Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

jana2033
29. dec 2009

maji ee nie že nebudete mať ale ja som akasi pomýlena časom ked to tak rýchlo beži ja že budete mať až neskor ohlašky a to už bude zachviločku svadba to len preto xixi neboj strach postupne prejde trošku potrva ale nakoniec sa budeš len radovať, maji možno sa tam my dve stretneme bo ja idem nakoniec na poobede o 16.00, bolo dosť tehotných.

jana2033
29. dec 2009

ahojte babule tak som po poradni tak našťastie v poriadku a dal ma na 8.1. 😝 , aj utz mi bude robiť a možno ak sa bude dať ešte tak ten 3D, a predpisal mi dake lieky na tie kríže dúfam že zaberú 🙂

bolulka
29. dec 2009

janka, to ta nejako skoro objednal, ci?

a teraz uz neviem.. kedy to robi Hruda.. pozeram, ze som na 7.1 objednana. to je stvrtok - takze robi utorok, stvrtok a piatok?

deniskateniska
29. dec 2009

no mna dnes vycucali z krvy, ideme na utz 19. 1.
v praci som si bola po veci a odovzdala som kluce.. taky fajny pocit 😝 a straaaaaaaasne chcel robit inventruru a spisovat tovar.. nesuhlasim..bo si tam chodil kazdy den a on zabudal a nehovoril mi secko cosi bral.no urcite .. ja mam pikat za to.. no jasne.. ale dal mi za pravdu.. ja niesom hlupa a nedam si skakat pohlave.. 😀 bol zaskoceny riadne 😲 😲 😲

a zajtra sa ide na nakupy do NO - nohavice tehu bo sa mi moje trhaju 😀 😀 😀 a uz sme pribrali 2,5 kg 😉

danka.k
29. dec 2009

majka a o ktorej mate sobas?? mozno pridem kuk ale neviem ci mi to vyda lebo pridu mojim chlapom gratulovat... 😉

jani super ze je vsetko v pohode.. 😉

ale tie tyzdne vam strasne rychlo pribudaju 😀

denis co ste dnes vybavili?

majdiska
29. dec 2009

no juli problém.. my sme teraz u našich a ja som malému nezobrala oteplovačky, len oteplené nohavice s podšívkou, tak mu potom prezleč tie.. kurnik ked ja ani neviem ako na zajtra hlásili 😖
budúci týžden mu radšej zoberiem kombinézu, tá sa dá odvrstvovať... 😒

jana2033
30. dec 2009

bolul možno ma preto tak skorej dal že ked chcem to 3D že ak by sa dalo a už ma zároveň aj na posledný ultrazvuk dal teda spraví mi a podľa neho uvidí či babo nebude už dosť veľké a správne otočené. jj už robieva tak jak píšeš utorok štvrtok a aj piatok 😝 no ale včera bolo fest veľa mamičiek.

dani veď to , majka ma svadbu 9.1. 🙂 o 16.00 hehe včera som s ňou čakala v poradni 😀 .
veď to že tie týždne rýchlo utekajú, a keď sa to narodí to bude asi 100x rýchlejšie utekať.

denis takže užívaš si konečne voľno 😝 , bez práce 😉 , zajtra dobre nakúpte 🙂

katika82
30. dec 2009

bolul ano

štvrtok dokonca celý deň od 10tej do večera 😉

julia225
30. dec 2009

ok, obleciem mu tie gate, akurat som ich dala buvat, tak adamko uz spinka... 🙂 von pojdeme hned po olovrante 🙂 peknz den dievcata.

majdiska
30. dec 2009

koľko ich je dnes v triede? ozaj a v pondelok v novom roku treba ešte variť, či už sa varí? 😉

deniskateniska
30. dec 2009

no cafte koceny.. konecne mame tehu nohaviceee 😀 juchuuuuuuuuu.. sice 40 eur, ale co uz.. hlavne ze su dobre.. a aj bundu som si kupila, taku dlhsiu a oteplenu - bo nikde som nezohnala dlhu a oteplenu..

dani a nic ine sme nevybavili, no sice krstny list ale to aj tak sme tam neboli my lebo tam aj tak knaz nie je ale vybavila to romcova sesternica, sa s nim pozna tak mu zavolala.. tak ho uz mame domka.. neviem ci pojdeme zajtra na faru alebo az po novom roku.. ete uvidime..

a inak na tej pn, som chvilku ale kazdy den toho stihnem tolko, ze sa normalne cudujem 😝 ale uvidime ako to bude ked pojde romco do prace.. budem stale spat 😀

majkad2
30. dec 2009

ahoj danka, tak janka ti podala presne inštrukcie o svadbe, takže 9.1.2009 o 16:00 hod v dolnom kostole. budem rada ak prídete kuknuť, to sa týka aj janky, bolulky a samožka aj teba dani, prídte mi potriasť ručičkou 😀
zatiaľ pa, a prajem pekn

majkad2
30. dec 2009

och omylom som stlačila enter.... takže prajem pekného silvestra a štastný Nový rok papa
a tehuľky N

majkad2
30. dec 2009

kua neviem čo sa to robi s mojim pc,posiela mi to akosi samo...takže tehulky neopite sa!

