Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nikuliq_
19. okt 2007

bolulka, no už ked to chutilo aj mne, a ja som veeeeeeeeľmi vyberavá v jedle tak asi áno 😀

nikuliq_
19. okt 2007

a ináč to sú recepty zozbierané aj zo starších čísel mamy.žiadny moje výmysly aby ste si nemysleli že som nejaká baby -šéfkuchárka 😉

nenka83
19. okt 2007

caute babule.ja dnes makam.upratujem aby som zajtra nemusela.malinka akoby vycitila ze je moc roboty tak uz vyse hodky buvka.
dnes nevarim bo nestiham, ani po pravde nemam cerstvu zeleninku, len mrazenu a ta sa mi zda uplne bez chuti.tak dnes bude mat ninus kupovane. inac pocasie naprd ze? vcera ma fajne oprsalo ked som sa vybrala do mesta, chela som malej papucky daake po dome kupit... no nic pekne som nenasla.

holubok
19. okt 2007

Nikuliq,super recepty.Konecne zmena.sa mi zda,ze papame stale to iste 🙂 Este napiste nejake,prosim,prosim....

nenka83
19. okt 2007

holubok celkom dobre su v mame special - prve prikrmy a recepty! tam odtial varim a obcas kupujem... dnes sme jedli kukurica, zemiak a morcacie maso- no nebolo to moc chutne-ani mala sa bohvieako netvarila...

veronika13
19. okt 2007

nám zatiaľ príkrmy moc nešmakujú, ale hádam si časom zvykne, dnes máme zemiačik, mrkvičku, a kuracie mäsko, idem mu to skúsiť roztlačiť len vidličkou,možno sa mu to zapáči alebo ani toľko 😝 😀

holubok
19. okt 2007

my sme mali tiez morcacie masko s brokolicou a mrkvou,celkom mu to chutilo,aj ked mne az tak nie 😀

holubok
19. okt 2007

veronika,neboli sme sucasne v nemocnici?ked si teraz pisala,ze si tam bola 5tyzdnov pozerala som si tvoje foto a zdas sa mi znama 🙂

bolulka
19. okt 2007

nenka tu nist nenajdes 😀

inak baby upratujete kazdu sobotu? lebo ja by som to v nasej rodinke chcela zaviest - no muzik pozera ci som kompletna 😀 aj ked pravdu povediac, chodim kazdu sobotu do skoly... 😀 😀 😀

bolulka
19. okt 2007

jaaj, zabudla som spenatik kupit 😒

nevadi, zajtra bude dobrotka.. 😀

holubok
19. okt 2007

bollulka,ked sme nemali maleho tak som upratovala v sobotu,ale teraz upratujem,ked mozem 😀 ale vacsinou sa snazim v piatok,aby sme si tatina trosku uzili,nemusime celu sobotu stravit s handrou v ruke 🙂

vavka33
19. okt 2007

Baby,ako je v kubine?snezi?O tyzden tam na tyzden pojdeme,ak budeme zdrzvi

holubok
19. okt 2007

vavka je tu fakt zima,tak surovo.choc bude uz urcite zasnezeny..

vavka33
19. okt 2007

Za chvilu aj mesto,neboj 😀

holubok
19. okt 2007

uz snezi 😀

tretulka
19. okt 2007

bolulka - pridavam sa k Tebe, co sa tyka staznosti na zasoby detskeho tovaru v DK 😀 , zhanam malemu bundu a topanky na zimu, ale nic som nezohnala, dokonca sme dnes obehali aj RBK a nic...bud maju velke alebo male cislo, ale pre nas nic...a topanky ani nehovorim, vsetko od 24 hore, my potrebujeme 23...ja neviem, ale co ma maly chodit bosy? a tie cent ani nespominam 😒

vavka - dnes cestou do RBK sme sa veru cudovali, ze uz sneh poletuje a vrch Kubinskej je uz pocukrovany 🙂

bolulka
19. okt 2007

nemozem sa poriadne doucit. cely den lietam okolo drobceka a vecer ked zaspi padam unavou. som zvedava, ci aspon cez tento prvy semester prejdem 😀 😀

bolulka
19. okt 2007

holubok u vas snezi? tu vraj len take nieco podobne lietalo 😀

nenka83
19. okt 2007

caute baby.tak dnes som bola v ziline.bolulka cizmicky nemali, tak ani ja som nekupila.inac ani ja sa nezvladam ucit.som z toho totalne na nervy.od zajtra zarezavam.mam upratane tak kaslem na vsetko. inac mi upratujeme aspon raz do tyzdna, niekedy aj 2 krat.no snazim sa aby bol vzdy poriadok, uz aj preto ze s nasimi byvame, a moja mamka je sialena maniacka na poriadok 😖

