Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
14. jan 2010

anicka presne po roku to ide pomalsie... este stale nosime nohavice aj body co sme nosili aj pred rokom 😀 😀

majkad2
14. jan 2010

ahojte baby, takže už mam fotočky zo svadby 😀
ked budem mať čas hodim si ich do albumu na moja svadba, dam vam potom vedieť 😀

ako vas tu tak čítam o tom oblečení, tak to asi nejdem kupovať nič 😀 , pretože niečo som už podostávala a veľa vecí ešte isto dostanem, asi budem radšej dokupovať ak nam niečo zachyba

salvinka
14. jan 2010

no tak ja som prave dostala od svokry skoro celu vybavicku 😀 😀 este k tomu par veci ktorym som v obchode neodolala ja a uz mozem ist spokojne rodit 🙂 no teda este preprat treba 😝
juuj sa tak tesim uz na drobceka 😵

mayocka
14. jan 2010

juj salvi vazne?no vidis,tak svokricka bola nakupovat 😉 ja som tiez zistila ze som hlupa a nemala som kupit ani jednu vec....svokra ma na pôjde toho neurekom odlozeneho,vsak manzel ma len 11rocnu sestru a ta uz mala novucke vecicky a navyse bola aj sama dievca medzi chalanmi a ked uz mame mat to dievcatko tak sa to aj hodi 😉

salvinka
14. jan 2010

mayi, tak to mas super.. ja som nemala po kom "dedit" (segra vsetky veci co mala porozdavala- a teraz bude musiet kupovat na novo kedze tiez caka 😀) tak som sa bala ci to vsetko utiahneme ale teraz kukam ze je toho uz dost 😀
zajtra sa ozvy ako si dopadla na cukrovej vode 🙂

mayocka
14. jan 2010

hej hej ak prezijem napisem ze som ok 😉 uz teraz mam mindraky z toho ako vyjdem vobec z domu hladna co sa nestalo uz najblizsieho pol roka ani raz.... 😒

salvinka
14. jan 2010

uvidis ze to nebude nic strasne, treba mysliet pozitivne 😉

deniskateniska
14. jan 2010

no salvi som ti to uz davno chcela napisat ze si sa ani nepochvalila ze segra caka, som ju stretla u doktorky ked jej robila tehu knizku 😀
a ti verim ved ty mozes rodit kludne zajtra 😉 uz mas secko 😉 a ja si tiez myslim ze uz kupovat nemusim tiez tu mame dake skoro nepouzivane veci po romcovich bratoch a urcite moja mama ked mi bude ete viac rast brusku neodola ani jednej veci.. vcera som jej nevolala tak dnes mi volala ako keby sme spolu rok neboli ze co mame nove 😀 😀 😀

a ozaj, dnes sme dostali svadobny dar, len neviem ci je to pre nas alebo pre drobca, chodak 😀 😀 😀 😀 a hra aj volantom sa da krutit a vseliake zvieratka tam su 😀 😀 😀 😀 😀 no haluz... dostava darceky este ani na svete nie je 😀 😀

ema1987
14. jan 2010

babky suhlasim z katikov ohladom toho oblecenia ani si neviete predstavit ako dlho to trva ked chcete nieco take obliec a navyse ked sa vam o napr. 10 min na to maly alebo mala pocika alebo pokaka tak to je potom fuska zasa zobliect a znova navliect a najhorsie je to prave vtedy ked maju uz velky hlad a ricia o stodusu ja tiez pouzivam tie klasicke dupacky na rozopinanie zo súpodu ale mame aj par takych ca rozopinaju celkovo no a potom take klasicke body z kratkym alebo aj dlhym rukavikom a kosielky ovsem aby som nezabudla pouzivame aj ponozticky a hlavne rukavicky su tiez dobra vec mala od v tedy ako sme prisli z nemocky domkou malokedy zaspi z ruckami vo vankusi takze ich mavame vonku vacsinou a aby sme nemali studenucke klepietka ako ja volam rucicky tak pouzivame rukavicky velmi velmi dobra vec a navyse aspon sa neposkriabe . 😀 😀 😀 😀

bolulka
15. jan 2010

tak tentokrat som zvladala cukrovu vodu tazsie.. rano mi tam prislo zle od hladu a uz hodinu po vypiti opat.. inak som si do vodicky dala citron, takze to nebolo nic strasne.. och, a nedalo sa mi tam obsediet, uz mam + 13,5 kg a v pase mam 103.. ja sa uz teraz citim ako pred porodom.. 😝

katika82
15. jan 2010

ahojte babulky

tak mi sme boli včera na poradni no a už máme 5220g, takže za mesiac pribral 1200g vraj krásne.

