Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
30. dec 2010

@jana2033 pekne priberate 😉 😉 😉 😉 a nerevala moc.. ja som ju nepocula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a zubky nech vyjdu cim skor a bezbolestne a bez teploty 😉

jana2033
30. dec 2010

@danka.k ste muselli mať riadne zavreté okná 😀 ..dakujeme no zatial jej vychadzaju bez teplotky tak dúfam že to aj takto pojde 😝 a čo Ty ako tehulkuješ 😉

danka.k
30. dec 2010

@jana2033 otvorene sme mali aj vonku sme boli 😀 😀 😀 😀

ja si dobre tehulkujem.. uz dva mesiace mam novu lasku ktorej sa asi este dlho nezbavim - zachodik 😀 😀 😀 😀

jana2033
30. dec 2010

@danka.k 😀 .....no tak to maš skvelu lásku 😀 juuuj tak nech ti to rýchlučko prejde kokšo ešte že ja som to nezažila 😀
žeby predsa malo kričala 😀

majkad2
3. jan 2011

@danka.k dani a neberieš nejaké vitamíny, lebo ja som na začiatku tehu brala vitamíny a z tých mi bolo prišerne zle, začala som z nich potom aj vracať, tak som ich vysadila a hned na druhý deň mi už bolo paradne

danka.k
3. jan 2011

@majkad2 brala som a tiez som vysadila ze co ak je to z toho... ale pokracuje to dalej ☹

bocianka
3. jan 2011

@deniskateniska @danka.k dakujem, uz sme doma a maly dnes uz riadne vyvadzal, tak to uz bude asi dobre 😅
baby ako je to v DK s pracou? myslim tak vseobecne so zamestnanostou..

mayocka
4. jan 2011

babeny diky za podporu moc casto tu nechodim tak az teraz citam
mala ma furt hnacky,uz to asi nebude z choroby,asi uz tie zuby su na rade po tolkych mesiacoch...niekto by povedal ze "na case" 😀
mala sa po chorobe riadne zmenila,furt sa škerí,skrci nostek a rehli sa na hocikoho,ze by ste ju zjedli 😉

@danka.k ako prebieha tehulkovanie Dani?vsetko ok? 😉

emmka3
4. jan 2011

@danka.k Daniiiiiiiii, idess ... bude babaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

nuz a vsetko dobre do noveho roka, chorôbkam skore uzdravenie ... ale v podstate aj my stale kasleme a nevieme sa z toho vymotat a to je maly uz 3.t doma, bo skolka je do 10teho zavreta ... ach jaj ... mm vravel, ze kolegov maly, co s nami chodi do skolky, dnes skoncil az na 40kach teplotach ... ja neviem, co to je tento rok vo vzduchu, ked sa to po tych detusikoch tak lepi 🙄

@bocianka ahoj, co sa tyka Brezovca, ja som tam byvala cely zivot, Nemocnicna ulica, a parada ... potom 3r. na Dukelskych hrdinov, celkom hore pod vysielacom, tak tam mi hlavne kocikovanie dalo zabrat, ale vsetky navstevy boli unesene z vyhladu 😉 5posch. novostavba - ak je to panel, cca 2,1 melona v SK za 3i, tak to je rovno pri nemocnici, tusim je to brane aj ako Nemocnicna ulica ... poloha je to dobra, aj byty dobre orientovane ale treba vidiet 🙂

emmka3
4. jan 2011

@bocianka a co sa tyka zamestnanosti ... myslim, ze DK nezaostava za SK priemerom, nie sme ani BA ale zas ani vychod ... zavisi aj od toho co by si chcela robit, odvetvie a tak, resp. tm 😉

danka.k
5. jan 2011

@mayocka stale rovnako prebieha, bez zmeny ☹ ☹ ☹ a dnes sa mi o tebe snivalo, ze sme boli spolu tehu aj termin sme mali rovnako a ty si uz mala krasne brusko a ja stale nic 😀 😀 😀 😀 😀

@emmka3 mohla byyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 uvidime v july 😀 😀 😀

emmka3
5. jan 2011

@danka.k idete sa nechat prekvapit?

