Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
20. máj 2010

a to vam poviem este jednu pikosku co mi vcera povedal.. zdrhol do kuchyne a uskrnal sa popod stolicku.. reku isto ide cosi zle urobit.. tak na neho kricim co tam robis?? a on na mna kakam hovno 😀 😀 😀

deniskateniska
20. máj 2010

😀 😀 dani pekneeeeeee.. to kde na taketo veci chodi 😅

danka.k
20. máj 2010

deni viem ze ho moja mamina pred dakym pol rokom ucila povedat hovno... ale nikdy to nepovedal.. az vcera 😀

salvinka
20. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ale ako ho napadlo ist prave pod stolicku?? 😀 😀

danka.k
20. máj 2010

salvi on sa vzdy ide schovat ked ide kakat.. 😀 nie ze by sa pytal 😀

deniskateniska
20. máj 2010

😀 dani tak to mas riadne cislo.. 😀 😀 ja sa bojim ze svokor mi bude drobca takto ucit... lebo on ked bol maly tak bol postrach celej dediny 😀 😀 😀

danka.k
20. máj 2010

deni jasne ze ti ho to bude ucit.. tak ako aj my nase vnucata 😀 😀 😀

deniskateniska
20. máj 2010

ved som este neporodila a uz mam mat vnucata?? 😀 😀 😀 😀 najlepsie bolo, ze ked sa svokor dozvedel ze bude mat syna tak povedal ze ak bude po nom tak sa rovno ide obesit 😀 😀 😀 a ma ich 5tich a zije 😀 😀 ved ked mi rozpraval ze co robil, po dedine chodil a natieral ludom klucky od domu vazelinou 😀 😀 😀 aaaaa doma bol anjelik - lebo on sa ucil 😀 😀 😀

danka.k
20. máj 2010

denis tak ty si mala teda riadneho svokra 😀 😀 😀 😀

nadezdah
20. máj 2010

6e klučky vazelinou, tak to partija mojej krstnej, keď boli mladý, tak na Lucie jednému ujovi, čo býva tak v kopci, nasypali do kadibudky (drevený hajzlík na dvore) droždie a tie hovná začali kypieť a tiecť dole tým kopcom, to bolo smradu v ulici 😀 😀 😀

Inak mi kámoška hovorila, že magnezko je na vyrovnanie tlaku a upokojenie, tak na udržanie plodu asi nemfunguje.

deniskateniska
20. máj 2010

a to keby len take veci robil bolo by dobre.. ked bol kravy past ci co tak vyliezol na stoziar el. napatia a chcel si zobrat stredovy kabel... ze raz videl ze tam nie je prud, ze to je telefonny kabel... ale akosi mu to nevyslo bo si pomylil stoziar tak ho zdrbalo dolu a ltt prezil... a taketo podobne veci robil 😀 😀

danka.k
20. máj 2010

nadi tak aj tvoja krstna mala dobru partiu 😀

deniskateniska
20. máj 2010

nadi 😀 😀 😀 kedysi bolo secko uplne ine... 😀 😀 😀

inak my sme mali akcnu chvilku - pes brese ako drbnuty hej.. kukam ze kto zase ozraty ide popred brany nie.. akukam a ten brese na macku.. vo dvore, inokedy zabije vsetko ci macku, vrabca, potkana alebo tak.. tak som do nej hodila stipec ze nech si krava zachrani zivot a nech ujde nie.. a ta sa do kuta dala a ani za toho odtial vyst.. a dasty len brese a brese.. no a ta nie a nie sa dostat odtial tak hadzem stipce, ze nech ujde krava nie.. a ta sa tlaci do kuta a pska.. tak som musela vyst von, svagor tiez suseda ta uz bola kukat ze co sa deje ci nebehaju zlodeji alebo co (ona nema psa ale dasty je aj jej alarm 😀 😀 )... a ta krava len prska a nic.. tak svagor musel dastyho za chvost a laby odtiahnut a ja som musela odtvorti branu aby mohla odist... (bola kotna a neprepchala sa popod branicku.. a nevedela to pochopit 😀 😀 😀 )

deniskateniska
20. máj 2010

@danka.k vidis co to tu vymysleli? ha riadna haluz 😀 😀

danka.k
20. máj 2010

denis dobra macka 😀 😀 😀

@deniskateniska a to co vymysleli?? 😀 😀 😀 ja len kukam co mi to prislo

deniskateniska
20. máj 2010

@danka.k fsak riadna vecicka 😀 😀

danka.k
20. máj 2010

@deniskateniska ale v sukormnych temach sa to neda 😀

deniskateniska
20. máj 2010

@danka.k no vidis.. tak to ja neviem v sukromnych nie som 😀 😀 😀 aj tak je to sranda.. 😉

deniskateniska
20. máj 2010

@salvinka salvi aha co to tu je 😀

idem teraz kazdej napisat, nech vedia ake je to 😀 😀

danka.k
20. máj 2010

@deniskateniska srandoska riadna 😀 😀 😀 tam to daju mozno casom.. ktovi e

danka.k
20. máj 2010

@deniskateniska hej hej vsetkym im to napis.... sa budu rano cudovať co toooooooooo 😀

deniskateniska
20. máj 2010

@majkad2 ahooooooooooj 😀 😀

@salvinka ahoooooooooj 😀 😀

@hojka ahojky 😝 😀

@nadezdah ajooooooj 😀
ja len aby ste videli ze aka novinka je na koniku 😀 😀

deniskateniska
20. máj 2010

@danka.k isto to aj tam daju, ved ked je to novinka tak to nemozu hned vsade urobit 😀 😀

danka.k
20. máj 2010

@deniskateniska denis ty si uzasna 😀 😀 😀

deniskateniska
20. máj 2010

@danka.k fsak 😀 😀 😀 😀 ved ja sama zo seba niekedy nemozem 😀 😀 😀 😀 😀 sibne ma idem ja do sprchy .. tak zajtra sa ozvem ako som dopadla .. idem do poradne tak drzte palce 😉

danka.k
20. máj 2010

@deniskateniska jasne myslime na teba aby bolo vsetko ok 😉 😉 😉 😉

danka.k
20. máj 2010

@bolulka ahoooooj 😀
@veronika13 ahooooooooooj 😀

danka.k
20. máj 2010

@katika82 ahoooooooooooj
@anicka ahoooooooooj

danka.k
20. máj 2010

doplnam baby aby vedeli ostatne o novinke 😀 😀 😀

danka.k
20. máj 2010

@mayocka ahoooooooooooooj 😀