bolulka
30. dec 2009

majka, jasne ze pridem.. 😉 to si nenecham ujst..

jana2033
30. dec 2009

maji tak to sa strašne tešim ja tiež isto prídem na nevestu sa kuknúť 😝 . Už len nech Vám to všetko dobre vyjde.

katika82
31. dec 2009

denis na tehu veci zbehni do poľska ja som tam nakupila super veci a za pár korún naozaj tehu rifle a nohavice sú tam o polovicu lacnejšie, ja som kupila dvoje riflí jedny na traky a jednky klasické oboje ma vyšli na 50 eur, tak isto svetríky, tričká a overaly. u nás je to zbytočne predražené a aj tak to vozia z poľska všetko.

deniskateniska
31. dec 2009

katika to urcite, len ked sme boli v polsku tak som ani len netusila aku mam velkost nohavic, alebo nieco podobne... teraz uz viem tak si mozem aj z netu objednat 😝 a ked som sa vzdy kukla na tehu rifle, no ze fuj, ale urcite to vypada inak oblecene a inak na vesiaku, teraz uz viem ako nakupovat 😀

emmka3
31. dec 2009

Hello Ladies 😉 Ako? Navarene, napecene? Mne dnes ide 🙂 Taku kapustnicu som navarila ako lusk 😵 a drobec je ako med 😵 idem asi hodit fotecku z oslavy 1. rocka do albumu 😉

ema1987
31. dec 2009

No ahojte kocky no akoze sa tu mate uz tu nemam ani kedy cas skocit na chvilku aler dneska sa mi to akosi podarilo kym mala spinka.ale do kedy to newem bo za chvilku by uz mala vstavat ... 😉 😉 😉 😉
No co mate nove maminy nestiham ani citat co ste tu vsetko popisali...xiixix no my sme dneska boli na nozickach a aj v poradni takze klasa na silvestra sa zdrziavat na nemocnici coooo???,xiixxiix 😀 😀 😀
no ale aspon nas potesili na nozickach nam dr. povedal ze uz nemusime davat frejkovu perinku konecne mala to fakt neznasala co sa sla narevat ked som jej to zakazdím davala to bolo az hrozne...ale no co uz vyplatilo sa to ..xixixino a v pozadni dalsia dobra sprava mala vazi necele 4 kg a meria 55 cm uz a to mala ked sa narodila 50 cm sranda co??? no takze super....aspon nieco .No a co vy ako inak sviatkujete ??? 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
31. dec 2009

no baby stastny novy rok prajeme 😉 nech je ete lepsi ako bol tento 😉

jana2033
31. dec 2009

ema1987 super že je všetko ok z malou 😉 že sa máte skvele

aj ja Vám všetkým prajem šťastný Nový rok 2010

mayocka
1. jan 2010

tak ahojte babiky Stastny Novy rok a aj cely rok 2010,nech sa nam to teda s tymi drobcami vydari (tym co sme tehotne) a ostatnym nech deticky robia radost a nech su zase o rok krajsie lepsie a poslusnejsie 😉

bolulka
1. jan 2010

Stastny a uspesny Novy rok 2010 Vam vsetkym zelame 😉

ema, aka vesela kopa z teba.. Emmka ti robi len radost, vsak?

anicka
1. jan 2010

Šťastný Nový rok 2010!!!

danka.k
1. jan 2010

majka nedojdem kuk ☹ ... mojim chlapom pridu gratulovat tak budeme doma oslavovat.. ale tesim sa na fotecky....

a vsetkyyyym HAPPY NEW YEAR 😉 😉 😉

flirtana
1. jan 2010

ahojte babenky.tak vam prajem vsetko najlepsie v novom roku.dufam, ze tento bude lepsi ako ten stary

ema1987
1. jan 2010

bolulka no aj hej sice to brusko nas dost trapi ale inak v poho uz sme si zvykli len kazdy kto ku nam pride ma iny nazor v tom ci davat malej cajik alebo nie davam obcas cajik z feniklu ale nie moc casto tak newem newem. 😉 😉 😉
mala robi radost jednoznacne ked sa zacne smiat ako smiesko je uzasna len cez den sa natrapime aby si aspon zdriemla na aspon hodinku ale uz sa snazime chodit castejsie vonku tak dufam ze sa nam to niako podari.ixixixi 😉 😉 😉
Inak vsetkym vam prajem Šťastný Nový rok 2010 a buducim maminkam aby to vsetko zvladli a krpci aby boli zdravi a maminkam aby nas ty maly krpci zase posluchali ale hlavne zdravie ..xixix 😅 😅 😅 😅

bolulka
2. jan 2010

ema, ak kojis cajik davat nemusis.. ani ja som nedavala a mala je tu.. ked das cajik, zaplnis jej brusko a ona nevytiahne cele zadne mliecko, ktore je najhustejsie a z ktoreho by pekne priberala.. 😉 v prednom mliecku ma dostatok tekutin.. 😉

emmka3
2. jan 2010

emi, suhlasim s bolulkou 🙂