majkad2
6. jan 2011

@danka.k dani nechajte sa prekvapiť...............ono je to také krásne.....aspoň u mňa to bolo, všetci mi vraveli,že to bude chlapček tak som tomu začala veriť, a keď sa Emuška narodila tak som nechcela uveriť doktorke,že máme dievčatko...od šťastia som až plakala 😀
ked budem druhykrát tehotná, opäť sa necháme prekvapiť 😀

salvinka
6. jan 2011

majka, no ja ti neviem.. podla mna kazda zena tajne tuzi po dievcatku.. (a duplovane ak ma doma chlapceka)
ono by to bolo podla mna trosku horsie keby ze ti kazdy vravi cele tehu ze budes mat dievcatko, ty sa na to naladis, a dr. ti povie ze je to chlapcek..
ja som si aj preto dala uz v 12tt zistit pohlavie aby som mala cas sa na to pripravit hlavne psychicky.. a nelutujem, lebo mi to skutocne chvilku trvalo kym som si uvedomila ze nebudem mat vytuzenu princeznicku.... samozrejme ze teraz by som nemenila 😵 😵 😵 😵

deniskateniska
6. jan 2011

@salvinka no ja si anilen neviem predstavit ze budem mat babu 😀 😀 😀 roman straaaaaaaasne chce mat dcerku a ja neviem, ak pride pride, ale dako extra netuzim dako 😀 😀 😀 som asi svetla vynimka 😀

@majkad2 aj my sme sa chceli nechat prekvapit, ale nas maly mal take velke gulky ze sa to na UTZ nedalo prehliadnut 😀 😀 😀 tak som zistila ze mame chlapca, mm nechcel aby som mu to povedala ale ja nevydzim taketo veci drzat v tajnosti hned sa chcem chvalit 😀 😀 😀 😀 no tak som to na nho vybalila 😀 😀 😀 ale to bolo uz tak neskorsie... az ked bolo vseeeeeeeetko pekne vidno 😉

katika82
7. jan 2011

ahojte babulky

tak sa hlásim po dlhšom čase,
ja som si bola na 4 dni oddýcnuť na lyžovačke pri drahom v práci. kuknúť kolegovcov, pokecať fajne bolo.malého mali svokrovci tak sa vytešovali 😀

máme 3 nové zúbky takže spolu už 7

no s tým prekvapením my sme sa najskôr tiež chceli nechať ale ja som chcela nakoniec vedieť lebo kamoška mi chcela pokúpiť v anglicku veci a chcela kupovať konkrétne. ale muž tiež potom nevydržal a chcel vedieť. on chcel tiež strašne babu prvú nikto to nechápal že prečo chce chlap prvú babu ale no luky je aj tak úžasný.

@danka.k moja ja viem ako ti je ja som prvé tri mesiace mala pravidelné ranné rozhovory so záchodovou misou. zle mi bolo jak psovi, skúšala som všetko: pár piškotov hned v posteli, pomaly vstávať a tak. ale nič nepomohlo až po 3 mesiaci to prestalo.

danka.k
7. jan 2011

@emmka3
@majkad2 a co ste ved ja by som nevydrzala 😀 😀 😀 😀 😀 ale stale sa drzim toho ze nikomu nepoviem, ale asi nevydrzim 😀 😀

@salvinka mojej segre tak doky na sone vravel asi 7 mesiacov ze dievcatko a zrazu v 8 jej povedal ze chlapec.. sme mysleli ze sa nervovo zruti 😀 😀 😀 a traz by tiez nemenila

@katika82 mne neprechadza ani teraz.. zachodova misa a ja sme uz asi milenci nadlho 😀 😀 a paradne ze si si tak oddychla 😉 😉

mayocka
7. jan 2011

@danka.k ty máš čo za sny Dani?uff byť tebou tak si to tehu celé užívam v postieľke pekne krásne,neviem kedy budeme čakať druhé ale tak chcela by som veľa oddychovať a dlho do obeda vyspávať ak sa bude dať,toto som si pri Ivke dovoliť nemohla keďže som pracovala a musela som vstavat o šiestej ráno na autobus a ešte aj v buse mi bolo zle,mne prvy mesiac nebolo nič,tuším až druhý tretí som každý deň pregrcala,ak nie náhodou tri mesiace ☹ už len toto ma odrádza od malého 😢

