Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
10. nov 2009

kto ma spravy o katike??? asi nikto vsak??? 😉

ema a pre chlapca mate ake meno??? ci uz viete naisto ze idete mat dievku??? 😉 a tusim sa nesmie povedat az po porode.. mozno hej.. neviem

emmka 3ecka?? kamoska mi vravela vcera ze 12 ecok platila za seba a dceru 6.. na tri hodiny sice.. da sa aj na hodinu???

majdiska
10. nov 2009

no veru katika by už mala mať po, som zvedavá ako dopadla 😵
emmka no opice malé včera sa klbčili, ked som prišla po malého 🙂
a volala mi Markétka, že sa bude plávať mesiac v relaxe, tak som zvedavá, a hádam už budúci týžden pôjdeme..
a zajtra tam idem s mužíčkom na pernamentku tak sa vytešujem 😀
a dnes som bola na imunologii, zasa alergická skoro na všetko - robili mi testy a bola som i u zubára.. bolo super, povedal mi že sa mi bojí pozrieť do úst aby tam niečo nenašiel a nepokazil si priemer.. vylepšujem mu ho ešte s jedným chlapíkom - bez kazu a blomb /klop, klop klop/ 😀

emmka3
10. nov 2009

no tak boli sme v Relaxe a bolo celkom fajn, ako pozitivum beriem cistu vodu, aspon na oko ... je aj o dost tepla ako v Parku, co beriem ako neutral, kedze si myslim, ze aj studensia voda ma trosku do seba a ako negativum beriem, ze to vobec nie je usposobene na take male deti, ako je nas Jr. takze pri prezliekani pri skrinkach aby si pozerala, resp. jednou rukou pridrzala maleho aby ho nebachlo o skrinky alebo o dlazbu 😖 ale to by sa dalo vyriesit, keby aj v satni spravili taky detsky kutik aspon s kobercom, kde by sme mohli deti odlozit, kym sa rychlo oblecieme ... 3€ mame vstup na 1 a pol hodiny so vsetkym, zatial bez sauny, ta ma byt az od noveho roku, tak uvidime ... teraz tam budeme chodit cely november a potom sa rozhodne, kde budeme pokracovat ... Park je trosku lepsie usposobeny pre take male deti, kedze je tam ta lehatkova satna s kobercom ... no uvidime Ako bude

ema1987
10. nov 2009

🙂 Babenky dakujem za info ze tie mena budem musiet nahlasit vopred ale ked som sa pitala sestricky co chodime na cvicenie od dr. Reguliovej tak ta mi povedala ze mena sa vraj diktuju dopredu iba ak by som sla na cisarsky .takze newem newm ale vy mate uz asi viacej skusenosti tie co ste uz v kubinskej nemocnici rodili.Takze newem newem este stale som sas nerozhodla ktore meno malej dam takze pevne dufam ze mi povolia sa rozhodnut az ked ju uvidim 😉 😉 😉 😉
No chlapcenske mame vybrate od zaciatku po ocinkovi Viktor ale vraj by to mala byt na 100% po vcerajsich prietokoch baba takze sa nechame prekvapit ale podla mna to vinde.. 😀 😀 😀 😅

danka.k
10. nov 2009

emmka super ze ste sa tam mali dobre.. tie negativa si nevsimaj.. taky kutik nemas tusim nikde 😀

ema ja som rodila normalne, vlastne este som ani nesla rodit a uz sa ma pytali na meno... takze pochybujem ze po... ale ved uvidis...

majdiska tak ty mas teda super chrup 😉

katikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa drz sa 😉 aj ked uz mas isto po... tak sa rychlo zotavuj 😉

ema1987
10. nov 2009

no to som teda aj ja zvedava ale uvidime nechame sa prekvapit .. 😉 😉 😉 😉

danka.k
10. nov 2009

no uz sa ti to krati? stresy nezacinaju?? 😉

flirtana
10. nov 2009

emmka3 nasa mala ma 13mes.takze spadame pod robika.a mohla by si mi povedat v ktore dni a o kolkej sa tam chodi a kde presne to v tej skole je?uvazujem o tom ze by sme tam zacali chodit tiez.a kolko sa plati?dakujem

emmka3
11. nov 2009

flitrana, dnes to mame, cize v stredu o 15:30 v byvalej ZS Nemocnicna, pojdes hlavnym vchodom a hned na prvom poschodi, su tam aj sipky, ze Yamaha, ci co 😉 Dnes by mali prist aj ine mamce, co sme nahovorili na plavani, takze ak sa im to zapaci, mozno budeme menit cas aj den, aby sme sa trosku zladili ... prva hodina je ukazkova, cize zadarmo, ak sa rozhodnete chodit, tak sa spisuje zmluva, na zakl. ktorej sa rozhodnes, ako casto budes platit, ci to das naraz, za cely sk. rok, alebo si to rozvrhnes na 10 mes., alebo 12 mes. splatky ... ja mam tie 12 mes. splatky a to vychadza do 9€ mesacne, takze v pohode ...

