Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

sisi79
4. okt 2012

@janulap pred rokom este ano takze si myslim ze je to tak aj teraz isto sa nic nezmenilo az do polroka dietata nam kazal doktor balit nasiroko

janulap
7. okt 2012

@sisi79 dakujem...a aj v porodnici je to tak ako bolo?Ze tebe nocnu koselu dali,aj vsetko pre drobca?Len potom treba doniest veci,ked sa pojde domov?

sisi79
8. okt 2012

@janulap ano, kazde rano boli prichystane ciste nocne kosele takze si si kludne mohla zobrat, pre male tiez vsetko dali, ja som akurat mala som sebou obrusky na utieranie zadocka ale moc to tam neradi videli uprednostnovali umytie cistou vodou no a pre seba som mala este hygienicke podlozky do postele lebo sa stalo ze uz tam nemali aj ked stredna plachta cez postel sa dala tiez vymenit

kikusik88
9. okt 2012

@kviotecek skus penzion Adak. mali sme tam svadbu 45 ludi a pohoda. dobre varia a su prijemny. je to v parnici

kviotecek
9. okt 2012

@kikusik88 ahoj presne tento penzion som aj ja pozerala na nete a zatial sa mi najviac pozdava kolko vas tak asi vyslo menu na jedneho? nieco ste si doniesli? alebo ste vsetko brali od nich
diky za info al 🙂

kikusik88
9. okt 2012

@kviotecek my sme dali asi 20e na jedneho. no bol tam pripitok, polievka, hlavne jedlo a po polnoci svedske stoly. alkohol aj nealko sme mali od nich. dali nam dobru cenu. myslim ze 7e za flasu tvrdeho. no pri dnesnych cenach neviem...doniesli sme syry, kolace, korbace ovocie a cokofontanu. ale vam bude stacit klasicke menu. cize polievka a hlavne jedlo. aked donesiete kolace a korbace bude to ok. inak skus kuknut aj kopacku. krasne to tam poprerabali. mali sme tam stretko zo strednej. vyslo nas to asi 8e na osobu. polievka a druhe. kolace sme mali svoje aj tycinky a chipsy. 😉

sisi79
26. okt 2012

Baby kde v Kubne nakupujete veci pre deticky? lebo mam taky pocit ze moc tam na vyber nie je 😒

danka.k
26. okt 2012

@sisi79 v kiku. ale tam nie vzdy maju tak potom kuknem v tescu a tam nikdy nemaju 😀 😀 😀 ale male mam vacsinou po starsom, tak to kupujeme minimum a starsiemu zvyknem este u cinana hore pri tescu, alebe este v babatku kupujeme.

sisi79
26. okt 2012

tak to sme na tom podobne 🙂 nastastie mam tiez vela veci od znamych a co sme podostavali lebo asi by som tu toho moc nenakupila a uz toboz nie ked chcem dve veci rovnake 🙂

janulap
5. nov 2012

@sisi79 podla mna maju dobry vyber aj v kocke v Maxime a ja vzdy nieco pekne vyberiem pri nemocnici v tom prvom stanku 🙂

sisi79
7. nov 2012

@janulap ja som tiez minule celkom dobre nakupila v maxime ale to sa tiez nie vzdy stava ☹ a nakupujete aj cez internet?

janulap
7. nov 2012

@sisi79 ahoj,ano aj tu na MK,aj na MMB 🙂 Niekedy si poviem,ze ak mam bludit po meste anakoniec aj tak nekupit,tak radsej objednam 🙂

cartridge
16. nov 2012

Ahojte dievčatá, bola som v DK nemocnici na vyšetrení, neviete náhodou, čo bude v tej novej budove hneď pri nemocnici? Predtým, ak si pamätám, tam bol novinový stánok a zmrzlina. Mohli by tam dať nejaký super obchodík s detskými vecami ...

danka.k
16. nov 2012

@cartridge vraj tam bude lekaren... ale ci je to pravda neviem......

cartridge
16. nov 2012

Naozaj? To asi namiesto tej zatvorenej, čo bola v nemocnici? Pracovala mi tam kamarátka, ale keď lekáreň zrušili, tak ju prepustili, a teda nevieš, aká lekáreň tam má byť? Skúsim povedať kamoške, možnože sa zamestná.

