Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
17. máj 2010

salvi ja by som sa skor hanbila niekde pred mojim brachom alebo svagrami kojit, ale na namesti klidek 😀 😀 😀
a navsteva, bolo by nacase presne ako vravis, len radsej aj s romankom lebo teraz sa ledva hybem 😀 😀 😀

mayocka
17. máj 2010

bolul hodime potom rande na ortopedii s tymi nasimi krpcami nech sa zoznamuju a nepytaju furt jest 😀 😀 inak by bolo fajn keby sme sli dnu spolu hm?sa musime nastajlovať a dohodnut sa kedy pojdeme na tie nozicky

ten moj krpec mal dnes dve hodiny slavy...nie a nie spat,nakoniec to skoncilo pri hojdani na rukach lebo by som s nou este teraz asi stala nad postielkou...

bolulka
17. máj 2010

mayocka, moj tak cez den byva hore beznee..

bolulka
17. máj 2010

salvi, mne sa to tiez zo zaciatku zdalo byt divne pri Klaudii, ale potom som sa tiez niekde zasila a kojila. len jeho som este na verejnosti nie, tak sa obavam premiery 😀

emmka3
17. máj 2010

ahojte, dala som to na FB, ale tam je to prehliadnutelne ... stoji za pozretie, aj ked to ma hodinu a pol ...

http://www.auria.sk/blog/ockovanie-zmysel-ci-ne...

deniskateniska
17. máj 2010

emmka ja to radsej ani kukat nejdem lebo mi zle pride... a co mame ako teraz robit? nie su ine alternativy ockovani? a ked su povinne ? joooooooooooj hroza... nas nikdy nedavali nasi ockovat - okrem povinnych v detstve..

emmka3
17. máj 2010

deni, mne veru aj zle prislo 😔 je to strasne a este ked som teraz pocuvala, ze to pomaly chcu dat povinne zo zakona ... no neviem ... poznam zopar mamiciek co odmietli, resp. presuvaju to stale ale aj tak ... je za tym velky biznis na ukor zdravia 🤐

deniskateniska
17. máj 2010

emi ja som len preklikavala tak som to musela vypnut ked som to videla.. 😖 a ked mas povinne ockovanie a odmietnes ho, tak prides o davky sa mi zda.. lebo proste ty musis nieco splnit co je zo zakona aby si mohla od statu dostavat tych mini penazi.. 😒

emmka3
17. máj 2010

odmietnutie ockovania je na pokutu, aspon co mi baby pisali v inej teme ... o davach zatial nic nepisali .... ale mozno casom aj takto ludi prinutia ...

anicka
17. máj 2010

emka všimla som si to aj na FB, len som to ešte nepozerala, o čo tam ide? 😕

inak baby ja už neviem čo to počasie robí Kubínska hoľa je celá biela, dúfam že v DK už snežiť nebude ☹ 😖 😢

deniskateniska
17. máj 2010

anicka v namestove snezilo... 😕 😕 😕 som si pisala so sesterkou.. to je ako co za pocasie ked je cely den 6 stupnov.. nechcem vidiet v noci kolko je 😅 ale ma sa uz oteplit nastastie... dufam teda 😉
a tam ide o to, ze z coho vsetkeho sa vyrabaju ockovacie vakciny.. ble

ema1987
17. máj 2010

Babky ahojte no to je teda za pocasie uz aby bolo konecne teplucko bo zacinam mat normalne z tohoto pocasia depku .Chcem vas poprosit zahlasujte za nas v tejto sutazi zatial dakjeme a ako sa mi tu mate my sa mame celkom fajn mala mala sice po ockovani jeden den teplotu 38 ale dala som jej cipok a vecer ked uz sla spinkat bola fit takze druhe ockovanie mame uz konecne za sebou:o)) 🙂 🙂

http://www.hracky-fisher-price.sk/sutaz/fotogal...

danka.k
17. máj 2010

emka zahlasovane 😉

deniskateniska
17. máj 2010

takisto 😉

mayocka
17. máj 2010

baby odstrelte ma niekto ☹ nepotrebuje niekto svokru? mam jednu navyse...
chapete?mam malo problemov asi tak mi iba pridava aby ma zruinovala alebo co,neviem ci ma tak nenavidi ze mi musi robit zle ale je toho uz fakt moc,povedala som mm nech sa nehneva ak sa s nou povadim a nech ma za to neodsudi ale inak sa s nou neda,treba jej dat jasne najavo svoje lebo to nepochopi...a teraz k veci:

volam svagrovi nech mi ide do Zrna pre kosielku ze je uz hotova (inak je to krstny malej) a vravi ze mama uz dala usit tiez niekomu kosielku 😕 ja dobre neomdlela pri telefone, ze coooo??? a koho sa kto pytal ci nam treba...to som mala cakat do nedele ci nam niekto nedonesie kosielku?som si kupila a dala sama vysit,nikto nic nepovedal a kazdy si robi co chce,ani sa nik nespytal ani nic...ona dobre vedela ze uz kosielku mam kupenu asi 4mesiace,videla ju na vlastne oci,asi ma chce dostat na prasky alebo co...zase bude vada ze som si jej kosielku nevzala ...popritom sme svoju mali uz od zaciatku roka doma... 😠 😠 😠

