Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

katika82
13. feb 2010

Denis tak nech je toto tvoj najrajší deň v živote, teda až dovtedy kým neuvídíš prvý krát malého drobca to prekoná všetky okamihy tak veľa šťastia na spoločnej ceste životom

emmka3
13. feb 2010

deniskaaa, tak sa ti ten slobodny zivot krati 😉 No drzkame palceky, nech vsetko dopadne tak ako ma, nech maly poslucha aby si sa mohla aj troska zabavit, napapat a hlavne UZI SI TO!!!! 😵 svadobny den je tak proklate kratky a rychly ....

veronika13
13. feb 2010

presne tak, strašne rýchlo to ubehne, ale ešte že môžeme spomínať 🙂

salvinka
13. feb 2010

katika vy ste uz ale velky.. ako to bezi 🙂

anicka na nedelu som chcela lebo mame s drahym vyrocie, a pekny darcek aj na valentina by to bol 😝
ale tak v piatok sme boli na poradni, a bohuzial nevyzera to tak ze sa nam to podari ☹ otvorena presne 1,5cm ako pred tyzdnom, tak uz ten datum necham na drobceka kedy si vyberie 😵

deni uz si pravdepodobne pani.. dufam ze ste si dnesny den uzili, tesime na info a fotky 😉

katika82
13. feb 2010

salvi takže už sa ti to teda rýchlo blíži, ale vieš ono sa to tak rýchlo zbehne aha ja som tiež mala ísť až v utorok ráno a už v pondelok naobed mi odtiekla voda a večer bol malý na svete.

emmka3
13. feb 2010

jo, tak dnes sme karnevalovali ... maly bol na zjedenie 😵 ... som hodila aj foto do albumu 😎

bolulka
13. feb 2010

emmka, no maly je krasny. a sa riadne podoba na tej fotke na teba.. ten usmev.. 😉

emmka3
13. feb 2010

jo bolul, vyrehneny je veru po mne 😀 ty, ja ti uz pomaly z toho rehnania mam aj vrasky okolo ust 😅 nuz, ale nist nenarobim, ked sa stale rehnim jak kobyla 😀 😀

mayocka
13. feb 2010

emmka: jeeejoo maly bol za cmeliacika? krasny 😉 😉 😉 kde ste boli na karnevale?aj u nas bol, segra nebola s Adamkom? uz dlho sa tu neukazala tak sa pytam teba

bolul: fu ale nam to leti ty kks, uz mame okruhly tyzden co? mne uz niektore minuty dna prebehne pred ocami porod, sa pozastavim a rozmyslam asi ake to bude a tak... este donedavna mi nic nehovorilo balenie sa do porodnice a taketo pripravy, aj pranie veciciek si este setrim ze to ma cas ale nejak ani ... nema... podla toho akeho ma Katika velkeho synceka a ako to bezi tak sa vidim uz na porodnej sale

denis: gratulujem ako pani...neviem čija ale tak manzelova 😝 dufam ze si si to uzila a drobec ta neobmedzoval ked by sa mal tiez teskat

emmka3
13. feb 2010

maji, ved u vas sme boli, aj s Ditom, len bol bez nalady 😒 takze Junior si musel vystacit sam, ale zas povyhravali tombolu, tak segra odchadzala spokojna 😉

emmka3
14. feb 2010

caute baby, taka som nasrataaaaa 😠 😠 😠 idem vam napisat, aby ste sa nepopalili aj vy ... sme boli v piatok v Dracikovi v RK a kupili sme malemu DVD o Krteckovi ... dnes rano vravim bleskacovi, reku davaj, ideme pozret ... otvorim a tam zlepena placka z kartonu z krabice od Twix !!!!!! No pochopite???? 😠 😠 😠 Ja viem, ze 2€ nie je nejaka horibilna suma, ale ta DRZOST !!!! ide to reklamovat, tak som zvedava .... som im uz aj pisala na tej ich stranke, nech s tym nieco robia, lebo ma to vytocilo ... v dnesnej dobe s podstivostou veru daleko nezajdes a jak neuznaju, tak ich asi roznesiem po vsetkych diskusiach a s DVD mozu skoncit 😠 😠 😠

katika82
14. feb 2010

emka tak to by som rovno Elišku Prečovú zavolaal bola by aspon sranda, a im by si poriadnu reklamu urobila a verím že by ti potom dali pár DVD aj zdarma 😀 , to fakt naštve, ono možno to nieje veľa 2 eurá ale aj na tie musí človek robiť a oni si takto z ľudí robia srandy,
to keby ti ho nevymenili tak by to bolo od nich fakt svinstvo.

