Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
4. mar 2010

no narodil sa nieco okolo deviatej... je to valibuk 😀 maminku vobec netrapil ... slo to rychlo a bez edu.. 😀 😀 😀 😀 tak ked to zvladla salvinka tak musime aj my bez edu 😀 😀 😀 😀

hned sa mi lepcie spinkalo ked som sa dozvedela tuto super spravicku 😀

danka.k
4. mar 2010

jeeeeej salvinka dobry datum si risko vybral.... gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 😉 😉 😉

katika82
4. mar 2010

tak to je super že bez edu to zvládla. no som zvedavá na podrobnosti ked sa nám vráti a popíše pocity

mayocka
4. mar 2010

no nie vy ste ma predbehli a ja ze vam poviem novinku 😒 tak ano o deviatej sa narodil 😉 prebehlo to rychlo,ani sme nevedeli aky krasny datum si drobec vyberie nakoniec,napinal maminu ako gumu v trenkach az do vecera ze to predsa bude 3.3. 😉 😉 😉

majdiska
4. mar 2010

katika ja si radšej počkám na vaše druhé kolo 😀

deniskateniska
4. mar 2010

😀 no ja som vcera mala uz pc vypnuti ked mi pisala 😀 😀 😀 juhuuuuuuu, hned sa mi lepcie spinkalo... no ale som rada ze sa risko tak poponahlal 😀 a ze netrapil maminku...
ved pockajte ako nam salvinka da, ked tu pride ze o nej bez nej 😀 😀 😀 😀 😀

emmka3
4. mar 2010

majdiska, hovori sa ze EDA spomaluje porod 😉

salvinka, rychlo, rychlo pis, zazitky, pocity ... tak som zvedava ako si to prezivala, lebo to bolo fakt rychle 🙂

majdiska
4. mar 2010

ako u koho, keby som ju nedostala tak rodím 12 hodín.. som šla otvorená na 3cm a za 3 hodky som sa otvorila ledva na 6cm a po EDE sa to urýchlilo.. a mne je to jedno aj keby spomalila, len nech necítim bolesť 😉

majdiska
4. mar 2010

a aj dr. vravel že sa to urýchlilo...

deniskateniska
4. mar 2010

no si bola asi vynimka, lebo co som pocula, resp. citala a co kamosky hovorili tak ze im to spomalilo.. a riadne... a ked uz rodili tak uz neucinkovala... takze neviem.. ale ked salvinka vydrzala bez edu..tak to je co povedat ... chcem mat porod ako ona 😀

a presne salvi pis, ako co ... aky je risko, prvy pocit..seckoooooooooo 😝

emmka3
4. mar 2010

deniska, vela ich vydrzalo bez EDY, napr. aj nase mamy 😉

Erzi, mozno aj ty by si porodila za 2 hod keby si si nedala EDU 😉

jana2033
4. mar 2010

emmka švagrinka mala maleho 2,88 kg a 48 cm 🙂,

emmka ja budem asi výnimka medzi tými čo bude mať dlhý pôrod 😠, mne dneksa dr povedal že som otvorená na špičku a krčok 1-1,5, to som sa za týžden takže o týžden sa asi ani dako moc neotvorím a povedal že isto ešte vydržím minimálne týžden 🙂.

robil mi aj utz a už teraz viem že to bude u mna ťažký pôrod že už ma mala 3412 g a termín mi posunul na nedelu o týžden

salvinka gratulujeeeeeeeeeem tak si na mna nepočkala 😀 a tak tak pííííš ako malý 😝

emmka3
4. mar 2010

jani, neboj, mna vo stvrtok prepustali s neg nalezom, a v pondelok prijmali na 3 prsty otvorenu a sla som .. ono sa to moze zbehnut raz dva 😉

jani, tak to svagrinka ma tada drobceka maleho, moj bol 2930g a 49cm a 2 dni v inkubatore ... ale hlavne je, ze je synovcek v poriadku pri mamicke 🙂 a co sa tyka tvojho porodu, tak sa nestresuj, mysli pozitivne, zvladli ine, zvladnes aj ty ... neboj a este budes prekvapena aka si silna zena 🙂

deniskateniska
4. mar 2010

ved presne to si hovorim, kedysi neboli edu, zeny rodia starocia a zvladaju to... tak to musime aj my 😝

emmka3
4. mar 2010

najviac sa mi videl pripad pred niekolkymi dnami, ze druhorodicka porodila za 20min na ceste do porodky v aute a asistoval len otecko ... to uz jako rychlo ... este, ze my mame porodku tak blizko, bo si neviem predstavit mm, jak by stresoval 😀

