Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

lucka127
14. máj 2011

@veronika13
Prosim ta nevies kolko to 3D stoji?
nikde sa neviem na nete dopatrat cennika 😖

lubecka
15. máj 2011

ahojte mamicky, prosim vas, viete mi poradit, kde v Kubine sa daju dievcatkam kvalitne nastrelit nausnice? dakujem

deniskateniska
19. máj 2011

@lubecka vacsinou to robia na nemocke detickom ale kukam ze mate uz 3 rocky. tak skus piercingove studio bo sa mi zda ze ja ked som si bola davat nastrelovat druhu dierku tak mi znamy povedal ze to nemozu uz robit takto, tam kde predavaju nausnice- bo to bezne robili, ale ze koli hygiene nemozu uz... na bysterci je tusim pri coop supermarkete studio

sisi79
19. máj 2011

Ahojte baby, viete mi poradit dobru detsku doktorku v Kubine?

lubecka
19. máj 2011

@deniskateniska dakujem pekne, ved to, dcerka je uz dost velka, tak to chcem riesit cez piercingove studio, len som nevedela kde v DK daco take je.. tak este raz dik, pojdem sa tam pozriet..

deniskateniska
19. máj 2011

@lubecka nie je zac, sa mi zda ze tam je a este kdesi som videla len si to nepamatam a este je tetovacie na medzihradnom ale to tiez neviem kde je ... ale mozem zistit 😉

lubecka
19. máj 2011

@deniskateniska dakujem, budem rada, ak sa ti podari zistit... omrknem si obe 😉 lebo to chcem kvalitne urobit ..

d198815
19. máj 2011

na tom medzihradnom je hned nad byvalou 🙂 autoskolou(obchodom)

deniskateniska
20. máj 2011

@d198815 trunky tam uz nema autoskolu?
@lubecka d198815 ti vlastne odpovedala 🙂 kde je to druhe

d198815
20. máj 2011

@deniskateniska stasovci tam mali dole obchod a hore bola autoskola, ta myslim ze este funguje ale ten obchod uz dlho nie.

deniskateniska
20. máj 2011

@d198815 jaj no ten obchod viem ze nie to ked som si ja robila vodicak - 2-3 roky tomu budu tak sa to rusilo este my sme boli tak to fungovalo bo sme si tam chodili kupovat este ale potom uz to zavreli ked sme mali skusky

d198815
20. máj 2011

@deniskateniska no a hned dom nad tym obchodom🙂

geegee
20. máj 2011

Ahojte Kubincanky, ja sa ospravedlnujem, ze Vam sem nakukam, chcem len napisat, ze ak by ste vedeli, o niekom kto by hladal program pre zvedavych skolkarov, v Ruzomberku organizujem denny tabor pre skolkarov od 3,5 roka. AK by ste aj vy mali zaujem, info poslem cez IP 🙂

mayocka
22. máj 2011

baby čaute,mierne sa tu stracam,pozeram ze tu zase nejake novy profil stranky... 😉
na FB sa neda pisat vsetko a tak sa tu po troske vraciam,zaujima ma ci ste rozmyslali uz nad pracou po materskej teda nie po jednej ale napr.aj po dvoch materskych ze co chcete skusit robit a tak... 😉 uz som sa to niektorych z vas pytala deniska a Romi,ale tak nejak mi to neda stale pokoja,neviem co "potom"

mayocka
22. máj 2011

@deniskateniska to fakt vsade ti daju nejake zlavy ked mas male v kazdom obchode zo stop shopu??? uz si to skusala?

mayocka
22. máj 2011

@majkad2 preboha baby ja vas fakt zanedbavam,Maji ty cakas druhe????prepana krala,ja som taka koza ze tu nechodim,tesim sa strasne prestrasne a gratulujem 😉 ste planovali ?

deniskateniska
22. máj 2011

@mayocka maji ja mam fakt vsade karticku tu v dm uz mam aj zlavove knizocky, nieco sa da vyuzit tak parada.. ostatne moc nenakupujem ale uvidime

deniskateniska
22. máj 2011

@mayocka joj az teraz som pochopila otazke. :D nie to len v dm ti daju donesies rodny list tam cosi vypises ale musis byt aj s malou a daju ti balicky a zlavove knizky...

mayocka
23. máj 2011

@deniskateniska ok Deni dik,aspon ty mi odpises ked uz ostatok chodi do inej temy,a vlastne?co tu robim ja... 😀 dobre mi bolo kym som sa tu neukazala,certi ma sem priviali 😎

deniskateniska
23. máj 2011

@mayocka maji podobne ja tu tiez nechodim ale nahodou som zavitala pozriet do junovcatiek a pisala si mi... 🙂

kviotecek
25. máj 2011

ahojte kubincanky 🙂 som tu nova sme sa prestahovali uz sme tu 2 mesiace som sa vas chcela spytat kam by sa dalo ist s malym ma 9 mesiacov a este to tu nepoznam inak som z brezovca 🙂

d198815
25. máj 2011

@kviotecek ahoj tak ta vitam v DK🙂no na brezovci sa moc nevyznam no viem ze aj tak je nejaky parcik alebo nieco take kde sa da posediet a oddychnut no a v meste ti odporucam ist smerom ku cukrarni a hned oproti je park s pavmi(maly bude mat na co pozerat)potom su velmi oblubene prechadzky popri orave no aj po namesti no to je teraz rozbombardovane tak tam teraz nechod😀neviem ihriska ti este asi netreba ked je este taky maly ci???no a este vedla kulturneho domu na bysterci je materske centrum Pistalka tak ak chces s niekym pokecat tak tam.alebo na kupanie do aquaparku😀

kviotecek
26. máj 2011

@d198815 ahoj diky za tipy pri pavoch sme uz boli to centrum ma celkom zaujima mozem tam ist hocikedy? a platia sa nejake poplatky? chcela som ist na tu yamahu skolu ale nasla som ze rocne stoji skoro 200e co sa mi zda dost velka suma a este aj to sa mi nepaci ze budem viazana maly este chodi niekedy 3 krat spavat do dna tak neviem ako casto by sme tam chodili 🙂

d198815
26. máj 2011

no v om centrume sa neplati za to ze tam budes jedine ak by si chcela aby ti postrazili maleho.pozri si mcpistalka.szm.sk a na aku skolu to chces ist???

kviotecek
26. máj 2011

@d198815 yamaha skola je tu v kubine aspon som to nasla na nete

d198815
26. máj 2011

NO VIDIS TAK TO ZAS NEVIEM JA:-d

majkafer
2. jún 2011

ahojte, dievčatá, chcem sa opýtať, či nemáte niektorá ergonomický nosič, chcem si nejaký kúpiť a neviem sa rozhodnúť. Rada by som aj odskúšala. Vďaka.

majkad2
2. jún 2011

@mayocka nie neplánovali, prišlo to samé 😀

mayocka
2. jún 2011

@majkafer co to znamena?myslis klokanku?my mame klokanku od bertoni svetlo zelenu a mala v tom nechcela byt,planujem ju predat ☹

majkafer
2. jún 2011

@mayocka nie ja nechcem klokanku, ale nosič ako manduca, liliputi, ergo, sú síce drahšie, ale zdravotne vyhovujú. 🙂