Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
11. feb 2008

sranda, ze sme na seba tam nikdy nemali cas.... no teraz by som aj so zasobami jedla dobehla do tvojej izby a plakala by si vecer, ze si si nestihla ani oddychnut... 😀

veronika13
11. feb 2008

mňa tam zachránil bufet, inak by som asi umrela od hladu, veď doniesli mi aj z domu, no to väčšinou ovocie, a skladovala som medzi balkonovými dverami 😀

bolulka
11. feb 2008

jooj, to bola chladnicka co? 😀

mne nosili hory doly... 😀 a ten bufet, tak tam som travila veeela casu.. skoda, ze sme sa spolu nevyberali na vyrabovanie bufetov.. do prcic, to boli casy, bezstarostne... 😔

veronika13
11. feb 2008

druhé tehu radšej bez nemocnice a budeme sa navštevovať doma, jasné?

bolulka
11. feb 2008

a dufam, ze spolu znova... takze ak sa moje potencialne tehotenstvo potvrdi, budes ma rychlo dobiehat... mas na to zas len tri tyzdne 😀

nenka83
11. feb 2008

bolulka si tehotna?????????? nemyslis vazne?????????? to je sila! kua aj ja chcem, no ked nemozem... ☹

bolulka
11. feb 2008

nenka, a preco nemozes?

no ja si myslim ze nie, robila som si test a nie, ale teraz mi graf ukazuje ze ano - ale teplotu si meriam inak ako sa ma 😀 teda vecer... ale tak uvidime za tyzden 😉

ja to zatial vidim na nemozne, bo aj sme sa chranili, ale graf mi krici, ze som 😀

no a preco nemozes?

nenka83
11. feb 2008

nemozem, lebo si ideme zariadovat byvanie, treba nam tam viac penazi, a aj sil takze by to nebolo vhodne. a z materskej by to tiez asi neslo,a nevim ako skola.no jedno s druhy.ale tak za tri roky hadam aj hej...

bolulka
12. feb 2008

nenka, kedy ides do prace?

nenka83
12. feb 2008

bolulka ked skoncim skolu, ak ju skoncim. ak by som skoncila teraz tak cez leto by som chcela byt este doma. a ak by sa mi podarilo zohnat robotu od septembra by som sla.

bolulka
12. feb 2008

malinka bude s babkou?

teda drzim palce, nech sa konečne podarí. 😉

nenka83
12. feb 2008

no ved to ze neviem co s malinkou, ci babka, ci skolka, ci opatrovatelka, ci nakoniec ja.rozmyslala som aj nad pracou na 4 hodiny, aspon na rok. a tu na banisku opatruje jedna pani, tak na 4 hodky by som jej ju dala.vies to zatial len premyslam co a ako.
a ty ako? planujes druhe babeno? moje kamosky teraz cakaju tak sa tesim.

bolulka
12. feb 2008

ja planujem za rok.. 😀 mam plan rozlozit si materskú na celych 5 vysokoskolskych rokov, aby som sa do prace hlasila uz vystudovana a uvadzala v zivotopise, ze som studovala vysoku a nie ze som bola na materskej (diskriminacia mamiciek).. no a vlastne mi na materskej celkom vyhovuje studovat, deticky si spravim naraz a potom uz iba pracovat. 😉

nenka83
12. feb 2008

myslim ze to robis spravne.ja uz koncim, takze preto tak zmyslam. vychovas si deti popri skole."zabijes dve muchy jednou ranou" 😉 myslim to samozrejme obrazne.... a uz potom to bude ine.myslim ze tiez by som zmyslala tak ako ty.

bolulka
12. feb 2008

ze? sa mi paci taka moznost, ale clovek mieni a pan boh meni 😀.. este si planujem posledne dva roky dorobit na dvoch skolach - tu a aj na Zilinskej univerzite (vsak ten isty odbor, tiez zabite dve muchy jednou ranou a dva rozne tituly) 🙂

no ale vsak ak sa nam uz postastilo, tak to budem koncit skolu troska chaoticky, lebo uz budem musiet aj pracovat. ale co uz. 😔

majdiska
12. feb 2008

bolulka vážne čakáte? 🙂 vo štvrtok som bola u ženskej a závidela som všetkým tehotným, ako im je fajn. dakedy mi to moje bruško chýba. teraz mi tam ostala len taká väčšia hora sadla. druhé zatiaľ neplánujem, stačí Adamko 😉 . no čo sa týka tých kolík, tak to si myslím ja - to nie je zaručené, len si to tak nahováram 😵 .. a už nebudem musieť malému pomáhať ..

