Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
7. máj 2010

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

emmka3
7. máj 2010

preklopilo?

blesq
7. máj 2010

Aspon daco som ta naucil 😀

emmka3
7. máj 2010

anooooooooooooooooooooooo .... lucim sa, cmukajzy a diky za plodnu debatu 😎 😀

emmka3
7. máj 2010

do kelu, musel si mi to pokazit? 😠 ticha domacnost 😠 tesis sa? 😀

blesq
7. máj 2010

juchuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emmka3
7. máj 2010

😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 idem ja deti moje (to aby som mala posledne slovo 😀 ) biznis caka 😎

bolulka
7. máj 2010

joj baby ja som chora z tohto nasho bytu teraz. nekuri sa tu a je tu katastrofalne vlhko. neviem co si pocnut. kurim elektrickym radiatorom, ale su to obrovske miestnosti a jednoducho to nejde ani vykurit ani vysusit. tak schvalne som si vcera rano umyla hlavu a vecer sa mi vlasy zdali este vlhke. takisto veci su tu vlhke. a to tu musim este susit, nakolko nemam balkon. no tak toto som este nezazila. a ked mam pravdu povedat, keby som teraz mala pouzivat latkovky, tak si dam maslu.

emmka3
7. máj 2010

bolul, to su tam asi cekovo vadne tie byty ... aj kamoska ked tam byvali a boli sme ich pozret, bola zima, kurilo sa, tak tam zas mali horucooooa strasne vlhko 😅 skuste tie tablety Cerezit, ze to pomaha ...

emmka3
7. máj 2010

a vetrat, vetrat, vetrat ... nic nepomoze

emmka3
7. máj 2010

a odoslalo skor ako som chcela 😅 ... teraz je aj von vlhko, taze ked sa to miesi, no uz aby bolo leto ...

bolulka
7. máj 2010

no emmka, aj by som sa tohto hesla držala, aj sa snažím, ale veľa nemôžem, lebo vonku je zima a my tu potom ideme zamrznúť. tie cerezit tablety mame, len su kdesi este zbalene..musim to vyhrabat.

normalne ma z toho uz boli hlava.. za tri tyzdne sme tu este ani nestihli malovku vyvetrat. vrazdila by som. zajtra idem s malym von, lebo toto je neunosne.

emmka3
7. máj 2010

jaaaj, a idem prec, bo som zas mudra ako radio 😀 dufam, ze ma baby vecer nezlincujete za sukromnu party 😀

jeezin, a ja som zabudla aj komusi odpovedat, dnes som predala buginu, tu istu co som pisala pred tyzdnom, ale dnes si po nu prisli, tak ju mam aj oficialne von z domu 😵 a ak ste sa to vy nepytali, tak sorajz ... bezim 😎

emmka3
7. máj 2010

bolul, malovku? to co ste vy malovali? tak to potom nezavidim, najdi cerezit a nasad si to tam, no s mrnusom je to zlozitejsie, viem, uz aby bolo min zajtra a pojdete na cerstvy vzdusik a mozes nechat vetrat malovku 😉

emmka3
7. máj 2010

a teraz aspon 5 min, nic sa nepytajte, bo ja ani neodidem dnes 😀 packo vsetkym ...

blesq
7. máj 2010

A este sa zabudla pochvalit ze porazila system 😀 Potraviny na brezovci hore ZRUSILI zakaz vstupu s kocikom 😀 aka bojovnicka 😀

bolulka
7. máj 2010

emmka, museli sme malovat, lebo tento byt bol totalne prefajceny a skaredo vymalovany..

jana2033
7. máj 2010

ahojte babky, no ani ja vas nestíham čítať, mame skúškove tak som tiež zašitá v papieroch ble 😒 a mala mi cez deň už moc nepospi no musim furt hojdať v kočiku. inak v noci mi už slušne spinká od 22.15 do tej 4.00 aj do 6.45 občas 😝
včera sme boli na poradni a už vážime 5060 g. 😀

mayocka mala je náááádherna krasnučka
bolul aj tvoj drobček nadhenry 😝

salvinka
7. máj 2010

boluuul vsetko naj k narodkam! nech ti drobci robia radost 🙂

jani dnes som na teba myslela ze ako sa mate ked nepises.. pekna vaha! stale iba kojite?

emmkaa hej ja som sa pytala na tu buginu 😀

a tie ceresit tablety fakt funguju?? by sa mi to hodilo do kupelky 😀 😀 kolko ta jedna tableta vydrzi??

