Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
21. dec 2009

och, 7*30 - 16*00? 😲 to je moja pracovna doba.. no to budeme mat vesele..

majdiska ani my nejdeme v tie dni ako vy, inak stale.. 😉

emmka3
21. dec 2009

Jani, mozno preto, ze stale sedis ta to boli, male ti uz kadekde tlaci ... skus v medziach sa troska ponatahovat, alebo vymenit stolicku za tu nafukovaciu loptu ... my sme ju mali aj v praci, ak niekto chcel zdravo sediet 😉

majdiska, bolul, kade chodite, ked necitate oznamy 😉 este, ze ma mate 😀 😉

bolulka
21. dec 2009

Pistalka v stredu o 16:00 premieta film pre deticky.. 😉 kto sa k nam prida?

mayocka
21. dec 2009

no babeny...neviem ale prave to staranie o babo ma odradza...ked budem rozbita v tie prve dva dni tak mi drobca donesu a ja nebudem vediet sama so sebou co mam robit nieto este s mrňom ☹ a vraj su ochotnejsie sestricky v Trstenej...je pravda ze tam nemocnicu poznam len zvonka no ale...neviem ..kazdy radi a neviem sa rozhodnut,ale moj bude isto v robote tak mi nic ine nezostane len ist do DK 😅

majdiska
21. dec 2009

mayocka, tak ja čo počúvam, tak by som do Trstenej nikdy v živote nešla.. a kedže si prvorodička fakt je to na nezaplatenie ísť radšej do DK.. ja som malého porodila v sobotu a doniesli mi ho až na obed v nedeľu.. mala som ho do večera a vačšinou spal a ked bol hore tak som prikladala, ale nič nešlo a večer ked plakal od hladu ja som ho nevedela ukludniť, tak si ho zobrali sestričky a celú noc bol pri nich - dali mu mliečko a bol kľud 😀
a kedže malý pravidelne dobre spinkal, tak som sa tam skôr nudila.. a je fakt dobré ked ti ukážu ako máš dieťa baliť, kúpať.. všetko.. v Trstenej nemusíš robiť nič, musíš si tam doniesť všetko, a dieťa ti nosia len na kojenie, takže kontakt je obmedzený.. a ako ho chceš kúpať doma, ked nebudeš vedieť ani prebaliť, rozbaliť.. nič..

danka.k
21. dec 2009

jani a bola si s tymi krizami u dokyho???

jana2033
22. dec 2009

emmka aj by som to skúsila len sa bojim minule keď som na tej lopte sedela tak mi tak zle prišlo a citila som tlaky od bruška 😒

dani ja som sa na to pýtala iba Hrudu, nebola som pri mojej obvodnej, len neviem či aj nepôjdem bo do pôrodu aj ostanem len ležať by ma porazilo. ale zase ked mi aj tak nemôže urobiť ultrazvuk tak neviem či sa mi to oplati isť ku nej. najlepšie minule ma na pravo boleli a teraz na lavo už asi týžden ale tak riadne včera som išla na záchod zo spálne 20 minút, kým som sa rozhýbala aj som si porevala až mi smiešno bolo ☹. vieš segru tak seklo 2krat ty ale ona lezala 2 týždne a nič nepohla sa akurat na vc musela isť, ale ked som ju videla ako tak som až strach dostala.

majdiška inak toto sa mi vidi na tejto nemocnici že, ked ti plače ti ho zoberu a oni sa trošku postarajú. 😝

emmka3
22. dec 2009

ahojte babeny 🙂

jani, tak potom radsej neskusaj loptu 😨 a ako pise Danka, chod k doky, alebo mu to spomen na poradni

Baby, ja sa nejdem chvalit 😉 ale dnes ma nas Junior jeden rocik 😵 jeeezin, ako to len rychlo ubehlo ... od mrnusa, o ktoreho som sa musela 24hod starat, k hotovemu inteligentovi 😀, co so mnou uz aj pokeca 😀 Takze nase buduce mamicky, taka mini rada "skusenej mamci" 😉 uzivejte si mrnusov naplno, lebo tolko zmien, co sa za ten prvy rok udeje je uzsanych a nic sa uz veru nezopakuje 😵 aj ked niekedy to je o drzku, hlavne ked placu a neviete preco, ale stale majte v kutiku duse, ze ono to raz prejde a nebudu plakat vecne a potom sa uz s nimi budete len zabavat 🙂
jaaaj, som sa zas rozpisala 😅

bolulka
22. dec 2009

Velkemu Vladkovi blahozelame k rociku.. to je asi najkrajsia oslava, a isto taky prelomovy rok. veela zdravicka a stasticka prajeme.. 😉

baby, ale teraz ked mame deti, ten cas strasne bezi... sa mi ani nezda, ze uz som tri roky po porode trebars..

