Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
11. feb 2009

majdiska, ty chodis do prace 😲

ozik, kedy mate ten karneval.. mi v piatok 20.-teho o deviatej rano..

bolulka
11. feb 2009

yuyka, vy mate iba mesiacik? som si doteraz nevsimla.. a co nove v porodnici a na oddeleni sestonedelia? 😉

danka.k
11. feb 2009

yuyka tak hej boli sme spoluziacky... 😉

majdiska no tak este aspon tyzden ti isto nepojde.. vraj ma stale snezit.. no na porazenie... chceeeeeem uz jar...

bolulka a aka ide byt klaudia maska???

majdiska
11. feb 2009

bolul ako vždy na urbáry, inde nie... len som potrebovala pustiť odvody a dane a samozrejme internet tam nejde... zasnežilo im vedenie 😝

majdiska
11. feb 2009

ozaj a ten karneval je 21.2. v sobotu dakedy poobede. každá maska dostane balíček sladkostí a bude i tombola.. už sa teším aj za malého - hlavne na sladkosti 😵

bolulka
11. feb 2009

jeej, to by si nam tu stonozku mozno aj mohla pozicat, hm? 😉

yuyka28
12. feb 2009

bolulka asi po starom 🙂 deticky sa stale rodia

danka.k ty si ma pamatas?...no pani to bolo tak davno...ja si pamatam len alicu kuhejdovu lebo jej raz z nosa tiekla krv a ona plakala ze umrie 😀 a este dadu kubikovu neviem preco 😀

danka.k
12. feb 2009

alica ta potom tiez kdesi odisla do skoly inde.. tusim na kukucinku.... no a dada tak to bola pripad... ja osobne si ta nepamatam, ale viem z fotky si ta pamatam 😉

anjelikbambulka
12. feb 2009

ahojte kočky, ja teraz síce bývam vo vrábľoch, ale pochádzam z Dk... a chystám sa tam aj rodiť... čo hovoríte na kubínsku nemocnicu?

yuyka28
12. feb 2009

ahoj anjelikbambulka, no ja som tam rodila pred mesiacom a nemozem sa stazovat bolo super 🙂

yuyka28
12. feb 2009

danka.k tak to som sa asi velmi nezmenila od 1.triedy 😵 aj ja mam kdesi nejaku fotku z nejakeho vyletu tusim z Bojnic(?) musim si ju kuknut ci ta tam nespoznam 🙂 triedna bola Dana Vojtasova ze?

danka.k
12. feb 2009

yuyka: hej hej ona nam bola triedna... a nemas foto co sme sa cela trieda fotili na konci roka??? no len trosku si sa zmenila 🙂 a potom si kam odisla a prečo vlastne??

yuyka28
13. feb 2009

Sla som na cirkevnu, nasim to niekto poradil, ze tam maju deti a je tam super 🙂 tak od 2.triedy som bola tam...tu fotku z konca roka nemam hmm to by som chcela vidiet 😀 kde sme sa fotili?

anjelikbambulka
13. feb 2009

ahoj yuyka, koho si mala ako doktora pri pôrode? a ku komu chodíš ku gynekológovi?

yuyka28
13. feb 2009

pri porode bol dr.Hruda a moja gynekologicka je Šuňalová

anicka
13. feb 2009

snjelikbambulka: ja som rodila v DK pred rokom a bolo fajn. Dr. mám Regulyovú a ona mi bola aj pri pôrode.

anjelikbambulka
13. feb 2009

tak to som rada, že ste všetky s nemocnicou v DK spokojné... určite budem aj ja 🙂
anicka, pozerala som tvoje albumy, malá je slniečko 🙂 na plávanie ste chodili do parku?

