Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
12. nov 2009

ahojky tak včera som bola v tom aqua relaxe.. bola som min. 20x na tobogáne aj v tme, no bohovské.. a potom som bola ešte na takom kolotoči, kde ta tahal prúd vody, síce to dosť obilo ale super.. no a potom som si počkala na nejakých pubertákov a šla som do bubna na umelé vlny.. pomedzi to na masáže tou sprchou a vírivka v horúcej a chladnejšej vode.. no fakt super.. mám takú svalovicu.. bola som vo vode 3 hod.

segra ako sa pláva v utorok? je voľno tak možno by sme mohli ísť aj doobedu.. 😉

jana2033
12. nov 2009

Ahojte, tak to aj ja katike gratulujem že jej to super vyšlo,

dani ved ešte aj ja hehe môžem mať babu a mám tušáka že to aj bude baba 😝.

emka drž sa 😉 a daj potom vedieť 😝

mayocka
12. nov 2009

majdis: v utorok to tam bude asi preplnene ked je ten sviatok len aby si sa vobec dostala na nejaky tobogan 😀 inak si si nevsimla na zastavke?aqua relax robi akcie po dedinach a aj dubova ma akciu na zlavu na vstup ale uz som zabudla ktoreho to mame tu zlavu a kolko percent,je to na zastavke smerom na kubin takze si kuckni ked pojdes z prace 😎

ema1987
12. nov 2009

No tak ahojte mamini takze dneska to asi nebude si predstavte som prespala uplne celu noc po asi cca. 2 tyzdnoch takze katiku asi teda nestihnem v tej nemocke..xixixi 😉 😉 😉

majkad2
12. nov 2009

dani a na mňa si nezabudla?
ale ja mam tušáka že budeme mať chlapčeka, no uvidime 😀

ema1987
12. nov 2009

flirtana
ajojky Anni som az teraz zistila ze si to vlastne ty ???ako sa mate??? 😉 😉 😉 😉

majdiska
12. nov 2009

mayocka na nete som našla že 10.12.2009. a zľava je 50 ˇ% z ceny, takže sa chystám zasa solo 😀
no v utorok tobogán nehrozí - ide o plávanie detí, tam ide o malého nie o mna 😀

emmka3
12. nov 2009

emi, ked je fotka, tak clovek rychlejsie spozna ludi, ze? 🙂

ja som zabudla, ze v utorok je sviatok, takze Baby plavanie je v streduuuuu, to na opravu 🙂

a tie akcie pre dediny, ked sme boli v utorok, tak mala Poruba 50%, takze asi ta vyska zlavy plati rovnako pre vsetky dediny a na den studenstva, cize v ten volny utorok, tam budu mat zlavu studenti a tusim, ze tam budu mat aj nejaku disku, ci co ...

majdiska, my ideme na pernamentku v pondelok, takze v utorok asi nepojdeme, kedze to tam asi fakt bude troska plnsie, no a v stredu plavanie s malym ... sa asi rozmocim ten tyzden z tolkej vody 😀

ema1987
12. nov 2009

emmka3 presne tak ani by som newedela ze je to ona keby ktorasi nanapisala ze ma dcerku Tamarku az vtedy mi to blislo..xixix 🙂

majdiska
12. nov 2009

aj poobede sa potom pláva v stredu o 16:30h??? 😕

flirtana
12. nov 2009

ema1987
no ja dobre na tvoje foto nevidim.a neviem ani kde by som si ho zvacsila ze by som ta lepsie videla.ale ked vies kto som ja tak sa urcite pozname.

a kedy je teda vlastne to plavanie v utorok ci v stredu a o kolkej~?rada by som sa tam isla pozriet

ema1987
12. nov 2009

flirttana no moze byt lepsie foto som uz ani nenasla 😉 😉 😉

ema1987
12. nov 2009

Ahojte maminky mam info o katike ma chlapceka a vazil 3 500 aspon podla toho co mi povedala kamoska a dala som ju aj pozdravit od nas ked s nou bude volat 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

flirtana
12. nov 2009

aha.no jasne uz viem ze si to ty.super.za chvilu tu pridem na to ze poznam vela ludi.a inak sa mas ako?uz dlho som ta nevidela.

magdal1
12. nov 2009

ahojte mamicky, pracuje porodna asistentka Miroslava Removcikova v Dolnom Kubine? Rodil niekto pri nej? Dakujem.

ema1987
12. nov 2009

flirtana no mame sa celkom vpoho no to mas teda pravdu ze sme sa uz velmi dlho nevideli a ako vy pozeram ze mala uz riadne podrastla. 😅
magdal1 no ja ty newem povedat bo to bude moj prvy porod takze newem newem 😒

eninka27
12. nov 2009

Ahojte kočky, tak nasa katika ma uz maleho Lukáška 🙂 teda, velky chlap z neho 3520 g 🙂)) 🙂

flirtana
12. nov 2009

no a kedy mas termin porodu?nasu uz ma prvy rocik za sebou tak parada.uz aj beha tak to je super.a uz vies co cakas?

emmka3
12. nov 2009

ema, ty si zmenila foto a ja kukam, ze mame novu tvar 😀 a to ty 😉

magda, ja mam tusak, ze spominana porodna asistentka robi v RK, teda tam som v jednej ambulancii videla na nu t.č., a je aj laktacna, tusim ... ona bola kedysi v DK, ale ked uz som ja bola tehu, tak uz vtedy bola v RK ...