danka.k
7. jan 2011

@mayocka bud rada ze sa mi o tebe sniva 😀 😀 😀 juuuj keby sa dalo tak tiez stale iba v postely lezim ale neda sa ☹ ☹ nevadi, tesi ma to ze na konci ma caka ten najkrajsi darcek takze to nejako vydrzim

bocianka
7. jan 2011

@emmka3 ahojky, tak az vdaka tebe som zistila, ze je to panel, ja ze tehla 🙂 co sa tyka prace, tak ja som robila vselico pred materskou, ale teda vsetko v administrative a manzel ma programatorsku funkciu, to bude asi tazsie.. dik za odpoved k mojim otazkam 🙂

bolulka
8. jan 2011

@katika82 aj mm tuzil po dievcatku. my sme tuzili po dievcatku aj pri druhom tehotenstve 🙂 ale ked som sa dozvedela ze je to chlapcek, zrazu som mala z toho taku velku radost. a nemenila by som. je to super. ale dievcatko musi byt. 😉
@salvinka a vy kedy planujete druhe babo?

anicka
8. jan 2011

Tak ja tiež po dlhšom čase. Dani tie "telefonovania" Ti nezávidím ja som si ich "užívala" 6 mesiacov. Takže už teraz sa psychicky pripravujem ako to pri druhom budem zvládať 😔 a do toho chodenie do roboty, ešte bude veselo 😀 U nás inak všetko po starom. V pondelok ideme po prázdninách do škôlky tak uvidíme ako si budeme znovu zvykať. 😕

anicka
8. jan 2011

Tak ja tiež po dlhšom čase. Dani tie "telefonovania" Ti nezávidím ja som si ich "užívala" 6 mesiacov. Takže už teraz sa psychicky pripravujem ako to pri druhom budem zvládať 😔 a do toho chodenie do roboty, ešte bude veselo 😀 U nás inak všetko po starom. V pondelok ideme po prázdninách do škôlky tak uvidíme ako si budeme znovu zvykať. 😕

danka.k
8. jan 2011

@anicka no ty si ma veru nepotesila ze do 6mesiacov 😖 😖 😖 dufam ze ja to nebudem mat tak dlho

katika82
8. jan 2011

@danka.k a pri prvom ti vôbec nebolo zle???

emmka3
8. jan 2011

@bocianka jj, ak je to tamta bytovecka, co je dole aj detska Dr. Ondrejkova, tak to je panel od fi. Slovpanel, mozes kuk ich stranku 😉 ja som s mm byvala na samom vrchu Brezovca, tak sme mali na tu bytovecku paradny vyhlad a som si tam aj vybrala bytik, ktory by som brala, keby som mala menit ... predposledne poschodie, 3i smerom k ceste (nie k brehu) ... vtedy bol este volny, teraz neviem 😉 a dovovod, najlepsie tam svietilo slnko, nic tomu bytu netienilo, kedze vytah bol az za nim a slnko ja moooooozem 🙂
@anicka Anicka, mi hovor, my po 3t do skolky, uz teraz sa chystam, ze pojdeme prv aby som tam mohla aspon 15min s nim pobudnut, bo ma take placlive - srdive obdobie, ze az 😔

emmka3
8. jan 2011

@katika82 Katka, vies kde mi za tu chvilku co sme vcera trkotali v Tescu zmizol mm ... az von a to som si myslela, ze nema prahcy, ze bude cakat pred kasami ... no ze som ich este chytla, bo ten zufaly pohlad, ze kde som teda stal zato 😀

katika82
8. jan 2011

@emmka3 no môj bol pri jogurtíkoch 😀 .

téééda tak ale to riadne rýchlo zdrhli teda???

danka.k
8. jan 2011

@katika82 bolo tak trosku... asi dva tri tyzdne a pohoda.. teraz si to odbijem vsetko 😖 😖

mayocka
8. jan 2011

@danka.k juuuj ja som rada ze sa ti o mne sniva len keby som ta uz niekde aspon aj videla aby sa aj mne mohlo snivat 😀

danka.k
8. jan 2011

@mayocka 😀 😀 😀 😀 kukni fotky 😀 😀