Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
25. jún 2010

@danka.k dakujem 😀 ja len musim byt ticho pred mamou a svokrou ze mi odisla zatka bo to ma uz budu rodit posielat a tie reci 😅 🤐 😀 😀 😀 tak poviem ze nic nove 😀

bolulka
25. jún 2010

@deniskateniska a kedy ti zatka odisla. mne tiez odisla v piatok rano a mala som od obeda nepravidelne kontrakcie. (zatka odchadzala cely den priebezne) a vecer som poprosila manzela o pomoc a uz boli kontrakcie pravidelne. v sobotu rano bol Adamko na svete.

majkad2
25. jún 2010

no mne odisla zatka v stredu a mala sa narodila az v utorok 😀

deniskateniska
25. jún 2010

@bolulka rano priblizne o 6-7 hod... kontrakcie nepravidelne mam... hej a zatka tak priebezne, najprv len take ako keby som si cvrkla - trosku viac 😀 😀 a potom akokeby som dostala MS a potom tak priebezne ruzovy vytok... tak mam vlozku...a vecer sa chystame s muzickom pomoct drobcovi 😀 😀 vcera sme nemohli kedze som sla ku doky, ale dnes mu isto pomozeme 😀 a myslite, ze ta hlavka sa mu moze tak z minutky na minutu upravit? 😕

salvinka
25. jún 2010

@jana2033 no my sme mali tiez B 🙂 tak dufam ze najblizsie uz bude A 😀

jana2033
25. jún 2010

@salvinka jasnačka že to už bude 😝 to možno preto vas ešte teda dal o dva mesiace, ale aj tak to už je dobre

mayocka
25. jún 2010

@salvinka @jana2033 no vidis a ja som sa do karty malej ani nekukla,to ked je A tak su jadierka uz vpoho?a uz nemusite chodit na nozicky?
@deniskateniska ty uz zajtra isto porodis!!drzim prst.Keby som sa tak dlho neotvarala,tiez porodim den po odchode zatky,ale tak boli to dva dni

mayocka
25. jún 2010

@bolulka kedy idete na nozicky?my o mesiac,ked bude mat mala 3mesiace,a vy?stretneme sa?

veronika13
25. jún 2010

@deniskateniska v Párnici ráno 🙂

veronika13
25. jún 2010

@deniskateniska deni, keď už ružové,tak je to otázka pár hodín čo sa to rozbehne... aspoň u mňa to tak bolo 😵

bolulka
25. jún 2010

@mayocka my ideme za dva tyzdne, pretoze sme ich mali zle.

nadezdah
25. jún 2010

@bolulka Mojko pýtala som sa na tie doklady, tak ak vyložene na tom netrváš, nie je žiadna povinnosť,že to musíš v dokladoch mať a pýšu to tam len na požiadanie, ono sa to samo od seba nedopisuje, ale keď o to požiadaš a predložíš diplom , tak ti ho tam dajú. No a ak chceš titul, treba urobiť nový doklad. V prípade, že si počkáš a dáš si to len pri výmene dokladu, pretože mu končí platnosť, tak pri OP neplatíš nič pri VP a pase je to v cene. Ak by si chcela zmenu v platnom doklade, tak zacvakáš: OP 4,5 €, pas 33€ a VP 6,5 €. Vždy musí byť predložený diplom k nahliadnutiu. Toť vsjo. 🤐

@deniskateniska Držkám palúchy, tiež myslím že to už pôjde rýchlo, len tomu pomôžte, pôjde to lahšie. 🙂

@anicka A miláčik, dúfam že som sa teraz nesekla a patrí to tebe. Ak máš VP na slobodné meno, tak ho máš neplatný 100% a ak by ťa lapli a zistili to, tak ti ho môžu zadržať. 😝

bolulka
25. jún 2010

@nadezdah dakujem moja, tak si to zmenim, ked mi padne doklad. alebo az ked budem mat konecny titul. 😉

deniskateniska
25. jún 2010

no tak ziadne pomahanie nebude ☹ pato u nas spi - svagor.. ja nemozem sexovat ked je niekto vedla v izbe... ☹ tak sa zajtra uvidime.. dobru nocku.. som z toho sklamana, uz nemam chut ist rodit ani... ☹

nadezdah
25. jún 2010

@deniskateniska No to je potecha a to ten tvoj nevie zariadiť či je na hlavu, veď vie čo sa chystá a nasáčkuje si domov brata. By ma drblo. Zajtra mu nadaj, máš na to plné právo a že mu aj ja odkazujem že je trulo makový.

deniskateniska
25. jún 2010

nadi on za to nemoze to svokra ze naco bude pato chodit domov ked moze spat tu.a my nemozme nic povedat lebo to nie je nasa chalupa a zakazat nikomu nemozme tu spat.

