Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
14. máj 2010

mna najprv o jednej a tretej.. a teraz o tretej a piatej 😝

katika82
14. máj 2010

že dopravné značky po slovensky 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
14. máj 2010

😀 😀 😀

mayocka
14. máj 2010

babeny ak ste na cierno na satelitoch tak sa pripravte ze sa coskoro uplne ide zablokovat,malo sa to stat dokonca aprila ale zmilovali sa asi,nam este digi ide tiez 😝 sice obcas mrzne (to nas upozornuje aby sme si uz kartu kupili 😀 ) ale ide...

to moje dieta sa mi dnes ide asi prespat,kurdel mlieko tecie,odstriekat sa mi ee ani za svet nechce,no uz nech sa budi bo bude zle 😅

cestuje ku mne elektricka odsavackaaaa jupiiii 😎 😎 som nasla na bazare na konovi za dvacku tak sa vytesujem 😉 😉

ani som nevedela ze existuju nejake sacky na mlieko,tak supis,flasky mi uz netreba,mamca kupila v lekarni sacocky 😅

meginka79
14. máj 2010

ziadne strachy s tym satelitom :D aj tak ludia znovu najdu sposob, ako to obist ;) len to bude trosku trvat 😠

mayocka
14. máj 2010

jej nova tvar 😉 meginka ahoj,pridavas sa ci len na chvilocku si prisla? 😉
daj typa ako to obist ak uz vies ako,lebo sa mi nejak nechce platit za tu kartu a za programy naviac 😅

deniskateniska
14. máj 2010

meginka vitaj 😉

no ja nastastie nemam este telku kupenu tak uvidim ako sa to potom vyvinie.. 😉 ja budem riesit asi magio ak budu mat dobru akcosku.. nasi maju dsi data a su spokojny... len treba vychytat akciu ... 😉

deniskateniska
14. máj 2010

inak baby v junovkach sa zacina pomaly ale isto rodit tak som zvedava kedy pride na mna rad 😀 😀 😀

mayocka
14. máj 2010

denis: v junovkach???? 😕 😕 😕 ved je polovicka maja to nejak skoro ci??
inak magio sme aj my celi ale nejak nemaju signal porieseny,neviem ci to len pre väcsie mesta je riesene ci ako to...hned nam povedala ta zenska ze nam to netreba lebo ajtak signal este u nas nemaju,teda po dedinach este skoro vobec nie je ☹

jana2033
14. máj 2010

tak vy všetci kukáte hokej tak to skvele my tiež a naštastie nam zaital nevyplo telku 😝

dneska som bola na kontrole po šestonedelí tak mi dr. predpísal lieky čo som rada a v pondelok mi pichnu injekciu. že mam všetko v poriadku ale ešte mi stále trvajú tak somsi povedala krááásne šestonedelie 😠

inak juuuj dneska sme sa skvele vyspali, mala buvala od desiatej do šiestej napapala sa spinkala do osmej a zase sa napapala zaspala o 9.45 a ešte do teraz buvka 😝

dani a mne kedy prííídeš postrážiť 😝

denis neboj drobca budeš mať pri sebe raz dva 😉

mayocka inak aj ja sommalu dala prvu noc sestričkám, ja som nevladala bo ked somsi pomyslela ze doma už budem na nu sama tak že oddychnuť ešte

danka.k
14. máj 2010

mayocka my digi nemame na cierno,, podctivo platime 😀 ale to bol celoslovensky vypadok, inak nam ide vzdy pekne...

