Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
22. feb 2010

pozerala som film na Marke a pozeram fotky na FB 🙂

majdiska
22. feb 2010

kurna a dnes som zistila že mi malý vyrástol z pyžamka, ta už skoro 10 cm, to sa seklo či čo???? 😀

majdiska
22. feb 2010

ja som tiež kukala na marke, dobré - až na to že Slovensko nemuseli tak zhodiť...

emmka3
22. feb 2010

a to som ja tento film, akurat tu slovensku pasaz zazila v TV priamo v USA, a sa ma uplne vazne pytali, ci to tak naozaj mame 😀

majdiska
22. feb 2010

však práve preto, to vyzeralo ako keby sme všetci bývali kdesi na Luníku9 😝

katika82
23. feb 2010

no veru slovensko v tom filme vyzeralo ako najchudobnejšia krajina sveta, ved síce asi k tomu nemáme daleko ale teda tie zábery boli isto z luníku

jana2033
23. feb 2010

no tak dneska idem na to cvičenie dúfam že sa to už nezruší bo už asi by to fakt nevyšlo 😒 . No som na to strašne zvedavá čo to tam bude 😀

emmka3
23. feb 2010

Jani, je tam super, ja som tam rada chodila ...

salvinka
23. feb 2010

aj ja som tam rada chodila 🙂) ale v tomto stadiu by som sa asi ani nepohla 😀 daj vediet tvoje pocity 😉

katika82
23. feb 2010

jani určite bude super, ja som tam tiež rada chodila, p. Drengubiaková je super, všetko čo chceš vedieť ti povie. fakt bola veľmi zlatá vo všetkom.

deniskateniska
23. feb 2010

joj ved aj mne by sa uz zislo 😀 ale sa mi nece... totalne 😀 😀 😀

no salvi ja by som uz robila hocico aby som sla rodit ... 😀 😀 😀 😀

anicka
23. feb 2010

janka určite sa Ti bude páčiť ja som chodila poctivo od 25 týždňa a s p. Drengubiakovou som bola vééééééééľmi spokojná.

deniska cvičenie na nemocke môžem len oporučiť, a nie len kvôli cvičeniu, ale hlavne kvôli cenným radám 😉

salvika: Ty budeš asi rodiť ako je v 41. týždni ale neboj čím neskôr tým rýchlejšie to pôjde 😉 Maťka to zmákla a 1,5 hodikny 😉

jana2033
23. feb 2010

tak už som aj späť v robotke, super to bolo take odreagovanie 😝 presne ako ste vraveli 🙂 a mala nie a nie aspon dneska mi dať pokoj tak kopala inak aj o týžden 100% idem príde dáka pani čo chodí dva krat do roka a o kojení a ešte neviem čo bude hovoriť 😝

deniskateniska
23. feb 2010

jani kedy? no pojdem aj ja.. 😝

salvinka
23. feb 2010

boze deni ani nehovor, som po dvoch hodinach konecne sadla, vylestena cela kupelka.. nenajde sa tam jeden vlasok 😀 tretia varka sa perie, este ma caka zehlenie, psikovi som dala tabletku na odcervnenie, este vylestit dlazky v dome, preobliect perinky a mozem ist na nemocnicu 😀
mama uz zalarmovala cele porodne saly (dnes rodi Blahova keby ste chceli vediet 😀 ) a ocakava ze sa tam dnes dotrepem.. chapete to 😀 a to termin mam az v nedelu 😎

jani, ja som ti vravela ze sa ti tam bude lubit 🙂

anicka, ze 1,5hod.. keby to bola pravda ze cim neskor tym rychlejsie, tak prenasam aj dva mesiace 😀 😀

anicka
23. feb 2010

salvinka: pozerám, že ani nemusíš chodiť na cvičenie keď máš doma takýto "tréning" 😉 neboj bude to v pohode 😉

deniska: určte choď môžem vrelo doporučiť 🙂 ja sa už teraz teším, že keď budem znovu tehotná, tak tam budem chodiť 😀 😵