veronika13
25. jún 2010

deni 😀 😀 😀 😀 sorry ale musím sa smiať 😀 😀 ráno pekne Paťa vysoťte z dverí nech ide na rožky a muža si podaj v posteli 😀

nadezdah
25. jún 2010

Súhlasím s veronikou

veronika13
25. jún 2010

deniska, myslím, že ráno sa nám už tu neozveš 😎

deniskateniska
25. jún 2010

jasne ked isto uz o siedmej tu budu svokrovci stepovat.ale chvilu este pockam a asi mm poviem nech sa snazi .a inak kedy mam ist do nemocky ked budem mat presne pravidelne kontrakcie?bo teraz som mala 5min.-6-10-8

deniskateniska
26. jún 2010

baby hlasim sa ☹ kontrakcie su stale nepravidelne, ale zosilnuju sa.. vcera som uz mla aj 6 minutove len zase sa pripletu medzi to 4 min 8 min a tak.. 😒 celu noc som ved spala, ale ako.. kazda kontrakcia ma zobudila a potom ju predychat lebo su uz dost silne.. 😅 v noci som si myslela ze uz pojdem, aj som sa najedla ze preistotu, ale nakoniec z toho aj tak nic nebolo.. tak isiel mm zakurit dame sprchu a dufam ze sa to rozbehne konecne.. bo vcera trochu pomohla... inak to bude riadny den do riti.. svokra, svagrova zena a isto budu stale ako ti je ako ti je.. tak sa robit idem ze sa mi nic nedeje, alebo pojdeme s mm niekde vonku... aj ked za cenu ze bude stat robota na dome.. dnes su tu vsetci chalani tak chceli okna menit... ale tak uvidime 😒

mayocka
26. jún 2010

babeny vy teda vydrzite vypisova do polnoci 😀 zachvilu uz Denis bude dospavat tak odpadne od pisania polnocneho 😉 juuuj take male babo,pozeram fotky v mobile aka bola Ivanka malilinkata..a ako vyrastla uz.
Dnes vecer je svokrova 50-tka,ideme slavit 😀 povedala som si ze sa idem zacat vytesovat,opak by mi iba pokazil den a nechcem vypadat ako kopka nervov.

deniskateniska
26. jún 2010

@mayocka jasne ber to pozitivne, ze juchuuuuuuuu oslavaaa 😀 😀 😀 no ja by som aj pospala, som unavena riadne neviem kto toho valibuka vytlaci 😅 ale neviem ako mam spat ked cca kazdych 8 minut +- mam riadne kontrakcie.. ☹ ako vypadalo to ze to nebude az take strasne, ale ... 😅 🤐 😵

ema1987
26. jún 2010

Babky mam problem mala v noci zle spala ma zase spoliky z nosa jej iba tecu ale moc jej ich nevytiahnem vsetko stekas do hrdielka nemate nieky typ alebo n ieco ako by sme sa mohli vyliečiť bez toho aby sme museli ist ku dr. diki babky.bo ja rozmyslam ze aj tak pojdeme dneska na pohotovost aj ked dopredu viem ze nam bohvieco asi nedaju no uvidime este ci vlastne pojdeme.

bolulka
26. jún 2010

deniska, pozor, ja som mala tiez taketo kontrakcie, potom boli 3-5 minutove rozdiely, s tym, ze boli silnejsie, ze uz by som ani pred druhymi ludmi kontrakciu neschovala. no a potom to uz slo rychlo.

bolulka
26. jún 2010

@ema1987 a mas odsavacku na vysavac?

veronika13
26. jún 2010

deniska, to už máš dosť často, že 6-10-8... to už asik dneska bude... choďte na prechádzku a večer uvidíš, ale myslím, že ... teším sa 🙂

deniskateniska
26. jún 2010

no baby tak som myslela ze pojdeme bo uz som mala skoro stale 8min.. a teraz zase tak kadejako 5-8-7.. neviem... ideme sa asi prejst a uvidime 😉

danka.k
26. jún 2010

@deniskateniska ty tu uz nepis 😀 😀 😀 uz chod rodit 😀 😀 😀 😀 sup sup sa prechadzat uz chceme mat medzi nami romanka 😉 😉 😉

@emmka3 ako dopadla stretavka??? nasa uplne super... boli sme az 10 + triedna 😀 😀 😀 😀 😀 ale bolo nam fakt super

deniskateniska
26. jún 2010

@danka.k no tak na prechadzke 5 min. intervaly.. dufam ze to neprejde bo by som chcela uz ist.. uz len rifle dam a hotofka 😀 drzte palce, nech sa to rozbehne konecne 😉