Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
9. dec 2010

@emmka3 ale konkuruje im moj muz a moja segra 😀 😀 😀

emmka3
9. dec 2010

@danka.k neveriiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm 😀 😀 😀

danka.k
9. dec 2010

@emmka3 no mala by si 😀 😀 😀

salvinka
9. dec 2010

@danka.k jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej konecneeee 🙂 🙂 🙂 som si ani nevsimla a to uz od augusta som chcela sledovat 😀 😀 😀 😀
gratulujeeeeeem!!!! a pekne do konca jula sa gulatit! 🙂

danka.k
9. dec 2010

@salvinka dakujem 😉 😉 😉 no zly spion z teba bude 😀 😀 😀 😀
a dufam ze do konca jula sa budeme gulatit 😉 😉

deniskateniska
10. dec 2010

@danka.k jasne ze budete... 😉 aj ja gratulujem 😉 😀 😀

mayocka
10. dec 2010

@emmka3 avoooj len nahodou som prisla kuk ci ma niekto nespomina 😉 uz viac-menej pouzivame sanky 😀 a aka šifa?ci?ja mam cortinu 😅 jazdi sa super akurat ze nesmiem zdvihat predne kolieska lebo sa mi kocik vala,naco som nebola zvyknuta...ide fajn aj so zabrzdenym kolieskom prednym takze supis 😉 tesime sa na jar a leto,to bude žúúúžo 😎

mayocka
10. dec 2010

@danka.k ty cakas babo na moje narodky?????? vuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Danka je tehu,ja sa poskladam,ty tak sa podarilo ,juuuj ale sa tesim,no mam o dovod viacej sem chodit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

emmka3
10. dec 2010

@mayocka Maji, šak Cortina= šífa 😉 MALú Máš OTOčENú SMEROM DO SVETA? LEBO TO ASI NA KAžDýCH TýCHTO LAHšíCH KOčíKOCH PREVAžUJE dozadu pokiaľ predné zodvyhneš ... na mojom to robilo, dokonca aj na Concordoch a to sú už iné pálky ...

mayocka
10. dec 2010

no to koliesko je len jedno ako na furiku a aj ked furik zdvihnes za rucky tak ti to na tom jednom len koliše,nie nie mam ju otocenu k sebe stale

danka.k
10. dec 2010

@deniskateniska 😉 😉 😉 😉 😉 😀

@mayocka noooo to som si naschval tak vyratala aby to bolo na tvoje narodky 😀 😀 😀 😀

mayocka
10. dec 2010

@danka.k jeeeeej......... 😅 😅 ,ale nie,ty si riadny osierak 😀 si ma chcela dostat coooooo? 😵

danka.k
10. dec 2010

@mayocka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jana2033
10. dec 2010

@danka.k jeeeeeeeeeej gratulujem aj ja 😝 ......no kurnik tak to ma rychlo dojdi kuk kym si tehu 😀

bolulka
10. dec 2010

@danka.k jeeej super, gratulujem, necvh je zdrave a hlavne terminove 😉 alebo skor prenasane, nech si troska pofrfles 😀

danka.k
10. dec 2010

@bolulka dakujem.. a zas az tak to prehanat nemusim 🙂 😀 😀 😀 staci terminove 😀 😀

@jana2033 neboj ja uz konecne dojdem a dakujem

anicka
10. dec 2010

@emmka3 chcela som danke 😀 takže znovu:

@danka.k gratulujem, držkáme palce, aby to dobre dopadlo

danka.k
10. dec 2010

@anicka dakujeeem 😉

mayocka
10. dec 2010

@danka.k terminove terminove!!!!! na Magdalenu a nech je ráčik bo o deň neskôr a už máš domka levíka 😉

danka.k
10. dec 2010

@mayocka no nas tatko mi dal povolenie len na 13.7. na jeho narodky 😀 😀 😀 😀 tak uvidime

deniskateniska
10. dec 2010

@danka.k
@mayocka sa tu nepobite jasne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
10. dec 2010

@danka.k
@mayocka sa tu nepobite jasne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayocka
10. dec 2010

@danka.k Dani ja sa tak tesim ze tu je dalsie buduce babo ze mi z toho trosku preplo,je to super ako ten zivot zacina,take ocakavanie,taka krasa,ked clovek s radostou to babatko prijme a ked si tu piseme ake mame pocity z tehotenstva a tak,take krasne mat dieta,byt matkou,nas drobec uz hovori mama,akurat ze na vsetko,ked chce jest,ked ma hlada,ked niekoho vola,ked na nieco nedociahne,no na vsetko ale je to krasne ked povie mama a nie uz mamamamama a nema to vyznam,krasne slovo,najkrajsie,asi od zaciatku tyzdna sa jej to dari a velmi sa z toho vsetci tesime 😉

danka.k
10. dec 2010

@deniskateniska budes rozhodca?? 😀 😀

@mayocka no to je krasne, ale este krajsie ked ti zacne uz papulovat a vadit sa s tebou 😀 😀 😀

mayocka
10. dec 2010

@deniskateniska nieee Deni my sa nebijeme ze Dani? dve take chudatka keby sa do seba pustili to by len kosti pukali 😀

@danka.k a zase ultrazvuky a kocikovanie a tak juj take mile,som zvedava po kolych rokoch sa aj ja do toho odhodlam zase 😉

danka.k
10. dec 2010

@mayocka mozno budes sama prekvapena a bude to mozno uz coskoro 😀 😀 😀

mayocka
11. dec 2010

@danka.k Dani nestras,hadam este nie,vsak nemam este s Ivankou rezim,kedze aj pracujem popri rodicaku,tak este nie,musim si to nejak dat dokopy aby sa ona najprv nejak dala do sposobu a potom,kedze mi ju mamina strazi kym pracujem a takto by mala dve na krku 😕

babeny kocik uspesne predany,aspon nemam na pleciach stale manzelov pohlad ze mame dva kociky 😀

anicka
11. dec 2010

@danka.k a čo keby to bolo 14.7. ? to by bolo na moje narodeniny 😀

mayocka
11. dec 2010

juj este sa tu strhne bitka,Dani si na roztrhanie 😀 este sa tu zacnu davat stavky na tvoje babo 😝

danka.k
12. dec 2010

baby no ja sa teraz neviem rozhodnut 😀 😀 😀 muz chce na 13, anicka na 14, majka na 22, kamarat na 25, segra na 26 😀 😀 😀 😀 dajte este dake typy a budeme fakt stavkovat 😀 😀 😀 😀 😀

katika82
13. dec 2010

@danka.k jjjjjéééééééééééjjjj čo to tu vidím. téééda moc gratulujem júúúj to musí byť super ked ste sa tak tešili a teraz to prišlo konečne žéééé.