Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

elliana
13. mar 2007

neboj, ak budeme zdrave, zvladneme vsetko 😎
idem asi spat, dnes som bola cele poobedie vonku, tak som unavenaaa
bru noc

evus
13. mar 2007

Aj tebe dobru,idem uz aj ja.

lucyna
22. mar 2007

Ahojte,posledny prispevok z 13.3. Dufam ze tu este niekto pride. Tiez som z DK a som v 18tt. Teraz byvam prechodne v ZA a nikoho tu nepoznam a tesim sa ze som nasla "patraciu stanicu po mamickach z DK". Mam mnoho otazok, tak sa niektora ozvite 🙂 Pekny vecer

elliana
22. mar 2007

Ahoj, ja len na skok, lebo idem krmit malu. A nie som z DK, ale par rockov som tam stravila

tretulka
24. mar 2007

ahoj lucyna, gratulujem k mimiskovi a prajem krasne tehulkovanie. Moj Martinko sa narodil 31.8.2006 🙂

vavka33
24. mar 2007

Ahojte,bola som minuly tuzden v kubine-celych 7dni,tak som pozerala po maminkach,ci tam niektoru z vas nespoznam.

lucyna
24. mar 2007

Ahoj tretulka. Pozerala som si fotku, ale nepoznam ta. Pekne meno. Ja mam tiez Martinka, ale priatela 🙂 Teraz cakame mimco, este teda nevieme co to bude ale velmi sa tesime. Rada by som si aj s niekym pisala. Ak si najdes cas, budem rada. Inak ja mam termin skoro ako ty s tvojim Martinkom. 28. augusta. Zatial Pa

mracik
24. mar 2007

ahoj Lucyna, ja som sa narodila 28.8. a tiež v Kubíne 🙂

ria2
24. mar 2007

Ahojte, chcem sa Vás ženičky spýtať, pretože práve tento týždeň vybavujem rodičovský príspevok, že kto za mňa teraz bude platiť nemocenské a soc. poistenie? Štát, alebo ako to je?

evus
25. mar 2007

ahoj ria,jasne ze za teba bude platit stat

tretulka
26. mar 2007

ahoj lucyna, podla mna je Martin najkrajsie muzske meno 🙂, vzdy som vravela, ze ked budem mat syna bude sa volat Martin 😎 a ja budem rada, ked si budeme pisat. kde byvate? my na Brezovci

vavka33
26. mar 2007

Tretulka,ja s tebou suhlasim,manzel je Martin,takze je to pre mnanajkrajsie meno na svete 😀
Ja si vas vzdy vsetky pozriem,ale nikoho nepoznam.Pritom som zila v d.k.cely zivot a kazdy den som behala po meste,po brezovci,robila v meste a vase tvare su mi nezname

lucyna
26. mar 2007

ahoj mracik, to je fasa. Aj si tam byvala? Mne sa v DK velmi paci, najma teraz ked prechodne byvam v ZA 😉 a nie som tam casto. Tak ty uz cakas tretieho chlapa! To musis mat veselo 😀

lucyna
26. mar 2007

ahoj tretulka, ja som z Baniska. Chcela by som sa ta opytat,kedy si citila prve Martinkove pohyby a ako si to citila. Mna okolo 18tt zacalo nieco steklit z druhej strany bruska. Myslim ze su to pohyby /skvrkanie je ine/len som pocula ze prvorodicky to citia v 20tt.Ale asi je to individualne.Pozdravujem,pa

tretulka
27. mar 2007

vavka - aj muza mam Martina 😉...mna poznat nemozes, ja som v DK len druhy rok 🙂 ...povodne som z LV...to vies, laska hory prenasa 😀

lucyna - tusim to bolo tak okolo 18tt, pripadalo mi to ako taka bublinka, take jemne stuchnutie akoze "mami, halo tu som" 😵 ...najprv som si nebola ista, ale ked sa to opakovalo, prevazne vecer, ked som v klude lezala, tak som uz vedela, ze je to moj drobcek 😵

lucyna
27. mar 2007

tretulka, presne tak je to aj u mna. Takze som si teraz uplne ista... Dik

mracik
27. mar 2007

lucyna, áno bývala som v DK 22 rokov, na brezovci 🙂, z baniska mám švagrinku, tá už má tiež troch chlapov

