Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

grenka
13. okt 2010

@deniskateniska ed ani tolko nejem aky je drobec 😉 ma byt pokom ja mam chlapa 1,90 a on mal 4 kila ked sa narodil 😀 ani sa necudujem vsetky potraviny su niecim namorene..... 😲

hermiinka
13. okt 2010

@deniskateniska my mame teraz 10 kg 🙂 .maly je ale strasne dlhy uz ma skoro 80cm 😲

danka.k
13. okt 2010

@mayocka moje chudatko.. ale tak stava sa a hlavne ze to dopadlo dobre.. plac ti len prospel 😉

mayocka
13. okt 2010

@deniskateniska Denis,na prekvapenie sme boli druhí co sme tam boli...sme prisli asi o desiatej a hned sme fulali dnu,co minule sme tam dve hodiny sedeli,tak neviem preco to...ci boli vsetci rano...som vas aj chcela ist pokukat ale sme nestihli,mamina bola s nami v cervenej mikine tak si ju mozno zocila 😕

@deniskateniska
@anetaa kokos isto som uz odpadavala,ale ani neviem ako,moc som nezurila,nejak somnou niekto ovladal co mam robit,proste som duchapritomnost stratila asi az ked som tie kluce mala a vydychla som si,inak som bola ako umela...nic som nevnimala len cakala na tie kluce a predtym rychlo bezala niekde zhanat mobil ☹ som pisala svagrovi sms teraz vecer ze dakujem,az teraz ma to nejak rozobralo z toho vsetkeho ze co sa vlastne stalo

@deniskateniska a inak ako sa vam u starkej zvyka,som na teba myslela ze ako to tam uz mate a tak...

a inak baby nejde byt stretko?uz sme väcsi,mamka flexibilna 😅

@hermiinka vitaj u nas

deniskateniska
13. okt 2010

@mayocka ja som vas len zazrela ked som bola po kartu u doky a vravim si ze isto tam este budete ked sa vratime,boli sme treti🙂 ste nas predbehli:D a to vidis co vsetko dokazes urobit pre svoje dieta🙂a aj ja by som brala stredko.kedy kde treba navrhnut🙂
A inak sa nam byva fajn,pomalicky robkame,ani mi to nepripada ako keby sme sa prestahovali.obyvku teraz riesime kym mam este matersku.az na starkyne frflanie je tu uzasne:D

mayocka
13. okt 2010

@deniskateniska chodi vam tam hore obkukavat?nie je protivna?neviem si to takto predstavit u cudzej tety vlastne,je to Romanova starka nie?

ja nejdem nic navrhovat,nech baby skusia ak chcu,aj to budeme uz asi len dnu niekde sediet bo je zima jak v decembri,teda cez den nie ale ku veceru

deniskateniska
13. okt 2010

@mayocka je to hruza,furt sa len na nieco stazuje,moc kurime,moc miname elektriku,nic nerobime a ked urobime je to zle nic nevieme a bla bla bla.ma 82ci83 rokov a nevysvetlis,je to stary zatrpknuty clovek ktoreho donutili zobrat si vdovca so statkom zatrpknuteho alkaca a tak je cely zivot taka.furt sa len stazuje nik nic nevie len ona je super.ale tak co uz.najprv si nedovolila tu ist ale teraz.je tu furt.ale tak som bola zvyknuta na tazky zivot s idiotom v parnibi tak vydrzim aj tu:D

mayocka
13. okt 2010

@deniskateniska je to krute ale cakat len kym sa pominie zrejme,pytam sa preto lebo aj moj bratranec takto zije a to iste ako ty pises a jeho zena je najhorsia lebo je "cudzia" a je furt zla...no ta ma uz viacej ako ta vasa ale je riadne ciperna

deniskateniska
13. okt 2010

@mayocka je to smutne ze nemame inu moznost kde ist byvat.nemam 2melony na byt:/co uz.svokra bola po**bana katolicka,z chudobnej rodiny.nikdy nic nebolo dobre lebo chudaka jarka nutila k 5 detom.joj na dlhe rozpravanie

hermiinka
14. okt 2010

@mayocka dakujem 🙂

janulap
14. okt 2010

🙂 Ahojte babenky,boze tu som uz davno nebola......Prosim vas,neviete preco je lekaren na nemocnici zavreta? 😉

janulap
14. okt 2010

majkad2 nie je Emkina krstna mama nahodou z Malatinej? ☹

danka.k
14. okt 2010

@janulap lebo cityfarma je vsade po slovensku a skrachovala...

