Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
8. máj 2010

Deni, ja mam zdielany album od mm na FB

deniskateniska
8. máj 2010

uz som videla, super krasne ste ... 😉

salvinka
8. máj 2010

bolul super su tie motyliky.. klaudinka riadny skero 🙂

skoda toho pocasia, aj slabeho programu, no som rada ze sme sa postretali 😉 ani by som nepovedala ze sa minulorocny rekord prekona..

maji inac super su tie fotky.. zavolam bleskaca na svadbu 😀

emmka3
8. máj 2010

Romi, jj pride, aj efekty pohadze 😀 a btw. kedy bude svadba? 😉

julia225
8. máj 2010

aHOJte, krasne ste...a babetka nehovoriac 😵 cmuk

d198815
8. máj 2010

no krasne su tie fotky fakt co sa tym bleskac nezivy??🙂)ci??🙂

salvinka
8. máj 2010

joooj emmka, nedohladne 😀 stary sa zatial k nicomu nema.. 😀

katika82
8. máj 2010

emka dakujeme za fotky super aspon mám aj ja nejaké že sme sa zúčastnili

d198815
9. máj 2010

dobre ranko maminy tak ako sa mame??

blesq
9. máj 2010

Nasa maminka nevyspato, a maly choro 🙂 sople sa nam pustili a zuby nas bolia a tak, ale inak fajn

katika82
9. máj 2010

dobré ránko maminy, tak ako po míli??

náš Luky má dnes pol rôčka tak sa vytešujeme že to tak rýchlo letí.

katika82
9. máj 2010

júúj tak to aby ste sa rýchlo vyliečili,

emmka3
9. máj 2010

Lukymu gratulujeme k pol rocku 😵 vela zdravicka ...

no ja dufam, ze to rychlo prejde, ale z plavarne nebude asi nic ☹

emmka3
9. máj 2010

Nana, a ja musim napisat, ze sa bohovo podobas na barboru Baluchovu, alebo sme sa uz museli predtym niekde vidiet, bo mne si veeelmi znama 🙂

danka.k
9. máj 2010

breeeeeeeeeeeeeeeee..

emmka takze si nevyspata... hlasim sa v klube nevyspatych uz druhu noc.. ked sa maly narodil som bola menej hore... sproste kiahne nech uz zmiznu 😠 😠 😠 stale sa budi, skriabe.. bleeeeeeeee

a kočajdy ste boli na mili 😉 😉 😉

danka.k
9. máj 2010

a katika gratulujeme k pol rocku 😉

d198815
9. máj 2010

no tak vsetko najlepsie Lukymu🙂
emmka na balochovu?? 😖 to sme sa skor asi museli niekde stretnut😀 a rychlo sa uzdravte aj ja som chora ani dychat nemozem..to to pocasie vcera, dufam ze to odomna nedostane aj maly...

mayocka
9. máj 2010

Lukaskovi vsetko naj 😉

co ste to na tej mili robili?ako to tam vypadalo cele?ste aj daco podostavali ci?

bolul krasne motyliky,pozicias predlohu 😉 😎 inak tie predlohy na stenu niekde aj predavaju?u Kaja s farbami to nemaju nahodou?teda v Orse nie u Kaja...

katika82
9. máj 2010

dakujeme babule,

maji neviem či to v orse majú možno na objednanie ale na nete by si objednala. ja som také nalepovacie kvietočky objednala na stenu
maji kukni tu:

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&albu...
a ja som objednávala tu

http://artsablony.sk/

mayocka
9. máj 2010

katika krasnucke su len tam pisu ze ide dole aj s omietkou no tak to bude horsie prerabat omietku ako premalovavat kebyze kupim tu sablonu... 😕

anicka
9. máj 2010

Lukimu gratulujeme k pol rôčku 😉

boluka krásne mtýliky 😉 a kde na Štúrke to bývate? Keď hovoríš, že tam máte zimu, ja som skúšala radiator a nám ešte kúria 😖

emka, blesq ďakujeme za fotočky 😉

majocka čo sa týka odstávačky, tak ja som mala pri Maťke ručnú a odsávala som toľko až sa mi pokazila ale našťasie mi ju zreklamovali a vrátili mi peniažky, ale na ruke som mala veru riadnu svalovicu, takže pri druhom určite kupujem elektrickú.

