Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
16. nov 2009

Katka, no tak aj my gratulujemeeeeeeeeeee 😵 Maly ma krasne miery, taky valibuk z neho 🙂 Tak nech len pekne cicka mliecko, aby si nemusela tolko odsavat, lebo ja osobne som odsavacku nemusela, babo je naj odsavacka na svete 🙂 tesime sa na fotky maleho Lukyho 😵 a nakoniec si s kym rodila, ked sa ti to spustilo takto skor?

ema1987
16. nov 2009

danka no budeme to tedas musiet asi niako vymisliet ale podla mna ak sa to nezacne v stredu tak na termin istotne ...xixixi 🙂 🙂 🙂 🙂

bolulka
16. nov 2009

katika, pripajam sa ku gratulaciam.. nech je Lukasko zdravucky a nech ho uz to brusko poslucha.. peripetie s prsnikmi su hroza, ja som tieto nezazila, ale viem si predstavit ako trpis.. nech si chytro fit 😉

este si nam nenapisala ako prebiehal tvoj porod a ake to bolo po.. 😉

ema, este sme jeden porod predychali a ide druhy.. ale nam to tu ozilo.. 🙂 drzim palce nech je to ako malina 😉

veronika13
16. nov 2009

len roďte baby, nech to tu žije 🙂

danka.k
17. nov 2009

veronika presne rodte baby rodte 😀

veronika13
17. nov 2009

danka, aj teba sa to týka 😀

danka.k
17. nov 2009

veronika a aj teba 😀 😀 😀 😀

veronika13
17. nov 2009

ja mám v pase snž 😉

danka.k
17. nov 2009

ja si to tam nedam.... aj tak sa nedari a iba by ma to tam hnevalo 😀

ema1987
17. nov 2009

ojojoj babenky no ved hej obidve by ste teda mohli rodit.....xixiix 😀 😀 😀 😀
no ale co uz mne akosi stale nic nieje a ozaj dneska som prisla na to ze preco mi dr. stale opakuje ze mala bude velka az dneska mi to rano doplo ani newem preco az tak neskoro vahu na sone povedala dr. ze je teraz okolo 3 300 ale dlzku mi nepovedali tekze bude asi dost dlha a to moze byt aj pravda bo manzel mal ke sa narodil 52cm takze predpokladam ze mylsela asi to..... 😒 😒 😒 😒 🙂

majdiska
17. nov 2009

katika blahoželáme, som asi posledná 😉 no koliky, my sme si s nimi odžili svoje, som rada že to po pol roku prešlo aj samo.. malý sa ujedol liečikov a o hadičke v zadočku ani nehovorím 😖 😝
včera som mala dovču, boli sme v Dráčikovi na darčekoch a dosť sme pomínali, ešte dobre že časť financovala svokrička, ktorá dala euráčiky ale vyslovene chcela za to hračky 😀 no super dník..
bolul včera sme boli po malého skôr, som sa vyrehotala 😀 ked odchádzal, tak sa stočil, že on ide bozkať Klaudinku.. tak ju pobozkal - akurát olovrantovali.. a vieš aká šou? všetky dievčatá sa ozvali, že aj oni chcú aby ich Adamko bozkal 😀 😀 😀
a momentálne najoblúbenejšie slovíčko je z no počkaj zajaca - na moju mamu kričal na námestí na Bysterci ked k nej bežal, že "pagadi".. a stále dookola 😀 😀 😀

majdiska
17. nov 2009

ema a skúsila si umývať okná 😉
mne mal malý 3750g a 53 cm.. a pôrod s EDU super - malina.. len mi ju mohli pichnúť skôr 😉

ema1987
17. nov 2009

majdiska no uz mi aj toto radili len okna mame uz umyte a umyvat ich v takomto pocasi nic moc tak neewem newem ale mozem to zajtra ak tak skusit ... 🙂 🙂 🙂

emmka3
17. nov 2009

emi, tak ked mas ty uz umyte, tak dojdi k nam, 5 okien uctyhodnych velkosti a uz ani von nevidiet ... to mas porod zaruceny 😀 😉

tretulka
17. nov 2009

katika, gratulujem 😵 😵 😵

veronika13
17. nov 2009

ešte teplý kúpel pomáha nie?

ema1987
17. nov 2009

no bedem musiet pocuvnut tie vase radi aby mala uz bola vonku bo ma tak neskutocne svrbi brocho co az pekne to nieje ...xixi 😒 😒 😒 😒

danka.k
17. nov 2009

ema masaz chodidiel.. skus 😀

veronika13
17. nov 2009

danka, normálne pre mňa novinka, že si tiež snažilka, síce utajená, ale si 🙂

anicka
18. nov 2009

katika gratulujeme!!! 😉 Ja som si tiež starostí s prsníkami "užila" ale neboj to sa rytrúčko spraví a budeš si kojenie s Lukáškom krásne užívať 😉 mne osobne teda kojenie riadne chýba ani som si nemyslela, že mi za ním bude až tak smutno.

