Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

katika82
27. aug 2009

ahojte maminy,

juj som tu nebola 4 dni som mala voľno trošku sme prerábali domka, a tak.

bolulka no ja som si teda prvé tri mesiace užila len záchodovú misu mne bolo tak zle strašne každé rano som pravidelne grcala.

inak ked ste sa bavili o tom tehu čo spomínala nina, tak ja som mala spolužiačku ktorá si išla dať predpísať HAk lebo sa rozišla s frajerom že pre istotu ak by sa jej niečo pritrafilo.tak jej lekár zobral krv bol to zhodou okolností jej kamarát a kázal jej prísť o týžden. tak prišla a on jej hovorí že jej ju nemôže predpísať a ona že prečo, či ma niečo s krvou a tak.a on že nie ale si v 5 mesiaci tehu. ona že skoro odpadla, 5 mesiacov žiadne príznaky normálna mrcha silná vôbec žiaden náznak tehu ani bruško jej nerástlo nejak.no tak že mu tam najskrô nadala že či mu šibe že ona teraz nemôže mať dieťa a tak. no nakoniec to povedala to mu bývalému priateľovi zobrali sa a teraz majú 6 ročného Miška.
takže každé tehu je fakt individuálne. 😉

tretulka
27. aug 2009

katika, ako krasne Ti naskakuju tyzdne 😵 ...pekny pribeh s tou Tvojou kamaratkou, clovek by ani neveril, co vsetko sa moze stat

chuda ninka, Ninocke prajeme skore uzdravenie 😔 ☹

majdiska, no maly musi byt podareny 🙂

katika82
27. aug 2009

tretulka no veru mi pribúdajú, v utorok máme poradňu tak nám asi bude robiť veľký ultrazvuk zasa.tak sa teším že uvidím drobčeka nášho

ozaj a chcela som sa opýtať čítala som že potom už budem musieť chodiť na poradňu do nemocnice nie ku svojmu lekárovi???? to prečo??

anicka
27. aug 2009

Ninke prejeme skoré uzravenie, chúďatko maličké ☹ 😖 😢

majdiska
27. aug 2009

katika to nie, nebudeš.. 😉 budeš chodiť ku svojej ženskej, len na záznam a prietoky pôjdeš na príjem alebo dole, závisí od počtu mamičiek 😉 ja som chodila na príjem ale to preto, lebo som bola na udržiavaní v 37tt tak potom som chodila na kontroly tam a oni mi naplánovali pôrod.. inak chodíš k svojej..
bolulka poslala som ti link, pozri sa mi nan, vdaka 🙂

katika82
27. aug 2009

aháá takže normálne až do konca budem chodiť k svojej.tie prietoky to ste mi už tuším spomínali že to je najaké sledovanie prietoku krvy či čo??a ten záznam to neviem čo je.

takže teraz ku koncu tehu ma už čakajú len častejšie kontroly u lekára a nič viac také hrznejšie ma nečaká iba pôrod už potom?

bolulka
27. aug 2009

katika, daju ti pasy na brusko a budes pocuvat 20 minut ako bije srdiecko tvojmu drobcekovi. .a to ti zaroven meria stahy maternice.. ako sa blizi porod.. 😉

katika82
27. aug 2009

a to kedytesne pred pôrodom len na tie pásy či to budem už aj ten mesiac pred chodiť ??

bolulka
27. aug 2009

no taky ten mesiac, alebo tri tyzdne..

a ty ides k Hrudovi v utorok? ja ze ma este dovolenku.. mna objednali na koniec septembra.. pche...

danka.k
27. aug 2009

no chudatko ninka, vela zdravicka posielame

majdiska
28. aug 2009

ahojte kočky, idem sa pochváliť, predstavte si dnes je presne 5 rokov, čo sme sa s mojím zosobášili.. ty kokso to je doba 😀

tretulka
28. aug 2009

majdiska gratulujeme k vyrociu 🙂
my sme mali v juni stvrte a v decembri bude siedme, co sme vlastne spolu 😉

katika82
28. aug 2009

bolulka no idem 2.septembra. bola som objednaná na 3 ale sestrička mi volala že mám prísť 2.

však mal celý august dovolenku.

