Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
16. jan 2010

no som si vlozila zatial jednu fotku bruska do albumu.. v plavkach, lebo ideme akurat na plavaren.. 😉

katika82
16. jan 2010

jani to môj zasa takto veril do poslednej chvíle že to bude baba. to my každý hovoril že ja mám nejakého iného chlapa že väčšinou všetci chcú prvého chlapca no môj ale presný opak, tomu ked som povedala že to bude chlapec tak až skoro slzy vypdli že on chcel Zuzku. a fakt až do poslednej chvíľe kým mu hruda nepovedal že má syna tak veril že to bude dievčatko. ale tak hádam druhé bude

deniskateniska
16. jan 2010

kati to je zlate 🙂 no moj stale hovori, ked spolu volame ze pozdrav malickeho a tak... no a jeho mamka sa certi ze preco hovori ze malicky ked to moze byt kludne dievcatko 🙂 🙂 🙂 tak strasne chce vnucku lebo mala 5 synov 🙂 🙂 🙂
bolul jake kraaaaaaaasne bruskooooooo 🙂 🙂 🙂 🙂

a mame nauku za sebou.. joj sme sa narehotali.. zlaty bol, aj 5 hodin by som ho dokazala pocuvat a smiat sa 🙂 🙂 🙂

anicka
16. jan 2010

katika ja som Maťku dala zaočkovať, nie je to síce málo peňazí, ale som si povedala, že stoja za to 😔

anicka
16. jan 2010

bolulka pozerala som tú fotočku z bruškom, kráááásne.

Ako tak obzerám tie Vaše brušká, mám pocit, že chlapčkovia "robia" také špicaté brušká a dievčatké sú skôr rozložené do bokov. 🙂

jana2033
16. jan 2010

katika tak to je teda sranda ved prave to že väčšina mužov fakt chcu chlapcov, tak ako vidim tiež to bude u nas tak že muž bude do poslednej chvílky dúfať že to bude chlapec 😀. A možno pri tom druhom budete mať hadam dievčatko a bude rad 😉.

anička maš pravdu v tomto, mne to hlavne do bokov no aj inde ale muž sa mi smeje aký mam už zadok a boky 😠, no aj zo srandy .

bolul pekne brušku 😉

deniskateniska
16. jan 2010

no ako som zvedava co budem mat ja ked mi to ide do bokov a na stehna a na rit 🙂 🙂 🙂 zeby mala princeznicka? no uvidime o par mesiacov 😀

bolulka
16. jan 2010

no mne ide toto brusko tak viac do spica veru, boky ako keby sa orezavali a strasne mi narastol zadok.. 😝

mayocka
16. jan 2010

bolul mame rovnake bruska 😉 😉 ako keby som sa v zrkadle videla,teda rovnako velke ale ja nemam pravdepod.take spicate kedze cakame holku ale ja to tak rozoznat neviem

denis: dievcatka ukladaju tuky na zadok boky a tak,chlapcekovia robia väcsinou len brusko bruskom...cize ako lopticka,moc na tele nepriberes ak cakas chlapceka tak tebe tipujem dievku ked priberas na zadku a bokoch...a ak mas aj necistu plet tak je to viac-menej s dievcatkom iste 😉

deniskateniska
17. jan 2010

no ja som ze vraj aj na tvari trosku pribrala, ale tvar, ja som nikdy nemala vyrazky a teraz uz duplovane 😉 😉 😉

salvinka
17. jan 2010

bolul krasne brusko 🙂 aj ja som vcera fotila, ale pridam az dnes vecer ked budem doma 😉
ale mne sa zda ze mam este spicatejsie.. inac na mna to vsetko sedi aj plet mam lepsiu ako pred tehu..
a mama mi povedala ze mi uz brucho "zislo dolu" ze sa mam pripravovat na porod 😕

bolulka
17. jan 2010

no ja ked som cakala dievcatko, mala som krasnu plet a zadok ziadny.. teraz cakame chlapceka, a plet mam katastrofalnu a zadok ako vrece.. len to brusko je isto spicatejsie..

idem vam kuknut tie bruska..

deniskateniska
17. jan 2010

wrrrrrrrrrrrrrrrrrr................ 😠 😠 😠 jezinenku ... to ako aj vy baby ste mali take problemy s rodicmi ohladom svadby? su tvrdohlavi a chcu si presadit svoje... mna asi urve .... a just bude po mojom... a ak nie.. tak nepojdu na svadbu... wrrrrrrrrrrrrrr...

emmka3
17. jan 2010

Ahojte baby, tak vy ste za tych 5 dni pekne popisali 🙂

citat budem zajtra, len odkaz pre Katiku ... my sme proti rotavirusom dali "zaockovat", ono sa to dava do pusinky, nepicha sa .... to je jedine dobrovolne ockovanie, ktore sme dali, ostatne dobrovolne uz nechceme ... len povinne

deniskateniska
18. jan 2010

salvi mas kraaaaaaaaaaasne bruskooooooooo.... 😝 😉 😉 😉

emmka3
18. jan 2010

Baby, tak vy teda mate spicate bruska 😕 ja som take vobec nemala a to som caka Jr., ale bude to asi tym, ze on mal aj dost komplikovanu polohu, tak sa mi tam pekne rozlozil ... ale ja som mala celkovo male brusko, myslim, ze pred porodom len okolo 100 cm ... som zvedava, ako bude pri druhom 😀

majdiska
18. jan 2010

zato ja som bola ako loptička 😀

katika82
18. jan 2010

denis no ono rodičia sú niekedy taký že chcú mať po svojom ale vždy sa dá nájsť kompromis. je to predsa tvoja svadba to im treba zdôrazniť.

danka.k
18. jan 2010

denis a ako ste sa napokon dohodli o tej svadbe?? volate aj partnerov ci fakt len najblizsia rodina??

bolulka
18. jan 2010

ja som dala zaockovat proti pneumokokom.. tie su tiez dobre zakerne..

deniskateniska
18. jan 2010

no nakoniec som sa ja dohodla ze mi to je jedno, nech sa postavia aj na hlavu urobim to ako ja chcem 😝
a ideme len rodinu - mama, oco surodenci a nik viac.. ja by som ani oslavu nerobila keby nebolo toho ze nasi strasne chcu, tak sa pojdeme najest 😉

emmka3
18. jan 2010

bolul, teraz su uz pneumokoky povinne a idu spolu s hexa v 1., 2. a 3. ockovani ... nas v stredu caka to tretie, posledne, tak sa "tesim"

danka.k
18. jan 2010

a este sa plati za to ci uz je zadara??

anicka
19. jan 2010

danka pre detičky narodené po 1.1.2009 je to povinné a zadarmo 😉

emmka3
19. jan 2010

tak my sme uz neplatili, aj ked sme narodeni este pred 1.1.09 ale ockovani sme boli az po tom datume

majdiska
19. jan 2010

no bulul ako, išla mala do škôlky? či už si doma?

emmka3
19. jan 2010

hello ľudze, co špice? 😕

majdiska
19. jan 2010

ja som hore, pracujem 😀 😅

majdiska
19. jan 2010

ozaj baby som písala aj do témy nosiče, len mi nik nenapísal.. chceme začať chodiť s malým na výlety a chceme kúpiť turistický nosič, nepoznáte niektorá rakúsku značku killikid? 😕
segra ty nepíš, ty viem že nie 🙂

deniskateniska
19. jan 2010

juhuuuuuuuuu babyy, mam svadobne saty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