Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

anicka
11. sep 2007

ritaklea veď sa toľko nehnevkaj, mám toho teraz v robote moc, tak nestíham surfovať ☹ tá fotka, čo máš teraz s Klaudiou je úžasná 😵 kto Ťa fotil?

ritaklea
11. sep 2007

ja som sa pri pisani na konika s malou odfotila a vo photoshope som to upravila 😀 😀 😀

kde sa tu sakris predavaju biopotraviny? neviete?

ritaklea
11. sep 2007

nikuliq, ja dnes rano som si zas predstavila ten kolobeh, tak som sa veru velmi nepousmiala...

hroza ze?

ale radost 😀 😀 😀

anicka
11. sep 2007

ritaklea nemám predstavu, na čo ich potrebuješ? 😕

majdiska
11. sep 2007

ahoj anicka, jasné že ti dám vedieť či bude to plávanie. dnes som bola na tom cvičení, dobre som si rozhýbala svaly a dostala som prenatálny balíček pre budúce mamičky - je tam toho dosť - síce niečo sú vzorky a niečo normálne balenia. včera som postieľku nestihla spraviť. upratovala som a oprala som všetky plienky a niektoré vecičky pre maličké. sušila som ich na balkóne a po dedine sa roznieslo, že už som porodila a na to všetko stačia plienky na balkóne 😉 . manžel prišiel s tým že čo robím poplach 😀 .. ak dnes prestane pršať tak budem robiť s tou postieľkou a v piatok ideme pozrieť pôrodné sály 🙂 🙂 🙂

ritaklea
11. sep 2007

anicka, lebo su nezavadne a aspon do roka by som ju chcela co najzdravsie krmit...

ritaklea
11. sep 2007

anicka keby si vedela z akej absolutne nevkusnej nezazivnej fotky som to vycucla 😀 😀 😀 😀

anicka
11. sep 2007

ritaklea aháááá, mylsím že v Kubíne s tým bude problém ☹ ale skúsim sa Ti popýtať v robote či niekto náhodou nevie. 🙂

majdiska: ja sa už toho cvičenia neviem dočkať 😀 Čo tie tetušky na dedine dokážu naklebetiť to je katastrofa, všimnú si každú maličkosť 🙂 Chudák manžel, nezľakol sa, že budete rodiť o mesiac skôr? Ozaj ide s tebou ku pôrodu? S tým, že prestane pršať to nevidím moc ružovo ☹ asi bude ešte škaredo. Ja by som už chcela, aby svietilo slniečko, je nemám rada keď takto smokli. Nech sa radšej jeden deň pekne vyprší a potom nech už je pekne a nie takto. Na tie pôrodené sály som zvedavá aj ja.

kočky neviete ako sa vypočítava materská? A kedy a ako o ňu treba požiadť 1. december (tada dátum môjho nástupu na materskú) sa blíži, tak by som chcela vedieť aké úrady mi treba obehať 😉 Vopred ďakujem sa všetky rady 😀

anicka
11. sep 2007

ritaklea no v jednoduchosti je krása 😀 😉

ritaklea
11. sep 2007

v tej fotke sa takmer nedala najst? 😀 😀 😀

anicka
11. sep 2007

tak viem asi dobre hľadať, keď som ju našla 😀 😀 😀

ritaklea
11. sep 2007

😀 😀 😀 ale ja myslim zakladna fotka... vlozim ti ju nachvilu do albumu?

ritaklea
11. sep 2007

inak uz som ti vravela, aka fantasticka je ta tvoja? dobra je ta kamoska - ked sa nahodou druhykrat budem vydavat, das mi kontakt 😀 😀 😀 😀

anicka
11. sep 2007

ďakujem, ak sa budeš druhý krát vydávať tak Ti určite na ňu dám kontakt, ale predpokladám, že to nehrozí 🙂 myslím, ten druhý sobáš 😀 😉

vavka33
11. sep 2007

Anicka,nemusis behat po uradoch,ked si zamestnana,tu ziadost das v praci a oni sa vyjadria,ostatne by mali zariadit oni.ty budes behat po porode-teda manzel na UPSVAR a matriku 😉

ritaklea
11. sep 2007

ja len v pripade ze nas smrt rozdeli 😅 😅 😅

ale aj to len mozno 😀 😀

nenka83
11. sep 2007

caute baby.ako sa mate? tiez vas sere pocasie? ale ze oktober maju byt horucavy.babie leto vraj.tak som zvedavaaaa...