salvinka
14. feb 2010

emmka jaky chutny cmeliacik 😀 skero, ti musi riadnu radost robit.. 🙂
no tak ja by som precovu zrovna nevolala, moc ju nemusim, ale tak nasralo by ma to statocne! to aby si clovek vsetko rozbalovat rovno na predajni 😠

deniskateniska
14. feb 2010

no babulky uz to mame za sebou 😀 najprv som bola nasrata, lebo secia susedia a tak chodili a si mysleli ze mam cas sa s nimi vypravat a s kazdym dat kavu, mama vymyslala veci na ktorych sme sa nedohodli... drobcek mi od rana robil problemy tlacil ma na zaludok - ako som neverila ze je uz taky velky ale sme boli v poradni tak som len cumela ked povedala dokial mam maternicu 😕 .. tak som poriadne nejedla lebo co som zjedla tak som aj vyrihala 😀 ale potom uz v pohode 😀 😀
stresy ziadne, len ked som videla niektorych ludi co prisli tak som skoro plakala 🙂 ale knaz bol zlatucky ked sa usmial hned zo mna secko opadlo 😀 potom sme sa ete pofotili - zima bola strasnaaaaaa. tak som zvedava ze ake budu 😀 potom sme sli do tej lipy, a celkom fajn bolo, len secia si mysleli ze ja som romanovi zakazala pit, tak seci hubovali, no roman sam nepil lebo by sme nemali ist ako domov a na taxiku v svadobnych satach... 😖 by bolo dost divne 😝 potom prisli kamarati strasne ze ma idu unasat, len mne bolo zle bo ma drobcek tlacil, kopal ako sa len dalo - prvy krat som zazila ked mi zatlacil na mechur ze som sa skoro docikala 😀 😀 😀 ale dalo sa 😀 az na to ze som bola unavena a spuchnute nohy a tak 😀 😀 😀 ale konecne som uradnickova 😀 😀 😀
foto dodam 😀 😀 😀

majdiska
14. feb 2010

deni všetko naj na spoločnej ceste životom 😵
no ako segra písala mali sme karneval, čo sa týka vyhodnotenia masiek tak to bolo maximálne neobjektívne, hlavne kategoria do 6 rokov 😠 porota si vybrala po známosti a maska vôbec nebola originál, ale kúpená v dráčiku..
no aspon ma potešila tombola, ktorá najprv vyzerala tak že nič nevyhráme, ale potom ku koncu sa to zvrtlo, tak sme vyhrali balíček sladkostí, taký malý hračkársky báger a vetrovku pre malého - tak na 8 rokov 😀 , no odložila som zíde sa.. naši vyhrali také okrúhle taniere na ruku čo sa hádze loptička so suchým zipsom a pištolku - tú zhrabol môj krpec. 😀 a segra vyhrali rakety s tou lahkou loptičkou.. takže fajn sme si pochodili po ceny 😵 a svokra pískaciu kačku a nejakú tašku s drobnosťami od obce..
ale aspon to ma uspokojilo a každé dieťa dostalo balíček sladkostí.. no ale nasmiali sme sa.. inak moje dieťa dobré potí.. minule bol u svokrovcov a zasa plul, tak svokra vytiahla varechu, že mu pohrozí nech prestane.. no a malý na to: "ocinko chcem pištolku" a ocinko na to že ju má doma - takú striekaciu na veľkú noc.. a ked sa ho spýtal na čo mu je, tak náš krpec na to: "idem zastreliť babku" 😀 😀 😀 ale ja ho to neučím 😕 svokra ostala taká zarazená a ked sme v tombole vyhrali pištol, tak som sa rehotala že až.. 😀 😀 😀

salvinka
14. feb 2010

😀 😀 😀 idem zastrelit babku 😀 😀 no rehocem sa ako kon 😀
deni a ja som sa isla unadavat ze co za *** to tam hulakaju dolu ked sa mi nedalo zaspat (som spala u nasich 😀 )

deniskateniska
14. feb 2010

😀 😀 😀 😀 no pekne zastrelit babku 😀 😀 😀 😀

to sme mi nie, nas bolo len 18 ale dolu mali 60 tku.. tam robili hluk... 😀 😀

katika82
14. feb 2010

deni to ti verím že si bola zničená ,ja som bola na svadobných fotkách ako mrtvolka
deň pred svadbou som išla spať o tretej ráno teda vlastne to bol už svadobný deň, spala som 4 hodiny potom rýchlo ku kaderníčke, namaľovať do toho ešte všetko doladiť potom začali hostia chodiť a tak.
no a sme sa s manželíkom ráno ked sme po svadbe ľahli o siedmej do postele že nevríme že niektorý manželský pár zažil že "svadobnú noc" lebo každý ľahne po svadbe ako zabitý. 😀 😀 😀 my sme si ju vynahradili až ked sme sa zobudili naobed do kostola. 😀 takže viem o čom hovoríš, vraví že sa to je najkrajší deň v živote ženy ale tak rýchlo to ubehne že príde ráno a ty ani nevieš že už tá svadba bola a ľahneš unavená z všetkého toho tancovania, návštev a blahoželaní.

