Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
13. dec 2010

@katika82 dakujeeeeem 😉 😉 😉

baby mna chyta asi tehu demencia.. uz tu pol hodinu hovorim mojim chlapom nech sa obliekaju a ja teraz kuknem na seba a som iba v pancuchach 😀 😀 😀 😀 dobraaaaaaa som

jana2033
13. dec 2010

@danka.k super tak ja sa tesiiim ......nam konecne spodny zubok vysiel 🙂

deniskateniska
14. dec 2010

@danka.k 😀 😀 😀 z toho si nic nerob ja chlapov vyslem uz vonku idem si dat bundu a ja som v papuciach a teplakoch 😀 😀 😀

deniskateniska
14. dec 2010

@danka.k 😀 😀 😀 z toho si nic nerob ja chlapov vyslem uz vonku idem si dat bundu a ja som v papuciach a teplakoch 😀 😀 😀

cartridge
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danka.k
14. dec 2010

@deniskateniska 😀 😀 😀 som rada ze nie som sama 😀

@jana2033 gratulka k zubku 😉

nadezdah
15. dec 2010

Dievčatá neviete či už funguje sono na nožičky? Nebola ste teraz nejaká s dieťaťom? Lebo pred týždňom mi naša dr. vravela, že je sono pokazené, že si mám potom zavolať keď bude mať 6 tt Marek.
A ešte sa idem opýtať, že od kedy sa detičkám môžu strihať nechtíky. Díkes

anicka
15. dec 2010

@nadezdah o sone neviem a čo sa týka nechtíkov, mene sestrička v pôrodnici povedala, že až po jednom mesiaci môžem strihať nechíky, ale my sme ich mali také dlhé, keďže sme boli o dva týždne dlhšie v brušku 😀 že som jej ich musela po 2 týždnoch ostrihať, lebo ich mala dlhšie ako ja 😀 Keď mu ich treba ostrihať podľa mňa kľudne môžeš, akurát treba dať pozor, aby si niekde nechctiac nezastrihla ale Ty si skúsená mamina takže to určite nebude prolém 😉

cartridge
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katika82
15. dec 2010

@cartridge neviem ja som si neplatila ale využila som inú dieru v zákone aby som mala tú vyššiu materskú. neviem totiž či hovoríš o materskej alebo očom. lebo neviem aká dávka v nezamestnansti by sa mala poskytovať ešte

majkad2
15. dec 2010

@nadezdah sono je ešte stále pokazené, my sme boli minulý týždeň, mali sono požičané kvôli malým detičkom...ale tento týžden asi nebudú robiť, aspoň minulý týždeň sa tak vyjadrili

emmka3
15. dec 2010

@danka.k Danka, ja dávam do pléna typ na 29.7. ... to sa narodil moj najsuper braško 😉

emmka3
15. dec 2010

@cartridge ja tiez neviem, co ma SP spolocne s podporou v nezamestnanosti, kedze tu vyplaca iny urad (UPSVaR) ... ak sa vsak jedna o platenie DNP kvoli vyssej materskej, resp. PN tak s tym som nemala problem ... platila som si a mi aj bez problemov vyplacali ...

danka.k
15. dec 2010

@emmka3 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fuuu ty si dobra.. no uvidim ci dovtedy vydrzim 😀 😀

deniskateniska
15. dec 2010

@nadezdah nadi nerobi sa my sme tam volali vo stvrtok ☹ a do kedy to teda fakt netusim ale mi je to jedno bo aj tak nebalime uz dllllllllllllho 😀 😀 😀 tak ich mozem obstat 😉 😝
@cartridge ak myslis DNP tak pokial si bude platit 270 dni pred porodom, tak bude splnat podmienku na vyssiu matersku, ak nie tak je mi luto, ale nebude.. ja som tak bola uz tehotna sa pytat, tak mi povedali ze neskoro a tak som vyuzila inu dierku v zakone 😀 😀

deniskateniska
16. dec 2010

@nadezdah teraz mi volali ze sa robi dnes tak sup sup baby ktore mate ist na nozicky.. 😉

cartridge
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deniskateniska
16. dec 2010

@cartridge no my sme tu vacsinou maminky co sme len nedavno nastupili na RD, alebo po RD sa vratili do prace 😉

bolulka
16. dec 2010

@cartridge tiez neviem co ma DNP z nezamestnanostou.

baby ja si nadalej platim DNP a neviem ako je to od januara, ked mam tu vyssiu matersku. Mozem pracovat? zaujima ma to hlavne preto, lebo by som chcela vyuzit moznosti OCR a PN.

deniskateniska
17. dec 2010

@bolulka no ja si neviem predstavit pracovat pri dietati malom 😕 😅 😀

danka.k
17. dec 2010

@deniskateniska ak ti ma kto postrazit maleho tak nevidim problem.. ale ak nema tak to uz problem je 😀

cartridge
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bolulka
17. dec 2010

@deniskateniska ja chcem robit uctovnictvo doma, ale to je nepodstatne. mna zaujimaju tie PN a OCR ako som uz pisala.

jana2033
17. dec 2010

@bolulka ty brdo to ako budeš stíhať? šikula si. Ja pri prvej nestíham teraz nič. To keby nebolo mojej maminy tak to už dupľom.

bolulka
17. dec 2010

@jana2033 vsak chodis do skoly a tiez robis uctovnictvo. sikula si. a este s takym malym, ja som pri Klaudii studovala od jej siedmich mesiacov a bol to zaberak.

deniskateniska
17. dec 2010

@jana2033
@bolulka joj baby co si neuzijete tie deti poriadne, vsak vyrastu ani sa nenazdate a bude po vsetkom... 😀 😉 teda ja ked nemusim, tak si pridavat starosti zbytocne nebudem 😝

danka.k
17. dec 2010

@deniskateniska ako ani ja nechapem.. najprv tu citam take veci ze dieta si chcem uzit a nie do roboty chodit a zrazu uz chce robit??? ale uz som ticho

bolulka
17. dec 2010

@danka.k a to som kde napisala? ja som povedala, ze budem doma do troch rokov, nie uz do dvoch ako pri Klaudii- ale robit si uctovnictvo, ktore mi zoberie casu asi tak raz do mesiaca na par hodin vecer a doma, tak to je uberanie casu s dietatom? Tym si ho uzijem menej?

a deniska, ja som si Klaudiu uzila viac nez pekne aj popri skole. Ja som sa ucila vylucne ked spala, cely den som sa jej venovala. ona nic nepocitila. jedine ked som sla v piatok (sobotu) na 2-3 hodinky do skoly a to spala pri ockovi, alebo sa jej ocko venoval. a neznasala som poznamky typu: ze by som sa mala radsej jej venovat. 😠

danka.k
17. dec 2010

@bolulka no tu si to pisala, ze aky je stat ze vam chce ubrat z rodicaku na ktory mas narok, ze nechces robit ale uzivat si dieta.... ale ja sa s tebou tu nejdem vadit na tuto temu, len mi to pride trosku cudne ze pred 3 mesiacmi si pisala nieco ine a teraz nieco ine... ale myslim ze tie co maju vyssi rodicak nemaju narok chodit do roboty.. ale neviem ci je to pravda

bolulka
17. dec 2010

@danka.k ja nebudem chodit DO ROBOTY!!!!!!!! viac sa k tomu nevyjadrujem.

danka.k
17. dec 2010

@bolulka ja citam ze nebudes chodit.. ale tvrdila si ze nechces robit.... ale jasne, nazory sa menia...