Dakujeme za infosky od Katiky a tesime na foto maleho Lukyho 😵

PLAVANIE pre deti je iba buduci tyzden, skrz sviatku, v STREDU o 10:00 zaciatocnici, pokrocili o 9:30 a poobede zmiesana skupina o 16:30 ... bezne to vsak byva v utorok 🙂

emmka3
12. nov 2009

flitrana, ked das kurzor na fotku, tak sa ti ukaze pas kazdej z nas a tam si mozes precitat vsetko o nasich detickach a aj terminy porodu nasich tehuliek 🙂

danka.k
12. nov 2009

madga ona je naisto v RK...

takze katika ma teda velkeho chlapa 😉 uz sa tesim na foto

juuuj vsetky idete plavat.. nas maly akosi zacina kychat takze to teraz isto nehrozi.. aby nahodou nieco nechytil..

bolulka
12. nov 2009

pianko baby, vsak ja vas nestiham ani citat.. 🙂 a co taka katika, ked sa vrati.. mimochodom pripajam sa k blahozelaniu a dufam, ze sa nam hned ozve ako sa dostane domov..

ema1987
13. nov 2009

flirtana no termin mam 22.nov a malo by to byt dievcatko mozno si to uz vyzistila podla emmkinho navodu..xixiix no to som rada ze ste uz tak pokrocili odvtedy ako som vas naposledi videla...a co mala nakoniec vyhrala v tom Hamankovi ani newem ako to teda dopadlo...xixix 🙂 🙂 🙂 🙂

anicka
13. nov 2009

katika blahoželáme ku Lukáškovi 😉 😀

flirtana
13. nov 2009

skoncili sme na druhom mieste ale vyhrali sme chladnicku darcekovy kos s presnidackami a autosedacku.ale oplatilo sa aj to je krasna vyhra. a dokonca aj kamoska co za nas hlasovala tak vyhrala hrozne vela dzusov,dzemov a presnidavok.tak aj hlasovat sa oplatilo.a ake bude mat mala meno?nevies o niekom kto chce kupit chladnicku za dobru cenu?neviem co s nou urobit ked uz doma jednu mame.
tak v stredu o desiatej na plavanie.super.uz sa tesim.a kolko vas tam vlastne chodi?a to byva dvakrat za den ked o desiatej zaciatocnici a o pol piatej zmiesane?a chodia tam aj nejaki muzi plavat s detmi_lebo moj by sa rad zapojil tiez

ema1987
13. nov 2009

no zatial mame vybrate dve ale nevieme sa dohodnut ale v poslednom case ked sa o tom bavime tak sa to asi rozelilo na Emma (ja som chcela len z jením m ale manzel ze ak dam emu tak nech je z dvomi m takze )70% a Silvia 30% takze asi to bude pravdepodobne Emma aj ked neviem ci si asi nebudeme musiet nieco priplatit z tu Emmu z dvomi m ked co viem tak kamarat oni museli ale on je nie odtialto ale z bratislavskeho okresu takze som zvedava .. 🙂 🙂 🙂
No tak to ste teda pekne vyhrali blahozelam no s tou chladnickou ti newem povedat ale skus vyfotit a popitala by som sa na to ci nahodouniekto a co je to za znacku a aka velka vlastne je???? 😉

flirtana
13. nov 2009

waw tak o emme s dvom M som este ani ja nepocula ze by taka tu v DK bola.ale aspon bude jedinecna.no nie?tak termin sa ti uz blizi super.ale inak aj silvia je pekne.mne sa paci este aj dagmar a viktoria.a co ty vies mozno ta to prekvapi a narodi sa ti chlapcek.-...aj take sa uz stalo. 😉

ema1987
13. nov 2009

no to teda hej ale uz aj v pondelok na prietokoch mi doktorka potvrdila ze je to baba takze to asi aj tak bude a ja som od zaciatku presvedcena ze to ta baba urcite bude takze uvidime nechame sa prekvapit ak by sa z nej vyklul nakoniec chlapec...no dagmar a viktoriu by mi chlap okamzite zamietol ale ked sme vyberali mena tak na jedine týchto dvoch sme sa zhodli mne sa pacila Ema ale ja som chcela iba z jednim m a jemu sa pacila Silvia ale jediny hacik je v tom ze ked bude mat meniny tak moja testina ma na silviu narodky takze uz len z toho dovodu som ustupila a ta Emma bude asi len teda s tymi dvoma m 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bolulka
13. nov 2009

ema, a ty sa ako volas krstnym menom? inak pozri ten link co som tu dala na kalendar slovensky rozsirenny.. tam som tusim emmu videla 😉

flirtana
13. nov 2009

no tak budes v partii s dievcatami.uz sa poriadne tesis co?a emma je pekne meno.tak potom hned informuj ze ako to prebieha