Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

mayocka
11. jún 2010

@bolulka predstavovala som si ta inak asi preto ma to tak prekvapilo ale milo samozrejme 😉 myslela som ze si nieco ako ja a nie taky modelkovsky typ,kočica 😉

@nadezdah: remence sa davaju vtedy

mayocka
11. jún 2010

@nadezdah: Nadi ty si nas furt s bolulkou pleties ako som si vsimla 😝 jej kazal na trojo,my sme ok 😉 😀

bolulka
11. jún 2010

mayocka, ja som tiez bola prekvapena z teba. Aj na ostatnych fotkach vyzeras inak ako v skutocnosti. Ty vyzeras ako taky anjelik. 😉

Idem vam pofotit moj sposob skladania. 😉

bolulka
11. jún 2010

Som to zle predtym napisala. Ja skladam tak ako ty emmka, ale neprelozim na druhykrat tu plienku celkom, ale len do tristvrte - ako na druhom obrazku. Je to potom sirsie. Tak teraz neviem. Ale ako pocitam, je to na tri-krat.

bolulka
11. jún 2010

Joj to ako mi ich dalo. Poradie na obrazku je 3,1,2. Takze stredna fotka je prva, posledna je druha a prva je tretia.

mayocka
11. jún 2010

bolul: hej s rožkami 😀 ibaze tie mi nevidno,anjelska tvaricka ich zakryje 😀 😀 😀

bolulka
11. jún 2010

mayocka 😀

anicka
11. jún 2010

bolulka dávam tu tie fotočky, myslím, že je to rovnako ako Ty 😉

A z toho sekáčka v Istebnom som sklamaná 😖 ☹ nenašla som tam nič pre Maťku ani pre seba ☹ V pondelok by mali mať tovar, tak možno ešte pôjdem.

emmka3
11. jún 2010

bolul, ja tiez ked som stretla pvykrat Mayku, tak som oci vyvalila, ze ake jemne ziena, malicke, mladucke, presne taky anjelik - Mayi a nic v zlom, teba si veru neviem predstavit ako vynadas svokre aby robila ako ty chces a nie na prieky 😅

a co sa tyka skladanie plienok, som ani nevedela, ze aj inac sa da 😉

Anicka, a takych mensich veci tam tiez nemali? My asi pojdeme v pondelok, bo inokedy cas nie je a ani vyplata este nebola 😖

anicka
11. jún 2010

emka pre našich drobcov tam neboli skoro nič, len pre také úplne malé detičky tak okolo pol roka ☹ veď uvidíš ako v pondelok, keď majú mať tovar, hádam budete mať viac šťastia 😉

danka.k
11. jún 2010

cafte 😉 😉 😉 😉

ste culi?? sme mali poplach v noci chemicky.... a samozrejme kubasici vsetko prespia a dozvedia sa vsetko az ked je potom 😀 😀 😀 😀

no ja plienky skladam uplne inak ako vy 😀

ideme sa cvachtat do aquacu, dufam ze nebude moc ludi... aj ked asi hej

janka neboj ved my sa raz uz isto stretneme... dufam ze toho 25 prides 😉

majdiska
11. jún 2010

x vggggggggggggggggggiogggggsssssssssssdsssssssssssssssssssssssssssssfofípéiýghsxuidífop=gôzuu´tzpréíásdýasujyYizopziottiuuzuzuzuzuzuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurťrrťdýdddzžsddddsddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

toto je príspevok od Adamka :- D
cdddeddedsdddddddddddddddedddsdedddddxddsddddddfddddddddddxddddsddddddddddddddddddddddddddd

bolulka
11. jún 2010

danka, moji dvaja sli do Aquaparku, tak sa iste stretnete.

mayocka
11. jún 2010

juj baby to by ste sa cudovali kolko srdu je vo mne 😝 to ja len tak nevinne vypadam,mm by vam porozpraval 😀 ani den by mu nestacil 😀
no ale vam je fajne v tom aquaci hned by som menila,dnes som ledva hodinu a pol s kocikom von vydrzala,hodila by som sa este teraz do bazena,som asi prehriata uz z toho slnka este furt mi je horuco 😖