mayocka
11. nov 2009

no ahojik tak sa hlasim z vcerajsej prehliadky,vsetko ok,teda nic zle tzn.ze asi vsetko ok 😉 UTZ mi nerobila tak vas s tou typovackou natiahnem este o mesiac a potom hadam aj nieco uz uvidi 🙂

flirtana
11. nov 2009

super.tak to sa pojdem pozriet.dufam ze to budem stihat a mala sa stihne dovtedy zobudit.tak sa tam uvidime.tesim sa.

ema1987
11. nov 2009

danka.k 🙂 🙂 🙂
no to mas teda pravdu kazdy den cakam kedy to zacne ale akosi este zatial nic som sa smiala ze mala sa prihlasi 18. preto bo manzelov ocino sa narodil 18.nov takze mam silneho tusaka ze sa to splni ale necham sa prekvapit.. 🙂

majdiska
11. nov 2009

ema, tak ja ti poviem, že moja švagriná mala termín na 17.11. a prišla do pôrodnice, otvorená na 3cm a poslali ju domov, nejak sa im nechcelo rodiť na štátny sviatok, že nech príde na druhý deň a vtedy jej vyvolali pôrod.. jej malý bude mať 18.11. tri roky 😀

ema1987
11. nov 2009

majdiska 😀

ema1987
11. nov 2009

no krasenteda no ja mam sice termin toho 22. ale nechame sa prekvapit kedy sa jej uz bude chiet ist na svet tej nasej krpani malej...xxiixxi 😅 😅 😅 😅

majdiska
11. nov 2009

mayocka v 20tt už budeš vedieť čo to je 😉 ak sa to správne otočí.. mne bol malý ako vo výkladnej skrini vždy, len ja som nechcela vedieť čo to bude.. a nakonci mi to aj tak prezradili 😀
ema tak veľa šťastia 😉 a ideš rodiť s EDU?

ema1987
11. nov 2009

nie nie sice dr. sa niako pomílila a porobili mi vsetky testy na EDU ale ja by som chcela rodit klasicky ale sestricka mi povedala ze ak si to este rozmyslim tak mam aspon porobene vsetky vysetrenia... 😒

mayocka
11. nov 2009

emi : tak to je super ze mas tie vysetrenia lebo podla mna si to v tej chvili cele rozmyslis a budes chciet aby ti pichli cokolvek podla mna 😎

emmka3
11. nov 2009

flitrana, ta kdufam, ze postihate, aj my to mavame ltt a chodievam posledna, aj ked to mam zo vsetkych najblizsie 😀

ema, mne ani vysetrenia nerobili, lebo som mala mat bez EDY, nakoniec mi to dali podpisat v kontrakcii, a aj tak nestihla zaucinkovat ... ale v poho, zvladas aj bez 🙂

ema1987
11. nov 2009

mayocka
no to teda hej ale newem zacinam sa toho akosi bat uvidime ako to cele vlastne zvladnem potoom dam vediet ako to dopadlo ci som si ju nakoniec dala 🙂 🙂 🙂

danka.k
11. nov 2009

mayocka tak mesiac este vydrzime, ale uz si nebudeme pamatat kto co tipoval 😀 😀 😀

ema mozno budes aj prenasat co ty vies 😀

emmka a ako sa vam podarí prist vzdy ako poslednym???? 😀 😀

emmka3
11. nov 2009

ked ja mam vzdy cas 😀 bleskac by ti vedel povedat, aka som spomalena 😀

danka.k
11. nov 2009

na fb som vycitala ze katika ma Lukaska... 😉 ale to asi vsetky viete 😀 😀 😀 takze Katika gratulujem a drzkajte sa 😉

emmka3
11. nov 2009

ta ty mas ake linky 😀 tak my sme len tusili, kedze na FB ju nemame 🙂 ale super, ze je vsetko OK a dalsi chlap do partie 🙂

danka.k
11. nov 2009

emmka co ma nepoznas... vsak ja musim mat vzdy vsetko a vsetko vyskumat 😀 😀 😀 😀 a stale som cakala ake da nakoniec meno.. 😉 ci petko ci lukasko

ema1987
11. nov 2009

takze katike gratulujem uz to ma aspon za sebou...hmmmmm.... no to by sa teda tiez mohlo danka.k stat ze budem este aj prenasat ale to by som moc nerada 😒 😒 😒

mayocka
11. nov 2009

jeeejooo tak super Katus uz to ma za sebou 🙂 🙂 🙂 juuuj uz nech je tu koniec aprila a tiez drzim svoje babo lebo uz sa strasne tesim ako mala!!!!

emi: to nevadi ze si to nebudete pamätat ja uz ajtak od zaciatku viem ze to bude chlapec 😀 od sameho zaciatku a ani sama neviem preco...

danka.k
11. nov 2009

mayocka ja som tiez od zaciatku citila ze to bude chlapec.. este doktor mi na ultrazvuku povedal ze cakame dievcatko a ja na neho ze to isto nie 😀 😀 😀 a mala som pravdu 😀

ema a mayocka dufam ze budete mat dievky, lebo tí nasi chlapi musia dakoho balit... kedze Adamko uz ma Klaudiu 😀

mayocka
11. nov 2009

katika uz stihla byt aj na nete?a to kedy vsak je este v nemocnici... to je opica 😎 nieze by si oddychla 😀

danka.k
11. nov 2009

mayocka nie katika nebola na nete.. ale kukla som jej nastenku na fb a tam jej vsetci gratulovali 😝 😀