jana2033
4. mar 2010

emmka tak to si ma potešila to som strašne rada 😝 , no dneska ešte nemusí heh, ale keby to šlo od pondelka tak to už može hocikedy 😝, inak ako sa mi termín blíži neviem mam trošku stresy a ked som videla tie pôrodné sály, ale máš pravdu ked to zvladli iné a aj Ty tak to musíme všetky 😝

emmka ale ved ani Ty si nemala velkého, bol tiež maličky, a nechapem všade to je akesi iné niekde dajú do inkubátora a niekde nie, a presne hlavne že su zdraví 😝

denis maš uplnu pravdu 😝 ja som sa rozhodla bez EDU tak som zvedavá 😀

deniskateniska
4. mar 2010

no jani ja som stale rozhodnuta bez edu, ale uvidime ako sa vyvinie situacia...

babyyyyy zacinam panikarit, zajtra idem na cukor .... bleeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

emmka3
4. mar 2010

jani, mne sa praveze nase porodne saly/izby pacili ... niekde inde je to ako v masiarstve 😅 🤐

deni, neboj ... nie je to tak zle, da sa 🙂

jana2033
4. mar 2010

denis neboj, ono to fakt neni až take zle da sa to vydržať 😝

emmka to je pravda ono boli pekne to hej len som mala z ných stresy a som si predstavila že už som tam 😀 a to su niekde horšie ako tu? pani tak to chudata maminy čo rodia v horších

deniskateniska
4. mar 2010

ja sa nicoho nebojim.. co ste 😀 😀 😀 😀 ale bojim sa toho ze sa zriham z tej sladkej vody.. bo neznaasam presladene veci, a normlane som sa minule skoro zrihala ked som pila koniec nerozmiesaneho caju ☹ 😖 😀

majkad2
4. mar 2010

Deniska ja som dnes absolvovala ten cukor, no poviem ti,že čakala som niečo horšie 😀 tak sa neboj

deniskateniska
4. mar 2010

no ale mna chyta panika, lebo nemozem jest ☹ ☹ ☹ no resp.. ja som sa o stvrtej - piatej zobudila a dala si nieco pod zub 😖 a teraz.. uz teraz sa bojim ☹ ☹ ☹ jooooooooooj....

emmka3
4. mar 2010

deni, nejedz, aby si nemusela ist znova alebo ti po jedeni vydu falosne vysoke a budu ta strasit s tehu cukrovkou ako mna 😖 a bude to chlapeeeccccccccccccccc 😉

jani, take velke nemocnice v BA a KE ... tak tam je iny "luxus" ... ked je vela, tak mozes byt rada, ze lezis "na vzdycharni" na lehatku von na chodbe 😅

deniskateniska
4. mar 2010

emmka snazim sa nepapat, ale asi budem musiet ist spinkat nasilu lebo zacinam mysliet len na jedlo ☹ som hladna ako nik... joj ☹ ☹ ☹ a navyse sa drobec kruti a je tiez hladny asi 😉

emmka3
4. mar 2010

pamatam, ze aj ja som isla vtedy skoro spat ... pre istotu 😉 drzim palec, zajtra vecer budes pisat, ze to bola malina 😉

deniskateniska
4. mar 2010

no to dufam... ale aspon ze ide so mnou muz inak neviem ako by som to tam prezila 😉

anicka
5. mar 2010

deniska neboj zvládneš 😉

janka: neboj bude to v pohode 🙂

katika82
5. mar 2010

jani môj bol tiež veľký dosť a po narodení bol celú noc v inkubátore, vraj mal v brušku stiesnenú polohu tak aby sa trošku vyhrial a vyrovnal. potom mi hovorila primárka že to všetky detičky po narodení dávajú na 12 hodín do inkubátora tak neviem.

ema1987
5. mar 2010

salvinka gratulujeemmmmmmm!!!!!! 😀 😀 😀

deniskateniska
5. mar 2010

juchuuuuuuuu, prezila sooooooooom... sice som sa skoro zrihala, ale prezila sooooom.... 😀 😀 😀 ale keby som tam nemala muza ze sa mam s kym rozpravat, tak neviem neviem... a bola tam jedna kocka, co mala svadbu pred nami v kostole, chudatko tam az plakala, asi jej bolo moc zle z tej cukrovej vody..joj ☹ mi jej tak bolo lutko...