inak chcela som sa opýtať, o mesiac nás majú prvý krát očkovať a doky sa ma pýtala či chceme tú vakcinu na ten rotavírus hnačky. stojí to 60 eur jedna dávka a potom ešte jedna.
babule dávali ste si to čie nie. segra mi ho povedala že je to asi zbytočné a len zasa nejaký búúúm. ona je detský sestrička a vravela že aj napriek tomu môže tu hnačku aj tak dostať. tak neviem poradte mi

jana2033
15. jan 2010

bolul, tak to super že si to prežila 😉 a bolul inak tebe tie kilka len prospeju aj tak by som Ti tolko nepovedala, ja mám zatial navyše 12 kg ale pripadám si na viac 😖.

babky idem sa Vám pochváliť už mám po poradni aj po ultrazvuku Dr. Hruda bol veeeľmi zlaty, sa ma spýtal či mi už vravel čo čakame tak vravim že ee, tak mi povedal čakáme dievčatko 😝 no som taaaaaaka štastná aj fotečku mi spravil tak mam aj dôkaz pre mužička 😀 , inak vážime už 1912g, a termín pôrodu mi posunul o jeden deň 11.3.

majkad2
15. jan 2010

jej Janka gratulujem ku dievčatku 😀 a aké meno dostane?

jana2033
15. jan 2010

dakujeeeem Maji, veď to práve ešte nevieme 😀 , som povedala že ak budem dneska vedieť že to bude dievčatko tak že vyberám dneska alebo cez víkendik tak sa musím ešte kuknúť do tých mien 😝 ale dúfam že dáke vyberem 😉 , ale ak by si mala daké ty po ruke aj tak možeš napísať ak by sa pačili 😉

salvinka
15. jan 2010

deni, uz som to tu kedysi pisala, mozno si nepostrehla 😉
bolul, hlavne ze si to prezila 🙂 keby som vedela ze sa da do tej vody prihodit citron.. 😠
inac pekne priberas, ti verim ze sa citis ako pred porodom 😀 ja mam v pase len o 7cm viacej ako ty 😉
jani gratulujem k dievcatku!! ja som mala pre babu vybrate darinka, no ked kuknes na tie mena isto sa vam nejake zalubi co sa aj hodi k priezvisku 🙂

danka.k
15. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej janka ja som to vedela ze budete mat dievcatko.. 😉 😉 😉 😉 😉 supeeeer tesim sa s tebou.. potom napis ockovu reakciu 😀

majdiska
15. jan 2010

kukám že tohto roku tu bude viac dievčatiek 😅 či pol na pol 🙂
mayocka ako si dopadla na cukre? dakujem ešte raz za dnešné zvezenie do práce 🙂
bolul to bude asi tým, že čakáš už druhé 😵

majkad2
15. jan 2010

ahojte, tak už sú fotky zo svadby pridané v albume na mojasvadba.sk 😀

danka a mne čo tipuješ?

anicka
15. jan 2010

janka gratulujem ku dievčatku 😉

anicka
15. jan 2010

majkad: pozerala som fotočky, kráááááááááásne ich máte 😉 Kto Vás fotil? 😕

bolulka
15. jan 2010

Majka, som unesena.. nadhera.. a ta fotka s Luciou, ta je perfektna..

mayocka
15. jan 2010

ahojik babenky 😉 tak my sme cukor zvladli fajn napodiv,ibaze ten prvy glg mi skoro nepresiel tak ma zacalo stipat v krku z toho cukru,myslela som ze sa mi cukor sadne na spodok a ona mi tam dala lyzicku vraj si mam miesat a vypit do 5 minut a este som si ani nesadla a uz sa isla pytat ci som hotova,kokos no myslela som na vsetko mozne len na to co pijem nie lebo ble...prislo mi blbo asi po hodine ale kedze som citala casak tak som si tym rychlo odputala pozornost. Krvi sa mi nemohla dorezat vraj mi ani netecie ci co 😝 inak cukor mam ok

my sme pribrali 10kil,inak dnes som mala u doki 60,4kg a doma pred tyzdnom 62...je to mozne aby sa v tehu chudlo?nejak mi to nejde do gebule...a ako sa zistuje pas?mam to v tehu knizke ze kolko mam obvod?alebo sa merate len tak same doma?