d198815
7. máj 2010

no salvinka mozno je to aj ta alergia.-D ale tak uz cmulam cukriky aj nejake tabletky mi mino teraz doniesol tak hadam polavi
a danka ok pozdravim😀dufam ze zas rano nabehne... 😠
a ozaj babky co zajtra idete na milu???

d198815
7. máj 2010

salvi bola si v dk???

salvinka
7. máj 2010

nani ja idem rano k tej starkej a uvidim podla pocasia.. ale pravdepodobne ano.. zavolam ti ci moc leje 😀

dosiel tatik z prace tak som mu hned medzi dverami vovalila maleho do ruk ze nech sa stara 😀 po polhodinke uz nervy ze aky je tazky.. bo ked si s nim sadne tak spusti alarm..musi ho nosit a este k tomu sa prechadzat 😀 mu vravim, vsak vidis co ja tu mam cely den 😀 joooj nech vie!! 😎

mayocka
7. máj 2010

joj dievky vy mate za problemy,ved ked to treba tak sa setrit na babätkach neda...som dnes pri prebalovani na vas myslela ako si chcete ulahcit zivoty ale vlastne ich len komplikujete,ved nech si kazdy najde plieny ake mu vyhovuju no nie? 😉 clovek z toho prepocitavania aj dostane pepku...a porazi ho...no co je lepsie ako ked vyhodis pampersku do kosa,babo suche...das novu...ved sa daju aj lacnejsie plieny kupit ako pampersky,da sa vybrat ajked to mnohi povazuju za drahsiu variantu ako latkove...ale tak si zoberte s latkovymi ist na navstevu...alebo v noci...ved uz predsa len mame vela moznosti tak preco si neulahcit zivotiky hm? 😉 tie babätka toho ajtak moc nepotrebuju a my chceme aj zit nielen prat umyvat a zehlit,no nie? 😉

tema: SVOKRY 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 neviem dokedy to bude trvat ale mohla by mi prestat volat kazde rano ako sme spali a pytat sa kazdeho ako sme spali...a vraj jej deti spavali celu noc ze toto by neprezila kazde tri hodiny hore,joj ved to by som sa bala ci neumrela keby spala celu noc,to co za blbotina!!! 😕

bolul ty mas narodky ci preco ti salvi gratuluje??? 😕
a ozik gratulujem k mlieckuuuu,super ze prislo 😉 a este aj pozehnane naviac 😎 😎

ludia ja idem asi elektricku odsavacku objednavat ja uz nestiham a nevladzem,mam priesil na ruke z tej mechanickej,rano obed vecer da zabrat uff...vdaka mojej asi lenivosti mam aj zapal prsnika,dnes bola pri malej doky tak som sa pytala,no tak fasa,robota naviac-odstanove obklady... 😢 😢 😢
mate niekto tu elektricku?co to je zac?je to dobre ci o nicom? 😖

mayocka
7. máj 2010

salvi: ty si typek 😀 😀 som vravela aj bolulke v nemocke ze ked si mi volala,tak v pozadi iba : " Michaaaal,Riso reve" 😀 😀 😀 som sa smiala na tebe 😀 tebe aspon pride na vecer chlap domov ale mne ak po tyzdni pride starky tak sa tu aj picnem,lebo on ju vyvlaci kym je chvilu doma a potom cau parky,cely tyzden asi bude robota...a co ja mam zase starku dole,svacnem ju dolu ked uz popribera a nebudem vladat a fajnucko 😀

dnes som zistila ze nejak pribrala,je tazsia,alebo to ja mam ruky jak rezance vytahane?ktovie...ale mamina povedala ze sa jej vidi ze pribrala,ved ma aj kam priberat,dve brady a lica ako pingui po maminke 😉 no nenapchas si tam zasoby ked sa da? 😀 😀

katika82
7. máj 2010

šalvi 🙂)))) môj muž tiež len teraz ked je doma už tri týždne vidí že ako s malým je 😉

roboty. ked bol doma prvý mesiac to malý len spinkal skoro stále. a ke dzačal chodiť do roboty, tak mi len hovoril že ako mi je dobre doma, že celý deň si môžem telku kukať a tak. a teraz ked je doma a vidí že malý už ani tak nepospí a že vymýšla stále niečo nové tak mu došlo že to nieje len tak. 😀

och tí chlapy by som im priala aspon hodinu v ženskom tele. a tak po pôrode to šestonedelie nech si užijú. vraj čo to môžu byť také hormóoony žee 😀

no ja sa chystám tiež na míľu ak nebude pršať, no musíme sa dnes modliť poctivo aby zajtra od 15. tej nepršalo

