Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
30. apr 2010

Katka, drzte sa, skore uzdravenie a pokojnu noc 😔

deni, tak ty si neska aka busy bee 😀 a v ktorom sekaci si bola?

deniskateniska
30. apr 2010

na bysterci tam na zastavke kde bolo kedysi kvetinarstvo.. ale potom tam nemali moc toho... 😉 ale maju tam 50% ne zlavy 😝

ema1987
30. apr 2010

Babenky potrebujem radu !!!!!! 😢 😢 😢 😨 😨
mala ma uz asi taky tyzden sopliy tak sme boli v utorok u dr. a dala nam ze ansivin a na dennu hygienu morsku sol.steka jej to vsetko do hrdielka ale len ked rano vstane tak chrci ostodusu no a akosi nam to neprechadzalo tak sme dneska sli znova mimochodom mala troska chitene aj to hrdielko tak uz len koli tomu sme sli znova dneska bo ranko zase chripela a vygrckala aj troska hlien takej zltkastej farby no a dr nam predpisala Zinnat no ale newem ci to bolo spravne reisenie mala troska viacej chitene to hrdielko.NO ale nebola tam ozaj nasa dr. newem ci je chora alebo co bola tam akasi stara doktorka tak newem na kontrolu ame ist vo stvrtok alebo v piatok .Babky poradte!!! ☹ ☹ 😒

Bolul ozaj si nebola nahodou dneska na nemocnici bo som vydela tvojho mm aj z malou.. 😀 😀 😀 😅

katika82
30. apr 2010

no tak u nás bola akurát teraz tá naša suseda doktorka a vyzerá to skôr u Lukyho na zúbky. lebo povedala že sa dosť sliní ako inokedy a čoraz viac si pchá všetko do pusinky.

anička ten nurofen veru až tak nezaberá teda aspon zatiaľ mu vždy stiahol len na nejakých 38, 38,5 a potom sme museli po hodke zábali dávať. celkom dobre ich znáša, kým ho zabalím tak trošku plače ale potom ked ho už do dečky dám tak už je super potom čušká akurát to studené tak to je nepríjemné aj dospelému. ale teraz som mu dala o pol osmej čipok zasa a tak ožil až sme sa čudovali aj mu asi klesla teda nemerala som mu ale už nieje vôbec horúci. dala som ho spať ale on o spánku ani chýru tak ožil jak včelička. uvidíme ako bude v noci ale tak hádam to bude lepšie.

salvinka
30. apr 2010

bolul rodiiii 🙂

deniskateniska
30. apr 2010

juchuuuuuuuu... bolul drzkame palceeeeeee!!!!!!! 😉 pojde to ako po masle 😉

salvinka
30. apr 2010

ja som len z facebooku odpisala novinku 🙂
nadi, svokra mala dnes oslavu, a kamoska mi robila vlasy tak som dnes nestihala nejak.. ak budes este buduci tyzden pn daj vediet dame stretko 😉

vela ste toho popisali, docitam zajtra, anicka my na milu ideme urcite 😉

deniskateniska
30. apr 2010

boze baby ako vysvetlit niekomu ze dieta musi ist v autosedacke domov.. ma asi picne, nepoviem, keby sme sli z brezovca na bysterec ale do parnice,.. ja nevladzem.. a tolko zlych sprav na vecer, normalne budem mat nocne mory z toho.. jednina dobra sprava je ze BOLULKA NAM RODIIIIII 😉 😀

nadezdah
30. apr 2010

dankak: možno ťa poteším, ak ma už niekto nepredbehol. Muž kukal na nete že:slo. hydromet. stanicu a vraj pršať zajtra nebude a ak bude, tak len rýchlovka a poobede,alebo k večeru. Tak aj ja som zvedavá. 😎

bolul: myslím na vás 🙂

salvi: ja že čo sa neozývaš a u vás je veľká oslava. Dúfam, že si mi odložila aspoň jeden zákusok. Videla som tvojho synátora, je zlatulinký. Len neviem posúdiť či po tatinovi, alebo mamine. 😀

ema1987
30. apr 2010

takze bolul drzkame palceky nech vam to vsetko dobre dopadne ...a potom daj vediet ako ste dopadli....
no deni mi sme malu vobec nemali v autosedacke ked sme lsi z neomocky maly sme ju vo vanicke pekne zabalenu
😅 😅

deniskateniska
30. apr 2010

emka ja potom netusim, naco som ju potom kupovala, ked to nebude plnit svoj ucel.. vies ma to nasralo lebo svokra, ked som ukazala nohavice take riflicky ze v tom asi pojdeme z porodnice tak po mne kukla ako po drbnutej ze coooooo?????? ved to nemoze byt v tom.. bohaca ako keby to bolo nejake zle alebo co.. ma to vytocilo a mm este vecer ze ho mam mat na rukach.. no isto.. 😠 😠 😠 som taka vytocena.... 😠 😠 😠