jani neboj aj tebe pridem, alebo vsetky deti doneste tu k nam 😀 😀

anicka
14. máj 2010

danka to nehovor dva krát lebo už sme u Teba 😀 😀 😀

danka.k
14. máj 2010

anicka dobre som zvedava 😀 😀 😀 😀

anicka
14. máj 2010

a kde prsne to v Kňažej bývate? 😕

danka.k
14. máj 2010

hned prva bytovka 😀

katika82
14. máj 2010

no tak my máme v prípade zablokovania digi obecný stelit ten tu máme už pár rokov, všetky základné programy za 300 korún na rok. 😀 , no ale ak budeme chcieť ostatné ako discovery - to je kanál môjho mužíčka tak si budeme musieť aj kartu asi kupiť. ale tak teraz už niesú až tak drahé a je to jednorázovo, asi lepšie ako platiť digi ale upc každý mesiac po 300 korn

anicka
14. máj 2010

danka tak sa musíme dohodnúť a prídeme Vás kukúť 😉

mayocka
14. máj 2010

Janka: ja som si zase pomyslela ze by som rano nevstala v nemocnici,kedze sa tam skoro vstavalo 😒 uz asi o piatej som byvala hore,sprcha,hned vizita,tak ja kvoli tomu,pomyslela som si ze ked uz budem domka,budem mat svoj rezim a nebudem musiet vstavat skoro tak ma to ukludnilo troska ze doma budem mat viacej nervickov a casu si aj pospat a tak...no cez den ako na potvoru spinkavala a ja som sa nudila ☹ a islo mi to tam pomaly,obcas som zaspala ale to sa tam ani neda,tri deti na izbe tak ked sa na striedacku kazde rozplace,clovek si isto nepospi ☹ 😒

nadezdah: vraciam sa k tomu co si napisala o priputani sa k dietatu,no ono to nie je dobre,ale tak myslim ze riesit by sa to nemalo aspon kym dieta nejde do skoly,vtedy sa osamostatnuje,ale kym je domka pri maminke,tak by som ho nedala nikomu,je to predsa len male,nezvyknute bez maminy ani spavat ani nic...ajked spi v inej izbe,furt ma istotu ze moze prist do spalne ku rodicom ak sa v noci boji,ale ziadne prazdniny ani nic take sa u nas diat nebude,ved sa ajtak zbada ten kto by si ju vzal keby zacala v noci revat,je to este male a to puto je silne,take male osamostatnovat este netreba 😉
hovorila som ze mne by ju uz teraz kazdy vzal ku sebe domov keby som ju nekojila,to ma napalilo riadne 😠

deniskateniska
14. máj 2010

baby ja poznam zensku co ma 23 rokov a ked sme boli na dovolenke tak hned prvy den revala, ze jej maminka chyba.. ako tak to bolo mega moc... no to mala 20 rokov, ale tak to je mega moc

blesq
14. máj 2010

ja este kazdy vecer smoklim do vankusa a to uz mam 31 😀

blesq
14. máj 2010

inak ahojte madam

jana2033
14. máj 2010

dani perfektne uz len sadnut do auta a prideme 😀

mayocka to je zase pravda ja som zase na izbe mala skvele spolubyvajuce deticky im skoro neplakali 😀 tak my sme sa ako tak vyspali ale to skore vstavanie nerobilo dobre ani mne.a ten rezim si dieta az doma urobi to suhlasim tam to bolo rozhadzane. my sme si tak po mesiaci ale aj to len zatial v noci a cez den ako kedy

juj babo mi na cicke zabuvalo a iba si dudle a dam prec tak krik a cumlik to nechjce 😒

danka.k
14. máj 2010

blesk cao cao..... vidime sa v pondelok 😀 😀 😀 😀 aj s emkou 😉 😉 😉

anicka jasne dohodneme sa a pridetee nas kuk

danka.k
14. máj 2010

ja som mala na izbe taku spolubyvajucu, co jej dcera vobec neplakala.. som to nechapala normalne a celu noc jej prespala.. 😀

blesq
14. máj 2010

jej fakt my rano odchadzame na dolnaky 😀

danka.k
14. máj 2010

no vidis.. to mam ja za teba mysliet??? 😀

deniskateniska
14. máj 2010

mne akurat prisli svokrovci a idu rozoberat 110 kil hovadzieho masa... no sibne ma... 😖 ale tak aspon na gulas bude dost 😀 😀 😀

deniskateniska
14. máj 2010

a coze idete bleskacik? 😉

danka.k
14. máj 2010

denis tusim k vam vsetci na gulas prideme 😀 😀 😀

blesq
14. máj 2010

krsna ma 50 😀 sme pozvany