inak nie je trosku skoro ze Ivanka dviha hlavicku?ked je na pleci sa vzoprie a drzi ju aj minutu hore...
kedy sa vam drobci zacali tak normalne smiat?uz sa tesim ked to bude aj s nejakou pricinou ked sa zasmeje a nie len taky tik 😉

deniskateniska
17. máj 2010

mayocka ja viem ze je to tazke, ale vzopri sa.. co sa ti co ma ona pliest do zivota a do vsetkeho.. je to tvoje dieta.. su to tvoje radosti aj starosti... mala si to uzit pri svojich detoch a nie pliest sa do toho tebe.. ty mas kosielku a ona nech si svoju strci niekam 😠 😠 😠 nie? a muz ked to nevyriesi sam, tak to ries ty... preboha to ti bude cely zivot robit?

joooooooooj az mna to nastvalo 😠

mayocka
17. máj 2010

juuuj denis ved aj ty mas nieco take doma... 😒 ved vies ake je to "lahke" vzburit sa ☹

ak niekto chysta mat Ivanku,darujem kosielku 😝 datum si presijete 😀

deniskateniska
17. máj 2010

maji ako tak kukam tak ja mam medik doma 😀 😀 😀 fakt... joooooooj... ☹ a to ti ju ako uz doniesla? alebo co? joj

salvinka
17. máj 2010

mayi, vsak ked ti ju bude pchat tak jej na drzovku povedz ze naco ju davala robit ked vedela o tom ze uz kosielku mate.. pokial budes drzat hubu a krook (sorry za vyraz 😀 ) tak to bude stale na hovno.. treba si povedat svoje nech sa aj naserie ale budes mat aspon klud..

a s tou hlavickou je to v pohode.. ved uz mate tri tyzdne skoro nie? mne sa zda ze tie deticky omnoho skor vyrastaju ako to pisu vsetky tie mudre knihy.. a usmievat sa zacne asi tak od tych 6-8tyzdnov.. ked uz bude lepsie vidiet a rozoznavat kto je pri nej 🙂

ja sa dnes idem pocurat na tom nasom krpcovi 😀 ten si blaboceeeeee.. nestiham videa tocit 😀

ema, idem aj ja zahlasovat za vas.. som sa tam chcela aj ja prihlasit ale nechce sa mi hladat spravne odpovede na ten kviz 😀 lenivec lenivy 😀

d198815
17. máj 2010
deniskateniska
17. máj 2010

mas to 😉

d198815
17. máj 2010

kujeeem🙂

deniskateniska
17. máj 2010

😉

ema1987
17. máj 2010

no babyk ydiki za hlasy uvidime ze ci daco vyhrame no a salvi ja som ani tie odpovede nehladala ja som to iba tak nahodne ze co sa mi dalo spravne
mayocka tak to ty teda vobec nezavidim taku svokru moja sice nieje zase na 100% ale vydrzat s to s nou da ahlavne vtedy ked sa pohadame z mm je jediny clovek s ktorym sa mozem porozpravat a este Emmka ale ta mi nic asi nepovie..xx 😀 😀 😀

salvinka
17. máj 2010

http://www.hracky-fisher-price.sk/sutaz/fotogal...

co sme horsi?? 😀 😀 hlasujte do zbesnenia 😀 😀

deniskateniska
17. máj 2010

😀 😀 😀

danka.k
17. máj 2010

no tak zahlasovane mate 😉 😉 😉 😉
kolko krat za den mozem hlasovať??
mayocka diky ale ja svokru dalsiu nechcem... v sobotu som si silno do jazyka zahryzla aby som jej cosi nepovedala... nemala som chut na hadku s nou ale vela k tomu nechybalo... vcera som tam radsej ani nesla 😀 😀 😀

deniskateniska
17. máj 2010

joj a hovori sa ze chlapy a ich svokry.. sa mozu v rit kopat ake maju super svokry.. to len my chudatka zeny mame take problemy.. lebo nas chcu mat na svoj obraz 🙄

danka.k
17. máj 2010

no ale isto.. moja mamina v zivote do muza nerypala.. zato svokra do mna v kuse... 😠 😠 😠 😠

deniskateniska
17. máj 2010

moja mama ta, ked napr. na romca zdvihnem hlas alebo tak ze sa mi nieco nepaci alebo tak tak mna hned okrikne ze co nanho kricim, ze chudatko..no ma to tak vytaca 😠 😠 ako aj svokra si mna zastane, ale v takych inych veciach ze mame robit a ked sa nam nechce ze pijeme kavu a klebetime alebo tak, tak povie ze on je chlap nech robi, my oddychujeme 😀 😀 😀