Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
10. sep 2009

bolul, ako poznám malého, tak ked vstane tak sa bez neho nepohne 😉 tiež ho má ked po neho chodím, takže si ho berie sám 😉 dávať mu ho nik nedáva, pýta si ho..

danka.k
10. sep 2009

jani na ten managment uz nepojdem..

mojho maleho som naucila od kuka do kuka, tak to stale opakuje a rehoce sa na tom... a tato mu rano vravi ze ci vie ukazat ťuk ťuk.. a on mu ukazal ze je ťuk ťuk... 😀 😀 😀 by ma zaujimalo kto ho to naucil

anicka
10. sep 2009

tretulka, emka, bolulka: ďakujeme 😉 😀
danka neboj, druhé bude ani nebudeš vedieť ako rýchlo 😉
janka nemáš náhodou dvoch starších bratov a jednu staršiu sestru? 😕
majdiska: to Adamo je riadny šikulko 😀 😉

danka.k
10. sep 2009

anicka janka ma troch bratov starsich, jednu sestru a dvojicku 😀 ja som jankyn hovorca asi 😀 😀 😀

jana2033
10. sep 2009

danulik Ty možeš byť vždy 🙂 hehe a prečo už nejdeš?..či už nejdeš skusiť na ziadnu?
anička ano ako vravi danka mam troch starších bratov a jednu staršiu sestru a jednu dvojičku 🙂

danka.k
10. sep 2009

janka skusim niekde inde... 😉

jana2033
10. sep 2009

ved preto som sa zľakla. U nás baby niektoré rozmýšľajú, že pôjdu na Ing. inde alebo Mgr. na inu školu tak dúfam, bo nás potom bude nemej. V nedeľu idem ku Beny ty vieš jaky šibal ten jej malý to asi ako ten tvoj :D

danka.k
10. sep 2009

vasci sibal ako je moj maly uz nemoze byt.. 😀

danka.k
10. sep 2009

isto jej nebeha po skrinkach v obyvacke 😀

emmka3
10. sep 2009

Adamko vie Dziny, dziny aj z inych dovodov 😀 cisto ekonomicka zalezitost 😀 a majdiska, nerob tragediu z toho, ze si kakol do vody, sak ved to je sranda 😀 u nas na oslave sa baby kupali v bazene a tej mensej tiez uslo, tak ta starsia tak zlato vykrikovala ... Pomoooc, Nikita sa posala do vodyyyyyyyyyy a ono to tu pavaaaaaaa 😀 no zazijeme si pri tych detoch 😎

danka.k
10. sep 2009

emmka 😀 😀 😀

salvinka
10. sep 2009

jeeej tak vas trosku citam a kukam ze bolulka opat tehu, gratulujem 🙂

anicka
10. sep 2009

danka, janka: to že má janka dvojičku viem, len tých bárškov som zle porátala, pýtala som sa lebo som si nebola istá, či je to tá Janka čo si mylsím 😉 ale už teraz je to jasné, s jej bárškom Máriom som chodila do jednej triedy na základke 😀

anicka
10. sep 2009
jana2033
10. sep 2009

No tak to nie on iba do šuflikov jej v behne po skriny asi skôr ee :D tak to maš tera riadneho šibala 😀 ,

anicka jaj tak preto inak aj bráško sa už oženil teda Mário 😉 a trošku plánujú tiež tak uvidím kedy sa im podarí bo chce so mnou kočíkovať 🙂

Pekný večer vám prajem

danka.k
10. sep 2009

jani a tie skrinky to je jedno z mala co on dokazuje 😀 ja vravim ze nikto nema takeho sibala doma ako mam ja.. ale tak zasa nikto nema ani takeho murara ako mam ja... pomahal pekne murovat ked sa murovalo 😀

bolulka
10. sep 2009

salvinka, dakujem 😉

majdiska, moja chce cumlik ako je nova pani ucitelka.. asi to tym drobcom neschovava do suflicka.. nikdy ich nenosila, vzdy boli medzi hrackami iba na hranie.. ale uz sme cumliky schovali a povedali, ze ich odniesol anjelicek na oblacik a da ich malinkym babatkam, ktore budu plakat.. 🙂

janka, a jeden tvoj brat je knaz vsak? aj ste sa u neho nechali zosobasit? a akeho mas dr.?

bolulka
10. sep 2009

anicka, krasne fotocky.. malinka je nadherna s copikmi.. 😉 ale je uz velika..

