Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
26. jún 2010

@deniskateniska idem sa modlit aby ti to uz nepreslo a sla uz rodit... myslim na teba, drzkaj sa 😉

tretulka
26. jún 2010

@deniskateniska, drzim palce 😉 😵

veronika13
26. jún 2010

@deniskateniska myslíte, že už rodí? asik hej, 5minútové to je už dosť na spadnutie 🙂

emmka3
27. jún 2010

@deniskateniska tak ja myslim, ze uz to mas za sebov, tesim, tesim ked sa nam ozves ... paradne si to doma vydrzala na 5min, to mas super, aspon dufam, ze si vo vzdycharni ani nebola a sup sup rodila 😵

@danka.k tak stretavka prebehla dobre, uz mam po nervoch ale bola som na zaciatku naspidovana jak vevericka, kym ten stres opadol ... vsetkym sa pacilo, chalnom chutilo ... nakoniec nas bolo 20+1, takze celkom dobra uspesnost, cca o 02:00 sme sa rozisli domov a vcera som cely den dospavala 😅

d198815
27. jún 2010

baby neviem ci viete ale deniska uz porodila maly mal 4200g a 50cm...zelame vela mliecka, zdravicka a pevne nervy🙂

majdiska
27. jún 2010

blahoželám, malý je pekný macko 😉

mayocka
27. jún 2010

@d198815 to ako?spontanne ci cisarom takeho valibuka?super tak je uz maminka 😉
vsetko dobre jej zelame 😉 😲

ema1987
27. jún 2010

tak teda vsetko najlepsie deni nech ste zdravucky a malinky nech maminku poslucha a aj ocino.. 😀 😀

danka.k
27. jún 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 oci ocim na tie miery.... nadhera... 😉 😉 😉
@deniskateniska moc moc ti gratulujem, malemu zelam vela zdravicka a tebe moja vela mliecka.. drzkajte sa 😉 😉 😉

tretulka
27. jún 2010

@deniskateniska, aj ja sa pripajam ku gratulaciam, prajemm vsetko dobre, nech se zdravucky 😵 ...a som zvedava na detaily 🙂

d198815
27. jún 2010

mayocka ako rodila tak to neviem len viem aky je velky a uz som videla aj fotku a je nadherny😀D

bolulka
27. jún 2010

blahozelaame deniske a malemu Romankovi prajeme vela zdravicka a stasticka. 😉

hojka
27. jún 2010

Ahojte :-Tak uz sme domka,vcera sme prisli.Konecne to uz mam za sebou 🙂
Dakujem vam velmi pekne za gratulacie 😉
deniskateniska: no skoda,ze sme sa nestretli,ale mame to uz konecne za sebou 🙂
aj my sa pripajame ku gratulacii a prajeme vam vsetko len to najlepsie,hlavne vela zdravicka a mliecka 🙂 😉

anicka
27. jún 2010

Deniska blahoželááááááááááááááme 😉

Ja som bola včera v Blave, parádne bolo som pokúpila všetko čo som potrebovala 😀

danka.k
27. jún 2010

@anicka obehla si vsetky nakupne centra??? 😀 😀 😀 😀

anicka
27. jún 2010

@danka.k aupark, evrovea, ikea viac som nestihla 😀

danka.k
27. jún 2010

anicka ty si ako ja... v takomto pripade by mal mat den aspon 48 hodin 😀 😀 😀 😀 😀

emmka3
27. jún 2010

@deniskateniska paradaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 maly Romanko je teda chlap ako hora, vela zdravicka, mliecka a kludnych noci 😉 uz som zvedava ked budes online so spravickami o porode a fotockami 😵

anicka, no ty si ale sikulka ... a ta eurovea stoji za to? to je novinka pre mna, hadam sa tam buduci rok aj my dostaneme, mm sesterka nas uz volala, len ho este zlomit na vylet ...

emmka3
27. jún 2010

@hojka a ako domka? Tanicka si zvyka na braceka?

danka.k
27. jún 2010

@emmka3 eurovea stoji za to... pravdu povediac za nejake 4 hodiny sme presli polovicu co je tam tolko obchodov.. ale tak paradnych 😉 😉 😉 ale v avione som nakupila aj tak najviac 😀 😀 😀

nadezdah
27. jún 2010

@deniskateniska Deniska blahoželám a prajem vám obom všetko len to naj. Nestihla som skôr, lebo som bola dva dni mimo, ale som rada, že to už máš za sebou. Tak sa držkajte,žabiačikovy daj za mňa 100 pusiniek a ti papkaj rascovku, aby bolo dobré mliečko a vetríky. 🙂

jana2033
27. jún 2010

@deniskateniska ja tak isto sa pripájam a blahoželám hlavne sa držkajte

bolulka
27. jún 2010

@hojka , no co, aky bol porod. a drobcek poslucha?

danka.k
27. jún 2010

@hojka a kde mame fotku maleho??? 😉

mayocka
27. jún 2010

@hojka Matka ty uz maaaaaaaas???? 😕 😕 😕 kurnik som tu tyzden nebola,nedocitala som to cele,no tak som asi tak posledna ale gratulujem moje,si sa dockala teda 😉 cakame fotocky 😉 tak je to len predsa Mirko?treba ti zmenit v pase ze uz mas nie ze cakas 😉

anicka
28. jún 2010

emka, danka mne sa v tej evrovei páčilo, ja som tam nakúpila viac ako v auparku ale to asi záleží ako vystihneš lebo kopec obchodov je rovnakých aj tam aj tam ale zato majú iný tovar. V tej evrovei je super, že to máš kúsok ku Dunaju a kúsok k novému národnému divadlu, takže aj pofotiť sa dá 😉 ja sa znova chystám v septembri keď pôjde segra znovu na intrák 😀
emka namotivuj ho, že sú až 50 % zľavy, to na môjho vždy funguje 😀 😵

danka.k
28. jún 2010

@anicka ved aj mne sa tam pacilo, ale ze v avione sa mi zdalo lacnejsie.... v auparku je sice vsetko, ale lepsie je ist do tej eurovei.... a nedrazdite ma s tym ze tam idete lebo budem musiet s vami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronika13
28. jún 2010

@deniskateniska jupíííí, konečne 😀 blahoželáme a prajeme veľa zdravíčka, mliečka, lásočky a nech ste čím skôr presťahovaní, aby ste si to užívali naplno 😉

anicka
28. jún 2010

@danka.k veď Ty si "dráždila" minule 😀

emmka3
28. jún 2010

jaaj baby, tak ja by som mm na 50% zlavy veru nenalakala, bo ja nie som tenecht nakupovaci typ ... tak jedine Ikea a ostatne len popozerat ako atrakcia 😉 a hlavne sa tesim, ako si opat dam najsamlepsi salatik pri justicaku 😵