@bolulka: kedy planujes ist s Adamkom aj ty na kupko?mna uz tak taha kurnik ale este na to asi nie je cas,aspon kym hlavicku mala neudrzi

emmka3
11. jún 2010

Adamko je aky skladatel 😀 uz mu je asi lepsie 😉

no a mam po telke, majstrovstva su majstrovstva, som vyhostena na maly TV 😖

mayocka
11. jún 2010

emmka tak ja som si to tiez myslela ze mam po panelaku lebo zase koduju ale nasla som ich mrchy jedny tak uz kukam 😉

deniskateniska
11. jún 2010

dani kukni ten album, mam ho medzi oblubenymi.. sa mi nezda az taky ze veeeeeeeelky ale 58 cm je dost 😀

inak v poslednej dobe, co su baby v junovkach neviem ci viac nerodilo deticiek cisarskym 😅 vacsinou ze by nepresli, ze boli velky asi... 😅 aj mne dnes povedala doky ze to bude slonik tak dufam ze to neskonci sekciou 😔

bolulka
11. jún 2010

@mayocka, ja by som sla aj hned. maleho by som dala do tienika a tak (vsak aj pojdeme v lete, koli Klaudii). horsie je ze sa bojim ist plavat, aby som mu potom cez prsniky nezaviedla nejaku pliagu.

nadezdah
11. jún 2010

@mayocka I sorry to vieš, skleróza v mojom veku už nie je žiadna novinka
@anička presne to je na trojo- super

Babky nám sa lepí smola na päty máme týždeň blbec: Tak Lucka mala tento tt plavecký a v pondelok si pri vychádzaní z bazéna buchla nos, tak ju zaliala krv. V utorok do čohosi kopla a naštiepila si nechet na nožke a poobede som si ja porezala ruku tak šikovne, že som bola zašívať. V stredu jej odpadol kus toho nechtu, tak má obnažené bruško a bolí ju to jak fras. Vo štvrtok zasa mala na nohe taký štípanec, čo velké jak broskyňa, tvrdé a červené, zapálené a dnes prosím pekne asi úpal-vysoké horúčky bolesti hlavy...Tak mám hrôzu, čo nás ešte čaká cez víkend. Asi si to hodím.

majdiska
11. jún 2010

@bolulka však ja som chodila s malým od 4 mesiacov plávať a v pohode.. do ciciek mi nič nenaliezlo 😉 - s Klaudinkou si kedy začínala, ja si ťa pamatám, že dosť skoro 😉 inak dakujem mužíčkovi za ten vysávač, že si našiel čas.. sa tak vytešujem, ešte ho nemám doma, booooooooooože dúfam, že budem vedieť s ním robiť 😀 mám tooooooooľko špinavých kobercov a diván tiež..

@emmka3 no malý sa vytešoval.. a zdravý ... hmmmmmmm kedd sa zbavíme chrastičiek bude aj to.. ale je OK, už chodíme vonku a vie bicyklovať na novej motorke.. a dokonca sme bez plienok celý den.. len dnes poobede po spánku tesne mu ušlo a celý matrac mokrý :-P

deniskateniska
11. jún 2010

@nadezdah mooooooja tak to mas "veselo" ☹

danka.k
11. jún 2010

@bolulka ano ano videli sme.. mala bola zlatucka ako sa tesila z tej vody... 😉 moravcova z nej raz bude... 😉 😉 😉 😉

nadi tak var vas uz stastie opustilo a vikend uz bude v pohodicke 😉

@emmka3 ze vystahovana 😀 😀 😀 no ja z teba nemozem.. dojdi k nam my mame velku telku a majstrovstva urcite kukat nebudeme 😀

blesq
12. jún 2010

tak dnes sme slamenny vdovci s Juniororm, kto nas prichyli?

