Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
19. okt 2009

danka, neboj príde do samo.. len sa na to nesústreduj a ked to nebudeš čakať tak nájdeš dve čiarky 😅 😉

katika82
19. okt 2009

ahojte babule,

prosím vás zajtra mám ísť na ten predpôrodný kurz, čo si tam mám so sebou zobrať?? absolvovali ste ho niektorá??

bolulka
19. okt 2009

katika, to ides nejako neskoro, nie?

teplaky a hrube ponozky.. 😉

danka.k
19. okt 2009

to zajtra je uz dvadsiateho?? nejako rychlo to ubieha 😀 😀

salvinka
19. okt 2009

katika ides na tie cvicenia?? sa stretneme 😉
a tak ako bolul povedala.. teplaky a ak si zímomrava jak ja tak hrube ponozky 🙂
bolul.. ze katika ide zavcasu?? ved ja tam chodim uz od 18tt 😀

katika82
19. okt 2009

salvinka to myslela asi v uvodzovkách že zavčasu ale idem už neskoro. chcela som ísť skôr ale tá pani mala dovolenu či čo.takže až teraz môžem. ale tak hádam sa niečo aspon dozviem.

salvinka
19. okt 2009

jaaj.. nejak mi to nedochadza dnes.. tiez kukam ze myslela neskoro :D no kazdopadne minimalne s dobrym pocitom odides 🙂)

danka.k
19. okt 2009

ta pani bola na skoleni 😉 😉 😉 😉 😉 😉

tak zajtra pekne cvicte 😉

katika82
19. okt 2009

danka rozkaz, aj ked ja neviem či s tou mojou boľavou panvou toho veľa nacvičím. dosť ma bolí, ledva chodím nieto cvičiť.

emmka3
19. okt 2009

katika a ty moc na cviceni neprehanaj 😉 moja sesterka bola pred 2 tyzdnami tiez cvicit a robila figurinu akoze porod a tak sa do toho "vzdychania" vzila, ze do 3 dni porodila 😉 a tiez bola v 38tt, ale vsetko OK ... 😵

bolulka
19. okt 2009

emmka, to hadam vzdychanim nespustila porod. ja som prenasala a skusala som vseeetky mozne finty a ani jedna nezabrala.. jedine vyvolavacka.. 😉

danka.k
19. okt 2009

bolulka aj masaz chodidiel si skusala???? to vraj spusta neviem ci je to pravda

katika ty sa len prizeraj 😀 ak este nechces rodit

bolulka
19. okt 2009

no tak toto veru nie, danka 😀

danka.k
19. okt 2009

skusis pri druhom 😀

katika82
20. okt 2009

no tak už som naspať trošku sme si zacvičili, poznám sa už so šalvinkou 😉

boli sme aj na pôrodných sálach no teda až ma strach prepadol.

salvinka
20. okt 2009

vsak su hrozne tie saly katika??!! 😀 este horsie ako u zubarky 🤐

emmka3
20. okt 2009

Katka, sranda, ja praveze ked som videla saly, tak mi strach opadol 🙂 celkom to tam mame pekne ...

bolul, no ani moc nespustila, len sme sa smiali spolu, ze ako keby vedela, ked tak odusevnene nacvicovala ... na druhy den bola na kontrole a nist, a na treti den praskla voda a uz to jelo ako v americkom filme 😀

bolulka
20. okt 2009

ja som na porodnych salach skoro odpadla.. sa mi zatocila hlava.. ale najlepsie to bolo, ked som tam dosla rodit.. aj mi kontrakcie skoncili od strachu.. 😝 ale na zubara to u mna veru nema..

janulap
20. okt 2009

babenky ahojte 😉 😉 😉 Posim vas,neviete ekdy byva ta burza,co organizuje materske centrum?na ich stranke som to minule nenasla.
A ako sa inak mate??my celkom....o tyzden nas caka operacia,tak nam drzte moc,moc placeky. 😉 😉 😉

katika82
20. okt 2009

salvinka no veru ja som čakala na tej vzdychárni nejaký koberček ako v telocvični že si tam človek poskáče na tej lopte a tak. no ale toto čo tam bolo tak to mi pripadalo ako ked chodím so psom ku veterinárovi 😒

emmka3
20. okt 2009

baby, nefrflite, inde je to ooooovela horsie a budte radi, ze nemusite "vzdychat" na chodbe 😉

janka, veruze ja neviem ale som si vsimla, ze byvaju aj letaky po meste vyvesene, ked sa to ma konat

danka.k
20. okt 2009

no mne sa celkom v kubine saly pacili... 😉

janulap a coze vam je ked vas caka operacia?? drzkam palceky daj vediet ako ste dopadli 😉

bolulka
21. okt 2009

saly su pekne oproti inym nemocniciam. to bude asi tymi nastrojmi a ze si clovek uvedomuje, co ho tam caka..

bolulka
21. okt 2009

http://calendar.zoznam.sk/nameday-sksxhor.php

videli ste tento rozsireny slovensky kalendar?

katika82
21. okt 2009

no ved tak zasa až také hrozné to nebolo viem že to môže byť aj horšie ale toto na mna nejaký extra dojem neurobilo, akurát tie kreslá sú pekné také nové.

ale som si povedala že by som asi radšej rodila normálne ako cisárskym lebo mi včera sestrička hovorila že malého nebudem mať dva dni pri sebe, a ked ste hovorili ako sa tam starajú o detičky tak to budú dva dni strachu či sa mi o neho starajú a tak.

majdiska
21. okt 2009

no katika, však sa neboj po tých dvoch dnoch ho budeš mať už stále 😉 a neviem, kto ako hovoril na starostlivosť, ale ja som bola maximálne spokojná, sestričky mi pomohli, síce tam bola jedna nepríjemná, ale to celkový dojem nepokazí.. zobrali si ho na dve noci k sebe, ked som nemala mlieko a to som si fakt cenila, aj na kúpanie boli ochotné, pomohli, ukázali.. 🙂
bolul, čo máš nové? mne dnes malý išiel do školky s plačom.. neviem, čo sa deje.. 😒

bolulka
21. okt 2009

majdiska, moja sla dnes pekne.. anezka sla vcera domov, ked sme my prichadzali - ze je chora.

ema1987
21. okt 2009

Ahojky Oravky chcem sa spitat na vys nazor na vyber detskej lekarky som sice z Kubina ale teraz byvame z manzelom v Zaskove .Ja som od narodenia chodiila ku dr.Gajarskej ale blizsie by sme mali do Istebneho ku Dr.Turcinovej ale newem newem tam chodil zase manzel.Z manzelom si myslime ze vyhodnejsie by bolo asi ist ku Gajarskej ale chcem sa spitat ci by ste mi neodporucili niekoho ineho z Kubina 😒 😒 😒 😒

emmka3
22. okt 2009

majdiska, ja som hovorila 😉 lebo akurat ta jedna tam bola asi cele sviatky :-/
maly siela s placom lebo sa uz dopredu obaval ako mu budu baby brat jeho bager 😀 😉

ema, neviem, ci ti bude vediet niekto napisat, lebo neviem tu o ziadnej kociek, co by mala skusenosti s tymi Dr., co ty pises ... tu maju baby deticky vacsinou u Dr. Zanovej, Dr. Skerlikovej a mozno aj Dr. Ondrejkovej

majdiska
22. okt 2009

ahojky,
bolul tí naši dvaja drobci, no to sú ale experti.. no pekný párik 😀 Adam až pištal od radosti a jedoval sa že som ho prezliekala 😉 vieš aký bol spokojný v triede, mal báger a Klaudinku pod nosom, viac mu nebolo treba 😉