Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

ema1987
27. máj 2010

@nadezdah nepoznas nahodou Moniku Babicovu ona robi na vysetrovacke na prvom poschodi pod Šteinigerom ak ho poznas 😅

nadezdah
27. máj 2010

@ema1987 Poznám aj Moniku, aj Tona, som už 7 rok v DK, tak poznám asi všetkých, okrem obvoďákov, lebo s tými sa stretávam len málo. A vidíš ošťatá plienka a ako vie pomôcť, že?

deniskateniska
27. máj 2010

ahojte babulky.. tak ja uz nie som kubinkcanka .. uz som Žäškovka 😀 😀 😀 😒
nemozem zohnat topanky ku satam.. vsetko len na male nohy akesi maju.. a najst 41tky .. no nehrozi.. alebo potom vysokanananske opatky.. a to ja nemozem 😒 tak nefiem.. ci idem v starych alebo co ☹

majkad2
27. máj 2010

deniska a kde sa chystáš?
no ja som práve prišla z poradne.....všetko po starom, opäť mi povedal, že do týždňa porodím....takže takýmto spôsobom ma deniska aj predbehneš 😀

nadezdah
27. máj 2010

Ja som bola dnes na tých steroch som tam čakala pol hod. sestričke vravím, že sa musím ísť najesť, lebo mi je zle a musela som byť nalačno a ona, že ešte chvílu počkajte, ma skoro mrdlo. No a dr. ma poslal na plúcne, tak kodajová deď ma videla, že čo, lebo ma min mesiac vyradila a ja že ma poslali z interného, tak ma popočúvala, a že mi aj tak nič nedá ale dala mi inhalátor a fenistil kvapky,tak aspon čosi, snáď to pomôže.

deniskateniska
27. máj 2010

maji idem na svadbu - segra sa vydava 😀 😀 a fakt ta asi takym stylom predbehnem. dufam ze v sobotu nepojdem 😀

nadi var to konecne uz zaberie 😉

inak ja som stretla dnes nanu.. som bola tie boty kukat, akurat som sa ale vadila s mm, lebo zastal na rezervacke a on ju nevidel.. 😠 😠 a mam samonasieraci den... totalne co povedal sla som ho zabit.. a ten stale stuchal do mna ved nech sa usmejem, nech sa nemracim furt a mna to este viac nasieralo.. joj este ze som doma a siel do zaskova robit na dom, lebo by som ho asi zaskrtila 😀

d198815
27. máj 2010

no deni priznam sa keby si sa nepozdravila tak asi len tak prejdem bo som si nebola ista ci si to ty😀no a brusko mas uz riadne nizko nechces ty tej sestre v sobotu mavat z porodnice???:-P

ema1987
27. máj 2010

@nadezdah no to hej a ty tam kde robis ja som tam bola min rok na praxi absolventskej mozno sme sa aj stretli sedavala som pri Monike v kancelarii. 😉

deniskateniska
27. máj 2010

dani ja ta poznam z videnia ... neviem odkial ale tak poznam 😀 no a asi aj preto ze v cope vlasy a okuliare,keby som bola bez nich spoznas skor 😀 😀
no a brusko, mi ani nehovor ako je nizko 😀 mi tam smatra maly dolu rucickami 😀 😀 aaaa var vydrzim este chvilku cela.. preto vylihujem a nic nerobim 😀 😝

nadezdah
27. máj 2010

@ema1987 Určite sme sa museli stretnúť,za Mončou chodím kuknúť oriflame

emmka3
27. máj 2010

ahojte, dnes som stretla maykuuuuu 😵 taka bola podarena, ja by som ju veru nespoznala, keby sa mi neprihovorila ... velmi sympaticka osobka 😵

d198815
27. máj 2010

no mozno ma poznas aj cez tvoju mladsiu segru rencu...moj chlap patril kedysi(kym som ho od nich neotrhla:-P)do ich partie😀
no a v sobotu ta budu obsluhovat moji braskovia😀
no tak hadam este vydrzis sak to bude mozno na dlho, tvoja posledna oslava ktoru si budes moct fakt uzit...🙂

deniskateniska
27. máj 2010

neviem fakt odkial 😀 no moja segra je riadne cislo.. 😀
no neviem ako si uzijem tu oslavu, ked chodim tak si drzim brusko aby mi nespadlo 😀 😀 😀 ale hadam vydrzim aspon do polnoci - co silno pochybujem ale.. 😀

emmka ty kde si bola cely den? 😀 😀 😀 a kde ste sa stretli?