lenkaa222
16. nov 2012

@cartridge ja som počula, že tržnica krytá...tak neviem..lebo lekaren je znova otvorená v nemocnici... tak to by bolo vela lekárni tam na kope

danka.k
16. nov 2012

@lenkaa222 ale som si vsimla ze tie vnutorne dvere maju to male okienko cez ktore vydavaju lieky ked maju pohotovost. ono sa to zacalo stavat skor ako otvorili tu lekaren v nemocnici... no ved uvidime co si tam zas pre nas pripravia 😀

lenkaa222
16. nov 2012

@danka.k hej to okienko som si nevšimla...ale tak bude to blbosť ak tam otvoria dalšiu lekaren..ved to bude už štvrta na brezovci 😀 ale hej uvidime čo tam bude nakoniec 😉

danka.k
16. nov 2012

@lenkaa222 konkurencia bude a budeme behat z jednej do druhej, ze kde je co lacnejsie 😀 😀 😀 😀

cartridge
16. nov 2012

Takže tá lekáreň, čo bola v nemocnici je znovu otvorená? No teda ... tak najprv poprepúšťajú ľudí a potom ju znovu otvoria? Kamoška tam pracovala dlhé roky, kým ju neprepustili. Škoda, že niektorá nevie, čo tam naozaj má byť, kámoška by prešla ku konkurencii. Takže žiadne "vecičky pre detičky" - škoda.

danka.k
16. nov 2012

@cartridge nie je iste, ze tam teraz ta lekaren bude ked je ta v nemocnici... mozno tam urobia mini aupark 😀 😀 😀 😀

meca
16. nov 2012

Ahojte mamicky predam 1 celodenny vstup do Aquarelaxu do DK v pripade zaujmu ma kontaktujte cez IP.

nela30
19. nov 2012

neviete mi prosim vas poradit niekoho kto pecie kvalitne torty pre deti tu v okoli dk? dakujem

danka.k
29. nov 2012

@janulap si sa ani nepochvalila, ze uz mate malu N 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujeme a vela zdravicka prajeme 🙂

janulap
30. nov 2012

@danka.k ahoj,teraz som malo na pc,k tomu este som mala aj baby doma,koli strajku-tak som nemala cas....dakujeme 😉

sisi79
30. nov 2012

@janulap gratulujem 🙂 a ako porod? rodila si normalne ci cisarsky? kto ta rodil?a na oddeleni bolo tak ako som ti pisala ze si viacmenej nic nepotrebovala? starali sa tam o teba dobre? 🙂 viem ze vela otazok ale mna to caka o necele dva tyzdne tak som zvedava....

janulap
30. nov 2012

@sisi79 porod bol paradny.Z domu sme odisli o 22h-do DK je to 17km a mala na dve zatlacenia o 22.25 bola na svete,tak rychlovka.Nestihli dat ani klystir,ziadne nastrihnutie,sitie. 🙂 Rodil ma dr.Dubčák.Na sestonedeli nas potom bolo 6 zien.Styri isli na druhy den domov,tak sme dva dni tam boli len dve.Potom zas dve prisli.Tak malo,bol celkom pokoj 😉 Starali sa tam o nas velmi dobre,sestricky z novorodeneckeho sa hocikedy prisli ponuknut,ze nam deticky vezmu,aby sme si oddychli.
Ale vies,doma je uz doma...ziadne meranie teploty a tlaku o 5h.rano,ziadne vizity 🙂 ...Ale s DK porodnicou som bola opat velmi spokojna 😉 Drzim ti palce,nech to mas stastne za sebou 😉 🙂 Ak budes nieco chciet vediet,ozvi sa 🙂

sisi79
1. dec 2012

@janulap jaj tak to si mala super porod mna caka cisarsky, aj to bolo dobre ze vas tam bolo malo urcite je potom aj starostlivost lepsia tak uvidim ako to bude ked tam budem ja 🙂 a po kolkych dnoch ta pustili domov? inac tie vizity meranie teploty upratovacky rano to je fakt otrava je to pravda doma je doma!tak sa drzte nech sa vam dari! 🙂

babajaga
1. dec 2012

dievcata,prepacte,ze vam sem vtrhnem...dali by ste mi info,ci v tescu v dk maju este hovoriaceho psika od fisher price za 19,90?dakujem moc.

janulap
1. dec 2012

@sisi79 Plne 4 dni tam musis byt...ale neviem,ako sa rata,ked je cisarsky.Ci sa ten den,ked sa babo narodi nerata ako nulty 😕 Aspon tak to ratali,ked som tam bola so starsimi dcerkami.Teraz nebol ziaden cisarsky,tak neviem...ale ti poviem,este tie prve dva dni sa to da vydrzat,ale treti a stvrty,kym ta prepustia 😝 a vikend nehovorim...to tam nema konca kraja 😝
A uz viete co cakate,ci sa idete nechat prekvapit? 🙂