Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

anicka
9. jún 2009

majdiska to je super, v dobrom Ti tíško závidím. My sa stále budíme aj 4x za noc. 😖 😢

majdiska
9. jún 2009

ahojky,
anicka neboj, aj tvoja malá sa to naučí 😉 .. ja stále trpnem, či sa niečo nezmení ale aj táto noc bez zobudenia, idem si poklopkať, aby som to nezakríkla (klop, klop a klop).. a zisťujem, že čím viac do malého navečer napchám a moc sýteho, tým je to lepšie 🙂 ved tuším veronika vravela kedysi, že si musíme počkať do 20 mesiaca.. 😉
no dnes sme boli plávať a super. malý dostal pochvalu ,že za chvíľu bude plávať aj sám na chrbte. lebo ked som ho držala za hlavičku, tak pekne kopal nohami.. tak z neho bude veľký plavec. anicka vy sa nechystáte plávať? 😉

danka.k
9. jún 2009

anicka 4x sa ti v noci este budi?? moj maly spaval od 4 mesiaca celu noc... od siestej vecera do deviatej rana... teraz sa uz len obcas zobudi ze nema cumel... teda ak nie je spln.. vtedy spat netreba 😀

emmka3
9. jún 2009

daniiiii, aj ja chceeeeeeemmmmmmmmm 😵 to si ako dokazala????

danka.k
9. jún 2009

emmka on ako sa narodil bol 3x v nemocnici.. a vzdy ked sa vratil domov tak spal lepsie a lepsie... a ked sa vratil po operacii tak odvtedy spal celu noc.. asi to bude tou narkozoz 😀

majdiska
9. jún 2009

no danka tak to máš super, mne sa malý stále v noci budieva a tak preto oslavujem. je to tak 2x za noc 😝

danka.k
9. jún 2009

no idem si ja pre istotu poklopat aby sa nahodou nepokazil 😉

bolulka
9. jún 2009

majdiska, tak vy uz tak fajne plavate? 😔 som smutna, ze sa nam uz neda chodit.. mala tam chodila s veelkou radostou..

moja spala od narodenia krasne, ale cim bola strasia, tym bolo horsie..nez som prestala kojit, tak to bola niekedy aj celu noc na cicke.. to bolo utrpenie..

danka.k
9. jún 2009

bolulka ved mozte hockedy tam ist... ale nie na kurz.. len tak... my tak chodime lebo kurz akosi nikdy nestihame 😀

anicka
10. jún 2009

danka tak sa budievame. Keď sme prišli z pôrodnice tak sme sa budili 2x a spinkali sme tak od siedmej večer do siedmej pol osmej rána. Ale postupne sa to zhoršuje, budíme sa čoraz častejšie a monetálne spinkáme od ôsmej večer do šiestej maximálne pol siedmej ráno. 😖 😖 😖 Mali sme aj také obdobie, že sme bolo od druhej do štvrtej v noci hore (ale to už je hádam za nami) a to spíme cez deň už len 1,5 hodiny. Ja netuším kde to moje dieťa berie energiu brala by som taký zdroj 😀 😀 😀 Ale zase musím poklopať, že je zdravučká veď má 16 mesiacov a mala 5x soplíky aj to také, že za pár dní bolo po nich a raz mala chytené hrdielko inak nič.

Ono je to asii tak, že každý má niečo, niekto nespí, niekto nepapá, niekto je choručký ... 😔

Ale dúfam, že tak ako píše majdiska sa to v tom 20. tom mesiaci spraví 🙂 😉

anicka
10. jún 2009

majdiska s tým kupkaním uvidíme, asi cez prázdniny 😉

majdiska
11. jún 2009

anicka, asi som to zakríkla, už sa to neopakovalo 😝 zasa sa budíme 2x za noc.. ale aspon to zaspávanie ostalo 🙂
no idem sa Vám pochváliť s dalším trapasom. moja úžasná práčka zasa prala nejak divne, aj ked som do nej prádlo už vyslovene poskladala, tak skákala ale nie ako celok ale len to vnútro v nej tak kovovo a posledne mi vôbec nevyžmýkala prádlo, tak som ho mokré vešala ☹ .. no a tak som k nej zasa zavolala opravára a tá, no nechcem povedať neslušne aká práčka prala bez chyby, rozobral ju troška s nou pohrkal a ona ani netresla a to v nej bolo prádlo. no pripadala som si ako blbeček.. a opravár odyšiel a ja som to vlhké prádlo nechala v nej, že operiem dnes že nech večer už netrieskam, a zapnem ju a zrazu chyba F6 a ani s nou nehlo.. no ide ma .. taká som nasratá, opravár nemôže prísť a v práčke vlhké prádlo, tak som zavolala svokričke a prišla svagriná a prádlo mi zobrali oprať k nim.. som rada.. len takú smolu na práčku to som dávno nevidela a to mi ten chlapík povedal že je to vyššia trieda - tá moja práčka, no ja by som ju najradšej vyhodila von oknom. v priebehu ani nie pol roka je už 3x pokazená 😠 😝 😢