tretulka dnes som v ziline videla krasne zimne bundicky pre chlapcekov!nadherne! no drahsie.okolo 700 sk, ale boli hrube, teplne s kapuckou -mali modrze, zelene a hnede, ta hneda bola genialna! k tomu mali aj oteplene gate - take na traky.tie neviem kolko stali.pre dievcatka zas nic take nemali.my bundicku mae no moc tepla nie je ☹

idem bo manzel uspava a mala place... som inac vyceckana a furt hladna, to kojenie ma poslednu dobu nici ☹

bolulka
20. okt 2007

nenka, ja tiez kazdy den tak mimochodom ale myslela som take detailne luxovanie 😎 . no ked clovek riadi pri dietatku a o hodinu zisti, ze ono si to aj tak v povodnom stave, to potesi 😀

bolulka
20. okt 2007

kupila som si cez mmb zimnu budnicku pre drobceka, ale nezda sa mi zimna. 😒

tak ma zas caka stresovanie a rano ma pocasicko potesilo snezenim. 😀 som zvedava kolko vrstiev dokazem na malu natiahnut 😀 😀 😀

majdiska
20. okt 2007

čaute kočky 🙂 , už som sa dlho neozvala. ale drobček ma dosť zamestnáva. je to taký malý anielik. papá každé 3 hodiny aj v noci. len od 3 hod. rannej mi nechce spať. stále sa pučí a ja len kojím, vymieňam plienky a masírujem bruško. dávam mu pred kojením detský čajík - instatné dochutené nechce, tak to trošku zaberá. ale ďakujem za radu, skúsim to ešte s tou mastičkou 😉 . drobček je úplne kojený, tak už neviem. ja sa nalievam čajami proti kolike, na kojenie a neviem čím - na mňa to zaberá lepšie 😀 😀 😀

bolulka
20. okt 2007

majdiska, teda mas to pekne v noci 😎 skusila si pupik? nam sa osvedcil.

no a ak ti plakava, tak ti poradim cervenu stuzku. nam strasne plakavala vzdy vecer - ale strasne. no a aj ked som tomu neverila, tak som vyskusala (vsak v trapeni skusi clovek vsetko) a odvtedy ništ. takze aj pupik bol odlozeny 😀 😀 😀

riveronka
21. okt 2007

K tomu nakupovaniu v DK nemusim uz pisat nic, uz ste to vystihli. A ku topanockam... Pozrite www.bata.sk najdete tam aj tabulku velkosti. Obuv sa da objednat aj cez net a mala by prist do siedmych dni. Ak nebudete spokojne, mozete na ktorejkolvek predajni vratit, vymenit... Skoda len,ze predajne su tak daleko, vsak? Nam tuto sobotu nastastie cizmicky zohnala krstna mama v ZA. Tiez ma chytala hysteria,ked som videla,ako snezi a nasa Rebinka v jesennych topanockach...

riveronka
21. okt 2007

Tretulka, to MArtinko je uz taky chlapina? Uz v.23??? No teda.

tretulka
22. okt 2007

ahoj riveronka, veru, Matulo zije na velkej nohe 😀 poltopanky ma c.22 a su mu este trosku velke, tak ak mu dam hrubu ponozku do cizmiciek, tak 23 hadam budu dobre, ved odskusame, vela zalezi aj na strihu
my dnes ideme do Namestova, tak hadam nieco kupime, potom sa pochvalim 😀

anicka
22. okt 2007

Ahojte kočky, ja som sa týždeň neukázala, kvôli štátniciam. ☹
Idem sa pochváliť. 😀 Už ich mám úspešne za sebou. Takže už našťstie pred sebou nič "netlačím" samozrejme okrem Drobčeka v brušku. 😀

S tým sťažovaním na oblečenie sa k Vám pridávam. Aj ja mám pocit, že tu v DK je to ako v kráľovstve Šípkovej Ruženky, čo sa týka vecí pre deti. ☹

boluka: neboj, nie si prvá a ani posledná kto má aj bábätko ja školu. Neboj, nájdeš si systém a v pohode to zvládneš. 😉 A čo sa týka bytíku, tá ponuka je teraz ozaj biedna a tie ceny, to je hrôza. Ak by som o niečom vedela, tak Ti dám vedieť. 🙂

tertulka: tak držkám palčeky, aby ste dobre nakúpili. 😉

bolulka
22. okt 2007

tretulka, asi ta poverime hromadnym nakupovanim 😀 uvidis topanky, kup... 😀 😀 😀

bolulka
22. okt 2007

holubok, malicky je na tej poslednej fotke bohovy... ako velky chlap 😀 no zlatucky je tam...

bolulka
22. okt 2007

nenka, pozeram ze vy mate topanocky krasnucke 😕 kde si kupila? 🙂