deniskateniska
23. feb 2010

salvi moja mama chodila peso do bytu na 8. poschodie bo bracha mala porodit na vianoce.. tak chodila po schodoch a 18 teho uz aj sla 😀 😀 😀 skorica vyvolava.. johoooooooj tych rad by bolo 😀 😀 😀 a uz neupratuj, lebo risko bude workoholik 😀 😀 😀
no a keby som to tu mala kde vesat a hlavne keby som upratala a vydrzalo by to aspon dva dni ciste, aj ja lestim, len vonku je blato, pes - same chlpy... 😖 swagor - skoda hovorit - stary mladenec... takze sa mi ani neoplati upratovat 😀 len obyvku vysavam kazdy den aby som sa nenudila 😀 😀 😀

jana2033
23. feb 2010

salvi ty si akási svieža všetko zvládaš, umyvať kupelku, prať, žehliť.....no šikula :D mne sa tak nechce

budúci týžden je to tiež v utorok ale o 11.00 🙂 hodine 😝

deniskateniska
23. feb 2010

ok... posnazim sa prist 😉 ak vstanem teda 😝
a jani neboj aj ty budes secko zvladat a upratovat 😀

emmka3
23. feb 2010

jani, ta pani o kojeni chodi castejsie 😉 je to dealerka, ale je tam "tombola" o produkty tej firmy, tak sa oplati popocuvat ... co sa tyka kojenia, tak super stranku a annag ... odporucam viac, ako tu "prednasku" 😉

salvinka, paaaani, ty si aka raketa, ty asi fakt ides rodit, ked takto na poslednu chvilu mas tolko energie, asi ti chce telo nieco naznacit 😉 btw. mate krasnu kupelku 😉

emmka3
23. feb 2010

www.dojcenie.wordpress.com je ta stranka, co ma laktacna poradkiny annag a tu na konikovi ma vo svojom albume aj spravne a nespravne prilozenia tak tehule kuk a studieren 😉

danka.k
23. feb 2010

.ja tusim s upratovanim rezignujem 😀 😀 povysavam odlozim vysavac a maly za ten cas natrusi znova 😀 😀 😀 😀

salvi skoda ze teraz nie je 29.2.. risko by sa urcite vtedy narodil 😀 😀 😀

moj muz pred znamymi hovoril v nedelu ze do konca roka porodim 😀 😀 reku aky mily a ja o tom neviem 😀 ale sklamala som ho kusok som to posunula 😀 😀

emmka3
23. feb 2010

dani, ale este stihas do konca roka porodit ... este cca 2 mes. 😉

danka.k
23. feb 2010

emmka nestiham.. lebo v july idem na svadbu a do chorvatska a to este enchcem byt tehu.. takze nestiham... 😀

emmka3
23. feb 2010

jaaaj, tolke prekazky 😉 tak potom nestihas 😎

jana2033
23. feb 2010

emmka takto potom super, ta čo teraz mala s nami to cvičenie tak ona vravela že takto tu chodí ale super že častejšie, parááádne 😝 , juuj ale budem rada keď stihnem ešte to o týždeň

denis dúfam že máš pravdu a že sa mi aj bude chcieť 😀 , teraz manžel vysáva cez víkend sam sa chytí, dá oprať, popostiela som až prekvapená 😝 .

danka.k
23. feb 2010

janka ty uz si 37 tt?? ako ryyyyyyyyychlo ti preslo 😉 😉

sikovny manzel.. moj ked som bola tehu tak stale vysaval a umyval podlahy, ja som raz a hned sa porod rozbehol 😀

emmka3
23. feb 2010

jani, keby si zacala chodit cvicit prv, tak by si ju este stihla aj predty, tusim katika to tu pisala, alebo kto ... za tych 9 mes. chodi urcite 2x, do roka mozno aj 4x 😉 ale velmi si protireci s tym, co dostanete (sme dostali) o kojeni na takom lajstri od ten sestricky-cvicitelky

deniskateniska
23. feb 2010

fiha jani, ty mas ale muza 😀 moj maka teraz v praci ako kon... to chceli pred svadbou ze preco si berie volno stvrtok piatok.. 😖 ved ja ho skoro vobec nevidim.. vcera 16 tka... dnes do stvrtej, ideme po pracku - sme kupili 🙂 potom po svadobne foto - cize cakajte 😀 potom navozi drevo a to ja v postielke a cakam aspon na pusu na dobru noc.. a takto to je stale.. ja stale dufam ze zacneme robit na dome a stale nic 😢

danka.k
23. feb 2010

denis a tvoj muz kde robi?? a vsetko najlepsie k meninam mu prajeme 😉