Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
20. jan 2010

ja si edu tiez nedam.... da sa to zvladnut ved sme silne 😀

katika kazde dietatko ockovanie zvlada inak... my sme mali strasne moc ockovani kedze sa narodil predcasne a nikdy nemal ani teplotu ani opuchy nic

salvi neboj zachvilku ho mas pri sebe... 😉

jana2033
21. jan 2010

salvi presne toto som si aj ja vravela že isto potom budem pýtať 😝 , ja tiež si nejdem dať edu, zvládneme aj bez toho

dneska ma už konečne posledný krát pichali teda brali krv, na čo sa to vlastne bralo? ja ani neviem a sestričky som sa zabudla spýtať, Dr. mi to aj hovoril ale ešte v 14 tt takže som zabudla 😀 .

deniskateniska
21. jan 2010

jani krv sa berie koli krvnemu obrazu.. ci mas secko ok.. 🙂

jana2033
21. jan 2010

jj ja som myslela že či na dačo či ma dieťa všetko v poriadku , ja som len preto že keď sa v 14 tt bralo na ten dawnou syndom a všetky tie veci tak len či aj toto je zamerané na niečo 🙂

deniskateniska
21. jan 2010

no aspon ja ked som kukala, tak sa len raz berie na taketo veci.. ale na KO sa berie viac krat.. no ci mas dost vsetkeho co mas mat 😉

anicka
22. jan 2010

trošku som spravila "poriadok" vo fotočkách v albume, lebo Maťka má dnes dva rôčky, ten čas tak strašne rýchlo letí, zdá sa mi to len nedávno, že som si ju doniesla z nemocnice 😵

emmka3
22. jan 2010

Tak gratulujemem Matke k 2 rockom 😵 uz by bolo na case mysliet aj na surodenca, hmmm? 😉

anicka
22. jan 2010

emka ďakujeme 😉 veď my na neho (ňu) myslíme, len zatiaľ sme ešte len v štádiu rozmýšľania 😉 😵
apropo a Vy??? 😕 😉

A ide Ti facebook chcela som si tam dať Maťku do statusu a akosi mi to blbne 😠 😠 😠

emmka3
22. jan 2010

mne FB ide ... vcera vecer blbol 🙄 a to u mam povymazavane v profile vsetko, co som tam mala len tak ..asi je tam vela ludi, ci co ...
no a co sa tyka dalsieho baba u nas, tak my sme sa zo stadia rozmyslania dostali do stadia priprav 😉

emmka3
22. jan 2010

apropo, este 20 min 😉

emmka3
22. jan 2010

teda 18 😅

majdiska
22. jan 2010

anicka všetko naj malej Maťke k narodeninkám, veľa zdravíčka a šťastíčka, nech pekne počúva maminku a ocinka a rastie 😵
no segra, to štádium príprav sa ako rozumie 😀
a ozaj baby tak malý sa začína pýtať na nočník, vo škôlke už pýtajú treningové nohavičky a doma sa tiež pýta, síce mu ešte ujde do plienky, ale je to pokrok.. 🙂 a prišlo to úplne samo 😉

emmka3
22. jan 2010

stadium priprav sa rozumie ako stadium priprav 😝 😎

a Adik je sikulka 😵 moc sa z neho tesime, vsetci 🙂

majdiska
22. jan 2010

😀 však napíš.. bo ja neviem.. a kedy prejdete zo štátia prípav k realizácii 😀

emmka3
22. jan 2010

to je, aj ostane prekvapko 😝 vysledok uvidis v pase 😎

anicka
22. jan 2010

emka: Ty máš nejaký veľký časový prehľad 😀 😀 😀 tak držíme palčeky 🙂 (facebook mi už ide)

majka: ďakujeme 😉 a gratulujeme k nočníkovaniu 😉

jana2033
22. jan 2010

Anička tiež gratulujem malej Maťke 🙂

majdiska
22. jan 2010

takže to bude oktobrovčiatko??? 😉
anicka chodíte ešte na kočíku? my máme bugynu v oprave a ten môj krpec nie a nie chodiť pešo 😝 čosi prejde a potom už len na ruky.. tak si ideme kupiť ako náhradu turistický nosič, nech mi ruky načisto neodpadnú 😉 a začneme s vychádzkami..
baby ja som sa zamilovala do novej Kii Venga, ty kokso to je krásne rodinné autíčko.. idem si odkladať nan do prasiatka 😀

deniskateniska
22. jan 2010

ani aj my sa pridavame ku gratulacii 😉

no a my sme vcera na 100% kopli, zdvihlo sa mi brusko 😉 😀 😝 bo ked som doktorke vravela ze citim ako sa hybe tak povedala ze to je skoro a bola taka, no neista ze ci to je ono.. ale vcera si lezkame a kuknem na brusko a... sa mi nadvihlo 😀 😀 😀 😀 hned som zalarmovala ocka a cakali sme kedy sa zase nadvihne... a nic ☹ ale nevadi mame ete hodne casu ukazat mu to 😝