bolulka: Klaudike želáme všetko naj, naj, naj, k meninám!!! 😀

ema: ja som si tiež na Maťku musela počkať všetky kamošky, čo chodili so mnou cvičiť mali termín po mne a všetky už mali odrodené a ja nič. Nakoniec to v 41. týždni vyriešila vyvolávačka a Maťka bola za 1,5 hodniny na svete. Bolo jej u mňa asi dobre 😀 Tiež som skúšala všetko možné: schody, okná, teplý kúpeľ, sex, ale nezabralo. Neboj za chvíľočku budeš dcérku držať v náručí 😉

tretulka: Ty si tu dávno nebola, máte s Maťkom krásnu fotku 😉

danka.k
18. nov 2009

jeeeeej dominika a ja som vcera rozmyslala ze kto ma klaudiu... vedela som ze ktosi znamy.. tak oneskorene vsetko naj naj naj 😉

majdiska
18. nov 2009

bolul aj my sa pripájame, ma nenapadlo.. a to som ťa v pondelok stretla 😎 takže všetko naj, najlepšie malej Klaudinke hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka anech pekne poslúcha rodičov 😀

bolulka
18. nov 2009

dakujeme za gratulacie.. 😉

anicka, mne to kojenie par mesiacov chybalo, ale teraz ani nie.. ale uz ma bolia, ked si predstavim, co ma caka po porode.. 😝

mayocka
18. nov 2009

bolul: ozik vcera som na vas myslela hej som pozerala ze kto asi tak ma meniny na ten pad komunizmu 😉 tak sa pripajam ku gratulaciam 🙂
baby kurnik ja som z toho zufala,piaty mesiac (ktory nechcem ani pred nikym priznat) a brucho poriadne nikde...sa aj hambim povedat ze som v piatom bo ma vysmeju ze si vymyslam...stale sa s malym rozpravam a drgam donho nech sa vzchopi a nerobi mame hambu a nic akosi 😒 zastali sme na mrtvom bode tam kde sme boli a odvtedy nepodrastlo nejak to brusisko 😠 😠 😠

bolul: ty ako s tym vypadas?ale ty uz cakas sice druhe....ty mas väcsie..

majdiska
18. nov 2009

mayocka počkaj si pekne do 20tt, potom už isto nabehne a rýchlo 😉

danka.k
18. nov 2009

mayocka ja som sla v 31 tt rodit a brucho nikde 😀 .. nic si z toho nerob

ema1987
18. nov 2009

No dakujem babenky pekne za rady budem to musiet asi skusit niako vsetko vyskusat ... 😀 😀
No ozaj bolul aj ja sa pripajam a malej vsetko naj naj aby posluchala rodicou a rastla ako z vody a robila vam len a len radsot... 😅
mayocka no ja ani newem ako rychlo mi to moje brusisko narastlo niako som si z toho nerobila az taku hlavu nech je ake ma byt.. ved uvidis ked budes v uz napr. v 30 tt tak budes vraviet ze mohlo byt take ake si mal teraz neboj... 🙂
anicka diki za rady no ale uz sa pomali aj ja zacinam obavat ako to bude potom po porode ci aj ja nebudem mat taky problem z prsiamy ako katika no dufam teda ze to zvladneme bez vacsich komplikacii. 😖 😅 😅

danka.k
18. nov 2009

emi ty si este tu?? ved si chcela ist rodit dnes... ci ktosi z tvojej rodiny.. ale este stihas 😀

katika82
18. nov 2009

no pôrod bol trošku chaotický v pondelok som prišla do nemocnice a kedže som už vraj mala kontrakcie ktoré som ja necítila tak mi dali magnozium. no a potom som zacítila ako mi niečo tečie také vodavé tak som volala sestričku ale povedala že to voda nieje podlľa tej skúšky.tak ma poslala na obed. no a z obeda ked som išla tak ma ešte zavolala že doktorka jej kázala mi pichnúť fraxiparín že ked idem až utorok ráno že ešte mi dajú tú jednu dávku predsa len ked som ho užívala od 4 mesiaca. no lenže potom to začalo tiecť ešte viac. Prišiel Hruda mi povedať že teda v utorok o pol deviatej ideme na to. no ale ked som mu povedala že mi niečo tečie tak si ma zobral a hned vyšetril našťastie mal službu vtedy.no a povedal že som otvorená takže ak tie kontrakcie neprestnú tak ideme na to. a ja že no ale tá doktorka čo ma prijímala mi pichla praxiparín a Hrudová mi jasne napísala do predoperačnej správy že deň predtým mi nebá byť pichnutý lebo že sa spinalná anestéza potom nesmie dať. tak on chudák bol z toho taký že prečo mi ju pichli a tak a že tak ked nie tak urobíme celkovú že či súhlasím. no bolo mi to už jedno len aby bol malý v priadku. no ale ked zistil že ma sestričky poslali na obed tak to už vošla do neho asi aj zlosť. že teraz mi nemobol urobiť ani spinal ani celkovú a musíme čakať že čo sa bude diať. aj sa bál určite lebo vedel že ak sa začne pôrod tak bude problém.
no našťastie to trošku o tretej ustalo a o pol siedmej ma brali už na sálu a nachystali na cisársky a 19.10 už bol malý na svete. mamina ho potom čakala pred sálou a chudáka ešte poriadne zjazdila že prečo mi tá doktorka pichla ten fraxiparín že čo keby sa mi niečo stalo a tak. tak jej potom povedal že on si to s ňou už vyriešil a že našťastie je všetko v poriadku.
aj ja aj malý.

veronika13
18. nov 2009

katika a to ktorá doktorka bola taká "šikovná" . Každopádne, pri Hrodovi si bola v dobrých rukách 😉

Klaudínke oneskorene všetko najlepšie 😉

mayocka, nič si z toho nerob, že ti ešte nevidno bruško, ja som bola v 7 mesiaci a brucha nikde, sa na mňa pozerali ako na blbú, keď som im povedala v koľkom som 😀 ale potom mi bruško vyskočilo a bolo také akurát 😎