Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

karamelinka
4. jún 2011

ahojte babule neviete nahodou o nejakom homeopatovi v DK?

d198815
13. jún 2011
nika1710
14. jún 2011

baby chcem sa spýtať, môže sa v dolnokubínskej pôrodnici používať elektrická odsávačka mlieka? Chystám sa najbližšie do pôrodnice a neviem ako to tam teraz vyzerá. Dík moc

d198815
14. jún 2011

@nika1710 ahoj neviem to presne ale myslim si ze by nemal byt problem...

deniskateniska
16. jún 2011

@nika1710 je to na tebe co si donesies, ty si maminka ty mas pravo sa rozhodnut... nie si tam vo vezeni.. ja som mala svoju odsavacku a bolo to dobre, bo tie co mali uz su v podstate opotrebovane.. alemozno nebudes potrebovat mne to slo rychlejsie rucne 😉

lucka127
17. jún 2011

kocky mate telefon na gynekologov ktori maju v ambulancii 3D? 😉
a co stoji u nás? 🙂
dakujeeeeeeeeeem za odpovede

d198815
17. jún 2011

ahooj ak budete potrebovat nahodou opatrovatelku k vasim drobcom tak mi kludne napiste do IP🙂skusenosti mam bohate a na cene sa dohodneme🙂pekny den

nika1710
17. jún 2011

@deniskateniska ono dík moc, Bo keď som tam bola naposledy nemala som ju zo sebou a ani na odelení nebola. Preto som nevedala, ako to je teraz tam.

deniskateniska
17. jún 2011

@nika1710 nie je zac 😉

katika82
22. jún 2011

@lucka127 v kubíne robí buď Hruda alebo Tolt 3 D ultrazvuku cena cca od 50 eur za hodinové video

lucka127
22. jún 2011

@katika82
jeej dakujem; dost pytaju, vraj v ziline je gratis, a este v cadci tusim za 20 euro..
Hrudovi som volala oni to nerobia-resp.nemaju uz asi,hovorila sestricka ze najblizsie v Martine,len ktovie ake ceny su tam 😕
A Toltovi sa neviem dovolat, asi maju dovolenku 🙂

katika82
22. jún 2011

@lucka127 no Hruda určite má ja bola u neho ale som jeho pacientka. možno už nechce robiť pre cudzie pacientky neviem. a má ho určite lebo to má ako súčasť svojho ultrazvuku.

katika82
22. jún 2011

@lucka127 no a dosť pochybujem že by to v žiline robil zadarmo je to nadštandard a v žiline som ako doma a zatiaľ mi to žiadna kamarátka nepotvrdila. a zasa je pravda že je rozdiel 3D a 3D. kamoška mala 3D robené v BA a bolo úplne iné ako moje 3D. neviem čím to je, či nejakou značkou toho prístroja alebo čím.

katika82
22. jún 2011

@karamelinka dúfam že v kubíne žiadny nieje. homeopatiká sú len reklama a takzvaná "biela mágia".

lucka127
22. jún 2011

@katika82
sesternica bola v tej "zeleznicnej" nemocnici, ze jej gyndoska povedala a mala to gratis..

lucka127
22. jún 2011

@katika82 mozno..sestricka mi povedala ze nie...ktovie zeby sa este v dnesnej dobe klamalo 😀

katika82
23. jún 2011

@lucka127 tak potom fakt neviem. ešte je tá možnosť že tam má asi mesiac novú sestričku tak možno ešte nieje dostatočne informovaná

sisi79
24. jún 2011

ahojte dievčatá som tu nová v septembri čakáme dvojičky a chcem sa spýtať na detské doktorky v Kubíne či mi neviete niektorú odporučiť, sestra chodí s deťmi k MUDr. Záňovej, kamarátky zas k ˇkerlíkovej, neviem sa rozhodnúť....