mayocka
12. jún 2010

@danka.k ja dufam ze ich stastie uz neopustilo ale nestastie 😉 Nadi drz sa,ale ako sa hovori nic nenarobis,ak sa ma stat tak sa stane zle aj v posteli ked nebudes nic robit 😒 tak sa opatrujte teda a liecte sa

@bolulka: do tiena?v kociku?ja som myslela ze plavat s nim na kupko kedy zacnes,no ja keby som bola na kupku a neplavala tak by som mala väcsie depresie ako keby som tam ani nesla...to by som nezvladla neist do vody

majdis: 4mesiace?? uff to my nestihame toto leto,mala ma 4 na konci augusta a to uz potom zima bude tak toto leto asi nic z kupania ☹ ☹ ☹

denis: a ty sa nestresuj s tym velkym babom lebo ta pepka klepne 😝 klidek,vsetko bude ako ma byt,porodis spontanne ziadny cisarsky a chlap uz bude aj s dupackami na svete ked je taky velky a tazky 😀 😉

bolulka
12. jún 2010

ja uz ho dam do vody, ked bude vediet drzat hlavicku. a asi sa aj ja teda nebudem bat kupat. oplachnem si ciciny poriadne pitnou vodou pred kojenim a bude musiet stacit.

deniskateniska
12. jún 2010

baby uz mam brusko este nizsie..a ten moj drobec co robi.. fuha.. tak ma dolu picha ze asi dnes porodim alebo co 😀 😀 no dufam ze nie lebo zajtra idem grilovat a masko mam uz v pace 😀 😀 😀 vecer pridam foto, ze ako to moje brusendo vypada... veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

nadezdah
12. jún 2010

Kočeny, tak mi sme boli do 3 rána hore, Lucka mala 39,8 o 23.00 som jej dala brufen a o 01,00 sme dali druhú sprchu, čo jej teplota furt stúpala. asi to nebude tým úpalom. Teraz som jej o desiatej dala paralen, neviem čo by to mohlo byť, nachce jesť ani piť len nasilu ju prosím. Ešte že máte malé deti, to táto keď sa vzoprie, tak s ňou nepohnem aj keby som plakala a prosila ju na kolenách. Bojím sa ísť na pohotovosť, lebo ju tam nechajú a nemám dobré skúsenosti s detským odd. v DK. Večer sme pozvaní na guláš a opekačku ku segre, tak asi ťažko pôjdeme, keď sme takto zle. No ak do zajtra teplota neprejde, takasi na tú nemocku vybehnem.

anicka
12. jún 2010

nadezda mylsíme na Vás, nech ste čím skôr v poriadku

deniska neboj všetko pôjde tak ako má, klasicky 😀

blesq a kdeže máte maminu?

My sa už pekne pýtame cikať, vydržíme celý deň bez nehody, tak sa vytešujem. Nechám ju ešte zopár dní a potom začneme odúčať cez obedné spinkanie. Taká som rada, že sme to zmákli len idem zakolpať, aby som to nezariekla.
Dnes som bola v Ružomberku lebo tu v DK je to s topánkami bieda. Tak som si kúpila topánky aj kabelku a Maťke sandálky.

bolulka
12. jún 2010

anicka, gratulujeme a drzime palce, nech to vydrzi. 😉

nadezdah, dufam, ze budete coskoro v poriadku. iste to je len prehriatie z tohoto tepla. ps: mne ked nechuti pit z pohara a musim, tak si to dam do flasky od mineralky a vtedy sa mi pije lahsie a s chutou. 😉

deniskateniska
12. jún 2010

anicka juchuuuuuu... no parada, uz je velka slecna, len tak dalej, drzime palce nech to tak ostane 😉

nadi drzkaj sa.. no je to tak uz ma svoj rozum a nepohnes s nou, ale to asi preto ze by si mala ako mamina prikazat a hotovo, nebavim sa.. ci ani to nepomaha?

no inak kuknite foto aj v mojom albume aj v junovkach - mam v oblubenych.. ako mi dnes padlo brusko 😉