nikuliq_
11. sep 2007

ahojte 🙂
áno nenka, aj ja som počula o teplom oktobri. tak sa naň tešíííííím. nech sa ešte povyhrievame pred tou zimou aby sme potom lepšie ochoreli, ked zas udrú mrazy 😖

nenka83
11. sep 2007

ale neochorieme neboj, musime pozitivne mysliet.inac nikuliq kde presne byvas? si mi taka znama a neviem kde ta zaradit...

ritaklea
12. sep 2007

anicka, ahoj... inak to behanie po porode - ja by som tento stat daleko poslala... vsak moj manzel behal cele dva dni non stop... to by som ja ako kojaca zena nezvladla... a este si dovolili mu povedat, ze to ja musim osobne pred nimi podpisat...hroza...

nikuliq, vraj september mal byt teplejsi 😀 😀 😀

zienky, fuurt je skaredo - som zufala... 🙂

ritaklea
12. sep 2007

co keby sme si aj my kubincanky spravili tabulku? 😀 😀 😀

ak mate zaujem, tak posielajte udaje - mohlo by to obsahovat - meno, prezivku, meno dietatka, datum narodenia, miery, a aj ulica

co poviete? mozem sa vyhrat 😀 😀 😀

nikuliq_
12. sep 2007

nenka, presne na okružnej. a ty?
ritaklea, ja by som radšej ako tabuľku spáchala nejaké stretko. aj ked teraz v tomto počasí ...... 😒 ale mohli by sme sa stretávať napr. aj v MC

anicka
12. sep 2007

ritaklea: myslím, že s tou tabuľkou je to celkom dobrý nápad 🙂
nikuliq: za stretko som všetkými desiatimi 😀 len keby už konečne prestalo pršať ☹ ☹ 😒

ritaklea
12. sep 2007

nikuliq jasne - ja chcem zacat chodit do MC - aby si mala zvykala na inych ludi - lebo som ju zatial nikomu nenechala - rodicia su nedoveryhodny...

a nikuliq si vydata?

no posielajte mi to IP-ckou ak chcete... 😀 😀

majdiska
12. sep 2007

ahoj anicka. manžel ku pôrodu nechce ísť, bojí sa že by som mu vynadala za tú bolesť 😉 . zo začiatku sa vyhrážal že pôjde ale potom ho to prešlo. inak už sa teším že bude v októbri teplučko, aspoň môj drobček príde na svet do krásnych dní (ak je to pravda). no už sa teším na tie behačky - chudák zarábajúci manžel, som strašne zvedavá ako to zvládne. nakoniec to možno ostane na mojich rodičoch - robia a bývajú v DK, skôr sa vyznajú kde čo treba. teta robí na sociálnom tak ešte ich ona usmerní. inak svadba dopadla dobre - ocino sobášil sestru, bola tam i JOJka. mňa tam poznal každý lebo som bola jediná s bruškom 🙂 , pahltná - ešte ani neotvorili švédske stoly a ja som už mala naložené 😀 . aj som potancovala, len po dvoch kolách polky ma už bolelo brucho, tak som sa radšej venovala tomu papkaniu 🙂 🙂 🙂 a o 23h som to zabalila, kvôli opuchnutým nohám a išla som domov spať 😉

nenka83
12. sep 2007

nikulig na banisku zatial.lebo si mi strasne znama.chodila si na obchodnu? ktory rocnik si?

nikuliq_
12. sep 2007

majdiška, tak to bola pekná svadba . ja by som tiež len papkala a to ani tehu niesom 🙂 😀
ritaklea, ja som slobodná

nikuliq_
12. sep 2007

nenka, nie chodila som na hotelovú. a som 86

ritaklea
12. sep 2007

majdiska, ako si to myslela, ze ocino sobasil sestru? ona je knaz 😀 😀 😀

pockaj a nebola tak aj Katka Demkova? lebo ona tiez bola na svadbe kde bola jojka 😀 😀 😀

nikuliq zijes s rodicmi ci s druhom?

nenka83
12. sep 2007

kua no isto ta poznam.tiez byvas s rodicmi? ci sama?