Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
20. aug 2009

bolulka ved bude aj teraz a aj o 5 rokov 😀

bolulka
20. aug 2009

no to urcite.. ja pri druhom definitivne koncim.. 😝

danka.k
20. aug 2009

ved ja ta len podpichujem 😀

emmka3
21. aug 2009

bolulka, to vazne? neboj sa, vsetko bude dobre, sak generalku si uz mala, nic ta nemoze prekvapit ... ja sa na druhe tehu tesim, lebo dufam, ze mimco sa lepsie umiestni ako tento nas drobec a ja si budem moc uzivat cele tehu ako normalna tehulka 😉

majdiska
21. aug 2009

no vážne bolul, vravela mi to jedna mamička, lebo aj jej malý čo sa zauča sa volá Adamko 😀
no dnes bol malý zlý ked išiel do škôlky, po dlhom čase s plačom, asi sa zle vyspal, ale večer nechcel spinkať a nedal si povedať že rano skoro vstáva 😒 no pani z kancelárie mi vravela že bola minule pri nich ked zaspávali a že malý rozprával s jednou Anežkou, a všetci spali len oni dvaja mali vedľa seba postieľky a debatovali tou svojou hatlatatlaninou, ktorú nik nerozumel.. že su rovnako vekovo. a ked chceli aby spali, tak museli odtiahnuť od seba postieľky 😀
ja chcem druhé bábo tak o 5 rokov, aby bol Adamko starší a samostatnejší.. a tiež si chcem tehotenstvo užiť ako to prvé.. 😉

emmka3
21. aug 2009

po kom to dieta je? 😀

majdiska
21. aug 2009

samozrejme že po mne 😉 😀 😵

katika82
21. aug 2009

dobré ránko

no tak ja sa budem tešiť len na to pekné a nebudem si nič zlé pripúšťať.

danka - prečo si sa pýtala na to moje priezvisko?? či ma nepoznáš náhodou????

táto naša vrtuľka mi veru už nedá ani spávať stále sa tam miesi ako cesto.raz tak raz tak až mi brucho nadskakuje niekedy. 😀 ale toto je fakt to najkrajšie obdobie pre ženu

majdiska
21. aug 2009

katika malého voláš presne ako ja 😉 mi to pripomenulo moje tehotenstvo, fakt som si ho užívala.. super obdobie 🙂 a tiež ked som bola na konci na udržiavačke sa tak miesil, že sa ma dr. pýtali že ako môžem pri nom spať.. ale on v noci spával, a budil sa presne o 5h ráno, čo mu ostalo ešte dalšieho pol roka po narodení 🙂

tretulka
21. aug 2009

ahojte, ja stale tvrdim, ze tehotenstvo bolo najkrajsie obdobie v mojom zivote 😵 , uzivala som si ho na 100%...bolul, veru Martinko ide mat 3. roky - tak strasne rychlo to ubehlo 🙂...a co bude so mnou...uvidime...robotu nemam....minule bol MM v sklenarstve a doma mi oznamuje, ze nevies, kto tam robi? 😉

katika82
21. aug 2009

inak baby je to tak že ako je bábo aktívne počas tehu tak tak bude aj potom ked sa už narodí. myslím že napríklad ked je už o 7 ráno hore v brušku či bude aj potom na svete tak vstávať?

danka.k
21. aug 2009

katika hej preto som sa ta pytala, ale nepoznam ta....

a neviem ci je to pravda s tym malym ze bude tak vstavat, lebo moj sa miesil cele noci a potom spaval pekne a hlavne dlho 😀

katika82
21. aug 2009

no tak uvidíme hádam bude aj náš drobček dobre spávať.

danka.k
21. aug 2009

katika ja som pocula ze sa hovori, ze ked je zena v tehotenstve kludna bez stresov tak je aj babo potom kludne...

tretulka
21. aug 2009

danka, tym som sa utesovala aj ja, ze som mala uzasne tehu, ziadne stresy, komplikacie, proste parada, takze aj maly bude kludne dieta a mozem Ti povedat, ze som sa veeeeelmi mylila 😀 , asi som ta vynimka, ktora potvrdzuje pravidlo 😅

katika82
21. aug 2009

no ja si hovorím že ked takto v brušku vyvádza čo to bude potom ked bude na svete. 😀
ale lepšie je živé dieťa ako také čo je utiahnuté do seba. hlavne nech má hubu po mne aby sa vo svete nestratil 😀
a hlavne nech je zdravý

danka.k
21. aug 2009

tretulka tak druhe uz bude kludne.. lebo hovori sa aj ak je prve mrzute tak to druhe bude kludne... takze moje druhe uz asi nebude kludne 😀

bolulka
21. aug 2009

danka, vsak ja viem, ze si utahujes 😀

no moja mala ma v brusku kazdu noc o tretej zobudila na cikanie a tak to bolo aj po porode.. vstavala iba o tretej v noci.. a spavala tak, ako som ja spavala v tehu.. do takej deviatej.. to ma vzdy budila uz v brusku.. kopancekmi.. 😉

moje prve tehu bolo pre mna najkrajsim obdobim.. uvidime ako pri tomto.. zatial si ho veru neuzivam.. trpim nechutenstvom.. nedokazem ani navarit, lebo mi je z predstavy jedla na vracanie.. take kebuzinky zle dochutene vyvaram ze az..

bolulka
21. aug 2009

majdiska, aj Klaudika casto spomina Anezku.. joj, ju tam maju radi.. 😉

emmka3
21. aug 2009

dani, sak ani nehovor, ja sa tiez bojim, ze co za sidlo bude druhe, ked Junior je taky dobry 😵

bolulka, tak to veru nezavidim, ja som mala takyto odpor ku kuracine a neskor k masu vseobecne 😔

danka.k
21. aug 2009

bolulka neutahujem.. ale hovoria tak.. mozno to nie je pravda 😉

danka.k
21. aug 2009

a ja ked som bola tehu s malym tak som nemala odpor k nicomu... ani ziadne extra chute.. len kavu som nemohla a tu nemozem dodnes.. len trosicku

emmka3
21. aug 2009

dani, ja nechcem srasit ale mam znamu a ta si druhe babo naplanovala tak aby dokonca bolo aj rovnake znamenie s prvym - kludne, rozumne, poslusne dievcatko ... a narodila sa im baba, ale totalne sidlo ... take chlapcisko ...

danka.k
21. aug 2009

emmka tak to potesi 😀 😀 😀

bolulka
21. aug 2009

nestraste ma tu dievcata.. ja som mala prve ako babiku chou chou.. 🙂

danka, tak ja mam odpor k vsetkemu.. a s tymto odporom vymysli co navarit.. 😝 su ale chvile, kedy sa zasa rada najem, ale len trocha..

danka.k
21. aug 2009

bolul poradim ti.... povedz muzikovi nech vari 😀 a ty nebudes mat odpor

bolulka
21. aug 2009

no ked uz tyzden tazko je to co navarim (ja to totiz chytro nakulirujem bez emocii a bez rozmyslania, len aby som uz nemusela pozerat na jedlo), tak sa toho asi sam ujme 😀

danka.k
21. aug 2009

tak potom ti bude paraaadne 😀

bolulka
22. aug 2009

joj, toto bude asi chlapcek.. som si dala kocku cokolady do ust a uz som aj visela nad zachodom.. 😝

danka.k
22. aug 2009

bolul tak toto ti vobec nezavidim ☹

takze baby ideme vyberat meno pre chlapceka 😉