme už 6380g a 61 cm, doktorka povedala že je to riadny papkáš, máme trošku vyležanú hlavičku na jednu stranu a to ho fakt sa snažím striedať ale on si ju aj tak vždy na tú svoju stranu otočil tak nám ho kázala dávať aj nasilnu úplne na ten druhý bok, tak sa mu to trošku nepáči ale vraj si zvykne aby nemal takú šišatú že ako zdravotne mu to nič nerobí ale aby nemal takú na jednej starne ploskejšiu.

no nožičky máme už tiež fajn, frejkovú perinku máme dávať už iba na noc a o dva mesiace na kontrolu.

včera nás očkovali nooo to bolo kriku, doktorka povedala že s takým hlasom môže ísť rovno do súboru, ale potom sa už ukľudnil a bolo dobre, po ceste domov zaspinkal, teplotu zatiaľ klop klop nemáme, dávame pre istotu tri krát za deň homeopatické čípky sú aj proti teplote aj proti takej celkovej nervozite bábätiek.

anicka
12. feb 2010

katika Lukáško už má 3 mesiace, ten čas tak chytrúúúúúúúúčko letí 😉

danka.k
12. feb 2010

katika a co vam povedala na tu herniu?? je to lepsie ci??

veronika13
12. feb 2010

Deniska a kde máte sobáš? už sa teším na fotky 🙂

veronika13
12. feb 2010

my keď sme boli u tej alergologičky, tak už okolo štvrť na dvanásť bola dosť nervozna, tak neviem či je dobré chodiť tam na poslednú chvíľu

katika82
12. feb 2010

Dani no tá hermia zatiaľ je to také že občas väčšie občas menšie. ale boli sme pri dr. Hornom on je chirurg a je náš sused tak mu to baterkou presvietil a povedal že to je tekutina nie pruh. potom nám vybaví do martina na operáciu ak sa to nevstrebe. ale vraj je to zatiaľ v pohode a zmenšuje sa to. tak uvidíme

danka.k
12. feb 2010

no v martine to uplne super zoperuju.. malemu nevidno ani jazvycku.. ako keby tam ani nebol 😉

veronika nam kazala chodit vtedy tak chodime vtedy a neriesim ci je nervozna alebo nie.. ma tam byt do druhej alebo tretej tak nech maka.. zaco ju platia 😀 😀 😀 😀

veronika13
12. feb 2010

na nete má napísané len do dvanástej, tak neviem

deniskateniska
13. feb 2010

no babky, nie ja ale drobec je asi nervozny bo od vcera som bleda ako stena, zle mi je bo ma tlaci akosi divne, joj... ledva nieco zjem a hned mi to vracia nazad... dufam ze to dnes skonci lebo si neviem predstavit ze sa ani na oslavu nedostavim 😀 😀 😀 a na fotkach budem ako biela pani a ked sa postavim ku stene tak budem splyvat 😀 😀 😀

drzkajte mi palusky nech nam to vynde.. a hlavne nech nemam nervy.. bo ... wrrrrr 😝 😝 😝 no a to som zvedava ci sa vopcham do siat 😀

katka riadne rastiete 😀 3 mesiace.. strasne to leti... ved kamoske sa nedavno narodila mala a uuz ma pol roka.. letiiiiiiii to 😀

bolulka
13. feb 2010

deniska, prajeme krasnu cestu spolocnym zivotom.. nech sa vam to dnes vydari.. 😉 a cakame foto..

anicka
13. feb 2010

deniska myslíme na Vás 😉 neboj dobre to dopadne 😉

veronika13
13. feb 2010

neboj, všetko dobre dopadne 😉