Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
24. sep 2010

@nadezdah vzdy tam bude pre a proti.. nikdy to inak nebude... vlada si bude robit vzdy co chce a vzdy bude niekto spokony a niekto nie. a 6 tt zvladnes ked si zlvadla 32

danka.k
24. sep 2010

nie spokony ale spokojny 😀

blesq
25. sep 2010

Keby ste chceli vediet od vcera mam druhu neterku 🙂 Kistynka narodena 12:20 53 cm a 3,83 kg

danka.k
25. sep 2010

@blesq nie Kistynka.. ale Kristynka 😀 😀 😀 😀 a ja viem a ja viem 😉 😉 😉 😉 😉 😉

emmka3
25. sep 2010

tak ak by to niekoho zaujimalo, tak aj ja mam od vcera druhu neterku 😉 Girl Power forever 😀 😵 no a co sa tyka pretriasanych RP, tak ja ani nejdem pisat, do ktorej skupiny spadam, bo by ste ma asi ukamenovali 😉 ale kedze uz robim, tak z toho nebudem mat nic, ale inac by som asi bolo milionarka 😀 ale nie, take it easy 😉 😎

danka.k
25. sep 2010

@emmka3 😀 😀 😀 😀 fakt aj ty mas druhu neterku?? ze aka nahoda vsak 😀 😀 😀 😀 😀

emmka3
25. sep 2010

@danka.k jj, a k tomu aj jedneho chlapa, uplne cerstvuckeho, dnesneho, ale tomu neviem cim som (je to bratancov syncek) ... no nasa rodina sa rozrodila 😵

danka.k
25. sep 2010

@emmka3 jeeeej tak to super 😉 😉 😉 vela zdravicka obom 😉 😉

deniskateniska
26. sep 2010

vela zdravicka.

nadezdah
26. sep 2010

No blahoželám k neterke"Kristínke", len nemiem či má pravopisnú výnimku, keď má tvrdé y v mene. No lepšie tvrdý ako mäkký, ale tak kalendár nepustí. Aj tomu drobcovi, obom vela zdavia a všetko naj do života.
A kuk,ako mi rastie břuch.

emmka3
26. sep 2010

@nadezdah nasa Kristýnka je Češka, takže preto je to "výnimka" 🙂

nadezdah
26. sep 2010

@emmka3 Jáj, tak potom hej, ja že ste sa sekli.

majkad2
1. okt 2010

baby a kde ste? čo je tu také ticho? ☹ ☹ ☹

deniskateniska
2. okt 2010

baby idu nam zubky:(

danka.k
2. okt 2010

@deniskateniska moja tak to vam nezavidim ☹ ☹ ☹ ☹ drzim paluchy nech ho to moc nebolka

deniskateniska
2. okt 2010

dani dakujeme😉

bolulka
4. okt 2010

@deniskateniska deni, Romanko je sikulo roka. 😉

deniskateniska
4. okt 2010

bolul to hej 😀😀 uz aj druhy vysiel🙂

Zacina sa svetovy tyzden dojcenia🙂

spy23
4. okt 2010

Ahojte mamičky. Moje meno je Paulina, i ked nie som z Dolneho Kubina zijem v Trnave moj priatel je z Dolneho Kubina a dost casto hlavne cez leto tam chodime, preto by som bola rada keby som mohla spoznat niektore mamicky, a popripadne neskor ked budeme na navsteve tak aj stretavky s nasmi ratlestami. Ja mam 7 a pol mesacnu dcerku Viktorku. Zatial prajem pekny den

danka.k
4. okt 2010

@spy23 vitaj medzi nami 😉 😉

spy23
4. okt 2010

dakujem.....ako sa maju vasi drobci, my sme teraz vraj mali nejaku vyrozu crevnu, ani sam doktor nevedel ci to boli zubky alebo ta vyroza, niekedy neviem naco mame tych lekarov

bolulka
4. okt 2010

@spy23 ahoj Paulinka, aj my sme mali taku crevnu vyrozu. jeden den vracania, druhy den redsia stolica. vseetci sme to chytili

spy23
4. okt 2010

@bolulka no my sme mali teploty a hnacku, vracanie nebolo, takze preto ani nevieme ci to bola ta vyroza alebo zuby, ale este sa nam moc nechce do papania, iba mliecko a to tiez mozno tri krat za den, uvidime ako to bude z tuhou stravou lebo sme aj tazko zacinali zo zavadzanim. Ved teraz je vselico v tom vzduchu snad vam je uz dobre

bolulka
4. okt 2010

@spy23 Adam tiez nechce dnes akosi papat. neviem co mu je.

spy23
5. okt 2010

bolulka@ niekedy veru nam tie nase zlaticka vedia dat zabrat

jana2033
5. okt 2010

@bolulka no my sme mali asi dobrý dnik my sme celkom fajne buvali 😀 nám sa moc v noci nechce buvať

@spy23 vitaj 😉

baby my sme včera prvý krát papali ryžovú kašu no ste mali vidieť urobila som jej 50 ml a som myslela že to bude mať vela ze nezje zjedla všetko a ona revala že nema ešte spravenú 😀

jana2033
5. okt 2010

@spy23 ja ťa poznám 😉 , Janku som vždy z drobcom stretála ked ste tu v DK tak kočíkuje alebo maminu no par krat aj ocina.

spy23
5. okt 2010

@jana2033 tak to je ale nahoda. Ja malinkej davam mliecko s kasi je to ryzove a vypije mi celu 250, strasne jej to chuti

danka.k
5. okt 2010

@jana2033 vsak naco taky prepych a spat v noci 😀 😀 😀 😀 😀 sa uci uz teraz ze ked bude pubertacka bude chodit v noci hyrit 😀 😀 😀 a nas tie kase vobec nechcel jest.. vypluval to... 😀 musis jej tusim vela robit 😀 😀

deniskateniska
5. okt 2010

spy23 vitaj🙂