danka.k
13. feb 2009

yuyka tak ked budem u nasich tak ju zoskenujem a poslem ti ju... ale ja zabudam tak mi to obcas pripomen 😉

emmka3
13. feb 2009

yuyka, my byvame na Dukelskych 😉 a tych 28 v nicku, je tvoj vek? ale asi nie, ked pises, ze si chodila do skolicky ... tam zacinal az moj o 4 roky mladsi bracho ... inac, aj nas rodil Hrudik a myslim, ze je nas tu troska viac odrodenych v jeho rezii 😉 On sa nejak cini 😀

a k tomu spanku maleho, tak t usko som si ja veru nevsimla, ale vykruteny je jak spirala 😀 ale len vtedy, ked je mimo perinky, inac je asi rovno ... myslim ...

emmka3
13. feb 2009

anjelik, no ja som rodila na Vianoce a bol asi krizovy rezim 😀 takze, co sa tyka porodu a sestriciek z gynekologie - spokojnost nadovsetko, rodim kazdy den 😀
no ale nerezala mi jedna sestricka z novorodeneckeho a ako na truc, za tych 5 dni mala asi 3 dni sluzbu ona ... no krizovy rezim 😀 ale prezili sme a v zdravi sme po Vianociach palili domov ... 😵

anjelikbambulka
13. feb 2009

emmka, takže ste mali nádherné vianoce 🙂 🙂

anicka
13. feb 2009

anjelikbambulka: ďakujeme 😉 áno do parku, bolo super, teraz na zimu sme prestali, ale od leta znovu začíname 😵

danka.k
13. feb 2009

joj musim uz aj ja tej marketke zavolat a dohodnut sa s nou na to plavanie.. dnes som nasla v skrini koleso ani neviem ze ho mame tak som ho malemu nafukala.. ohromnu radost z neho mal.. ale asi iba tri minuty 😀

bolulka
13. feb 2009

no vravim, ze nas tu skoro kazdu odrodil hruda 😀 ale je super.. 😉

danka.k
13. feb 2009

asi vas mal hruda vsetky raaaaad. 😀

yuyka28
13. feb 2009

emmka3 tak sestricky z novorodeneckeho som ani ja moc nemusela... z tych 6 boli v pohode asi len 3 a zdalo sa mi ze tie 3 horise su tam kazdy den ...a to som tam bola od utorka do pondelka 😖

majdiska
14. feb 2009

ahojky,
mna tiež rodil Hruda a bolo super, no a či rodiť každý deň - to hej, len potom starosť o malé to už je iná kava 😉
bolulka, no ono by to s tou maskou šlo, len jeden problém ako by som ju dostala z DK domov.. ja síce idem do DK zajtra, ideme už cvičiť s malým k detičkom a skúsime aj plavošku... dúfam, že sa nič nestane 😒 malému je lepšie a zisťujem, že pobyt na čerstvom vzduchu mu viac pomáha ako sedieť doma, len dúfam že to nezakríknem 😉

petrark
14. feb 2009

caute baby, prepáčte, že som sa sem votrela, ale chcem sa vás opýtať, či náhodou nepoznáte Katarínu Kramárovú z DK, je to moja kamoška a od maturity o nej nič neviem,neviem možno sa už volá inakšie ak sa vydala, som jej aj list písala a nič, na ulici Janoškovej bývala ak vám to niečo hovorí.díky

hojka
14. feb 2009

Cau petrark,ja poznam Katku Kramarovu tu z Kubina,ale ona je uz vydata za Janka Kramara,tak neviem ci myslis tu,alebo to moze byt aj jej svagrina ak sa volala tak za slobodna.Pochadzala z tej viacdetnej rodiny?Ak hej,tak by som sa jej mohla opytat a dat ti potom info 😉

emmka3
14. feb 2009

yuyka, napodobne ... mne sa tiez zdalo, ze ta protivna je tam skoro stale 😉 takze to nebolo poporodnou depkou, ale niektore su tam asi fakt divne 😖 ale prezili sme a o to viac som potom doma studirovala net a teraz som uz taaaak mudra ;-D