Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

jajabajaja
3. jún 2014

@sisi79 niet zac. jaj to by som brala take nenarocne dieta 🙂) . moj ma celodenny program ako niekto tyzdenny a stale mu je malo

rkmirka
6. jún 2014

prosím Vás máte niekto skúsenosti s pánom zubárom MUDr. Anatoliy Furman? našla som ho len na nete, len velmi málo informácií. V RK ma nechce nik prijať, tak hladám súkromných - tí bývajú ochotnejší🙂 zaujímali by ma vaše skúsenosti, prípadne aj ceny orientačne. dakujem

rkmirka
6. jún 2014

a ordinuje v Dolnom Kubíne 🙂

ana85
25. jún 2014

baby, pojdeme na vikend do dolneho kubina. poradte mi prosim nejake miesta kam s da ist s kocikom na vylet. okrem Vychylovky. dakujem

cartridge
14. júl 2014

Ahojte dievčatá, nebola som tu dlhší čas a opäť potrebujem nejakú serióznu referenciu. Manžel má možnosť pracovať v advokátskej kancelárii BUKNA v D. Kubíne. Doteraz praxoval v Ružomberku a má takúto možnosť ale keďže to v D. Kubíne nepoznáme, nevie niekto viac o tejto adv. kancelárii? Ďakujem za každú infošku.

lenkaa222
15. júl 2014

@cartridge aana aku poziciu???

cartridge
17. júl 2014

@lenkaa222
je to advokátsky koncipient. Chcel si podať žiadosť /alebo už podal, neviem/ a chceme niečo bližšie vedieť o tejto adv.kancelárii. Akurát teraz som pozerala, že je tam aj voľná pozícia administratívneho pracovníka, /to by bolo pre kamošku-píše super na počítači, musím jej brnknúť/.
Ďakujem za info.

cartridge
25. júl 2014

Ahojte, naozaj nikto nevie niečo bližšie???

sisi79
29. júl 2014

ahojte viete mi povedat kde sa v kubine daju kupit detske tapety?

nany28
9. sep 2014

Ahojte. Hladam maminku co pecie torty a bola by ochotna upiect na silvestra. Najde sa tu sikovna cukrarka?

nany28
9. sep 2014

@voskovaeva dobry den. Peciete este torty?

voskovaeva
9. sep 2014

@nany28 dobry peciem len neviem co bude do silvestra

nany28
9. sep 2014

@voskovaeva a nepoznate nejaku cukrarku v okoli? Alebo vy si to nepremyslite? ;)

voskovaeva
10. sep 2014

@nany28 poznam aj moja svagrinka pecie a mozem odporucit dam vam kontakt??Je pecu uz teraz velmi malo zacala som do roboty chodit tak uz nejako nestiham 🙂

graziela
10. sep 2014

@voskovaeva -aaale, co by si nestihala ;)

nany28
10. sep 2014

@voskovaeva a spytala by si sa ci by upiekla na silvestra? Ak ano tak poprosim kontakt. My budeme na chate a budem tam oslavovat okruhliny tak preto zhanam tortu.

margaretka99
22. sep 2014

ahojte, neviete niekto, ci funguje klubik v aktivcentre na Brezovci? Rada by som sla sa tam s malou pozriet.

lenkabelkotakova
20. okt 2014

ahojte maminky mozem sa opytat oplati sa ist teraz na nakupy do DK (takko,gate...)maju nejake zlavy alebo novu kolekciu???dakujem za kazdu odpoved 🙂

veva45
27. okt 2014

Prosim vas nema niekto kontakt na kadernicky co su pri severane? Neni som z dk... idem tam v stredu a ze tieto su najlepsie.... nemate na ne kotakt pls?

karamelinka
4. nov 2014

baby prosim vas poradte mi dobreho detskeho psychologa v dk....mam problem so synom...musim to cim skor riesit dakujemmmmmm

vianne
4. nov 2014

@karamelinka ahoj ja som so synom chodila k regulyovej...ma ambulanciu v tej budove vedla severanu na poschodi...

tretulka
7. nov 2014

@karamelinka mas spravu

nikinkals
17. nov 2014

Zienky,je tu nejaka tehulka v 10tt??? 🙂

maca_p
1. jan 2015

kam s detmi na dovolenke v dolnom kubine?
okrem akvaparku som na nete nic nenasla. este aj to kino choc, ktore minuly rok nepremietalo, nepremieta ani tento rok... 😝
nejake shopp.centrum s detskym kutikom mate?

sisi79
8. jan 2015

@maca_p detsky svet v OD Kocka na Bysterci

sisi79
8. jan 2015

Ahojte viete mi niekto poradit ako je to v Kubine s plavanim pre deti?su aj nejake kurzy pre dvojrocne deti?

opicaskorica
15. jan 2015

@sisi79 Marketa Kotlinova robi... kukni fcb.

opicaskorica
15. jan 2015

Dievcata ja chcem zase poradit: chcela by som dat malu na gymnastiku, ma 3 roky. Je na Orave nieco take? Nemyslim pohybovku, skor uz vyssi level.

sisi79
15. jan 2015

@opicaskorica dakujem uz som ju nasla a mas s tym plavanim aj osobne skusenosti ako to je ci to stoji za to 🙂

opicaskorica
15. jan 2015

chodi tam vela znamych s detmi. my konkretne nie. ale oni su spoko, inak by tam nechodili...