anicka
11. jún 2009

majdiska Ty si teda "užiješ" s tými spotrebičmi. 😖 Skúšali ste už preverovať tú elektriku či Vám to nerobí tá? 😕

danka.k
11. jún 2009

majdiska no krasny zazitok... ja by som ju hodila kdesi... a uz ju asi nemas v zaruke vsak

veronika13
12. jún 2009

nám sa stalo niečo podobné s chladničkou.Asi mesiac po kúpeni sme si všimli, že na mrazáku netesní tesnenie na jednej strane, odstávalo to.. tak sme zavolali servis, nech to opravia, však bola nová.... prišiel opravar a tesnenie tesnilo... som sa cítila ako blbec..,tesní doteraz... tak to sme taký lepší prípad.. majdiska, na tieto tvoje smoly už nemám ani slov... ozaj len tu električku skontrolovať

veronika13
12. jún 2009

moje skúsenosti so spaním, papaním... ani nejdem hovoriť, lebo vždy, vždy, vždy, keď som povedala, napr. že už spí lepšie, alebo že už týžden viacej papá, tak sa to zhoršilo..... zákon schválnosti, alebo čo, inak si to neviem vysvetliť....

majdiska
12. jún 2009

veronika, presne to isté, ja už malého takto na sklo nepochválim, lebo sa to vždy pokazí 😝
no a čo sa týka elektriky, tak už bola kontrolovaná a bez chyby.. takže to bude asi mnou, vyžarujem negatívne vlny a ruším spotrebiče 😀 😉
a opravar sa dnes nedostavil, serká na mna, však nech si tie periny operiem v rukách no nie??? 😎

veronika13
12. jún 2009

tak asi máte smolu na spotrebiče 😝 mňa takto štve CD-prehrávač už od začiatku, dvakrát bol reklamovaný pre jednu chybu, tretíkrát sa už nestihlo v záruke, tak smola.... niekedy prehráva, niekedy nie... idem ma poraziť, keď chcem Riškovi zapnúť uspávanky, keď ide spať a tam mi furt vyskakuje error 😖

janulap
13. jún 2009

Babenky,neviete nieco o tom,ze zajtra ma byt v DK Ela hop??neviem to nikde na nete najst 😒 🙂

danka.k
13. jún 2009

Deň detí a II. Dolnokubínsky juniáles: S Píšťalkou do rozprávky
toto tam ma byt a ma tam byt vraj aj ela hop

blesq
13. jún 2009

je to zajtra pred oazou od 14:00 do 18:00

blesq
13. jún 2009

zasa musis byt rychlejsia danka 😠

danka.k
13. jún 2009

blesk ved to je jasne... 😀

emmka3
13. jún 2009

jeej, nech len vide pocasie, lebo dnes je to des a hruza 😒

janulap
13. jún 2009

babenky nasla som to 😉
http://www.materskecentra.sk/kalendar/images/pi...
a ako ma byt zajtra?

emmka3
13. jún 2009

ja dufam, ze bude pekne, ked sa teraz na vecer tak vyjasnilo ... a aj na namesti ma byt program pre deti v tom istom case, takze var aj to pocasie bude fajn ... inac baby, neviem, kde v DK vsetky byvate, ale pri Kolibe je dnes nejaky koncert a normalne este teraz to na plne pecky vyhrava tak, ze az mi tu hore pod vysielacom to pocujeme ... este ze su plastove okna 😅

danka.k
13. jún 2009

no vraj ma byt zajtra uz konecne pekne a teplo 😉 a na namesti, som kdesi citala, ale neviem kde, maju byt akesi tance.....

emmka ja som bola za kopackou, hrali plostin panku bolo fajne, skoda ze som mohla byt len chvilku takze to mozno pocujete aj to lebo strasne nahlas to tam bolo.. nechcela by som byvat tak blizko 😀

veronika13
14. jún 2009

no tam hral aj môj švagor pri tej kolibe 😀 tak za hluk sa môžete "poďakovať" aj jemu, lebo hrá na bicie 🤐 😀

danka.k
14. jún 2009

no ktore ste dnes boli pri malom parku?? iba emmku s bleskom som stretla 😉

blesq
15. jún 2009

a to ti nestaci 😀