katika82
14. okt 2010

@mayocka tak ja viem o čom hovoríš v tom aute, ale ja som bola vtedy ešte len tehu ked som sa takto vymkla v aute. akruát som išla k hrudovi na poradňu a kabelku som hodila na predné sedadlo kľúče strčiala do prístrojovky a že idem ešte sušiak vyniesť s vecami. a ked som vychádzala cez dvere už som len počula cvak cvak. a som vedela ktorá bije. u mňa bolo horšie to že my sme vtedy náhraný kľúč od auta nemali. 😒 😒 😒 . ale od vtedy už máme 😀 😀 😀
tak ja volala kamarátovi na impu ten mi povedal že najlacnejšia alternatíva je vybiť jedno okno najlepšie predné. kedže máme central nepomohlo by háčikom skúsiť prepchať a potiahnuť kľučku lebo že to je istené pri centrale kôly krádeži. tak ja už naštartovaná s kladovom v ruke iba mi bratranec volá že nerozbíjaj ešte čakaj. no v poslednej chvíli fakt zavolal. tak prišiel aj a druhým bratrancom a dali medzi dvere také fankúšili ako sú v tlakomeri niečo také. no a tým vlastne ked ich nafúkli tak sa trošku odtlačili dvere tak sme strčili háčik a kľúče museli vytiahnuť tým maličkým otvorom. ti poviem spotená som bola jak nik dve hodiny stresu no tak na druhý deň veru hneď išiel muž dať robiť kľúč. 😀 😀 😀 od vtedy si dávam majzla 😀 😀 😀

emmka3
14. okt 2010

@danka.k Danka, to fakt??? a nestahuju sa nahodou do Mexu, ci jak sa to tam vola? dole pri Tescu, to nove pod Kenvelom ...

danka.k
15. okt 2010

@emmka3 ee ja som pocula ze skrachovali a zavreli to preto, lebo cakaju ako sa to vyvinie. tak neviem o tom ze by sa tam stahovali

mayocka
15. okt 2010

@katika82 Kati ale ti poviem že tí mestskáči sú inak pribrzdení,mali by byť pripravení na takéto niečo podľa mňa,však to je bežné...a nie sa mi začať rehotať do očí "že ešte aj dieťa tam máte" no ako ja už myslela že mi nik nepomôže a že hovorím snáď vtipy alebo čo,veď tu mohlo ísť o život,keby boli horúčavy,sa tam aj udusiť môže...no ale srandu mali všetci teda,ti poviem....

danka.k
15. okt 2010

@mayocka maji teraz je taka doba, ze ti nepomoze nik ☹ ☹ ☹ ☹

janulap
15. okt 2010

Baby,ohladom tej lekarne,tiez si ksor mylsim,ze skrachovali...lebo aj oznam je tam,ze zatvorena do odvolania.keby sa stahovali,tak by napisali,ze z dovodu stahovania tam a tam,nie??

danka.k
15. okt 2010

@janulap ano presne tak 😉 😉 😉 😉 cakaju ci to tam niekto prevezme alebo to celkom zavru

deniskateniska
15. okt 2010

no je to dost blbe ked tam ta lekaren nie je:/

anicka
15. okt 2010

Deniska ale na Brezovci je aj druhá nad bývalím Bombom a čo mám skúsenosti tak tam majú aj lepšie ceny a od nemocnice je to kúsok 😉

anicka
15. okt 2010

A neboj tam to dlho bez lekárne nebude to je také lukratívne miesto, že tam určite niekto nový príde.

deniskateniska
15. okt 2010

no hej,len s malym je to dost o drzku ist niekam inam:D ked som sama s nim.

Kocky chcem sa vas spytat na plavanie.kedy mozme ist s malym.bo mame vstupenky do aqua.ale tak myslim ze by sme uz aj mohli ked je taky velky a aj po ocko sme ci?

salvinka
15. okt 2010

baby? moze sa stolica farebne priblizit k spapanemu obedu?? 🙂

emmka3
15. okt 2010

@salvinka jasne ze moze ,,, zvlast paradajky a spenat su take farbicky 😉

@deniskateniska deni, jasne uz mozte chodit, ked mate po prvej hexe a ste OK 🙂

majkad2
15. okt 2010

@janulap je, ty ju poznáš?

mayocka
15. okt 2010

@salvinka ako ti Risko papa?uz sa asi krmite dost dlho ze?zvykol si na lyzicku?

ta lekaren vraj meni majitela som sa dozvedela,ajked neviem ci uz nejaky je alebo len chce menit majitela...ale dost do placu ked v nemocnici nie je lekaren... ☹
@anicka jj je aj tam ale je to dost malinka lekaren...a naozaj ak mas kocik tak sa tam dostanes dost s problemami

danka.k
15. okt 2010

@anicka aj ja si myslim ze tam maju lepsie ceny 😉

deniskateniska
15. okt 2010

@emmka3 juchuuu :D parada,hned mu pojdem kupkat plienky a zupan:D