Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

zahadka
3. apr 2012

@zajkka presne, je to hrozne a to malicke chuda, co po nej ostalo... ☹

adulikka
5. apr 2012

tá pani bola z Baniska ...vedľa v chode v bytovke ,ale tiež neviem nič ako vy .

bea777
7. apr 2012

Ahojte baby ja by som chcela rodit v DK tak som zvedavá aké to tam bude 🙂) 😀 ale ako čítam tak žiadna sláva no dúfam že nenatrafím na neakú metlu alebo ja si nedám po hlave skákať 😀

deniskateniska
8. apr 2012

@bea777 preco ziadna slava? ja sa tesim na porod v kubine ja som bola maximalne spokojna aj s doktorom co vsetci hovoria ze nie je dobry ja by som bez neho asi ani neporodila... sestricky aj personal je super.. ono zalezi aj na tvojom pristupe k nim.. tak co som postrehla nadavaju tie co su aj v sukromi akesi arogantne a podobne... ja si myslim ze je tam super aj porodne kreslo je pekne ako malo kde inde az sa ti lepsie rodi 😀 😀 a tie sestricky fakt ti tak aj silu dodaju, aj sa usmeju aj podobne 😉 mna to caka kazdu chvilku teda uz som po termine tak ti dam potom cerstve info 😉

bea777
8. apr 2012

@deniskateniska bude rada lebo ja chccem tiež rodit v dk len sa strasne bojim ale to je asi normalne 😀 ja mam termin niekedy v auguste🙂)) este pár mesiacou ale strach mam teda ozzaj riadny potom napíš keď prideš 🙂))

deniskateniska
8. apr 2012

@bea777 ja som mala pri prvom tiez strach a velky 🙂 ale to asi kazda.. kto by nemal 😀 😀

danka.k
8. apr 2012

@bea777 100 ľudí 100 chuti. Čo inému vyhovuje, inému vadí. Ak si ty normálna, všetci budu normálni. 🙂 ja kubín odporúčam 🙂

bea777
8. apr 2012

@danka.k no tiež pravda ako sa človek správa k iným tak sa potom správajú aj oni nobudem sa snažiť nebiť zla 😀
🙂))

lucinkalu
18. apr 2012

Ahojte maminky, chcem sa Vas spytat, co robievate s detickami ked sa nudite kam chodievate? ako ste zvladli chodit na plavaren s dietatkom, ja si to bez manzela neviem predstavit 🙂 ci by som to s mojou drndou malou zvladla 😀 😀 😀 A este jedna otazocka... Mate niektora skusenosti s pani doktorkou Záňovou? Díííík 🤐

deniskateniska
20. apr 2012

@bea777 ahoj tak mame to za sebou.. nic ine ti nemozem povedat len ze vsetci boli fakt uzasni ... od sestriciek cez doktorov a to sme mali v ten den frmol ze sa narodilo tusim 5 deticiek a z toho 3 sme rodili skoro naraz... co by clovek povedal ze ked mas vela starosti a prace ze nestihas a podobne ze bude clovek nervozny alebo tak a vobec.. uplne zlatunky vsetci vela vela a este raz vela sily dodali aj usmevom aj starostlivostou aj vsetkym... jedno jedine slovo zle nemozem povedat .... ani pri porode ani na sestonedeli... ak chces nieco pytaj sa kludne odpoviem kym to mam cerstvo v pamati a trosku casu kym maly spinka 😀 😀

bea777
20. apr 2012

@deniskateniska
gratulujem no asi sa nejdem ani pýtať nehám to tak možno to nebude až také hrozné ako si myslím len mám veľkýýýýý strach 🙂 😝

deniskateniska
21. apr 2012

@bea777 to je normalne strach ma kazdy a zakazdym nie len prvy krat.. neboj vsetko dobre dopadne 😉

majkad2
22. apr 2012

@deniskateniska deni gratulujem.........užívaj si toto obdobie, kým drobec ešte veľa spinká 🙂 a ako to zatiaľ zvládaš s dvoma?

majkad2
22. apr 2012

Naša Emka konečne pochopila, že sa ciká do nočníka a nie do gatiek 🙂 No najnovšie sa jej moc páči na wc 😀

deniskateniska
23. apr 2012

@majkad2 no zatial je to ok uvidime ako dalej 🙂

danka.k
23. apr 2012

@majkad2 tá veta "užívaj si toto obdobie, kym malý este veľa spinka" sa mi páči. Ja som take nepoznala. kubko spánok ignoroval maximálne, vlastne aj teraz

julinkadk
24. apr 2012

Baby prosím Vám poraďte mi dobrého zubára v DK. Potrebujem súrne zmeniť moju zubárku...stále mám nejaké bolesti zubov, ked mi aj nejaký opraví, po čase začne bolieť atď. už som z toho zúfalá ☹ Na nete som nenašla vela hodnotení na zubárov, tak píšem tu. Velmi dobrá je vraj MUDr.Gazdíková, lenže neberie nových pacientov. Máte skúsenosti s MUDr. Ján Celec,MUDr. Ondrej Kakačka, MUDr. Vendelín Ťažandlák , MUDr. Eva Vidiečanová?? Prípadne s inými ak ste s nimi spokojné, napíšte tu, velmi mi tým pomožete.dakujem

deniskateniska
27. apr 2012

@julinkadk ahoj ja mam skusenosti s celecom - maximalne spokojna som.. jediny zubar ktory aj zasranduje - teda obaja lebo robi aj otec aj syn, aj dobre zuby urobia aj vsetko.. no max. spokojnost... co viac dodat 😉 ale neviem ci ta zoberu lebo na nemocnici su asi len podla bydliska... ale za vyskusanie nic nedas 😉

deniskateniska
27. apr 2012

@danka.k mne romanko nespaval vobec tak teraz si uzivam naplno 😀 😀 😀

majkad2
28. apr 2012

@deniskateniska no mne Emka tiež nespávala, takže pri Matejkovi som si to užíla 😀

cartridge
8. máj 2012

Ahojte, má niektorá z Vás z Dol. Kubína skúsenosti so schválením platenej RD do 6 roku veku dieťatka? /teraz má 4,5 rokov/?