Čo sa týka tých oblkadov na zápal na prsiach osobne na sebe mám odskúšaný ten vínový a je to na nezaplatenie. Tie kapustné listy som neskúšala ale čo som počula tak okrem siahnutia zápalu sťahujú aj mliečko 😖

A Míľa mylsím že tá minuloročná bola trošku lepšia, ale ako píšete podsatné je, že sme sa stretli a máme to tom aj fotodokumentáciu 🙂 😀

A "kauza" plienky, ja som si pri Maťke kúpila 60 klasických štvorcových, lebo o moderných látkových som mala len veľmi slabé info. Čo teraz už nemôžem povedať, lebo emka ma krásne uviedla do obrazu. Takže sme používali 4 mesiace len štvorcové s tým, že keď sme šli k doki alebo vonku tak pampersku a potom od štvrtého mesiaca len pampersky. Maťka si už vyžadovala čoraz viac pozornosti a dať do práčky, vybrať, vyvesiť bolo v pohode ale každý deň ich všetkých 60 ožehliť to už sa mi nedalo a aj nechcelo. A potom raz pri druhom bábätku uvidíme. Ako určite je výhoda, že tieto modrné látkové sa nemusia žehliť, len pri dievčatkách sa hovorí, že aj spodné prádlo by sa malo až do 10 rokov žehliť, aby sa zabili teplom všetky tie "potvorky". Takže ak to bude dievčatko tak asi ostaneme tak ako sme boli. ALE ak to bude chlapček, tak budem asi u emky varená pečená, aby som dostala o moderných látkovkách všetky infošky. 😉 Takže toľko z mojej strany, je to môj názor a nikomu ho nechcem vnucovať. Podľa mňa je podstané to, aby bola maminka aj dieťatko spokojné a je úplne jedno v akých plienkach. 🙂

katika82
9. máj 2010

maji no ja ich mám nalepené ale oni nie s omietkou idú dole len s tou farbou čo je na nej tá nálepka, a to ked už budeš maľovať tak ti to je jedno či ti to zíde s tou farbou pod nálepkou ak budeš maľovať inou farbou alebo aj touistou. to normálka prekryješ
napr ja mám teraz detský na zeleno - oranžovo a mám natom zeleno oranžové kvietky a ked ho odlepím ide tole len tá farba a pod oranžovoua zelenou farbou bola pôfodne biela tak mizostane biele pod tým kvietkom takže to je v pohodke.

deniskateniska
9. máj 2010

no k tym sablonkam .. ja som mojej segre kupila na stenu take nalepky, su to normalne na steny nalepky... ale za dva motyle som vysolila 20 eur.. maju to aj v baumaxe aj vo farboch lakoch... ale je to drahe.. dalsia alternativa je, to ze si nakreslis na stenu motiv aky chces... ako bolulka... tie sablony maju tiez v obchodoch ale zatial som to videla len v merkurymarkete lebo inde som aninekukala, daju sa aj z netu objednat.. ale my si to ideme robit tak, ze si najdem obrazok na nete aky chcem, vytlacim si ho, vystrihnem podla toho ako to budem chciet mat na stene a potom len prejdem farbou 😀 😀 uz som nad tym rozmyslala dlho tak to mam prespekulovane 😝 a moji krstny si tiez obrazok vytlacili z netu a prilepili na tenu.. sice neviem cim ale prilepili 😀 😀 😀

deniskateniska
9. máj 2010

inak vsetko najlepsie maminky k nasmu sviatku 😝

d198815
9. máj 2010

jasne vsetko najlepsie maminky🙂

emmka3
9. máj 2010

bolulka, ale ty si aka sikovna s tymi motylikmi ... to si rucne alebo podla sablony? ... krasne 😵

bolulka
9. máj 2010

mayocka, ja som si ich obkreslila z Klaudiinej perinky a potom som si spravila take sablonky a malovala som ich temperkami. vlastne ich maloval manzel a ja som len drzala. 😉 a takto vyzerajú z detailu. spravila som si tri velkosti.

blesq
9. máj 2010

Idem si ja dnes do Teska, kukam vonku medovniky, idem dnu a plne kvetinarstvo, si vravim ci tym ludom sibe, nakupim a ide vom a potom si vsimnem na stanku ze 9.maj DEN MATIEK 😀 tak som sa vratil pre veliku cokoladu 😀

nadezdah
9. máj 2010

No tada, sa môžeš hanbiť. Pred obchoďákom už týždeň predávajú medovníčky z veľkým nadpisom 9. MÁJ DEŇ MATIEK. Môj mi nekúpil, ale ráno keď vstal, tak ma aspoň vyboskal. Ešte že tá čokoláda.

deniskateniska
9. máj 2010

no tak ja som od mm dostala cokoladku 😀 😀
ale nemozem si ju teraz dat, lebo ten moj krpec - ha ze krpec 😖 ma tolko energie a kope tak silno ze viac by som uz asi nezmohla 😅 ale fakt toto je uz moc.. co ja budem robit o mesiac neviem 😅