tretulka
31. mar 2007

ahojte...sme chory ☹ , Martinko ma zapal priedusiek, kasle, ma sopliky a este k tomu sa mu tlacia horne zubky...vsetko naraz...vzyera to tak, ze budeme mat doma alergika ☹

evus
31. mar 2007

ahoj tretulka...my sme na tom podobne,mala ma sople ako svet,kasle,hroza,v noci zle spi a tiez jej do toho idu zubky.Hroza,ja chodim ako matoha,lebo som nevyspata.dufam ze sa to rychlo skonci

tretulka
2. apr 2007

ahoj evus, my sme uz dobrali lieky, no maly stale chrci, uz o nieco menej, ale predsa, dnes sme boli na roznych vysetreniach, ma zapalene aj uska...ason jeden zubok sa uz prerezal, dufam, ze coskoro sa ukaze aj druhy...no uz ma poriadne zdurenu hornu dvojku, tak isto sa bude tlacit aj ta 😖 ...a ochorela som aj ja, takze maroduje cela rodina 😒 ...Karinke prajem skore uzdravenie 🙂

evus
2. apr 2007

tretulka,my sme na tom uplne rovnako,ja som takisto chora...vsetko ma boli,ale aspon Karinke to prechadza,nie sme na tom tak szle ako vy.Drzkajte sa a skoro sa uzdravte.

tretulka
8. apr 2007

evus - dufam, ze uz ste fit...my sa este trapime, Martinko musi inhalovat, zda sa, ze mu to pomaha /aôebo si to len namyslam?/ ... sme objednani na alergologiu....dufam, ze vsetko dobre dopadne...v stredu sa ideme k nasej dr. dat popocuvat...

evus
9. apr 2007

Ahoj tretulka,my sme uz v pohode,mala je uz konecne zdrava,pekne jej to preslo,tak to nebolo nic vazne,len nejake silnejsie prechladnutie.Ale s vami to naozaj nevyzera nejak dobre.Dufam,ze sa z toho dostanete.Budem na vas mysliet.S daj potom vediet,ako ste na tom.

tretulka
12. apr 2007

evus-tak uz sme sa vyliecili, aspon to tak vyzera 🙂 , Martinko dostal sirup na posilnenie imunity, sme objednani k alergologocke...uz bude hadam dobre. Teraz si uzivame prechadzky, kedze je tak krasne. Len Martinko uz vymysla, nechec v kociku ani sediet, ani lezat. Najradsej by bol na rukach, aby mal o vsetkom lepsi prehlad 😀

evus
15. apr 2007

ahoj tretulka...tak potom je uz dobre ked ste zdravucky.my sme teraz stale vonka,ked tak krasne slniecko svieti...uz som sa aj spalila,som cervena ako rak,aj sa natieram,ale neviem co tot je za slnko ked tak strasne chyta.

tretulka
16. apr 2007

ahoj evus - tak to mas pravdu, ze slniecko nejako velmi pripeka, lebo mam vzdy probleb sa opalit a teraz mam uz spaleny vystrih 😀 ...natieras aj malu? ak ano, aky krem pouzivas? rozmyslam, ze by som mala kupit pre Matka, len neviem aky...

evus
17. apr 2007

Ahoj tretulka...malu zatial nenatieram,ale zajtra idem do Kubina tak uz musim pre malu nieco kupit.

mirkam
21. apr 2007

Ahojte Kubínčanky, ja mám 2 dievčatká, mladšia mala 1 rôčik posledného marca a staršia mala včera 3 roky. Chcela by som vás srdečne pozvať do nášho Materského centra Píšťalka v Dolnom Kubíne, sídlime v Kultúrnom dome na 1. poschodí kde je aj OTP banka. Robíme pekné akcie pre deti, herňa je otvorená denne od Po-Pia 9.00-18.00 hod. Robím aj peknú akciu pre maminy - Abeceda krásy, kým sa detičky hrajú, maminnky sa môžu krášliť s kozmetikou Oriflame, líčenie a prezentácia je zdarma. Každú stredu o 9.00 hod je tvorivá dielňa pre deti, kreslíme modelujeme. Ste všetky srdečne vítané. Mirka - miriam.mantova@zmail.sk alebo 0815 875 215.

ritaklea
23. apr 2007

ahojte Kubínčanky,

neviete nahodou niektora o nejakom 1 alebo 2-izbovom byte v DK?

veronika13
23. apr 2007

čo, svokra ťa už nebaví? 😀