danka.k
9. máj 2012

@cartridge viem, ze musi byt na to totalne vazny dovod, aby predlzili do 6 rokov. čize ak ma len nejaku alergiu tak skor nie ako hej

kikusik88
11. máj 2012

ahojte baby...len tak pre info...kolko asi stoji 3d ultrazvuk u Hrudu? ak teda ma niektora za sebou...

katika82
29. máj 2012

@danka.k no malo by to tak byť že vážny dôvod ale zasa je to o známosti u nás jedna mamina si to vybavila a malého dáva normálne na celý deň do škôlky dokonca už od 2 rokov.
@kikusik88 ja som si u Hrudu robila keď som bola tehu teda v 2009 a platila som 50 eur. ale berie len svoje pacientky
@julinkadk ja som mala dosť dávno Ťažandláka ale ten bol časom tak chlípny a úchlný a hlavne teraz najdrahší v kubíne. Ja chodím do lokce k Ostrihoňovej, je to síce ďalej ale je veľmi dobrá, ochotná, a hlavne nie taká drahá ako bol Ťažandlák. Danka Gazdíková má veľa fakt nechce brať, ale teraz robí aj so synom Ľubkom takže možno by zobrala skús sa opýtať. Ale tuším niekto tu má brata zubára teraz neviem či majdiška alebo Danka. DOminika-alias bolulka by ti vedela napísať ona k nemu chodí tuším.

kikusik88
29. máj 2012

@katika82 no som jeho pacientka tak sa skusim opytat, no uz mi aj ktosi pisal ze uz 3d nerobi...

danka.k
29. máj 2012

@katika82 toto sa mi maximálne nepáči. Veď ked si predlžujem rodičak, tak preto, ze nemôže do školky a nie, ze oni dajú rodičak a dieťa celý deň v škôlke. Nevidím význam toho. Nechápem kto toto povolil. A potom, ze nemôžu zvysit ostatným lebo nie sú peniaze. Bodaj by boli, ked dávajú kade komu. Nechcem byť zlá, ale ked si raz niekto predĺžený vybavuje, tak prečo ma byť to decko v škôlke. Veď vybavuje sa preto, ze mu niečo je a nemôže tam chodiť.

katika82
29. máj 2012

@kikusik88 no mňa sa tiež kamoška pýtala, ale on to tak hovorí kôly cudzím pacientkám. lebo nechcem vyzerať hlúpo že odmietal cudzie pacientky tak on si len so svojimi dohodne uvidíš opýtaj sa ale 3D sa robí až tak cca okolo 23-25tt aspoň on ho tak robieva
@danka.k toto aj mňa vrcholne nasralo. Iné mamičky ktoré fakt majú dieťa choré alergické že vo škôlke sú menej a viac doma mamičky museli nastúpiť do práce kôly tomu že im nechceli ponechať rodičák a takáto pipka ktorej sa len nechce ísť do roboty si vďaka známostiam na soc. poisťovni toto vybaví. je to svinstvo fakt. a fakt malého dáva do škôlky už od dvoch rokov, lebo mala tam aj staršieho tak jej toho menšieho zobrali aj bez prihlášky.a teraz som sa nedávno dozvedela toto, že si vybavila predlenie aby nemusela ísť do roboty lebo jej sa nechce.

danka.k
30. máj 2012

@katika82 ja som mala tiež predĺžený a robili toľko veci okolo toho, kym mi ho dali. Je to svinstvo aj od vlády. Veď to si môže každa vybaviť, chodiť do roboty, dieťa v škôlke a 194 ecok k dobru

katika82
30. máj 2012

no táto baba ona zasa nechce robiť je pohodlná keby nemusela nerobí aj celý život také baby fakt nechápem len doma sedieť na riti. ja tiež viem o tom že tento prdlžený je dosť prísny, proste sa preveruje ako často býva dieťa choré či má alergie a tak. ja fakt nechápem toto, proste vždy to bolo aj bude že ked máš známosť v pekle aj tam ti bude dobre. ale je to svinstvo, že poznám fakt mamičky ktorým sú detičky často choré kôly alergii sú týždeň v škôlke týždeň doma, k deťom sa striedajú starí rodičia len aby mamina mohla chodiť do roboty a proste tejto len kôly tomu že sa jej nechce robiť si vybaví a dieťa zdravé a v pohode do škôly si chodí.

kikusik88
30. máj 2012

@katika82 hm no super, skusim sa opytat idem o mesiac budem tak 12 tt viem ze je to skoro ale aspon sa s nim dohodnem 🙂 dakujem. sestricka ktora tam je teraz je moja fajn kamoska ta mi povie blizsie