nadezdah
30. apr 2010

deni pozri si IP , ale autosedačka je od r.2009 povinná

deniskateniska
30. apr 2010

nadi dakujem.. to viem ze je povinna, ale nazor ze take male skvrna do autosedacky dat a bla bla. ale sa vykaslem, je to moje dieta 😠

nadezdah
30. apr 2010

deni : teraz kukam že čakaš prvé, no nechcem byť zlá, ale z pôrodnice ti autosedačka asi nepomôže. Bábätko je také krehučké, že neviem ako iné, ale ja by som neriskovala, aby nebolo zabalené v perinke. Na to je výnimka a naozaj aj Packa to hovoril v kriminovinách minule, že keď idete s mimi z pôrodnice, nemusí byť v autosedačke, matka ho môže držať na rukách. A to by už musel byť aký ... čo by vás za to chcel pokutovať. Ale autosedačku ešte mnohokrát využiješ, len nie na prvý prevoz. Tak sa prosím na mňa nehnevaj. Teš sa, zajtra bude pekne a danka k môže veselo variť guláš.
Škoda, že tam nebudeme, dala by som si.

deniskateniska
30. apr 2010

😉

ema1987
30. apr 2010

no my sme ju uz len z jedneho dovodu nemali v autosedacke bo male dieta si nevie este udrzat ani hlavicka ani telesnu teplotu preto musi byt zabalene v perinke ..a nech mi niekto ukaze ako ho tam mam, vlozit a zapnut.

nadezdah
30. apr 2010

Katika82: to ti dr. povedala, že zo zúbkov má horúčky? Tak s tým som sa teda ešte nestretla, keď sa tlačia zúbky, tak sú teploty, ale nie také vysoké, podla mňa má nejaký zápal, také malé deti zvyknú mať zápal stredného ucha (ak mal v poslednej dobe soplíky ), ale ak ste boli na krčnom, tak neviem. A to že po čipku ožil, tak to mu určite zabral, používajte to čo zaberá, a zo zábalmi velmi opatrne, aby nedostal šelest na srdce, skús len rúčky po lakte a nohy a lýtka. Nechcem sa hrať na múdru, ale dcérka býva tak často chorá, že nejaké tie skúsenosti mám, ale aj tak vždy radšej skočím k doktorke.

môj muž zúri, lebo chcel čučať na film v PC, ale na koni som ja 😀 😀 😀 aj na koníku...modrom che..che

danka.k
1. máj 2010

babyyyyy ako bolulka?? 😉

majdiska
1. máj 2010

tak baby a zasa prváááááááááááááá.. tak dnes sa ráno o 7:00 h narodil bolulke Adamko a má 3520 g a 50 cm 😵 jooooooj blahoželáme 🙂

katika82
1. máj 2010

babýýý práve mi písala bolul dnes ráno o 7.00 sa jej narodil Adamko s mierami 3520g a 50 cm. presne ako náš luky.

gratulujeme jej,

katika82
1. máj 2010

majdiš o minútku si ma predbehla 😀

katika82
1. máj 2010

deni čo sa týka autosedačky tak ja som malého niesla vo fusaku z nemocky bola už zima v novembri dosť, dala som mu dupky s dlhým rukávom na to svetrík a tenké nohavice a do fusaka, veľa mamičiek išlo tak že malé len v deke alebo fusaku možno dve čo natisli malé do autosedačky, podľa mna je to riadna kravina tie autosedačky pre tak maličké dieťa. jasné viem že zahraäujú život ale ked uvidíš to malé škvŕňa aké je krehučké tak ja som si ho pekne na rukách niesla.

danka.k
1. máj 2010

jeeeej bolulka tak gratulujeme 😉 😉 😉 adamko si moze hovorit ze statny sviatok je preto lebo sa narodil on 😀 😀 😀

majdiska
1. máj 2010

nadi a kedy ste prestali bývať chorý? nás je tiež každú chvíľu chorý 😝 a ja neviem čo s ním..
kati a nebude to 6 choroba? dieťa má 3 dni vysoké horúčky a potom dostane na telo taký výsyp a prejde to.. náš malý to mal v približne v tom čase čo tvoj malý... 😒

deniskateniska
1. máj 2010

heeeeeej bolul gratulujemeeeeeeee... tak a uz som ostala len ja a majka 😀 😀

danka.k
1. máj 2010

ani my sme nesli v autosedacke z nemocky... a to sme sli az z MT... 😀 ja som ho mala vo fusaku a tej vanicke z kocika...

danka.k
1. máj 2010

denis a mozno sa k vam dake este pridaju 😀 😀 😀

deniskateniska
1. máj 2010

dani ty nieco tajis ??? 😀 😀

deniskateniska
1. máj 2010

joj ved by som zabudla na nadezdu 😉

danka.k
1. máj 2010

deni este zatial nie, ale tak dufam ze sa casom to uz bude 😉