Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
12. jún 2010

babyyyyyyyyyyyyy, ako zacinaju boliet kontrakcie, nemoze to byt aj to pichanie??? normalne to bola boleeeeeeeeest az som musela predychavat... 😅 😕 a stvrdlo mi aj brusko pri tom.. nic idem do sprchy.. ak tu ste niekto prosim o odpoved. nie ze budem cakat a porodim doma 😀 😀

deniskateniska
12. jún 2010

no tak to pichanie... ani do sprchy som nemusela, ono to asi ked som mala plny mechur tak sa to drobcovi nepacilo tak mi to tak daval najavo.. ale poviem vam ... fakt som si myslela ze rodim uz 😅 😀 😀 😀

bolulka
12. jún 2010

deniska, mne ked sa maly vecer zvrtal a tlacil sa dole hlavickou, tak to tak pichalo. inak kontrakcie nepichaju. 😉

jana2033
12. jún 2010

dani ja sa pokúsim prísť dufam že mi to vydá 😝

deniska no do zajtra teda vydržkaj, sa teším ked nam tu ty ukážeš potom ty malého

salvinka počuj nešla si náhodou včera o 20.15 okolo ria ku vasim? a oblečené šaty?

deniskateniska
12. jún 2010

no baby uvidime ide riadna burka tak som zvedava ze ako a co 😀 😀 😀 dufam ze dnes neporodim 😝 inak picha to skoro stale.... tak neviem .. .aj do konecnika 😅 uvidime zajtra sa dufam ozvem 😀 😀

salvinka
13. jún 2010

@anicka supeeeer, len tak dalej.. tesim sa s vami 🙂
@deni nestras, ja ked som len tak na oko precitala tvoj prispevok som myslela ze si uz porodila 😀
@nadezdah nadi, dufam ze uz je lepsie!
@jana2033 hej jani bola som to ja.. odkial si ma videla??

jana2033
13. jún 2010

@salvinka no my sme sedeli z kakmaratmi v riu 😀 sme si boli trošku vyraziť mala buvkala kukam jej modry kočik to budeš ty, lensom nechcela kričať,

anicka
13. jún 2010

bolulka, deniska, salvinka ďakujeme 😉

salvinka
13. jún 2010

@jana2033 no uz bolo dost neskoro a maly zacinal byt nervny, tak som utekala po auto a hajde dom 😀 inac aj ja som vcera uspala maleho a sla som na chvilu do mesta.. kokos to jaky relax si sadnut na terasu a vychutnavat volno 😀 ale mi to nedalo po jedenastej som utekala dom, ze co ak sa zobudi.. no jasne bolo cosi po pol piatej ked sa prebudil.. ani som mu nechybala 😀 😀

deniskateniska
13. jún 2010

no tak som tu, len tvrdne brusko, ale preslo to secko to pichanie, uvidime co si dnes maly pripravi 😀 😀

mayocka
13. jún 2010

@salvinka: to maly ti tak dlho uz spinkavaaaa 😕 😕 😕 ??? uuha to nejak fajne nie?ja by som uz vytiekla asi cela keby sa nezobudila o tri hodky,mlieko by sa lialo potokom po tricku 😀

denis: ty uz prosim ta predychavaj coskoro si maminka 😉

majkad2
13. jún 2010

Ahojte žienky, dakujem vám všetkým za gratulácie 😀
od včera sme už konečne domka z nemocnice................joj a konečne to máme za sebou a našu malu princezničku Emku pri sebe....pôrod bol v pohode, čakala som niečo horšie 😀

bolulka
13. jún 2010

salvi, krasne ti spinkava. mozes chodit aj do mesta. Moj tiez vstava uz len o stvrtej rano, ale ako poznam zakon schvalnosti. keby som vyrazila, prebudil by sa o polnoci. 😀

majkad2
13. jún 2010

ako mám vymazať to že čakáme bábo, akosi mi to nejde, alebo som už načisto tupá 😀 😀 😀

nadezdah
13. jún 2010

Kočeny všetkým ďakujem za to že na nás myslíte. Tak včera cez deň ešte horúčky, v noci o 23 mala 38,5, tak som jej švihla paralen a dnes už teploty len zvýšené a potí sa riadne, to je dobre. Bola som dnes na pohotovosti, trochu má červené hrdlo ale ATB jej nedali, bolelo ju brucho, tak nás poslali na chirurgiu, odtial na sono, no má tam trochu zväčšené uzlinky, ale že to môže byť zo zápalu, nakázali dietu a ochladzovať brucho, tak jej prikladám kuracinku z mrazáku, zajtra máme prísť na kontrolu. No mala v moči krv, tak ráno zase doniesť čerstvý, ale dúfam, že to je z choroby, už to raz mala. Uvidím, čo jej zajtra povie obvodná, snáď bude v poriadku. No som od 10.00 bola do 13,15 na nemocke, ma skoro drblo. Tak nám držkajte palčeky, aby bolo všetko v poriadku.