mayocka
27. máj 2010

nadezdah: ty si opica 😀 ,ved si ma aspon rozosmiala a povzbudila v telefone ty trupka 😝 preco sa ta mam bat??? 😕 mooooja no ale tak ja uz daaavno nie som na pn 😀 ale na materskej,na FB nie som uz skoro vobec,idem tam asi raz za mesiac potvrdit niekomu pritelstvo,nieco precitat ale na viac nemam cas,aj na konikovi som skoro stale iba ked kojim malu a len citam,napisem len ked spinka alebo sa jej niekto venuje...neboj,potvrdim nemysli si ze nechcem,ale nechodim tam casto 😉

dnes som stretla emmku 😀 super prihoda,vo dverach Centrumu,som zacala koktat lebo mi ani za pana nemohlo zist ako sa vola 😀 tak som zadrela ze emmka si to ty?? 😀 no fasa,ale tak podobala sa mi na niekoho ale nevedela som ju zaradit rychlo 😅 no poznam dalsiu tvaricku aj osobne 😉

dnes sme boli na nozickach tak az o dva mesiace mame prist zase,na sone obliciek som cakala nieco mimoriadne asi ked som myslela ze nas pustia akoze male babo a tak...najprv pol hodiny tam stojime,sestricka ze najprv nozicky mame mat vysetrene,tak sme sli tam a potom na oblickach zase vyse pol hodiny...aj nakojit som ju tam stihla lebo to islo pomaly isto 😖

deniskateniska
27. máj 2010

mayocka tak fajne, dalsie stretko mas za sebou 😀 😀

d198815
27. máj 2010

no mayka ja ked som isla na nefrologiu tak som tiez cakala ze pojdme skor no nakoniec brala este pred nami inych a my sme tam boli dve hodiny a na nozickach to iste vravim ze na tie male deti vobec neberu ohlad tss

deniskateniska
27. máj 2010

inak to s tymi detmi je fakt pravda.. tak do kelu vidi ze male ide na kontrolu, ze by ho mali zobrat skor, lebo aby neochorelo ale nieeeeee.kludne ho tam nehaju nech sa maminka trapi a ked place male tak sa rozculuju ze si nevie mama dat rady.. a je to tak skoro vsade.. 😠 😠

ema1987
27. máj 2010

@nadezdah no ja som tam bola asi tak od jula do konca oktobra bo v novembri som rodila som volala z Monikou ze sme sa museli stretnut ale ja si na teba akosi nepspominam 😒

mayocka
27. máj 2010

no co som ju nenechala hladnu,nakojila som ,ajtak sa to nehybalo...a moj stary ze "a to pred vsetkymi??? 😕 " a ja ze ved tu nik neni (to sme boli v tej chodbicke co je medzi pasmi a sonom...robi sa tam UTZ srdiecka),sme tam sami boli,ten cely polepeny ze mi ide dakto na cicku kukat,som sa z neho smiala,pre mna to je normalne uz a tak som nechapal preco je to cudne jemu...je to riadny komfort baby,vystrcit cicku a uz sa saje 😉 a nie flasku zohrievat dakde...
od samej radosti sa im dogrcala na posteli kde jej robili sono,chuda ved tak na brusku musela lezkat tak bodaj by nie 😅

deniskateniska
27. máj 2010

mayocka ved chlapy ziarlia, to nie ze by im to bolo divne 😀 ja to s mojim budem asi riesit tou plienkou ze prikrijem, aby nahodou nebol v rozpakoch 😀 😀 😀

veronika13
27. máj 2010

mayocka, dobre im tak, keď nevedia uprednostniť 😀
no baby, ja by som vás nespoznala, kebyže vás stretnem v Dk, iba ak bolulku a aničku, ich som už videla.. tak ak mňa niektorá spoznáte, kopnite ma do píšťaly a predstavte sa nickom, ok? 😀

deniskateniska
27. máj 2010

veronika 😀 😀 😀 😀 do pistaly? ved to by bolelo mooooooooc 😀 😀 😀

veronika13
27. máj 2010

šak tak jemne, nie? 😀

veronika13
27. máj 2010

@deniskateniska ty si žaškovka, ja zázrivka to sme skoro susedy 😎

deniskateniska
27. máj 2010

ok 😀 😀 😀 ved som sa zlakla, nemala by si asi prijemny zazitok keby niekto prisiel ku tebe a drb do pistaly 😀 😀 😀

deniskateniska
27. máj 2010

no ved to.. teraz som este zatial v parnici ale uz som akoze zaskovka 😀 😀

veronika13
27. máj 2010

no to sa nebudeš ďaleko sťahovať, ja som sa tiež tak obdedinu 🙂

deniskateniska
27. máj 2010

no z kubina pred dvoma rokmi do parnice a z parnice do zaskova.. to kamenom dohodim 😀 a este z parnice aj nas domcek vidim 😀 😀 jooooooj nech uz sme tam

veronika13
27. máj 2010

nemáš fotky na modrejstreche? by som sa pokochala

deniskateniska
27. máj 2010

iba kuchyne zatial ked sa obkladala.. ale dnes by mal mm doniest fotku kuchyne uz aj namalovanej a zafugovane obkladacky a aj poskladana kuchyna tak potom to bude zaujimavejsie 😀 😀 a my len prerabame dnukajsok 😉