katika82
24. jún 2011

@sisi79 tak to je ťažké myslím že niektoré sú spokojné so škerlíkovou iné zo záňovou a aj s inými. Ja napr. mám tiež škerlíkovú a nemôžem si sťažovať ale viem že bobulka čo tu chodí ona od nej odišla lebo nebola spokojná. Asi každá doktorka má svoje pre a proti. Mne sa napr. na Škerlíkovej páči že nedáva hned antibiotiká ale snaží sa aby sa dieťatko popasovalo najskôr samé trošku s chorobou. jasné že ak je to vážne tak dá. ale napr. my sme zatiaľ nemali antibiotiká ale ani sme neboli nejak vážnejšie chorí. náš má iba také virózy že dva dni horúčka adosť. ale vždy som išla, ked mal horúčku, vyšetrila nám vždy moč aj CRP aby vedela či treba alebo netreba antibiotiká. tak ja neviem ja osobne som s ňou veľmi spokojná.

danka.k
24. jún 2011

@sisi79 ja som tiez spokojna so skerlikovou ako pise katika snazi sa nedavat hned atb, pricom ine doktorky obycajnu nadchu liecia antibiotikami ☹ ja by som nemenila

nadezdah
24. jún 2011

@lucka127 Dovolala si sa tomu Toltovi? Ja som bola v stredu na kontrole a robia. Mám číslo aj na jeho mobil, tak ak ti treba, pošlem ti IP.

@sisi79 Nie sme kolegine náhodou? My máme Gajarskú a tiež nemôžem nadávať. Myslím,, že to je jedno, každá urobí tú hrubú robotu a čo je navyše to sa jej nechce.
Inak v súvislosti s doktorkamy, som minule s kámoškou hovorila o tom, že Záňová vraj lieči homeopatikami, no tá kámoška mi povedala, že ona to robí ako druhú robotu, doma a za prachy. Viete o tom niečo?

@danka.k Ešte sa držkáš. Som sa bála čo s tebou bude, keď si bola v nemocke, som stretla tvojich chlapov, už dávnejšie, myslím že si bola v nejakom 30. No super, ešte chvílu vydrž a Kubko sa môže vygúlať.

lucka127
25. jún 2011

@nadezdah
to by bolo super, pevnu nik nedviha 🙂
a kolko sa u neho plati?

sisi79
27. jún 2011

ďakujem baby za rady asi je to pravda že každá doktorka má svoje pre a proti a takej aká by vyhovovala asi všetkým niet 🙂

sisi79
27. jún 2011

@nadezdah vyzerá to tak že áno 🙂

opicaskorica
29. jún 2011

ahojte, som tu nova (aj na Orave) a potrebujem zmenit gynekologa. prosim Vas ma niekto skusenosti s MUDr. Tholtom? da sa s nim dohodnut aj na odrodeni?

katika82
30. jún 2011

@sisi79 a ty si za homeopatiká??

nadezdah
2. júl 2011

@opicaskorica Ja chodím k Tholovi, odrodí ťa, ale stojí to 100€. Aj operatívne zákroky robí, ale si treba zaplatiť.
Inak je to super doktor, som pri úom 10 rokov a som spokojná.

nadezdah
2. júl 2011

Baby, myslíte, žťe môžem ísť s malím do aquarelaxu keď trochu soplí? Teploty nemá. Ďakujem za odpovede.

@danka.k Ešte sa držíš?

sisi79
3. júl 2011

@katika82 ja s homeopatikami nemám žiadne skúsenosti a priznám sa že moc tomu zatiaľ ani neverím ale určite keby som nemala inú možnosť tak by som ich vyskúšala

katika82
3. júl 2011

@sisi79 no ja som bola jeden čas za homeopatiká až kým mi jedna známa odborníčka lekárnička neojasnila z čoho sa vlastne vyrábajú a že je to len cukrová voda obalená. proste ide o to že ak človek verí že mu to pomáha tak mu to pomáha to je aj u klasických liekov tak. akurát že lieky majú vždy aj tú liečivú zložku samozrejme niesom zástancom aby sa užívali stále lieky ale homeopatiká sú drahé a nemajú žiaden účinok ani dokázaný. je to proste tzv. biela mágia