nadezdah
13. jún 2010

majka malej daj za mňa pusinku a klikni si na fotku a hneď pod tým názvom ako je "fotoblog užívateľa..." máš zmeň, tak tam vynuluj tehotenstvo.

majkad2
13. jún 2010

vdaka, podarilo sa

jana2033
13. jún 2010

@salvinka no preasne tak aj u nas to bolo 😀 tak to ti mali pekne pobuvka a aspon si si aj ty oddýchla 😀 , mne zabuvala o osmej a sa zobudila o pol štvrtej aj to dobre ale máme dobre tie detúrence klop klop nezakriknuť 😀

majka jeeeej krasnučku maš dcérku 😝

culinka
13. jún 2010

Ahojte babenky,prosim vas nemate niekto kontakt na spolahlivu opatrovatelku??idem do prace a potrebujem niekoho kto by mohol chodit k nam a starat sa o nasho rocneho syna.dakujem.

mayocka
13. jún 2010

babyyy aj ja cem buvat celu noc ☹ odkedy sa to tak ustaluje?aby som sa potom nezlakla zase ze prespi celu noc... 😝

akurat som sa vratila pred hodinou z cvicnej jazdy na aute,islo mi to fajn ale potom tu poslednu polhodinku som uz nevladala,skapinalo mi,nedarilo sa mi pohnut sa ani za ten svet tak som chytila nervy a vymenili sme sa...hadam nabuduce to pojde lepsie,ale predsa...od osmej do desiatej a po dlhom case dve hodiny v aute...uff zaberak ☹ a to ani aut nebolo na ceste,ale ked budu tak neviem neviem...a to parkovanie,no nic moc teda 😅

veronika13
13. jún 2010

mayocka, nechcem ťa strašiť, ale ja ešte stále nebúvam celú noc 😀 je to individuálne... a ako často sa budí?

emmka3
14. jún 2010

mayi, nas maly prespal celu noc od 10 mes. ale Anickina Matka tusim az teraz niekedy a to iste aj maly Adamko 😅 kazde dietatko je ine ...

anicka
14. jún 2010

emka tak tak Maťka mala vyše dvoch rokov keď začala spikávať celú noc, to každé dieťatko je iné.

deniskateniska
14. jún 2010

dobre ranko 😉

hrozne pocasie ☹ ale co narobime.. vcera vecer .. no o pol dvanastej 😝 bola kamoska co mi pozicala veci tehu, bola si po ne bo sa nezmestim do nich 😅 😀 😀 ze svagrina je tehu tak to vyuzije 😝 no a ked ma videla, tak ze ake bruskoooooo a velkee a tak... no taka zlatunka..inak ked som ju videla, tak normalne mi kamen zo srdiecka spadol.. ma uzasne kludne babo, nebeha okolo nej, mala sa jej hra sama v postielke ... a to ma skoro rocik... zlatunka je.. no a zenska schudla este 4 kg od povodnej vahy pred tehu... uzasne 😉 taka modelocka z nej, no som zvedava ze ci aj ja 😀 😀 budem taka 😀 😀 😀

veronika13
14. jún 2010

deni, neboj pôjde to dolu 😉 a teba máš čo nosiť 😀 inak s etuskou sa poznám tiež, no z inej témy 🙂

bolulka
14. jún 2010

mayocka nechcem ta sklamat, ale vacsinou je to tak, ze sa v noci budia deticky vo vyssom veku castejsie. Aj Klaudia vstavala najprv len raz v noci a potom casto. a v 20 mesiacoch to uz bolo take, ze som mala strasne bolavy bok, lebo len na cicke chcela byt, tak som s tym sekla a prespala celu noc. (tusim si este raz pytavala v noci obycajne mliecko, pripadne cajik)

hojka
14. jún 2010

mayocka : je to fakt individulane. Moja Tanicka mi spinka celu noc od roka,len ked sa zacala pytat cikat,tak sa na to zobudila,ale neskor uz nie,vydrzi pekne do rana 🙂
deniska: neboj nic vaha pojde dole rychlo a este ak budes dlhsie kojit.Ja som tiez klesla este nizsie s vahou ako pred tehu,ale bola som nestastna,lebo vzdy som mala problem s pribratim,tak som sa tesila,ze aspon nieco mi po porode zostane a nic ☹ A teraz to bude asi take iste,pribrala som len na brusko a nikde inde 😒

danka.k
14. jún 2010

mayocka nas maly spi celu noc od 4 mesiacov.. takze je to fakt indi - vindi 😉 teda obcas sa zobudi ze nema cumel 😀 😀

sme dnes boli na nemocke a stretli sme aj nadku 😉 😉 😉

danka.k
14. jún 2010

a nas maly drobec od dnesneho dna chodi sam spavat 😀 😀 😀 😀 sme mu prehodili video do spalne (uz ma nebavilo v obyvke pozerat stale A je to! tak sme mu to tam prehodili aj pri tom zaspal, tak dufam ze aj vecer 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
14. jún 2010

@veronika13 no etuska ma riadneho valibuka 58cm 😀