anicka
22. jan 2010

janka, deniska: ďakujeme 😉

majdiska: ako kedy keď idem ku našim na Bysterec, tak ju beriem v kočíku, lebo to by mi tam síce zašla ale naspäť už nie, ale keď sa motáme po Brezovci, tak zásadne peši, zo začiatku protestovala, ale teraz to už zvláda v pohode. Neboj a Adamko sa naučí. My sa zase trápime s nočníkom moc sa nám s ním nechce kamarátiť. 😖

bolulka
22. jan 2010

aj my sa pripajame k blahozelaniu. Matke vsetko najlepsie a dalsie uspesne rocky.. 😉

my sme sa dnes boli odhlasit zo skolky, tak mi je luto.. Ostala som na PN.. v pondelok sa prideme rozlucit.. ale v aprili asi nastupime znovu, nakolko nas asi do inej skolky nevezmu skor ako od septembra..

mayocka
22. jan 2010

anicka: krasne narodky dcerenke a vela zdravicka 😉

majdiska: super ze sa Adam stavia k veci ako chlap konecne,nielen tarat somariny ale aj nieco mudre konecne ,teda mudru vetu ze ide na nocnik 😝 😝 tesim sa s tebou 😉 aj ucitelky maju asi radosti kopec

tak od stredy som uz na pn 😉 som stastna ako blcha, bolo toho na mna dost,teraz mam cas na realizaciu sa v mojich gelovych nechtikoch a cas aj na oddych 😉 takze sa nenudim ako som sa bala a je mi fajn 😉

baby ani neviete ako ste ma povzbudili ked mate tolko negativnych reakcii ku EDU 😎 uz som si myslela ze idem byt sama samucicka ktora si to chce radsej pretrpiet ako sa stresovat ci nezostane na vozicku 😔
doteraz co som pocuvala reakcie od bab co cakaju tak kazda chcela EDU tak ma to trosku mrzelo 😖

katika82
22. jan 2010

ja sa tiež pripájam ku gratuláciám a malej Maťke prajem len to najlepšie.

Jani tú krv teraz tak ku koncu tehu tak tá sa berie znova na zistečie či nemáš tie protilátky na RH faktor tuším. aj v tehu knižke je to tak písané pokiaľ viem. berie sa to na začiatku a na konci tehu. a aj krvný obraz či ti nechýba železo a tak.

deniskateniska
22. jan 2010

mayocka super, si oddychnes konecne 😉 a s tou edu, ja sa bojim lebo moja kamoska si dala, no musela dat a prislo k tomu ze jej nepovedali ze sa nema hybat ci co tak jej zaseklo nervy a chodila stale s hlavou hore a ze mala bolesti riadne - hlavy a doteraz sa tych bolesti nemoze zbavit.. ze mava riadne migreny a tak.. no ja mavam migreny tak si viem predstavit.. chuda.. tak preto si nechcem dat.. ale ked musis tak musis 😉

bolulka
22. jan 2010

ja som mala pri Klaudii Edu a o hybat som sa mohla.. toto plati pri epiduralnej anesteze (pripadne spinalenej), nie pri analgeze.. cize po cisarskom.. vtedy sa vraj picha priamo do miechy..

majdiska
23. jan 2010

mayocka bolul má pravdu 😉 ja som sa s EDU mohla hýbať v pohode, a dokonca som necítila ani nástryh ani šitie, ale pohyb bol v pohode.. to sa nepichá do miechy 😉

jana2033
23. jan 2010

katika dakujem 😉

denis, juj mňa keď nekopkalo som tiež chcela aby rychlo koplo aby som ukazala, ty ale teraz mam niekedy taku chuť aby chvíločku nekopkalo, že vraj dieťa spí 95% no pri mojom mam pocit že je to na opak a je furt hore a keď sipoviem že jej spinka aspon chvílu tak začne kopať a tak bolestivo dakedy 😖 , ale zase je to krasny pocit.

bolul no čo dneska si bola na skuške? ste mali, inak aj my 😝

bolulka
23. jan 2010

janka, vsimla som si dole, ze ste mali ako druhy rocnik skusku.. aj my sme veru mali.. 😝

som dostala hnisavu anginu, tak mi je mizerne.. clovek aby v tychto mrazoch radsej z domu nevychadzal.

anicka
23. jan 2010

bolulka,mayocka, katika: ďakujeme 😉

anicka
23. jan 2010

bolulka: a do ktorej škôlky dáš Klaudinku od septembra, do Poruby? 😕