Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

katika82
8. máj 2010

júúj mohlo by to vydržať aspoň takto bez dažďa, ked aj pod mrakom ale aspon nech neprší

dani ideš tiež dúfam aj so šalvinkou?? vás dve poznám z cvičení aspoň niekoho, a emku som náááhodou stretla na nemocke ked bola štichy vyberať s malým. takže to sú už traja ľudia

anicka
8. máj 2010

babuľky vy ste toho popísali ja nestíham čítať, možno neskôr,
ja len že na míľu určite ideme 😉 😀

katika82
8. máj 2010

babule prosím ešte jednu infošku???

musíme tam byť presne o tretej??? neviem ako bude malý spať že či bude akurát hore. do kedy sa treba registrovať??

deniskateniska
8. máj 2010

no babky tak si uzite dnesny dnik, ja si ho tiez uzijem pri hrncoch 😒 ale aspon ze mame krasne pocasicko.. a aj zajtra ma byt.. to pocko sa meni zo dna na den..idem mi to na nervy 😠 ale var vam to vydrzi...

moj drobec tiez chce ist na milu asi, lebo sa mi tak tlaci vonku, ze az chce vyskocit 😝

d198815
8. máj 2010

no katika neboj istotne ideme a nie nemusis tam byt presne o tretej...od tretej do stvrtej je registracia a az o stvrtej je ten -pochod 🙂-my ideme tiez az na pol stvrtu alebo tak dajako..

katika82
8. máj 2010

DANI DíKY

tak pôjdeme aj my tak okolo tretej pol-štvrtej. uvidíme ako malý. dala som ho spať teraz ale zatiaľ si len hundre v postilke tak uvidím kedy zaspí. ťaháva tak 2-3 hodky tak to by bolo tak akurát
jújj dúfam že počko vydrží teším sa

som zlanárila aj sesternicu

katika82
8. máj 2010

do frasa aj s dažďom. dúfam že to je len taká prehánka a za dve hodky bude po tom.

emmka3
8. máj 2010

jo, a pravda, aj minuly rok sme zacinali az o stvrtej, bo mm akurat dorazil na biku z prace ...

pozeram, ze na Parnicou zas prsi, ale tu nist .... zatial len pod mrakom ... tam sa to dnes ide vyprsat 😅

jj, kati, ale aby si ma spoznala, lebo ked budem mat fantu, tak si nakreslim ksichtik a to ma veru ludia nespoznavaju 😀

katika82
8. máj 2010

noooo?? emki tak hádam hej. a to sa aj my môžeme dať pomaľovať???xi xi

deniskateniska
8. máj 2010

hej babule potom daku spolocnu foto date ci? aby som mala aj ja zazitok 😉

no ja budem len rada ked sa tu vyprsi a ku vam to nedojde... mne je to jedno ked sedim doma .. 😀 a chlapy robia dnu tak im tiez 😝

d198815
8. máj 2010

katika u vas uz prsi???tu este nie ale je dost pod mrakom ,moze ak tak do tretej bude prsat no potom uz nie!!!🙂joj katika a to ti pekne spinka ten moj sa hodku dve pohra a potom pospi tak polhodinku max.hodinku a znova sa hrame hodku dve a takto stale dookola.

danka.k
8. máj 2010

blesk ty co sa smejes z kaktusov.. my kym sme boli na dovolenke minuly rok tak nam skapal aj kaktus 😀 😀 😀 😀

emmka kukala som princeznu a sla presne ta reklama... som sa zacala rehotať 😀 😀 no isto nas Kukino ,

aj ju teraz zacalo liat.. dufam ze prehanka, hlavne ze mam pradlo vonku vyvesene 😀 dobre sa mu schne

aaaano ano hodte spolocnu foto potom, nech mame s deniskou zazitok aj my 😉

anicka
8. máj 2010

no zatiaľ neprší tak hádam to vydriží, foťák beriem a idem aj s mužíčkom tak dúfam, že sa nás stetne čo najviac 😀 🙂

katika82
8. máj 2010

maji my máme takýto

katika82
8. máj 2010

Dani no ja si musím poklopať že Luky fakt spinkáva krásne aj cez deň, celú noc od tej cca deviatej do rána siedmej potom je tak hodku dve hore zaspinká tak na tri hodky a takto sa nám to opakuje stále. zaspal teraz o pol jednej tak dúfam že sa do nejakej tretej mladý pán ráči zobudiť. 😀

ema1987
8. máj 2010

mi zase mame takyto

emmka3
8. máj 2010

slnko svietiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

Kati, tak teba isto neprehliadneme a emi na tomto kocari sa mi bohovo vidia kolieska a podvozok 😉

aj my ideme celofamiliarne, takze bleskaca isto zbadate a spoznate 😀

a ked spamujeje s kocikmi, tak my budeme mat takyto 😉

deniskateniska
8. máj 2010

koceny tak sa zabavte, dufam, ze sa uz chystate... 😉 ja som uz dovarila, aj som chlapov nakrmila a uz len lezkat budem 😉

anicka
8. máj 2010

my už sme doma z míle stretli sme emku, salvinku, a predpokladám že to bola d 198815 ale nie som si istá. Bolo celkom fajne, len keby nezačalo pršať. Emka, teda blesk majú fotočky tak sa teším. Naše kočík pridám zajtra 🙂

deniskateniska
8. máj 2010

anicka fajne, ze ste sa stretli .. aspon niekto... a moc prsalo? tesim sa na fotecky 😉

anicka
8. máj 2010

deniska to bola len taká prehánka, ale tú chvíľu lialo riadne 😖 ale inak v pohode 😉

d198815
8. máj 2010

no anicka hej bola som to ja😀 aj aj my sme uz domka no musim povedat ze som cakala od tej mile nieco viac sa mi zda ze po minule roky bola lepsia ale tak co uz aspon sme sa stretli😀

no a katika to ti krasne spava, my kedze este kojime tak sa v noci budime este na papanie no nastastie sa iba napapa a hned aj spinka🙂

deniskateniska
8. máj 2010

dani to asi preto ze bolo take pocko.. buduci rok vymodlime krajsie pocasie 😝 😀

katika82
8. máj 2010

no my sme už tiež domka

dani no ja som tiež čakala viac, ale tak aspon sme sa postretali bolo fajne

bolulka
8. máj 2010

ahojte, tak konecne sme sa pustili do tych motylikov a tu je vysledok 😉

bolulka
8. máj 2010

babky pozeram vas na facebooku.. paradne fotky.. jake kocice maminky.. 😉

emmka3
8. máj 2010

baby, na FB su fotky z Mile 🙂 a idem hodit aj sem nejaku spolocnu 🙂 som rada, ze sme sa stretli aj nazivo ... myslim, ze vydarena akcia 🙂

deniskateniska
8. máj 2010

bolul kto ma fotky?

deniskateniska
8. máj 2010

jeeeeeeej...no pekne krasne ste maminky 😉

bolul krasna izbicka

emmka3
8. máj 2010

anicka, a bola aj Katika 🙂 jj, bolo tych atrakcii aj programu menej ako minuly rok, a aj to pocasie moc neprialo, mi to tak prislo, ze vsetko rychlo, rychlo, len aby zas nezacalo prsat ... ale aj tak mila akcia 🙂