a inak definitivna sprava ..... (chvilka napätia 😅 ) definitivne DIEVCATKOOOO 😀 som poprosila dokinu aby mi uz povedala presne,moc nechcela ale nakoniec mi ukazala to kavove zrniecko ako to sama nazvala 😀 😀 a to sa uz vraj nezmeni na nic ine uz to bolo pekne vidiet 😉

mayocka
15. jan 2010

inak je u nas konflikt s menami...manzel chce od zaciatku Kristinku a ja Ivanku a je s tym problem lebo je viacej ludi na jeho strane,ale ja nechcem aby mi chodila domov s revom ze ju vselijak inak volaju ako toto meno sa da pekne skaredo povedat a nepaci sa mi ani Kika a ani Tina... ☹ som pod natlakom ☹ poradte pls 😖

salvinka
15. jan 2010

mayocka ja som si sama merala 🙂
gratulujem k dievcatku!! dalsia potencionalna frajerka pre riska 😀 sa budete inac rehotat ked jej budes rozpravat ako vyrastala na slanine 😀 😀

majkad krasne fotky! akeho ste mali fotografa? ak to nie je tajomstvo 🙂

salvinka
15. jan 2010

mayocka budes sa trapit somnou 😀 ja som mala tiez hrozne noci s tym menom.. a doteraz to nie je definitivne 😖
vzdy ked budes hovorit o malej tak ju oslov Ivka, aby drahemu pomalicky doslo ze to myslis vazne.. a ked bude namietat povedz ze ked si ju on odrodi nech jej da meno ake chce 😀 😝
neboj, este mas dost casu na to aby si ho pripravila ze ziadna kristinka nebude (aj ked mne sa celkom to meno paci, ale dolezity je tvoj nazor 🙂 )

majkad2
15. jan 2010

dakujem babenky..... meno fotografa nie je tajomstvo, Ján Brunčák (inak je to najstarší brat môjho manželíka), čiže aspon na niečom sme na svadbe ušetrili 😀 😀 😀

anicka
16. jan 2010

mayocka gratulujeme ku dievčatku. Aj mne sa viac páči Ivanka 😉 Aj my sme ju zvažovali, len sa nám to zdalo, že by mala všetko naraz Vianoce, meniny a 22.1. narodeniny 😖

katika82
16. jan 2010

babule poradite my s tím rotavírusom hnačky?? dať či nedať očkovať??

bolulka
16. jan 2010

katika, my sme si presli rotavirusovou hnackou, a druhe by som uz radsej dala zaockovat.. nie je to nic prijemne. mala to v dvoch rokoch, ked uz chodila do skolky.. ale je to strasne drahe, tak uvidim ci dam.. ak je ale pravda, ze ju tak ci onak moze dietatko chytit, tak to nech si ju nechaju..

salvinka, o mene rozhodujete vy, nenechaj sa okolim stiahnut. takze hlavne teraz spracovat manzela, co?

jana2033
16. jan 2010

babule ďakujem za gratulácie,

dani vieš čo vieš aká reakcia? 😀 som mu volala a neviem dako sa moc netešil najprv taký šok pre ňeho, a večer keď sme spolu boli, ja na tej fotke nič nevidím to bude aj tak chlapec 😀 , no sranda ale tak potom sa tešil, ale ja som sa asi najviac som v poradni bola takááááá vytešená 😝 ,a to vieš pre Rastíka ti chystám nádejnú nevestu 😀.

maji kráááááásne fotečky boli ste nádherny, zlatučký 🙂

mayocka presne aj Dr. Hruda to tak nazval 😉 a gratulujem k dievčatku

salvinka presne aj muž mi vravi len aby sa to hodilo k priezvisku 😝, darinka inak neni škaredé aj to je pekné, tak máme asi nad čím rozmýšlať