veronika13
12. feb 2008

bolulka, obdivujem ťa a aj teba nenka83, že dokážete popri dieťati študovať, ja by som to asi nedokázala sklbiť, buď by som zanedbávala malého a to nechcem, alebo školu ☹ ale bolo by to super, vyštudovať si školu popri materskej, rozmýšľam nad tým, ale u mňa stále prevláda to čo som už spomínala, chýba mi odvaha a odhodlanie... 😔

bolulka
12. feb 2008

veronika, pre mna bolo obtazujuce ist na prijimacky a povedala som si, "fajn, ak ma vezmu, ale dam si odklad..." ale skusila som to a ide to.. poviem, ti som rada, ze chodim do skoly, pretoze mozem obcas vypadnut od starosti, prenechat ich muzikovi 😀 a rozpravat sa s ludmi o normalnych veciach. malu nezanedbavam, da sa to nejak vyriesit... Ucim sa zasadne po nociach a ked som v skole, strazi ju vzdy manzel a som od nej max 4 hodiny v tom ktorom dni prec. vsak to mam za domom. 😀

a pravdupovediac, teraz ked nemam skuskove (na co som si uz zvykla), chodim v noci po byte ako matoha, nemam co robit a este aj chladnicku so spajzou plienim.. mozno mam chute z tolkej nudy 😀 😀 😀.

bolulka
12. feb 2008

majdiska, vsak som ti vravela ze ti bude este chybat. 😀 ja by som bola tehotna najradsej cely zivot. jedno take babetko mat iba v brusku, co poviete? 😀

ale vsak ja vravim, ze iste nie som, ale nie je to stopercentne 😀

veronika13
12. feb 2008

budem nad tým stále rozmýšľať...

bolulka
12. feb 2008

ale ty veronika? co ja ti viem.. ty by si mala skolu daleko a kto by ti opatroval Riska, keby bol muzik v zahranici?

nenka83
12. feb 2008

veronika neboj zvladnes to!!! vies kolko mamiciek zvladlo!no trosku zanedbavam aj ja malu, ale inak sa neda. no snazim sa ucit ked spi a a noci.a to zanedbavanie myslim, ze ju dam k svokre, alebo k mojim rodicom...

bolulka
12. feb 2008

nenka, ja ju davam obcas k svagrovcom, ale to mi pride lepsie ako nechat manzelovi, pretoze Klaudika konecne nie je veznena v jednej izbe. takze to neberiem ako zanedbavanie, ale ako ze jej nieco davam. 😉

nenka83
12. feb 2008

no moja chodi poslednu dobu dost casto, nie len obcas, vies? skoro kazdy vikend minimalne na 4-5 hodin....

bolulka
12. feb 2008

vsak ma zabavu, nie? my chodime kazdy vikend k nasim a tam o nej ani nevieme 😀

veronika13
12. feb 2008

pre ňu je to dobre, neboj, bude zvyknutá aj na iných ľudí, a ak im neplače, vedia sa o ňu dobre postarať, tak sa tým netráp 😉 Keby som mala takú možnosť, tak by som asi aj realnejšie o nejakej škole uvažovala, ale naši bývajú v Terchovej a svokrovcom ho nenechám. Iba ak by bola škola v Žiline...

bolulka
12. feb 2008

no hej, zilinsku mas blizsie, ci? no ale tam som robila prijimacky a nemala som sancu 🙂

veronika13
12. feb 2008

nemyslela som žilinskú, možno detašované pracovisko by bolo v ZA, ale ja ešte ani neviem čo by som študovala 😀

bolulka
12. feb 2008

to je dobré 😀

neboj, však ešte máš časuuu. Riško podrastie a tiež môžeš niečo vymýšľať 😉

veronika13
13. feb 2008

na ekonomiku sa necítim, to ma ani na strednej dako nebavilo, skôr niečo humánnejšie, no sociálnych pracovníkov, je už asi na Slovensku toľko ako úradníkov, tak neviem čo by som...