mayocka
14. feb 2010

juuujky babeny mne sa najviac lubilo rano po svadbe, ty kokos, nic varit ani chystat, chlebicky cakali na stole co sme ponosili este rano zo svadby, pitia,kolacov, jedenia,to bolo super no, a tych tôrt sme mali tolko ze sa az nejake pokazili tak mi bolo luto ale nic ine ako pozerat sa na ne nikomu neslo...

majdis: tak chuda svokra ty brdo, Adam ani nevie co ma, vyopatruje ho ked je chory a on ju strielat chce no nie...s nasou mamou kamarati riadny, uz ju pozna tak jej potara somariny vzdy ked je s Palom vonku 😀

deniskateniska
14. feb 2010

😀 katka presne tak, ja som to tiez romanovi povedala ze neverim ze niekto sa zmoze na nieco take.. no issto... som sa ledva doplazila do postele a to sme netancovali ani nic.. a o polnoci sme sli domkov... 😝 a my aj tak nemozeme mat, lebo mam vaginalny krem - antibiotika... 😖 tak ani rano nebolo nic 😝

mayocka no my sme az taky uzasny den nemali lebo vsetky dary a secko papanicko bolo u rodicov tak sme vstali a sli po to... a vratili sme sa pred hodkou 😖 tak zase dalsi den prelietany... ale zaajtra ani len nevstanem, mame rezne, salat... kolace, torty... tak budem len zut a chodit cikat 😀 😀 😀

veronika13
14. feb 2010

Deni, presne uži si to 🙂 A všetko najlepšie na spoločnej ceste 🙂

Na tom karnevale museli byť deťušky zlaté, si viem predstaviť, tie očká, už sa teším, keď aj my na nejaký pôjdeme o nejaký rôčik dva. A objektívne hodnotenie masiek???? To asi nikdy nebolo, ja si pamätám ako som sa ja na základke nadrela na maske, čo som si vlastnoručne robila, jediná z triedy som išla reprezentovať a vyhrali také masky, čo boli kúpené 😝 veľmi ma to ako decko sklamalo, preto ani svojím deťom nebudem hovoriť, že tam idú preto, aby vyhrali najkrajšiu masku

deniskateniska
14. feb 2010

no presne tak, ja ako dieta som si vymyslala a vyrabala masky, som kazdy rok bola za nieco ine - zámka, biela pani, hrozno, bacil, pipi dlha pancucha (s drotmi vo vlasoch, mamininymi bagandzami to bolo dost tazke 😀 ) a presne tak, vzdy vyhrali kupene masky ako spiderman a take... ale co uz, hlavne je zucastnit sa 😝

veronika13
14. feb 2010

bacil, to by ma nenapadlo 😀

anicka
15. feb 2010

emka: junior je úúúúúúúžasný. Kde bol ten karneval? 😕

emmka3
15. feb 2010

anicka, u Zuzky v Dubovej a kuk na FB, dala som tam aj video 😀

emmka3
15. feb 2010

veronika, mas pravdu, fakt v 2 kategoriach boli aj originalnejsie a doma robene msky a vyhrali kupene 😅 takze neriesim, ale mne a myslim, ze aj malemu sa pacilo, mal neuveritelny priestor na behanie a to mu stacilo 😀

Pani Uradnickova 😉 super, ze svadba dopadla dobre, aj ked male pohnevalo, ale uz to mate uspesne za sebov a uz len cakat na "rozbitie" 🙂 hod nejake fotky aj tu do albumiku, aspon na chvilku, nech sa pokochame 🙂

jana2033
15. feb 2010

denis super gratulujem že to všetko dobre dopadlo 😝 , a je pravda že ten den svadobný prejde rýchlo.

katika to máš presne pravdu že ta svadobná noc ani väčšinou asi nebýva 😀 , my sme tiež tak prišli nad ránom o 7.00 kým sme podonášali zo Srňacieho a zaľahli 😝 .

majdiš máš skvelého syna to nenapadne len tak niekoho 😀 ,

inak babky deň som tu nebola a tááák ste toho tu popísali, včera sme boli na návšteve v Malatinej u známych, ja som myslela že aj dušu vypľujem skoro som si musela v aute ľahnúť sa jej nepáčila asi tá jazda ma tak tlačila malá do rebier 😒

deniskateniska
15. feb 2010

no fotky budu len musime pockat na foto od fotografa 😝

majdiska
15. feb 2010

dakujeme 😵
no dnes sme boli u dr., takže máme zatiaľ najnepodarenejšiu diagnozu doteraz.. malý má zápal priedušiek.. aj dr. vravela, že minulý týžden ten nález bol omnoho lepší ako teraz.. takže ideme brat ATB a nejaký sirup na ukľudnenie hlienov, čo stále zatekajú 😝 takže karneval vo škôlke nehrozí a ani škôlka a v piatok nezvyk máme prísť na kontrolu.. no a má to na pravej strane ☹ nikdy sme na kontroly nechodili, takže to nie je moc dobré, ked máme ešte aj kontrolu ☹ 😒

emmka3
15. feb 2010

no super, a cim to dostal? to z tej nadchy? 😕