bolulka
10. sep 2009

salvinka, janka, ako sa citite v druhom trimestri? uz vam nebyva zle? ja trpim stale nechutenstvom...

majdiska
11. sep 2009

bolul nejak nesondujem, lebo mne mal malý cumlík od začiatku ked som po neho prišla, takže zmenu nevidím, má ho stále 😉
včera sa asi učili spievať a tancovať "Maličká som..." malý mi to vyspevoval celý den, s pomocom ale najviac sa mi páčilo ked spieval tak vysoko trasieeeeeeem.. podarený 😀

jana2033
11. sep 2009

No tak to jasne Dani 😀 to máš asi naj šibala no keď ho aj osobne uvidim tak to len isto potvrdím 😝 ,

Bolul tak tak bráško je kňaz a našťastie dalo sa to spraviť ale ty toľko bolo okolo toho že brácho sa kuká že čo tu v Kubíne všetko chcú :( musel to osobne povedať že ho my chceme ale tak hlavne že sa dalo, k Dr. chodím k takému ako aj Ty Hrudovi a som veľmi spokojná chodila som ku Pelachovej ale odišla som pred rokom od nej a rovno k Hrudovi. A nechutenstvom? som šťastná jak blcha, keby ma kríže neboleli tak ani fakt neviem, že som tehotná vôbec mi v prvom trimestri nebývalo zle iba v podbrušku ma bolelo dosť dlho.
Inak podľa ultrazvuku mi dal lekár o týždeň skorší dátum tak mám termín 8.3.2010 a mala som na 17.3.2010.

A to Ti zachviločku možno prejde pri malej Ti nebolo zle?

bolulka
11. sep 2009

same Hrudacky sme tu.. este aby sa k nam pridal.. 😀 ale isto nas cita, lebo pozna moj nick 😒

no pri Klaudii mi takto veru nebolo.. som bola fit a teraz hroza..

majdiska, moja sa mi vobec nechvali s prezitym dnom.. 😔 vcera som z nej tahala ako z chlpatej deky nejaku basnicku a nic.. 😖

majdiska
11. sep 2009

bolul, môj sa tiež nechváli 😉 len ked sa ho opýtam ako bolo tak povie dobje a ked sa ho spýtam či pôjde zajtra do škôlky tak nechcem 😀
ale toto pospevovanie, tak to si sám od seba pospevoval, ale vkuse.. a ked som sa ho spýtala, či aj tancuje, tak začal nejaký tanček, ale to len troška 🙂

danka.k
11. sep 2009

majdiska no maly musi byt uzasny s tym spievanim a tancovanim 😉

bolul ja nie som Hrudacka 😀 😀 😀

bolulka
11. sep 2009

no danka, uz len sa k nam pridat 😉

salvinka
12. sep 2009

bolul, tiez sa musim pochvastat ze mi vobec nebyvalo zle... mozno jeden tyzden som mala zaludok ako na vode ale to bolo vsetko.. tiez som semtam pozabudla ze som tehu 😀
keby mi brusko nerastlo tak stale o tom pochybujem 🙂
dufam ze ti nevolnosti prejdu co najskor, fakt nezavidim.. ale skus pohladat nieco o lizatkach gravi pop sa mi zda.. zevraj dost pomahaju na tie nevolnosti 😉

bolulka
12. sep 2009

majdiska, tak som ti vcera malu mierne podplatila a hned mi zaspievala "Malicka som..." 😀

bolulka
12. sep 2009

salvinka, mozno je to tym, ze je to druhe tehotenstvo a tie vraj byvaju ine.. no co, uz len vydrzat.. 😝

lol11
13. sep 2009

Dobry den, o 2 mesiace mam termin a rozhodla som sa rodit v Dolnokubinskej nemocnici, no chcela by som sa informovat ako je to s oblecenim pre male pocas pobytu v nemocnici.Ci ho poskytuje nemocnica alebo ho mam brat dostatok z domu.A tak isto ako je to s plienkami, ci mam brat so sebou plienky iba na cestu domov alebo zobrat dostatok aj na pobyt.Dakujem za odpoved a prajem pekny den

katika82
13. sep 2009

bolulka - mne sa tak zdá že pri chlapcoch býva viac zle. ja čo mám kolegyne tak všetky hovoria že im bývalo zle a že niekedy je to dedičné po mamine. ale my sme dve baby a mamina hovorila že jej nikdy zle nebolo a zasa jej sestra má troch chalanov a ona hovorila že je bývalo tak strašne zle tiež.

ja som si tiež užila prvý trimester pri záchodovej mise