bolul, - vidíš toto je výhoda rodinného domu, zakúrim si kedy chcem, teplo mám kedy chcem, aj veci mi na radiatore poschnú lepšie. ked to to píšem idem na chvíľku prekúriť nech je teplúčko ked vyjdeme zo sprchy

salvinka
7. máj 2010

maji ale my nepiseme o klasickych latkovych plienkach ktore treba zehlit a vyvarat 😀 dakujem, o to nestojim 😀 tieto len supenes do pracky a na vesiak.. a okrem toho su krasne farebne co som kukala emmke v albume kedysi 🙂
ja som si tiez vravela ze preco by som mala na prvom dietati setrit ale po dvoch mesiacoch ti poviem ze preratavam kolko vyjde jedna pamperska na kus 😀 a tie uplne najlacnejsie su aj kvalitou najhorsie podla mna.. a ked sme uz pri tom tak som spocitala kolko sme za dva mesiace kupili a minuli jednorazoviek 😀 takze 7 tych velkych balikov (samozrejme kazdy inej znacky kedze skusame momentalne 😀) plus tri male balenia a v europeniazkoch to vyslo nejakych 90..
a veru ked mi prestane chodit materska a prejdem na rodicovsky ziadna slava to nebude s tymi plienkami 😀 😀 este ze mliecka mame dost 😝

a na fb mi pisalo ze bolul ma narodky, preto som jej gratuloval 😀

katika82
7. máj 2010

šalvi ja ked porátam tak veru my ešte k tomu za mliečko za dva mesiace 200 eur len taký fukot, no a plienky objednávam tiež z netu hagiesky po 12 eur vychádza balík zatiaľ som mu dávala tie kým sme sa balili na široko a na návštevy a vonku je to pohodlnejšie, no a teraz akurát dnes som si bola na pošte 7 balíkov 91 eur. a to fakt teraz už dávam tak že len na noc a vonku ale doma dávam látkovky, aj tie klasické štvorce sú v pohode, celkom sa dajú.
doteraz som mala materskú 600 euri tak sa dolo ale teraz už len tých 250 takže do je riadny rozdiel.

katika82
7. máj 2010

maji octan si nedávaj, to sťahuje mliečko, radšej vínové obklady ako octan. mne pomohli tie vínové, a hlavne odsávaj a odsávaj lebo ked ti ten zápal prerastie viac pichnú ti injekcie za zastavenie laktácie

emmka3
7. máj 2010

maji, "moderne" latkove plienky pouzivam nie preto, aby som na malom setrila ale z presvedcenia, ze su ekologicke (neostane po nas tona nerozlozitelneho odpadu), zdraviu neskodne (neobsahuju ziadne ropne produkty, lepidla a gely) a v konecnom dosledku aj ekonomicke, nech si kazdy vravi, co chce 😝 😉 a ako pise salvi, dnes su uz uplne ine, ako kedysi, pozri linky, co dala julia na str. 312, je tam aj videjko ake je to easy 😉 a ja som vseobecne typ, co nic neprepcitava, ani to co sa tyka maleho veci, ked nieco treba, tak sa to kupi a basta, nejako bolo a nejako bude, alebo ako vravi mm penaze boli, su aj budu 😎 maji, a su aj latkovky savostou rovnake ak nie lepsie ako pampersy, krasne farebne, takze aj u Dr. sa ta pytaju, ze co to a na navstevach som hrdo prebalovala tarzanovu IB do hviezdickovej TB 😎 ale presne, tak nech si kazdy vyberie, co chce a som rada, ze je aj tato moznost, nie len klasicke stvorce, bo by som bola na prasky 😅

salvi, ja som presne v tom obdobi ako ty zacala byt zufala z pampersiek a plnych kosov, a vtedy to zacalo ... priznam sa, jednou dobou som bola uplne fascinovana, robila som osvetu, ale uz ma to preslo ... uz len radim tym, co maju zaujem 😉 bo tie pohlady, ze mame latkovky, ze co za socka, ma vytacaju 😝

dnes sa mi okrem buginy podarilo predat aj rozkladaci gauc ... no jake mam dneska privyrobky 😀

a mm isiel na čurbes, tak mam volne pole posonosti na FB .... dnes sa ma tak lahko nezbavite 😀

mayocka
7. máj 2010

nie nie salvi nemyslela som stvorce ale aj tieto...praniu sa nevyhnes a ajtak tam potrebujes vodu prasok a ostatok ako pri latkovych... 😉

bolul: tak vsetko naj naj naj 😲