majdiska
28. aug 2009

tretulka dakujem 🙂
my sme spolu presne 11 rokov - brali sme sa na den svojho zoznámenia - 28.8.1998 😀 , len v roku 2004 😉

bolulka
28. aug 2009

my sme mali nedavno 3. vyrocie svadby.. som to tiez nemohla nejak rozchodit.. ten cas leti ako hrom.. a s detmi 2x tolko.. 🙂

anicka
28. aug 2009

majdiska my sme mali v stredu 3. výročie a v decembri budeme mať 6 rokov čo spolu chodíme, takže všetko rok menej ako tretulka 😉 😀 A tých 11 rokov to je už ozaj dosť 😵

katika82
28. aug 2009

no tak ja som len začiatočník popri vás my sme mali včera 2 mesiace 😀 ale veľmi šťastné.

danka.k
28. aug 2009

a my budeme mat az v januari 2 roky ale v novembri tri co sme spolu 😉

tretulka
28. aug 2009

anicka 🙂

anicka
1. sep 2009

Kde ste? 😕 😕 😕
Nenka už ste domka z nemocnice?

emmka3
1. sep 2009

asi sme boli vsetky vonka, dnes bol krasny dnik 🙂

a dufam, ze sa Zdenka nenahneva, ale uz su domka a po dolieceni by malo byt vsetko OK ...

bolulka
2. sep 2009

tretulka, uz chodite do skolky?

majdiska
2. sep 2009

bolul a vy tiež? som Vás dávno nevidela 😉
ako sa cítiš?

tretulka
2. sep 2009

ahojte...nenka dufam, ze uz budete fit, puska malej
bolulka, ano, v pondelok sme oslavili 3rocky a od dnesneho rana mame doma skolkara...rano bol vyteseny, nahanal nas, ze on uz je vychystany...v skolke ho trosku zarazil pocet deti a rodicov, niektore deticky plakali, tak ostal taky zaskoceny, ale v triede sa rozhliadol a hned robil inventuru v hrackach 🙂. Ma tam kamaratov, teda vlastne jedneho kamarata a tri kamaratky 🙂, tak dufam, ze to bude ok. Ked som mu povedala, ze ja teda idem, tak sa prekvapene spytal, ze kde, ze on chce nech zostanem s nim, ale dal mi pusu a ani si nevsimol, ze sme odisli...som zvedava na jeho reakcie, co mi porozprava, o chvilu pojdem prenho...bude chodit len na 4hod 🙂

bolulka
2. sep 2009

jej tretulka, takze Matko je uz velky skolkar.. blahozelame. a pochvalte sa poobede ako bolo..a do ktorej chodite?

majdiska, ja sa citim biedne.. mam silnu chripku.. obavam sa co bude, hned zajtra sa vyberiem za doktorom. Klaudinka chodi normalne do skolky, len posledny tyzden ju vyzdvihla parkrat svagrina a rano zaniesol parkrat manzel.. takze preto sme sa nestretli.. vraj tam dnes maju vela novych tvari.. 🙂

anicka
2. sep 2009

tretulka: Maťkovi želáme dodatočne všetko naj, naj, naj! 😉 🙂 a držkáme palčeky, aby sa mu v škôlke páčilo a bol spokojný. 😵

bolulka: želáme skoré uzravenie 😉

tretulka
2. sep 2009

anicka, dakujeme 😵
rano to bolo ok, ale ked som prisla poobede, prave vychadzali z umyvarky a ja natesena, ze Matko je ok, ale ked ma zbadal, zacal strasne plakat a tak smutne sa ma opakovane pytal "kde si bola? kde si bola?" moje zlate...on je sice velmi komunikativne dieta, ma rad spolocnost, ale je pravda, ze cele tri roky svojho zivota stravil so mnou, tak je samozrejme, ze mu chybam...trosku si poplakal, vystiskali sme sa a cestou domov mi uz rozpraval, co robil v skolke...a nepovedal, ze tam uz nepojde, tak to hadam zvladneme 😉

bolulka
2. sep 2009

tretulka, isto si zvykne.. chce to len cas.. 😉

tretulka
2. sep 2009

tak, tak bolul....kedy sa chystas k dr.? uz si to tusim spominala, ale sa mi nechce hladat 😉

bolulka
2. sep 2009

objednana som na koniec septembra.. no chcela by som ist skor - hlavne koli tejto chripke..