majdiska
22. dec 2009

segra všetko naj, však my ideme na oslavu, tak sa rozpisovať nejdem..
no čas hrozne letí, ja už mám doma samostatnú jednotku, ktorá sa vo škôlke klbčí s Klaudinkou, ktorá je o 7 mesiacov staršia 😀 no dnes som sa nasmiala ráno, Klaudinka prišla s autíčkom do triedy a môj krpec kočikoval bábiku 😀

anicka
22. dec 2009

Vladkovi blahoželáme k prvému rôčku!!! 😉 😀 Máš pravdu, že to tak strašne rýchlo letí veď mi máme presne za mesiac 2 rôčky 😀

Chcem Vás poprosiť o názor. Do albumu som pridala dve priania s Maťkou a neviem sa rozhodnúť, ktoré je lepšie. Ak si nájdete chvíľočku napíšte mi prosím, ktoré sa Vám zdá lepšie. Vopred ďakujem 😉 😵

emmka3
22. dec 2009

Anicka, mala martinka je na tych fotkach na spapanie 😵 😵 😵 krasna, satocky, copiky ... Bambulka mala 😵 😵 😵 tieto fotky su na 1000% krajsie, ako by ste mali z toho fotenia 😉

emmka3
22. dec 2009

Anicka, dakujeme 🙂

A mne sa pacia obidve priania, by som posielala obe ... mate krasny, taky tradicny stromcek, aj ja taky chcem 🙂

emmka3
22. dec 2009

bolul a segra, dakujeme ...

si to tie deti vedia pekne podelit 😀

majdiska
22. dec 2009

mne sa páči tá druhá 😉

jana2033
22. dec 2009

Anička mne sa tiež pačia obidve 😉 , krásne

tiež sa pripájam a drobcovi Vladkovi prajem všetko len to naj k prvému ročku 😝 .

danka.k
22. dec 2009

anicka mne sa pacia obe, ale to druhe prianie sa mi paci asi viac 😉

JUNIOR vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepsieeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉

salvinka
22. dec 2009

anicka mne sa asi tiez viacej to druhe prianie.. a nechyba tam nahodou v priezvisku pismenko o??

emmka pred rokom rodila 🙂 ste mali krasny darcek jeziskovsky 😀 tiez prajeme juniorovi vsetko naj naj naj 😉

majdiska
22. dec 2009

a fakt teraz som si len všimla, keby si nenapísala, tak ani neviem 😉 ja som pozerala viac fotky ako text 😅

anicka
22. dec 2009

Ďakujeme za pomoc 😉

salvinka: Ďakujem za upozornenie, robila som to včera večer a vôbec som si to nevšimla.

danka.k
22. dec 2009

majdiska ja som aj meno citala a vsimla som si aj ze je podciarknute ale ani som si nevsimla ze tam to o chyba 😀 😀

majdiska
22. dec 2009

taaaaaaaaaaaaak baby mám uprataný celý byt od hora až nadol - okrem kúpelky a napečených 14 druhov koláčov 😀









a hádajte kto napiekol?






cukrárka 😀 😀 😀

danka.k
22. dec 2009

majdiska isto tyyyyyyyyyyyyyy a ziadna cukraarka 😀 😀 😀 😀 😀

anicka
22. dec 2009

Už som to opravila a trošku som v tom druhom posunula text, nech sa tam trošku schovajú tie "nožičky" od stromčeka 🙂

majdiska: aj ja som dnes doupratovala, zmákla som aj kúpelku a WC. Koláčiky som nepiekla, lebo mamina mi sľúbila, že napečie aj nám. 😎

anicka
22. dec 2009

emka: som rada, že sa nám to takto podarilo aj doma 😀 pozerala som fotky z toho fotenia u kamošky na facebooku, mala si pravdu nie je to sláva a hlavne keď ich človek porovná s tými z minulého roka 😨

majdiska
22. dec 2009

😀 😀 😀
danka no až taká šikulka nie som.. a povedala som si že konečne nebudem na sviatky stresovať ako každý rok, ale si ich užijem 😀

bolulka
22. dec 2009

anicka, krasny pozdrav.. my mame na vianoce skoro uplne navlas rovnake satocky..

deniskateniska
22. dec 2009

no cafte baby 😉
som tu dlho nebola, tak moje novinky? moj uzasny sefko mi vcera napisal sms "s dovolenkou nesuhlasim" .. no som sa smiala riadne 🙂 tak som sla za doktorkou, a ta ma vypisala ale asi az do konca tehu.. som len zirala.. no uvidime.. ci sa neunudim doma 😉 som riadne zvedava na reakciu mojho sefa.. nebude so mnou zametat.. joj... a s mojimi krizami vraj neurobim nic, ze si to mam natierat, riziko tehu 😉 som rada ze to nie je nic viac 🙂

ja sa chystam piect dnes, no neviem ci vobec stihnem ist nakupit... ☹

danka.k
22. dec 2009

denis tak to by som chcela vidiet sefa ako sa bude tvarit ked uvidi ze si na PN 😀 😀 😀

deniskateniska
22. dec 2009

no ver tomu.. ak sa mi bude dat tak ho odfotim 😀 😀 😀 ale bude sa tvarit asi takto 😖 😲 😲 😲 😲 😠 😠 😠 😢 😢 😢